Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rimuru


Rimuru
veterán

Wow, ez az ar odabasz. Olvasom, egesz jo, lesz vagy 150k vagy max 200k, de 600k-t elkerni erte.., ennyiert mar rendes uzleti gepet vesz az ember, ami meg uzemidoben is hozza a hasonlot, cserebe kicsit nehezebb lesz.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#2) Hopkins95


Hopkins95
addikt

600 ezer forintot elkérni egy ilyen csirke hardverért? :D Hát ez jó vicc. Nekem még az i5-6200U-n is hajlamos néha beakadni a Twitch, ha nyitva van mellette pl. a Facebook meg a Youtube is. Ez max olyan 250 ezret érne, bár én azt is sokallom érte, mert én kb. úgy vettem az Acer laptopom az U-s procival...Inkább egy Surface Laptop vagy Xiaomi Mi Air/Pro fele áron i5-8250U-val, mint ez...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3) Akula


Akula
őstag

Az Acer felnött a nagyokhoz...
... árban.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) nyunyu


nyunyu
félisten

840gramm?

Abból még egy tisztességes billentyűzetet sem lehet legyártani, nemhogy egy egész laptopot.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#5) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

600 helyett 200 ért egy sokkal komolyabb gépet veszek és havi 100 ért még 4 hónapig valaki hozza is helyettem :D
Ez csak amolyan demónak készülő gép, nemsok marha lesz aki ennyit kiad érte, mondjuk az megis érdemli...

Tény hogy durva demó... Le a kalappal előttük.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) Akula válasza Lalikiraly (#5) üzenetére


Akula
őstag

Ha üzleti célra szánték, a kontrolling első kérdése, hogy érti, hogy ennyi az ára, de milyen szolgáltatást adnak mellé? Szoftvertámogatás, NBD szerviz, stb. Na itt bukott meg az ajánlat.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#7) Freiherr


Freiherr
őstag

Mi kerül ebben a fotelben laposban 600 lepedőbe? :F

[ Szerkesztve ]

XXX

(#8) Noukoum


Noukoum
veterán

Nem tudom elképzelni a helyzetet hogy 600ezerért ezt a notebookot venném.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) Amerigo57


Amerigo57
őstag

14 hüvelykes kijelző
A másik, hogy nem sok hely akad a gépházban, az akkumulátor kapacitása is alacsony, mindössze 32 Wh. Amiért az üzemidő mégis elfogadható, az az extrém alacsony fogyasztású CPU, az Amber Lake családba tartozó Core i7-8500Y. Ez két magos, HT-s, és 5 wattos TDP-vel rendelkezik, így passzív hűtéssel is használható, viszont jóval lassabb, mint a „normál”, hordozható számítógépekben használt U széria.

Ezért a tudásért , nagyon drága.

(#10) moleculez


moleculez
veterán

Ez így brutál drága... Ráadásul szerintem még csak nem is szép. Azért pl egy HP Spectre legalább kinéz valahogy, hamár annyi, amennyi. Sőt ennyiért inkább talán egy iPad Pro is opció, Cégvezető János azon is lejátsza az összefoglalóban fevázolt élethelyzetet, sőt akár jobban.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

350ert mb airt veszel, akkor ez mit szeretne ugy megis? :DDD

(#12) moleculez válasza hemaka (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Kimaxolt 13 MBP😂, az szeretne lenni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mint a fenti helyzet is mutatja, ez a laptop nem a hard usereknek készült. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Noukoum válasza hemaka (#11) üzenetére


Noukoum
veterán

Az új macbook air is 555e és az "csak" egy átlag ultrabook.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) hemaka válasza moleculez (#12) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#16) moleculez válasza Noukoum (#14) üzenetére


moleculez
veterán

Ez a cucc viszont átlag alatti...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Néztem a dátumot, de ma még csak február 16. van. :F Kicsit korai. Ha értitek mire gondolok ;]

(#18) pusszycat válasza Tomassy00 (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Szabad a gazda... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) Tomassy00 válasza pusszycat (#18) üzenetére


Tomassy00
senior tag

(#20) pusszycat válasza Tomassy00 (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) #96851200


#96851200
törölt tag

Pacek.

(#22) hallador


hallador
addikt

600 k :D
Ez valami tréfa?
Ha NBD + 5 év gari + Bejáratott rendes szerviz, ami mondjuk 5 éve megvan és nem csak 1 éve bejelentette valami magyar vállalkozócska acer szerviz táblával. Akkor még talán érteném, de Magyarországon pont annyira járatta le magát az Acer 2005 - 2011 között, hogy még azóta is csak a futottak még kategóriát jelenti pedig minőségben már legalább 5 éve elérte a többiek szintjét, csak szolgáltatásokban konzumer, persze ezzel megint sikerül a renomét picit rontani, mert 600 k-ért ez csak egy nagyon túlárazott nagyon másod sorban tanyázó márka még mindig Európában....

Ráadásul az igazán nagy vadakat meg is szüntette, mint a Travelmate 600, anélkül egy silánynak sem mondható üzleti gépparkkal rendelkezik, és persze egy kiváló konzumer gépparkkal.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#23) zetor2000


zetor2000
senior tag

Hát, ennyiért inkább egy Dell XPS.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#24) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Lassan tényleg eljutunk oda, hogy grammra lebontva, kokain árba lesznek ezek a gépek :))

(#25) prabhu


prabhu
senior tag

Az vótmá, hogy drága? :))

(#26) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

két mondatot csak a tesztből
A lassúság persze relatív: internetezni, Office programokat használni, YouTube-on filmet nézni, videót lejátszani hibátlanul tud a kis gép
600 000 forintos új Swift 7

köszönjük a teszet, már rohanok is vinni a kis pénzemet az ájszírsopba!

(#27) pusszycat válasza Tibiajax (#26) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a gép ábrándozó cégtulajdonosoknak készült,"nem kell mert olcsó típus" Nekem is tetszik,de belátom barátom nem nekem lett kitalálva. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#28) Tibiajax válasza pusszycat (#27) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jól beszélsz pussy, de ami a legjobban elszomorító, hogy nem olyan rég még mi volt a válaszunk mindig a méregdrága kis macbook-okra? ‘jó, persze.. ennél jóval kevesebb pénzért veszek egy erősebb kis pc subnotit’

hát most már ez sem tudjuk elmondani. köszönjük meg a piacnak.

(#29) thomasa válasza pusszycat (#27) üzenetére


thomasa
senior tag

Miért gondolják, hogy a cégtulajoknak mindegy az ár? Én ismerek olyan milliárdost, aki viszi vissza a tescoba az üres üvegeket...

(#30) Noukoum válasza thomasa (#29) üzenetére


Noukoum
veterán

Rossz sztereotípia.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) pusszycat válasza thomasa (#29) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a másik véglet. :D Az én igazgatóm minden évben lecseréli a telefonját a legújabbra (S8-S9-S10) pedig kb. mindegy lenne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#32) simonzé válasza thomasa (#29) üzenetére


simonzé
addikt

Na!? A piaci igényre válaszul megjelent visszavalthato üvegben is a Johnnie Walker?

Mit gondoltok a kis gép áráról? Nekem korrektnek tűnik az ár - érték arány.

I don't fit in. I fit out.

(#33) Joker88


Joker88
őstag

Van Prohardver - es toll? :D

In loving memory of Garrett Lockhart

(#34) Rimuru válasza Joker88 (#33) üzenetére


Rimuru
veterán

Van, PH-s nyereményjátékon lehet nyerni.

Vigyázat, csalok!

(#35) Tibiajax válasza Joker88 (#33) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha veszel egy ilyen ultrabookot, kapsz egy ilyen tollat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.