Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) weblords


weblords
csendes tag

Végre rájöttek hogy nem a csillogós kijelző a menő.

LINUX Rulez

(#2) Akula


Akula
őstag

Ezek komoly cuccok!
Acer nem akar mostanában guglizós-keresős játékot csinálni? Úgy nyernék egyilyen 17"-os i7-est :D

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép, gyors, de nekem drága.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) halkow


halkow
őstag

Szv ennyi pénzért elég drágák i7-es sima asus gépet már 210k ért lehet kapni, de azért kíváncsi vagyok a hűtés hogy mennyivel jobb a hogy hátul is hűt

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Hmm... kettő ilyet kérnék...a 2gb-os ddr3as példányból...oké h munkára elég..de inkább gyártanék akkor 1gb gddr5öst és azt vesztegetném 260hamár lehet..

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Jónak tűnnek a zsanérok, és a hátrafelé fújó ventis megoldás is szimpatikus.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Kíváncsi leszek a tesztekre. Eddig nem voltak jó tapasztalataim az Acer cuccokkal, főleg a hűtésüket tekintve.

Nyugodj békében Integra!

(#8) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Bling-bling faktor :C

They don't know... PepeLaugh

(#9) nlq


nlq
aktív tag

ennyiert mar notebookot is lehet kapni :)

(#10) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Elég gyors kis gépek ezek,de meg is kell fizetni ám:)

Farhát eladó.

(#11) Marci.32 válasza nlq (#9) üzenetére


Marci.32
csendes tag

:DDD na ja...

(#12) Peak


Peak
addikt

Hibátlan kivitelezés, erős hardver, megfizethető termék. Instant get!!!

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#13) Francia91


Francia91
veterán

300k-ert veszek egy hasznalt ThinkPad W700-ast... Az notebook! :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#14) AxBattler válasza Francia91 (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, vagy feleannyiért egy HP 8740w-t, erős Quadro-val! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) Francia91 válasza AxBattler (#14) üzenetére


Francia91
veterán

Ennyi, meg egy Bambi :C /W700-ban is ott csucsul az FX3800M, nem neveznem azt sem gyengenek :P /
Es akkor majdnem fele annyi penzert tobbszoros minoseget kap az ember kozel azonos teljesitmennyel :D
Ennyivel be is fejeztem a mondandomat, nem kivan magyaraznivalot :)
/mondom en ezt ThinkPad T500 tulajkent/

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#16) Peak


Peak
addikt

Na ebből látszik, hogy totálisan fogalmatok sincs a hardverekről, a teljesítményekről, massziv agymosott applehívő szinten nyomjátok a propagandát, a sok mérhetetlen ostobaságot. :) Full hiteltelenek vagytok egy szakmai topikban az ilyen istenitős dumákkal.
Ha igazatok lenne, akkor nem állna hegyekben az ibm t széria a szomszéd raktárában, és nem működnének a 10 éves acer tm8000esek. :D
Semmivel sem rosszabb vagy használható az Aspire V, mint bármelyik más. Egy kutya az összes, ugyan azon gyártósoron készülnek különböző márkák, ugyan azon forrásokból, ezt már itt a PH!n megirták nálatok jelentősen kompetensebb ujságirók és szakmai, ismétlem SZAKMAI fórumozók is.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#17) Francia91 válasza Peak (#16) üzenetére


Francia91
veterán

Napi szinten szerelek es javitok notikat, kb 8 eve, tehat van rola fogalmam. Hogy melyik hogy van osszerakva, milyen a hutesuk, nem egyet lattam mar. Ez alapjan beszelek, nem a vakvilagba. Igaz, nem IT szakember vagyok, csak egy CNC programozo es gyartastervezo, de van eleg fogalmam a dolgokrol...

Ahogy emlekszem, W szerias TP-rol, meg szinten WorkStation szerias HP-rol volt szo.... Es mint tudjuk, a T es W TP kozott van hardveres kulonbseg, igaz ez a P-s es W-s HP-ra is... Ezert irtam W-s TP-t, kollega meg W-s HP-t.... Innentol lehet vitatkozni...

Most eppen egy T20-as van nalam, patika allapotban, es bizony tobb, mint 10 eves.... Hibatlanul megy.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#18) pusszycat válasza AxBattler (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ja. Jól jön majd ha bedöglik a hajszárító bár esetedben kétséges... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#19) nlq válasza Peak (#16) üzenetére


nlq
aktív tag

tok jo hogy agymosottsagrol beszelsz, es te is veletlen a travelmate szeriaval jossz nem egy aspire modellel...
mint az koztudott az acernel a travelmate volt (van) az uzleti kategorias gep az aspire pedig a consumer termek...
en nem mondom azt hogy az acer sz.r, csak hogy a minosege / preztizse konvergal a nullahoz (igen gyartanak jo szeriakat is a sok hulladek kozott még az aspire szeriaban is)
ezerszer leragott csont hogy mennyivel jobb egy uzleti hasznalt (es itt nem az acerre gondolok) mint egy uj consumer gep de ha neked ez kell akkor vedd ezt legy vele boldog :)

egyebkent az apple gepek nagy resze egy hulladek csak hogy lehessen flamelni :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.