Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) llax válasza #42098752 (#28) üzenetére


llax
senior tag

"eleve nem jeleztem postázási szándékot"

Vevőként nagyon zavaró tud lenni, ha nincs az átvétel és/vagy szállítás határozottan megjelölve. Több olyan embertől vásároltam sikeresen postázással, aki a postázást nem jelölte külön, de nem is írt olyat: "csak személyes átvétel" vagy "nem postázom". Így viszont - mielőtt bármi más szóba kerülne - kénytelen vagyok egy extra kérdéssel kezdeni...

"Aki nem hajlandó rászánni az időt"

Végül is egy szabolcsi faluból megéri elmenni Budapestre (Dunántúlra, vagy akárhova 30-50km-nél messzebb) egy párezer - néhány tízezer forintos cuccért. Mennyibe kerül 40l benzin??? :) (megsúgom: 8-15 darab posta/futárdíj, de nekem még a megyeszékhely is egy méretesebb-nehezebb csomag postaköltsége és min. 2 órás program, persze oda még elmegyek a cuccért - közben megnéztem a buszjegyárakat: még benzines kocsival is olcsóbban megúszom...)
Szóval legyen egyértelműen odaírva, hogy nem postáz az eladó (ami megérthető), vagy küldje a számlaszámot, csomagolja a cuccot.

Nálam még valami a postázás mellett szól: nincsenek szóbeli megállapodások... (ami ugye elszáll... emiatt telefonálni sem szeretek)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.