Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#167) betegphiu


betegphiu
senior tag

Nagyon jó a cikk.
Kicsit hiányoltam belőle egy nagyon nyílván való dolgot,amikor kitértél az appokra.
Az hogy ebben a műanyag, facebook és instafüggő világban az MS azt nem lépte meg,hogy adjon pénzt a facebooknak, hogy rakjanak már össze egy normális ,stabil appot. ez vonatkozik a messengerre is egyúttal.
Hány millió embernek ott lett elege a win mobilból, amikor kilőtték a messengert 8.1-en.. ezzel ugye kivéreztették a facebookot is ezen az OS-en,mert ha kaptál üzenetet,nem tudtad elolvasni, csak böngészős FB-on.. Az meg elcsúsztatta a képet,használhatatlan, idegőrlő volt.
A többit nagyon profin megfogalmaztad :
Minden háttér megvolt, de ezek foggal-körömmel ragaszkodtak a szarhoz. Nem voltak hajlandóak egy dolgot teljesen végig vinni, inkább toldozták-foldozták, aztán eldobták. Majd helyette kiadtak egy másik szart.
Megjegyzem a WM10-es OS belépő verziója atom satbilabb volt ,mint a mai rendszer.

A többieknek meg :
Nem értem minek akarnak visszatérni arra a fapados, funkciószegény, káoszelméleten alapuló 8.1-es re ? Annál azért lényegesen jobb a mai WM10.
Mindegy, amig a 950 bírja, én használni fogom.
Utána valszeg nem lesz telefonom, mert az Androidot gyűlölöm, ájfonra meg nem fogok kiadni 2-3 K, csak mert alma van rajta. Akár mennyire is vallás.
Amúgy a cikkben mosolyogtam, mikor említve lett, hogy a 950 nem csinál jó képeket....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.