Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Obyboy


Obyboy
addikt

Jelen formájában teljesen vállalható lenne.
Bár nem tudom hová rejtették a közelség és a fényerősség érzékelő szenzorokat. :F

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#2) paatrick


paatrick
senior tag

Igazából jól néz ki, de ez is biztos lesz 5,6-6-7" mert az kell.

Pedig egy ilyen kialakítással és 5"-os képernyővel már tökéletes telefon lenne. Kíváncsi vagyok melyik gyártó fogja fel ezt leghamarabb.
De lehet megvárják míg jön az iPhone SE2 (ha olyan lesz mint az elképzelések) és jól letarolja a piacot, utána a többi észlény is elkezdi gyártani a "kisebb" telefonokat is.

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#3) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Kíváncsian várjuk. :C

https://utdetailing.hu/

(#4) Fred23 válasza paatrick (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

+1
5"-os kijelzővel ebből kiindulva lehetne simán 130mm hosszú is. Talán a Pixel 3 lesz még 140mm körül, illetve -ahogy említed- az iPhone SE2. Aki most kicsi, de erős mobilt akar, annak perpill nem nagyon van más, mint az XZ2 Compact. (Mondjuk jó, hogy legalább az van!)

(#5) Benetnes


Benetnes
tag

Ez rendben lesz, nem úgy mint a Z5 ferdítése.....
Azért a kamera tartóssága elég kérdéses, de ez legyen a legnagyobb baja.

(#6) judas13


judas13
addikt

[Várjuk!]

Látod te ócska kamugép, csaló lenovo, valójában ezt így kell tolni!

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valahogy így kell kinéznie egy telefonnak 2018-ban.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) #16820480 válasza Obyboy (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valami olyasmire emlékszem, hogy a fényérzékelő a felső élére, a közelség pedig a kijelző mögé került.

Fred23: Olyan méretben beleférne vagy 2400-as akksi, akkor meg azért menne a sírás, hogy miért olyan gyenge az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#9) Wesder válasza paatrick (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor az SE megjelent sem kezdtek el gyártani kis telefonokat. Az SE2-vel sem lenne ez máskèpp.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) sKie^ válasza #16820480 (#8) üzenetére


sKie^
tag

De ahogy a kijelzouveg foton lehetett latni, valami van alul is a megmaradt kavaban. Logikus volna oda tenni valamit ezek kozul, ha mar egyszer ott nincs kijelzo.

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#11) Fred23 válasza #16820480 (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mondjuk ha ez is 12mm vastag lenne, mint az XZ2 Compact, úgy bele lehetne tenni simán 2800-as vagy nagyobb akkut is; AMOLED kijelzővel egy álom lehetne! Bár tény, hogy van, akit már zavarna ez a vastagság.

[ Szerkesztve ]

(#12) #16820480 válasza sKie^ (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

Gondolom az Apple ilyen visszahajtott kijelzőt használ, ennél meg nem, így alulra kerül a vezérlő elektronika.

Fred23: Hát, ha az XZ2 Compactot nézed, az 5"-os kijelzőt kapott ugye 12mm vastagság mellett. Ha levágsz belőle alul-felül 1-1 centit kb, akkor jóval kevesebb helyed marad az akksinak is.

(#13) Fred23 válasza #16820480 (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

"ha az XZ2 Compactot nézed, az 5"-os kijelzőt kapott ugye 12mm vastagság mellett"

De nem kényszerből szerintem, hanem csak mert Sony! :D

(#14) judas13 válasza #16820480 (#8) üzenetére


judas13
addikt

Kijelző alatt van igen.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintem ronda, de jár a pacsi a notch-mentességért, ha már valamit akarnak, akkor normálisan így csinálják meg.

Megyen!

(#16) Alibaba5


Alibaba5
tag

Nagyon szép, kiváncsi leszek kamerában mit hoznak. Viszont biztos hogy nagyon drága lesz s9+ és iPhone x közé teszem az árat tippre

(#17) aelod


aelod
veterán

Csak egy szó jutott eszembe: kell.

Ezeket a türhe embereket a videó elején honnan szalajtották?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) judas13 válasza aelod (#17) üzenetére


judas13
addikt

A takony csíra a leggázabb az egészben. Meg az is aki benthagyta a videóban, mert tuti poén..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#19) Obyboy válasza judas13 (#6) üzenetére


Obyboy
addikt

:Y Nagyon brutál lesz. Ezek alapján asszem megvan az OPO-m utódja.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#20) aelod válasza judas13 (#18) üzenetére


aelod
veterán

Én ezt nem is értem ilyen szakadékokkal promózni valamit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) Xaels


Xaels
félisten

Igényes megoldás, de ettől függetlenül nekem nem tetszik. Mi lesz a következő? Svájci bicska telefon ahol a kijelzőn kívül mindent ki kell majd hajtogatni az igények szerint?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) -Skylake- válasza paatrick (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

"és jól letarolja a piacot, utána a többi észlény is elkezdi gyártani a "kisebb" telefonokat is."

Hat igen, emberek szazmillioi szenvednek alvaszavaroktol, annyira varjak, hogy vegre jojjon mar egy ilyen keszulek. Letarolja a piacot, milyen piacot ? Ezek NEM telefonok, azokon mar 10 eve is tul voltunk. A cel a minel nagyobb kijelzo a minel kisebb hazban. A felhasznalok nagyon nagyon nagyon nagyon NAGYON NAGYON elenyeszo reszenek kell csak a "hajjajjajaj vegre 4col" meretu zsebora. A maradek 7milliard ember meg valahogy egy S9+ is be tud rakni a zsebebe, isten tudja hogy csinaljak. Blackmagic.

Elarulok egy hatalmasnagy titkot neked : pontosan (de tenyleg, matematikai es penzugyi ertelmben !!!PONTOSAN!!!) annyi "kis" telefont gyartanak, amennykt igenyel a piac. Ugyanis szinten egy kis feketemagia, de egy nagy ceg barmit megtesz, ha az hoz plusz 3 fillert az eves merlegbe. Azert nem gyartanak kis keszuleket, mert senkinek nem kell (ezt egyebkent meg is ertem). Tullephetnenk mar ezen az orok mantran, hogy miert nem 4col. Azert nem, mert nincs ertelme. Amire ezek a keszulekek ki vannak hegyezve, ott a kis kijelzo a szo szoros ertelmeben hatrany. Ezt nagyjabol mindenki latja. Ha kis telefon kell, kinal az alma is, a sony is es persze van 47 nokia is. Ennyibol meglehet oldani szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#23) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Nagyon szép.
Jön-e Európába (vivo nem szokott)?
Lesz-e benne b20 lte és nfc?
Milyen kamera, support, garancia, szoftver, stb.
Ezek a főbb kérdéseim.
Ja és mennyiért. A vivo telefonok meglepően drágák Kínában is, nemhogy a 27% áfa + vám után

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24) aelod válasza -Skylake- (#22) üzenetére


aelod
veterán

Elarulok egy hatalmasnagy titkot neked : pontosan (de tenyleg, matematikai es penzugyi ertelmben !!!PONTOSAN!!!) annyi "kis" telefont gyartanak, amennykt igenyel a piac. Ugyanis szinten egy kis feketemagia, de egy nagy ceg barmit megtesz, ha az hoz plusz 3 fillert az eves merlegbe. Azert nem gyartanak kis keszuleket, mert senkinek nem kell (ezt egyebkent meg is ertem).

Már megint a téma. Hidd el ha minden gyártó maximalizálná a telefonjait 5.5"-ban senki nem venné meg azt az elenyésző mennyiségű 5.5"-nál nagyobb telefont mivel a piac 90%-a 5.5"-ra van beállva. Nem, ismétlem NEM a vásárló határozza meg a piacot ebben az értelemben hanem a gyártók akik az új fícsöröket egyre nagyobb kijelző mögé teszik!

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25) judas13 válasza Obyboy (#19) üzenetére


judas13
addikt

Rohadtul megértem.😊 B20 a kiindulási alap nálam mondjuk. Remélem lesz Global versio
Na de azért ezt másolja mindenk vazze!!

...

aelod

Komolyan fel sem fogom én sem. Náluk ez menő v vicces lehet? passz. Hát pedig nem az.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) #78073088


#78073088
törölt tag

Tényleg inkább ez a kihajtható, végtelenül gagyi izé, mint a notch? :F “-Lőjünk egy selfie-t! -Jó,jó, csak egy perc, kipattintom a kamerát!” :C nevetséges...
persze ha soha nem használod jó.

[ Szerk. ] meggondoltam, ez sehogyse jó :R

[ Szerkesztve ]

(#27) jacis


jacis
nagyúr

Végre valami. Remélem maradnak is ennél a design-nél. Nem állnak be a hazug kínai honfitársaik sorába.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) total90 válasza Alibaba5 (#16) üzenetére


total90
veterán

Nem lesz annyi, nézd meg a többi termékük árát. Szerintem olyan 700 euró környéke lesz.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#29) aelod válasza #78073088 (#26) üzenetére


aelod
veterán

Miért nevetséges? Nevetséges az, hogy felül kiharap a kijelzőből a szenzorokkal teletömött sáv és azt hazudjuk, hogy valójában nem kivesz hanem hozzáad a notch a kijelzőhöz.

Itthon nem tudom mennyire használatos az elülső kamera de szinte biztosan annyira nem mint az ázsiai piacon. Ha nem használod nem jön elő. Cserébe kapsz egy fullos kijelzőt. Mondjuk kérdéses hangszóró megoldása és az egyéb szenzoroké. De majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#30) judas13 válasza #78073088 (#26) üzenetére


judas13
addikt

A válaszom igen. Várjunk már meg egy tesztet róla mielőtt temetjük a kamera megoldást. Sanszos mire teljesen "felér" a kamera már lényegében exponálásra kész lesz. Erre én is kíváncsi leszek.

Te meg noccsoz félszigetezz csak nyugodtan életet végéig az én soha meg nem vásárolt példányaim is a tiéd lehetnek majd!!😀✌ ;]

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) #16820480 válasza #78073088 (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

Már az év elején demózott verzióban is valami 0,3 másodperc kellett csak a szelfi kamera kinyitásához. Ha ennél gyorsabban kell szelfiket lövöldözni, ott már más probléma lehet.

(#32) aelod válasza #16820480 (#31) üzenetére


aelod
veterán

+1

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33) sKie^ válasza judas13 (#30) üzenetére


sKie^
tag

Amennyi selfie-t en lovok magamrol, kibirom az az egy masodpercet, mire kidugja a csiga a szemet. :D

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#34) Tschöke válasza aelod (#24) üzenetére


Tschöke
csendes tag

Sajnos de - a vásárló határozza meg a képernyő méretet, csak nem az Európai vásárló, nagyon sok felmérés készül ezeken a területeken, és el kell keserítsek mindenkit az elsődlegesen megcélzott réteg az a kínaiak, ill. indiaiak, meg kell érteni, hogy ketten együtt közel 6 milliárdan vannak, míg az egész Európai unió csak kb. 500 milla, így tök lényegtelen a gyártók szempontjából, hogy néhány tízezer fórumozó Európában kis kijelzőt akar, mikor egy nagyon határozott több 10 milliós vásárlói réteg, -konkrétan a kínai Nők, már nem akarnak asztali gépet, hanem nagy képernyőjű mobilt szeretnének ami egyébként tök jól elfér a táskájukban. Így várhatóan ezen okok miatt sem lesznek nagy tömegében kisebb telefonok, mint ahogy várhatóan nem lesz iPhone Se 2 sem. Mutatja ezt jól, hogy az Apple is egyre nagyobb telókat gyárt.

(#35) judas13 válasza sKie^ (#33) üzenetére


judas13
addikt

Na ja addig is szépülünk😀
De látod 0.3 sec lesz sanszos, így nincs is mire unatkozni.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) aelod válasza Tschöke (#34) üzenetére


aelod
veterán

Valahogy nincs előttem az a kép, hogy a gyártó kiküldi a felmérésről a kérdőívet, hogy mekkora kijelző legyen a következő mobilban...
Nem értetted meg akkor amit írtam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) #16820480 válasza Tschöke (#34) üzenetére


#16820480
törölt tag

Közel 3mrd inkább az a két ország együtt.

(#38) judas13 válasza Tschöke (#34) üzenetére


judas13
addikt

Arányokat tévesztesz a 6 milliárdal. Kina, India kb 1.3-1.3 milliárd lakossal rendelkezik. Statisztikusi vita van róla, hogy India már beelőzte Kínát mivel ott nagyobb számot hoztak ki kb 90 millával évek óta a ténylegesnél, de az arányokon nem változtat.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#39) #78073088 válasza aelod (#29) üzenetére


#78073088
törölt tag

Inkább legyen alul +1 mm káva, ha már amúgy is van ugye...... és ott elfér minden, nem kell bazári “megoldásokkal” bohóckodni.. lásd Mi MIX 2s
persze szubjektív, szerintem nevetséges, szerinted “váó!” nincs ezzel semmi probléma..

(#40) Tschöke válasza judas13 (#38) üzenetére


Tschöke
csendes tag

Bocs-bocs, igazad van, nagyon elírtam :)

(#41) aelod válasza #78073088 (#39) üzenetére


aelod
veterán

Na az is egy jó megoldás. De abban egyet értünk, hogy nem kell notch ugye? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#42) Tschöke válasza aelod (#36) üzenetére


Tschöke
csendes tag

Jah igen, és persze igazad van teljesen, ezt elfelejtettem hozzátenni, a "fícsörök" is bazi fontosak :)

(#43) judas13 válasza Tschöke (#40) üzenetére


judas13
addikt

No problem pill és újra számolom :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#44) tibcsi0407 válasza aelod (#29) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nézd az aláírását és mindent megértesz.

https://utdetailing.hu/

(#45) #78073088 válasza aelod (#41) üzenetére


#78073088
törölt tag

A notch egy kényszermegoldás, az Apple (vagy a Sharp :U ) ezt találta ki, engem spec. nem zavar, elhiszem, hogy sokaknak nem szép, zavaró, stb. megértem
főleg mert tök értelmetlenül másolják, előlapi ujjlenyomatolvasó, meg kávák mellé dísznek.. még a full iX copy Mi 8-on is ott van a káva alul.. a többi forradalmár kínai márkát inkább nem is említem..

Szerintem ez így gagyi, inkább ne menjenek a trend után, minthogy.. ez (hogy ide is mondjak példát, HTC U12+ a méretes kávái ellenére is egy nagyon f@sza telefon)

[ Szerkesztve ]

(#46) sub71 válasza Tschöke (#34) üzenetére


sub71
aktív tag

...

[ Szerkesztve ]

(#47) #78073088 válasza #16820480 (#31) üzenetére


#78073088
törölt tag

Nem tudom milyen a sebessége, őszintén nem is érdekel, már a gondolat is elborzaszt..

(#48) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Manapság ez a divat:

Nem is kell a zsebeseknek törniük magukat. A nadrág, kabát zsebek nem fejlődnek olyan ütemben, mint ahogy a telo méretek nőnek. És csodálkozunk rajta, hogy ennyi törött kijelzős telo van....
Nem nézz ki rosszul, de nem lesz B20 és gari se. És ha még beleférne 5,5 colba, meg legalább egy 3500-as akksi is egy snapi835, 821 mellé oleddel. Kánaán lenne.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#49) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én most is azt mondom, legyen alul-felül egy egészséges káva, amin elférnek a cuccok (fekteteve sokkal jobb fogni) és akkor nem kell hókusz-pókuszolni a kamerával sem, ami 1., elég furán néz ki, ahogy kiemelkedik a házból, 2., újabb hibaforrás.
Még szerencse, h nem tervezek mostanában telfont venni, mert nagy bajban lennék...
Noccstól hányingert kapok, + káva minimalizált teló sem kéne.

(#50) totgab02


totgab02
junior tag

Az also kava nelkul jobb eresmeny lenne de igy os egy vagyon lesz a telo meg nyilvan csak Kínában

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.