Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roka.32


roka.32
csendes tag

Az eredeti koncepció telefon nekem sokkal jobban tetszett mint ez a szappantartó :S Olyan szépek voltk azok a szögletes formák, és sztem az alsó káva is kisebb volt. :( :( :(

(#2) aelod


aelod
veterán

4e akku, S710, nagy tároló sok ram. Drága is lesz de várós :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#3) |AP|


|AP|
veterán

remélem trendet teremt ez a fajta kialakítás és lesznek hasonló telefonok 5,5-5,8" körül is

(#4) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

miért érzem úgy, hogy az előlapi kamera lesz a legnagyobb átka ennek a telefonnal?

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha már Foci-VB-t is tolják ezerrel a VIVO-ék, akkor itt lenne az idő a globális szereplésre.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) aelod válasza Graphics (#5) üzenetére


aelod
veterán

Az nem egy olyan dolog amit egyik napról a másikra meg lehet lépni. Oppo és VIVO a keleti piacon drága márka ha globálisan nyit szerinted nem hoz magával egy kisebb áremelkedést a nyitás?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) Graphics válasza aelod (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt a részét nem firtattam :) Biztosan hoz magával áremelkedést.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Meg kell hagyni ötletes és menő ez a fajta szelfi kamera megoldás...és úgy összességében az egész telefon jól fest.

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#9) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Legalább erre se kell várni :P +140k-t nekem nem ér a notch kompromisszummentes elvesztése.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#10) Obyboy válasza Eugene Roe (#9) üzenetére


Obyboy
addikt

+1

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) roli543


roli543
őstag

Az Apex 6 colos volt azt hittem maradnak a méretnél

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) Spindlyman


Spindlyman
tag

Egészen olcsó.... Ja nem. :Y

A szelfi kamera klassz, csak kérdés mennyit bír ki a motor. Meg aztán vajon hány készüléket visznek majd szervizbe letört kamera modul miatt?

(#13) Alibaba5


Alibaba5
tag

Nekem nagyon tetszik, de ha jönnének is hozzánk, túl drága, plusz ÁFAval még inkább, még a kistesó is. Kameratesztre kíváncsi lennék azért, milyen képeket készít. Na meg arra is hogy mi lesz ha leejted kinyitott kamerával :)))

[ Szerkesztve ]

(#14) aelod válasza Alibaba5 (#13) üzenetére


aelod
veterán

Jerry majd szétbarmolja ezt is. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#15) berek21


berek21
senior tag

BBK cégcsoport odateszi magát a foci vb-re.

LG Velvet eladó!

(#16) arnoldito


arnoldito
senior tag

Reméljük jövőre adnak a 6.5-7" telefonokhoz homár oldal táskát is, mert zsebben már most nem fér el! A kiemelkedő szelfi kameráról le is mondanék, úgysem szelfizem magam, egy kis net és telefonáláshoz meg rohadt nagy batár, konkrétan csak headsettel lehet csak telefonálni, mert 2 perc után zsibbad az ember keze ezektől a b30 tégláktól... :D

(#17) aelod válasza arnoldito (#16) üzenetére


aelod
veterán

mert 2 perc után zsibbad az ember keze ezektől a b30 tégláktól

Csaj vagy? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) borand


borand
aktív tag

Arra a lenti kávára miért nem férnek a szezonrok? Nekem kb. az lenne a legszebb megoldás, ha pl a Samsung az S9-en az alsó kávát teljesen felszámolná.

(#19) Rothmanakos


Rothmanakos
tag

Ebből szerintem nem lesz trend, legalábbis remélem, mert ez nagyon sok szempontból komprumiszumot jelent. Egy ilyen telefont nem lehet vízállóvá tenni (lehet, hogy igen, de akkoris az nagy erőfeszítéseket igényelne, ami a gyártóknak nem érné meg), a kiálló cuccok biztosan sérülékenyebbek (kocsin is a visszapillantó törik le először...), és a mozgó alkatrészek könnyebben elromlanak, felteszem az egyik leggyakoribb hibája az lesz a telefonnak, hogy nem nyílik a kamera. Alternatív megoldásnak jó, de szerintem ez kb a notch-csal egy kutya, lehet, hogy divat lesz belőle, de szerintem ez sem nyújt normális alternatívát a keret nélküli házra.
Érdekelne, hogy csak Én gondolom így, vagy más is hasonlóan látja, kérlek írjatok véleményt!
Mindezek mellett szerintem Vivoék egy kicsit elszálltak maguktól, ilyen árakkal... Ebből már Note8-at veszek (nemsokára 9-et is)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#20) judas13


judas13
addikt

Tudtuk, hogy nem ket cent lesz, de ez azért nem kissé duurva árazás.
Kiváncsi leszek kik és milyen mértékben veszik át vagyis másolják majd le ezt a kialakítást..

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#21) roli543


roli543
őstag

Nem is értem miért baj az ár.. ez egy csúcstelefon, csúcs hardverrel, egyedi designnal. Mire gondoltatok, hogy majd megáll 500$nál?

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#22) totgab02


totgab02
junior tag

Persze hogy elhagyja az orszag hatarait gondolom indiat is kiprobaljak

(#23) joey04 válasza Eugene Roe (#9) üzenetére


joey04
titán

és még csak nem is kompromisszummentes.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) aelod válasza roli543 (#21) üzenetére


aelod
veterán

Ezt én sem értem, mindig megy a sírás, hogy drága. Mennyi legyen a macska rúgja meg? Iphone mennyi? Samsung mennyi? LG mennyi? Sony mennyi? Ez is egy gyártó csúcskészüléke igaz csak a keleti piacon népszerű de ennyibe kerül és kész. Max nem veszik meg.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25) joey04 válasza aelod (#24) üzenetére


joey04
titán

Érdekes felsorolás, mert egy iPhone vagy Samsung csúcsmodell mindenben a csúcsot képviseli, kívül-belül és a körítés is prémium. LG, Sony már más téma, nem is véletlen vannak ott, ahol. Ezek a kínai gyártók viszont kompromisszumos ajánlatokat tesznek le az asztalra. Hiába van snap 845 meg 6/8 GB ram, valami(k)ben gyengébbek. Vagy a kamera, vagy a szoftver, vagy a hálózati támogatás, vagy az anyagminőség, vagy a gari, stb, stb. Mellesleg a csúcs Samsung és iPhone topikokban is sokszor feljön az, hogy túl drága.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#26) arnoldito válasza aelod (#17) üzenetére


arnoldito
senior tag

Találkozzunk és megtudod... ;] :))

(#27) aelod válasza arnoldito (#26) üzenetére


aelod
veterán

Nem randizom ismeretlenekkel köszi :P ;)

(#25) joey04

A lényeg, ha drága és nem tetszik nem veszed meg. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#28) joey04 válasza aelod (#27) üzenetére


joey04
titán

így van, ez meg egy fórum, ahol az emberek leírják a véleményüket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) aelod válasza joey04 (#28) üzenetére


aelod
veterán

Ahogy én is megtettem ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#30) joey04 válasza aelod (#29) üzenetére


joey04
titán

nem, te nehezményezted, hogy más leírja a véleményét.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) aelod válasza joey04 (#30) üzenetére


aelod
veterán

Jó ne legyünk már ennyire szenzitívek azért mert mertem viccelni. :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#32) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Te jó Ég, 162 mm hosszú... :W
Végre egyre másra jelennek meg a valóban kávamentes telók, erre beleb@sznak ilyen 6.2-7 collig kijelzőket, hogy még véletlenül se legyen kezelhető méretű... :(
Jó lenne már egy max 150 mm (de inkább 140) készülék 6 coll alatt... :O
Az LG G6 talán a legkisebb ilyen mobil, de arról meg lespórolták az értesítő LED-et. :(((

[ Szerkesztve ]

(#33) Alibaba5 válasza totgab02 (#22) üzenetére


Alibaba5
tag

Indiában már ott vannak egy ideje. Gsmarenan is sokat szólnak hozza onnan, egyik írta is még az x21 nél, hogy a vivo telefonok ára mindig beesik miután kijön ra 10 hónapra, és h ő mindig megveszi mert a zaszlóshajóik jó telefonok nagyon. Kiváncsi leszek rá

(#34) konczy3


konczy3
senior tag

Ha a kisebbik ott 210 ezer körül van akkor itt itt jóval 300 ezer föle lenne, azert az már túlzás, a nagyobbik meg már IPhone X kategória vagy több.

Never Settle

(#35) |AP| válasza dave_gahan (#32) üzenetére


|AP|
veterán

szinte ugyanígy gondolom :)

méretileg a nemsokára megjelenő LG Q7 tetszetős, de valószínűleg valamivel azt is elrontják...

(#36) atike


atike
nagyúr

Kíváncsi vagyok rá. Mondjuk nem hiszem, hogy hosszú távon életképes les ez a kamera megoldás... De meglátjuk.

(#37) judas13 válasza aelod (#31) üzenetére


judas13
addikt

szmájli nem volt ott - én is láttam! :DD
Küldök párat tartalékba😀
:D :D :D :DD :D :D :D
:DDD

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) aelod válasza judas13 (#37) üzenetére


aelod
veterán

;] fej volt viszont ;)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#39) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

6.59" kijelző. Az agyamat eldobom. Mikor lesz már vége ennek a kibszott méretnövelésnek?? Miért nem lehet normális méretű telefonokat csinálni?? Nagyítóval kell keresni őket...

[ Szerkesztve ]

(#40) joey04 válasza aelod (#31) üzenetére


joey04
titán

nem jött le, hogy poén :D :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Graphics válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyítóval? Hogy még nagyobbak legyenek? ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) judas13 válasza aelod (#38) üzenetére


judas13
addikt

:R

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) SkyLine3000 válasza Graphics (#41) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nagyító kell, h találj egy normális méretű telefont a sok péklapát között...

(#44) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Csak 6,6-os kijelző??? Miért nem 7 vagy 8 coll lett akkor már? :O

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#45) Man0gatya válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Azért ne feledd, hogy ez a legkisebb ekkora telefon lesz Mivel egy vékony alsó részt kivéve az egész képernyő az előlap

(#46) judas13 válasza Man0gatya (#45) üzenetére


judas13
addikt

A "legkisebb" szó mint meghatározás - még ha igaz is most még - azért az a kicsiség már nézőpont kérdése ilyen méretek után sztem..A már eleve nem kicsi 6,2-es S9+ és a Vivo között ennyi a különbség. Nem kevés. De élőben kéne mindenkinek majd kipróbálni - és nem csak látni -, hogy valós véleményt alkothasson a" kicsisége" kapcsán majd róla.

S9+ 158.1 x 73.8 x 8.5 mm (6.22 x 2.91 x 0.33 in)

Vivo Nex 162 x 77 x 8 mm (6.38 x 3.03 x 0.31 in)

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) gproject


gproject
aktív tag

tetszik a hata
elol a keret mar nem annyira

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#48) arden


arden
csendes tag

Nem lett (sokkal) kisebb a káva látszólag mint a Mi Mix / Mix 2S esetén. Mix-ben ráadásul már nem jött be ez a hangátadási technika. De mivel se B20, se vezetéknélküli töltés... pedig jó az akksi és kíváncsi vagyok a képernyőbe épített ujjlenyomat olvasóra..

(#49) |AP| válasza arden (#48) üzenetére


|AP|
veterán

én ezt a telefont csak egy techdemónak tekintem és remélem ez a fajta kialakítás divatot teremt kisebb méretben is, illetve a képernyőbe épített ujjlenyomatolvasó is elterjed hamarosan. Akkor jönnek majd az igazán kedvemre való telefonok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.