Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76) imibogyo válasza exception (#74) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze, nem is kell egyszer használatosat venni, inkább, csak mindig a megfelelő kompromisszumot. Amiről tudom (sejtem), hogy sokat fogom használni abból általában Skil gépet veszek, mert csak. :P Eddig minden gépük hibátlanul működik legtöbbjük már 4-6 éve.

Viszont amiről tudom, hogy ritkábban fogom használni, abból veszek egy picit olcsóbbat (Einhell), a korongvágóm ilyen és semmit nem tudok ellene felhozni. Egyszerű, jó, olcsó, teszi a dolgát úgy 3 éve.

A tervekre kíváncsi lennék. :K
Tőlem kapsz egy plusz pontot a felső tápra. Volt már mind a két megoldásom huzamosabb ideig, nem láttam olyan nagy előnyét az alsó táposnak. Mondjuk könnyebb a kábeleket elrejteni egy pajzzsal, mert nem lógnak, viszont könnyebben porosodhat (helység és elhelyezés kérdése is természetesen, nálam porosodott rendesen). A felső tápos meg legalább besegít a házszellőzésbe. Azzal sem értek egyet, hogy így biztos melegebb lesz meg ilyenek, mert hogy a többi eszköz hője is rajta keresztül távozik. Hát végül is igen, de akinek mondjuk 50 fokos levegő van a gépben az meg is érdemli. Normális szellőzésű háznál nem megy át rajta érdemben melegebb levegő, mint ha alul lenne. Valamennyivel melegebb lesz, de 3-6 fok szerintem doszta mindegy egy komoly tápnál. ;)

tvamos: DEW....T??? ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.