Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) vicze válasza azopi74 (#15) üzenetére


vicze
félisten

Egyért van egy óriási különbség. Ezt pedig leginkább úgy hívják hogy ár. Mutass nekem 150$-os WindowsRT gépet. Na igen...
A HW igénye miatt a Win sose fogja ez a kategóriát elérni még ingyen OS-ként se. A ChromeOS a kezdetek óta ebben a kategóriában játszik.

Ott is vannak problémák, hogy a WindowsRT vállalati MS környezetbe ugye integráltalan, mivel a csodás API korlátozzák az egészet. ChromeOS-re van GPO management, távoli management WinRT-re nem nincs. Folytassam? :U
WinRT egy tablet OS a ChromeOS pedig desktopra van kitalálva és úgy is működik mint egy desktop OS. Remélem érzed a különbséget.

Nem igazán értem mi feltámadás ebben, a ChromeOS 2013 óta folyamatosan növekvő piaci részesedést mutat és Google egyre több pénzt öl bele hogy sikerre vigye egyre nagyobba HW választék is. Ez tavaly 5 millió eladott példányt és 2%-os piaci részesedést jelent globálisan.

Soha életemben nem fogom használni se a ChromeOS-t se a böngészőjüket mert számomra mind a kettő használhatatlan fos, de ettől még képes vagyok ettől elvonatkoztatni és látni hogy mások számára az én igényeim nem éppen relevánsak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.