Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Quasi_modo válasza Nordic (#50) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Mintha az egész telefont a kamerájával akarnák eladni..
Mert az az elsődleges feature, amiben a többi fölé tud(na) nőni.

valami

(#52) moonman válasza Everman (#48) üzenetére


moonman
titán

"Hát igen, sokkal szarabb minőségben, pénzért mennyivel jobb is az"
a minőség azért jobb, mert wifi kell hozzá. és a wifi sincs ingyen, vagy ha másképp gondolod, vedd elő a legutóbbi internet-előfizetés számládat.

"Fogod te még dicsérni, ha kijön WP7-re is"
jaj, te kis huncut, kb. 6 éve videotelefonálhatnék, ha nagyon akarnék, szerinted WP7-ben mennyire fogom használni, ha eddig leszartam?

"1,5 hónap alatt egyetlen szakadást sem tapasztaltam, pedig nincs tokban és olyan helyen is van kapcsolat, ahol a Nokia fel sem megy a hálóra."
én meg saját szememmel láttam, ahogy a vadiúj iPhone 4-ek eldobálták a hívásokat ott, ahol egy Omnia II és egy HD2 kettes térerővel működött. nem muszáj elhinni.

(#53) moonman válasza #56573440 (#41) üzenetére


moonman
titán

azért az tényleg érdekelne, hogy ilyenkor mit javítanak meg rajta? mert ugye ha jól tudom, konstrukció hibás az antenna. azt nem tudják lecserélni. vagy bekenik körömlakkal? :D

[ Szerkesztve ]

(#54) #56573440 válasza moonman (#53) üzenetére


#56573440
törölt tag

engem is, ettől függetlenül érdemes lehet egy telefont elengedni az ügy érdekében :B

(#55) Nordic válasza evone (#26) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Angyalbögyörőm, ez egy FÓRUM, ahol bárki elmondhatja a véleményét az apple-ről. A kettőtök között csak az a különbség, hogy nálad hiányzik az a bizonyos kultúra.... :U

(#56) Everman válasza moonman (#52) üzenetére


Everman
addikt

"a minőség azért jobb, mert wifi kell hozzá."

Gyárilag, de kis okosítás után ugyanolyan jó minőségben megy 3G-n is.

"jaj, te kis huncut, kb. 6 éve videotelefonálhatnék, ha nagyon akarnék, szerinted WP7-ben mennyire fogom használni, ha eddig leszartam?"

Ha a wifin/mobilhálón tudod használni extra költségek nélkül? Többet mint eddig.

"én meg saját szememmel láttam, ahogy a vadiúj iPhone 4-ek eldobálták a hívásokat ott, ahol egy Omnia II és egy HD2 kettes térerővel működött. nem muszáj elhinni."

Én többször próbáltam szándékosan eldobatni, ráadásul olyan helyen, ahol annyira gyatra a térerő, hogy több más márka fel sem tud lépni a hálóra, de nem sikerült.

"nem muszáj elhinni."

Én elhiszem, sajna valóban van hibás széria, megoldás rá a csere.

(#57) Peterson_ válasza evone (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Na ez nem kicsit tahó trollság.
Szerinted az emberek szórakozásból keresnek minimálbért, vagy annál nem sokkal többet?
Segítek egy kicsit. Az átlag, tehát nem a MAGADFAJTA ki ha én nem....akarom mondani...elit. :U
Körülbelül havi 70-110ezer forintból gazdálkodik.
De neked csak gratulálni tudok, ahogy a hozzád hasonlóknak is, akik arra verik a nyálukat, hogy ki tudnak, és van annyira kevés agyuk, hogy ki is fizetnek majd 200ezer forintot egy szaros mobiltelefonra.
Holott ez még mindig csak egy fogyasztási cikk, semmi több.
Nem sajnálom én senkitől, legyen vele boldog, és nem is a márkáról van szó, mert hogy Te Szifont veszel, vagy Nokiát, HTC-t.
Azzal van a gond, hogy manapság már ezeknek a tulajdonlását keverik a szociális érték fogalmával.Aztán lehet, hogy az egész emberben ennyi az összes érték, de persze én ezt nem tudhatom, és nem is általánosítok.
Ha lenne kétszáz ezer forintom, abból mondjuk házat újítanék, vagy a családom segíteném, nem pedig a libidóm növelésére használnám.
Örülök, hogy van akinek bejött az élet.
De van sok ember akinek nem, ezért viszont nem kell őket lesajnálni.
Persze ez megint csak egy magánvélemény.
Gusztustalan ez az egész.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#58) DemonDani


DemonDani
addikt

Jó kis rajoskodásm de ez csak simán egy HDMI kábel kell :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#59) Kumite válasza Nordic (#50) üzenetére


Kumite
aktív tag

1. Azért nem keltett vágyat benned egyik telefon sem, mert minimálbéres csóró vagy és nincs pénzed megvenni, ahogy ezt ma megtanulhattuk sznobvone-tól.

2. Ennek a marketing húzásnak nincs köze a telefon kamerájához, nem azt vetítették ki, hanem a telefon tartalmát.

3. kicsit nekem is ez a 2. az érzésem :( De az ingyen legális navi, amit minden Nokiához adnak is jó ajánlat.
Bár mondjuk érdemes megnézni a hands on E7, N8, C7 videókat youtube-on, látszik, hogy elkezdtek alakulni a dolgok.

(#60) RaveForce válasza Everman (#48) üzenetére


RaveForce
veterán

1,5 hónap alatt egyetlen szakadást sem tapasztaltam, pedig nincs tokban és olyan helyen is van kapcsolat, ahol a Nokia fel sem megy a hálóra.

:DDD nah kezdődik a nagyot mondás :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#61) Misály válasza Everman (#48) üzenetére


Misály
addikt

Everman! Nem lattalak miota! Mondjuk nem jartam jo ideje olyan topikban ahol apple problemat emlitettek.

Ize bocs, Ulkesh

[ Szerkesztve ]

(#62) #16820480 válasza Everman (#48) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, mert amúgy ingyenes alternatívákból nem volt ott eddig a skype és a fring, amiket mellesleg több készüléken is lehet használni, nem csak a méregdrága szifon4-en...

moonman: lefestik az antennát körömlakkal :D

[ Szerkesztve ]

(#63) ezek válasza Everman (#48) üzenetére


ezek
tag

"Fogod te még dicsérni, ha kijön WP7-re is "
:C

sheratan:
Azért az tény, hogy az Apple megoldása adja az eddigi legjobb minőséget képben és hangbn is. Én legalábbis így vettem észre.
De gyorsan megjegyezném, hogy megérte azokat, akik fennakadtak az elhoztuk a világnak a videótelefonálást szlogenen. Mondták volna azt, hogy elhoztuk a legjobbat, vagy valami...

[ Szerkesztve ]

(#64) moonman válasza Everman (#56) üzenetére


moonman
titán

"Gyárilag, de kis okosítás után ugyanolyan jó minőségben megy 3G-n is."
és ötöde olyan sebességgel. talán nem véletlen, hogy az eddigi videofon megoldások viszonylag kis felbontással mentek, ugyanis a 3G hálózatok sebességének is megvan a fizikai határa. nyugodj meg, előbb fogok tudni bütykölés nélkül 4G-n vagy LTE-n HD-videotelefonálni, mint te iPhone-on.

"Én elhiszem, sajna valóban van hibás széria, megoldás rá a csere."
annyira nem érdekel, nem az én készülékeim, csak kicsit lehangoló, hogy az ember megveszi x százezer forintért és az első ünnepélyes üzleti hívása kétszer leszakad.

(#65) Everman válasza RaveForce (#60) üzenetére


Everman
addikt

Nem nagyotmondás, tény. De persze egyszerűbb fikázgatni.

Mondjuk azt még az Gizmodo is elismerte, hogy az iPhone 4 érzékenysége lényegesen jobb, mint a legtöbb mobilé. Az ottani szerkesztő is iP4-el tudott először otthonról hívást kezdeményezni, mert más készülék egyáltalán nem talál térerőt ott ahol lakik. A Gizmodo-ról meg sok mindent el lehetne mondani, csak azt nem, hogy elfogultak lennének ez ügyben, lévén az egész botrányt ők indították el.

(#66) Everman válasza #16820480 (#62) üzenetére


Everman
addikt

"igen, mert amúgy ingyenes alternatívákból nem volt ott eddig a skype és a fring, "

A mobilos Skype soha nem is támogatott videóhívást, a Fring videós minősége meg a két pixel háborúzik egymással kategória, nem igazán említeném egy napon a kettőt.

(#67) RaveForce válasza Everman (#65) üzenetére


RaveForce
veterán

jah, mert ez lenne az első eset h ferdítesz alma ügyben, na ne kezdjük már el...

lévén az egész botrányt ők indították el.

nah ennyi..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#68) Misály válasza Everman (#65) üzenetére


Misály
addikt

DE ez hol a k***a eletbe erdekel engem egy nokia topicban, hogy te ugyanazt a sztorit eloadod 40szer csak ugy hogy epp mindig mas mondja ( Gizmodo, Engadget, Geekvagyokblog.hu, megakocka.com stb megerositette). Elmondtad, tobben cafoljak az allitasod es egyedul vagy a velemenyeddel. Innentol hol erdekel?

Foleg egy NOKIA topicban.

(#69) Everman válasza moonman (#64) üzenetére


Everman
addikt

"és ötöde olyan sebességgel."

Nem látszik a minőségen, ergo nem érdekel, hogy milyen sebességgel áramlik az adat, ha a feladatát elvégzi.

"talán nem véletlen, hogy az eddigi videofon megoldások viszonylag kis felbontással mentek, ugyanis a 3G hálózatok sebességének is megvan a fizikai határa."

Inkább azért, mert az eddigi hardverek nem tették lehetővé a real time h.264-es tömörítést, ami az aránylag kisebb sávszélességen is lehetővé teszi a jó minőségű videóhívást.

(#70) Everman válasza Misály (#68) üzenetére


Everman
addikt

" Elmondtad, tobben cafoljak az allitasod es egyedul vagy a velemenyeddel."

A cáfolók egyike sem rendelkezik ilyen készülékkel, nem is használta soha, akkor ki venné komolyan őket?

A témát meg nem én hoztam fel.

(#71) #16820480 válasza Everman (#66) üzenetére


#16820480
törölt tag

még így is, előbb találok egy másik embert, akinek van fring a telefonján és videóbeszélgetni akar, mint olyat, akinek i4 van (mármint a saját környezetemben). persze egyik sem túl valószínű egyébként, mint ahogy kb soha nem videótelefonálok amúgy sem senkivel...

amúgy a "kis bütyköléssel" használhatóbb állapotba hozható funkció már ne mis meglepő. ahhoz is kis bütykölés kell, hogy a telefon használható állapotba hozható legyen, de ebben ugye nagyjából semmi érdeme nincs az anyacégnek...

(#72) moonman válasza Everman (#69) üzenetére


moonman
titán

"Nem látszik a minőségen, ergo nem érdekel, hogy milyen sebességgel áramlik az adat, ha a feladatát elvégzi."
végülis 2 frame/perc sebességgel is lehet tűéles képet kapni. :P

(#73) Ricardo válasza RaveForce (#60) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem hihető? Pedig magyarországon még senkinek nem szakadt meg :DDD

(#74) Misály válasza Everman (#70) üzenetére


Misály
addikt

"A cáfolók egyike sem rendelkezik ilyen készülékkel, nem is használta soha, akkor ki venné komolyan őket?"

En

Le lehet allni a demagogiaval tokfej:)

Hogy neznek ki azok a projektorok meg mekkorak tudni valamit roluk? Csak mert mi allando projektor paraban vagyunk es jo lenne mar valami ipari. Markat tud valaki?

[ Szerkesztve ]

(#75) kaller1 válasza Misály (#68) üzenetére


kaller1
veterán

Csak magamat tudom idézni, elkeserítő dolog ez... :(

Lassan oda fogunk eljutni, hogy egy ultralowend szolgáltatós készülék topikjában is ezeket kell olvasni. :U

.::> <::.

(#76) moonman válasza Ricardo (#73) üzenetére


moonman
titán

a mi irodánk szerencsére (vagy sajnos) pont ideális tesztkörnyezet, mert gyakran még a hagyományos ;] telefonok is csak egy pálcikát jeleznek ki, kettő fölé szinte sose megy és ha EDGE van, akkor már örülünk, általában sima GPRS érhető csak el. a folyosóra kilépve egyébként kicsit jobb, de a szemközti irodában (ahol az utca felé néz az ablak) már van 3G is. így nálunk ezt pont jól le lehet mérni. a négy iPhone 4-ből hárommal is volt gond, folyamatosan "Nincs szolgáltatás" volt a térerő-jelző helyén és bizony konkrétan hívást is eldobtak többször is. még akkor is, ha ugyanabból a szobából egy másik mobilról hívtuk, a "másik" mobil pedig működött tovább.

(#77) Misály válasza moonman (#76) üzenetére


Misály
addikt

Valaszolok Ulkesh helyett: De te nem lattad az a telefont es sose volt a kezedben.

(#78) Ricardo válasza Everman (#70) üzenetére


Ricardo
félisten

Hát persze :W

[ Szerkesztve ]

(#79) Jadro válasza Ricardo (#78) üzenetére


Jadro
veterán

..már semmi...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#80) moonman válasza Misály (#77) üzenetére


moonman
titán

én tulajdonképpen csak rágondoltam és úgy állítottam be rajtuk az Exchange-et. ez már ilyet is tud. :D

(#81) Xaels


Xaels
félisten

Beindult a marketing a Nokiánál, de valahogy engem még mindig nem sikerült meggyőzniük. Megnéztem párszor Dot videót is, de arra kellett jutnom, hogy sok érdeme nem volt az N8-nak benne. Kifejtem.: állvány + különleges lencse egy jól megvilágított kis "studió"-ban valamint a stop motion eljárás. Persze a végeredmény látványos, de nem a telefon miatt.

Itt sem azt nézhettük meg, hogy a telefonnal rögzített videót milyen minőségben és sebességben tudja kitolni HDMI-n a projektoroknak csak egy előre feltolt filmet játszott le, mellesleg a minőség itt sem derült ki. A Guinness rekord meg tiszavirág életű, ennél olcsóbb készülékkel is meg lehet ugyanezt valósítani csak kell egy nagyobb vászon meg 1-2projektorral több.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#82) Misály válasza moonman (#80) üzenetére


Misály
addikt

Amazing:P

(#83) Misály válasza Xaels (#81) üzenetére


Misály
addikt

Hat szerintem az ott allok nem azon gondolkodtak hogy ez mason is elmegy meg hogy ugyis ralicitalnak hanem azon hogy bagge ez egy telefonrol megy...

Bocs a duplaert

[ Szerkesztve ]

(#84) evone válasza Jim Tonic (#42) üzenetére


evone
őstag

naja, mert az nem ősgyökér aki bejár minden topicba, az összes létező topicba és leáll fikázni az apple-t. igazad van.

kicsit unalmas már hogy 4 éve ez van ezen a forumon. ezért hoztam fél a 10ik hozzászólásban azt a példat, aki akarja magára veheti. :) ja tudom akkor nem kell ide járni és olvasni. :) de akkor ez most az official hungarian apple fika forum? vagy mivan már? tényleg nem unalmas allandoan fikázni azt a telefont?

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#85) evone válasza Peterson_ (#57) üzenetére


evone
őstag

ja, mert mások okosabbak akik 200 ezret adnak majd egy nokia n8ért, ugye? :) aki szifont vesz az meg hulye.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#86) Xaels válasza Misály (#83) üzenetére


Xaels
félisten

Az ott lévők nagy része ahogy elnéztem nem az a kategória aki ilyen telefont fog venni, pláne nem annyiért amennyibe kerül. Persze az ingyen mozi tutira bejött nekik aztán, hogy azt telefonról vagy másról vetítették szerintem lesz@rták magas ívről.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#87) moonman válasza evone (#85) üzenetére


moonman
titán

látom, lejött a mondanivalója lényege. pont arról van szó, hogy rohadtul mindegy, mire költesz el kétszáz rugót, de ha egy telefonra kiadsz ennyit, akkor legalább ne legyél akkora paraszt, hogy aki nem teheti meg azt lecsórózod és szembeköpöd, hogy csak azért képes meglátni a negatív tulajdonságait is, mert neki nem telik rá. ugye feltűnt, hogy egy márkát sem említettem?

(#88) evone válasza moonman (#87) üzenetére


evone
őstag

jólvan akkor most mondom, én sem tehetem meg, de a legtöbben azért fikázzák mert apu anyu nem veszi meg nekik aztán mérgesek amiért ilyen drága és fikázzák. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#89) moonman válasza evone (#88) üzenetére


moonman
titán

"de a legtöbben azért fikázzák mert apu anyu nem veszi meg nekik aztán mérgesek amiért ilyen drága"

ha ezt komolyan is gondolod, akkor csak sajnálni tudlak. :(

(#90) Misály válasza Xaels (#86) üzenetére


Misály
addikt

Kisse sztereotip vagy, egy lakotelepi bevandorlo miert ne vehetne akarmilyen telefont? Foleg Svedorszagban ahol aztan josag van. Ugyanolyanok mint pl egy lengyel Londonban. Azert mert muzulman meg nem koostoba.

(#91) ollie


ollie
MODERÁTOR

Evone megkapta a kitiltását az első beszólásáért, a továbbiakban hagyjátok békén!

***

(#92) Xaels válasza Misály (#90) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom milyen Svédország, de valahogy a lakótelep és a jóság nem tud nálam összekapcsolódni és lehet tényleg nálam van a baj, de én előbb takarodnék el a panelból, mint, hogy ilyen drága holmira költsek. Laktam én is lakótelepen (Újpalota), de nem szívesen megyek vissza és nem a muzulmánok miatt mondtam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#93) Peterson_ válasza moonman (#87) üzenetére


Peterson_
addikt

+1

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#94) Misály válasza Xaels (#92) üzenetére


Misály
addikt

Hat lehet nekik a panel pont eleg, en is eltem fel evig panelban sajnos. De ki tudja. Itthon is allnak Audi-k a havannan.:)

(#95) #71321344 válasza Misály (#94) üzenetére


#71321344
törölt tag

"Én a XIII. Kerületben 58 négyzetméteren élek"
de a BMW ott figyel a lakás előtt. érdemes elolvasni a blogon a hozzátartozó kommenteket. fura értékrendje lett mára az embereknek. milyen telefonod/kocsid van mára sokkal fontosabb mint az hogy hol élsz.. a családcentrikusság totális elhagyása meg már csak hab a tortán.

(#96) Ricardo válasza #71321344 (#95) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy embernek elég az :)

szerk:
"Nem akarok sok boltot nyitni, egyet akarok ami tökéletes (persze tökéletes dolog nincsen... bár talán az iPhone 4?)" bruhaha

[ Szerkesztve ]

(#97) Hobbbyt válasza Misály (#74) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Barco XLM HD30 :)

Nekem valahogy nem tetszik ez az N8. A kijelzővel max felzárkóztak.. Nem alkottak előre mutatót. A hardver-szoftver (eddigi videók alapján) Még mindig nagy lemaradásban van sebesség terén. Viszont papíron a tudása nagyon vonzó.. De szerintem nem az igazi.

Szerintem meg hülyeség az hogy csak wifiről lehet videótelefonálni, és csak másik iPhone4-el. Ha az iPhone olcsó lenne, (max50e). Akkor se lennék biztos abban ,hogy 2-3 ismerősömnél többnek lenne (többek közt nekem se lenne,és nem az ára miatt) Ezek után meg előbb hívjam fel hogy "héé keress már gyors egy nyílt wifi hálót mert mutatni akarok valamit.." Mikor a 3G-se elérhető mindenhol hát még nyílt wifi. Ha meg külön rá kell készülni, megette a penész. Akkor már laptopon is (sok éve) megoldható a dolog.. és jobb minőségben.
Ezzel ellentétben.. Ha elérhető a 3G lassan szinte mindenkit tudok hívni, és gyors megtudom mutatni azt amit akarok. Mert másra igazából nem való szerintem.

És igen. Nokia fan vagyok. De nem elvetemült. Látom a hibákat...Ezért fogok most váltani, hogy megismerjem a "sötét" oldalt.. egy Galaxy s személyében :U

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#98) Xaels válasza #71321344 (#95) üzenetére


Xaels
félisten

58 négyzetméter a XIII. kerben... Nem csak panelból áll egy kerület, van sokhelyen ott is kertes meg egyéb ház is. A volt sulim mellett épült a Cézár és Kleopátra ház ahol nem 2fitying volt pár éve egy 30nm-es lakás sem... XIII.kerületről van szó...[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#99) #71321344 válasza Ricardo (#96) üzenetére


#71321344
törölt tag

hát jah, egy embernek, de pont ezért írtam, hogy családcentrikusság nuku. és akkor a kommentekben írják, hogy ő a példaképük..

Xaels: itt most nem a sznobságra meg árra céloztam, hanem arra, hogy a sorház/panelház/társasház nem zárja ki a felsőkategóriás készüléket.
mellesleg 42 millából már olyan kertes házat építesz, ami megszólal. és nem kell hallgatnod, ahogy a feletted lakó erőlködik a retyón:) tudom mindenkinek mások az igényei.

[ Szerkesztve ]

(#100) #16820480 válasza Xaels (#98) üzenetére


#16820480
törölt tag

hmm, jó drágák azok a lakások!
itt a környékünkön 25-30 milláért nem kellenek a kutyának sem a 600nm-es telken kertes, családi házak...

amúgy én sem feltétlen igényelnék nagy lakást. amíg nincs az embernek családja, addig felesleges igazából. inkább legyen igényes(en berendezett), mint bazinagy.

(#102) Misály válasza Hobbbyt (#97) üzenetére


Misály
addikt

Koszonom, jo ara van:D

Szerintem nincs az azert lemaradva ennyi eroforras boven kiszolgalja gyanuim szerint az uj symbiant. De persze majd a tenyeremben kiderul.

De ha azt nezzuk hogy milyen gpu van benne es hogy nem virtualis gep hajtja az ui-t szerintem nem lesz az olyan rossz.

(#103) attisx


attisx
addikt

Vazz. Hirtelen azt hittem az "Ingatlanpiaci körkép" topikban vagyok... :U

Lassan zárni kéne az offodát. Megkérném az Offó Nénit, küldje haza a gyerekeket! ;]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#104) bnss válasza Hobbbyt (#101) üzenetére


bnss
veterán

Az OFFolásból elég lesz, vonatkozik ez mindenki másra is!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#105) plus44


plus44
veterán

Na jó ez már tényleg csak a hype része szerintem...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#106) Hobbbyt válasza bnss (#104) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Elnézét. Tényleg nem témába illő volt. :R
...De mindenképp elgondolkodtató :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#107) jacis válasza bnss (#104) üzenetére


jacis
nagyúr

Végre már.
Köszönjük.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#108) zack


zack
nagyúr

Én nagyon várom már az első teszteket...Kíváncsi vagyok mit hozott össze a Nokia. :K
Sok fos telefont adtak ki az elmúlt időszakban, tehát ha az N8 jó is lesz, még ez se lesz elég ahhoz, hogy az elmúlt mélyrepülős időszak feledésbe merüljön. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#109) Quasi_modo válasza zack (#108) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem hát. Ahhoz még sok jó mobil kell. Meg a Symbian ^4 + MeeGo.

[ Szerkesztve ]

valami

(#110) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

szervezetlennek tűnt az egész, ahhoz képest hogy ekkora hype.

de le vannak égve esek a svédek. ilyen erős a nap északon? :)

milyen projektorok ezek? :Y

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#111) zack válasza Quasi_modo (#109) üzenetére


zack
nagyúr

Kíváncsi leszek hogy mire lesz elég a proci. Mert ha gyors lesz a rendszer és optimalizált, a kutyát se fogja érdekelni hogy nem 1Ghz a proci. Csak félő, hogy 1Ghz alatt a 720p felvétel és lejátszás sarkallatos pont lehet, mert oda azért kell a kakaó.
Biztos baromi drága lesz, de szvsz. ha az SGS fölé lesz belőve, és tartani fogja azt a 160-180k árát, akkor bukásra van ítélve. Ehhez az árhoz túl kevés az innováció 2010 Q4-ben, és ezt a vásárlók is tudják. Persze 1-2 fanatikus biztos megveszi majd ennyiért is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#112) Quasi_modo válasza zack (#111) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hát lehet, hogy még mindig fafejű a management. Pedig árazásban most a Wave példáját kellene követniük.

valami

(#113) zack válasza Quasi_modo (#112) üzenetére


zack
nagyúr

Ha eljátszadozunk a gondolattal, mi lenne ha jól sikerülne, és olcsó lenne...Lehet lecserélném a Wave-et. :B Még talán akkor is, ha Galaxy S ára lenne csak. A Wave ára túl baráti. De persze így láttatlanban nehéz ilyet kijelenteni. A Wave baromi jól sikerült modell, az N8-at meg (még) sűrű homály fedi és kérdőjelek sokasága.

Te cserélni fogod az I8910 HD-t N8-ra?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#114) attisx válasza AXisBOLD (#110) üzenetére


attisx
addikt

"milyen projektorok ezek?"

Ha pontosak a smartnews.hu információi, akkor négy darab ilyet használtak: [link]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#115) zack válasza attisx (#114) üzenetére


zack
nagyúr

"Csak" 130.000 USD darabja... :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#116) AXisBOLD válasza attisx (#114) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nem semmi :Y köszi

8400W :C

Aurea mediocritas

(#117) Nems


Nems
tag

Sziasztok.

Nekem most egy Nokia Xpress music-om van és nagyon sok zenét hallgatok .
Az lenne a kérdésem, hogy ez a teló meddig bírná aksival ha ilyen sokszor hallgatok zenét?
Előre is köszi: Fruzsi ;) :)

a lelkes amatőr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.