Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pite4


pite4
tag

Biztos Svédországban volt? Nem sok szőke kék szemű volt a videón :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#2) fateless válasza pite4 (#1) üzenetére


fateless
veterán

Hát persze, hiszen Perzsia hercegét játszották, nem a svéd királyságot :DDD

Ez nagyon jó marketing fogás. :C

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#3) tjb007 válasza pite4 (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jártál mostanában Ausztriában ? Több az arab lassan mint az osztrák :D

[ Szerkesztve ]

(#4) 64b0r válasza pite4 (#1) üzenetére


64b0r
aktív tag

Nem is tudtad, hogy a svédek igazából az arabok leszármazottjai? :DDD

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Erről én nem láttam egy hírközlést sem: A Nokia nemrég hivatalosan is megkezdte az előrendelt Nseries N8 modellek kiszállítását????????

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Kumite


Kumite
aktív tag

Úgy látom pár k*rva jó marketingest vettek fel mostanában a Nokiához...
Úgy csinálják a hypeot meg a figyelemfelkeltést, hogy az egyáltalán nem megy el a gusztustalan irányba, ahogy azt egy másik hatALMAs cégnél már megszokhattuk :D

(#7) AndrewTdi válasza jacis (#5) üzenetére


AndrewTdi
addikt

(#8) #56573440 válasza Kumite (#6) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah igaz. mert ha almáék vetítenének 720p-vel tömbház méretű vászonra akkor nem 3000 hsz nél tartanánk, amiből 2999 arról szólna hogy parasztvakítás... számomra ez is az a kategória egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#9) Misály válasza Kumite (#6) üzenetére


Misály
addikt

Meg az egesz hadjarat lenduletes, tele van uj otletekkel es szinte minden masnapra van valami. Nagyon jol adagoljak. Nekem most ez a kedvencem

Blackrulez persze hogy az, de almaek imidzsebe nem ferne bele egy ilyen tomeges megmozdulas. Ok elvannak a Steve beszedekkel meg a sorbanallassal.

[ Szerkesztve ]

(#11) LA_COSTE válasza Misály (#9) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Nem lehet megnézni a linkelt videód... :U

(#12) tjb007 válasza LA_COSTE (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

"A hiba ön készülékben van" :D

(#13) Kumite válasza #56573440 (#8) üzenetére


Kumite
aktív tag

De nem mondják, hogy feltalálták a videotelefonálást, as you've never seen before... Sőt, olyan oldalt sem láttam, amiben BlackBerryvel vagy HTC-vel vetítenének, hogy nézzétek ez milyen szar.
Bár igaz, ott csak azt tudták megmutatni, hogy 2 pálcikát leesik a térerő az ő összesükkel szemben, ha ólom bevonatú kripton kesztyűvel kétkézzel markolod a földalattin :D

(#14) Quasi_modo válasza evone (#10) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

nem lehet iphoneotok, nincsen ra penz ezert fikáztok. ez van
Látod ez maga a fika. Ráadásul a rosszabbikból.

valami

(#15) fateless válasza evone (#10) üzenetére


fateless
veterán

Az ilyen fajta flame-keltéstől tartózkodj, kérlek :(((

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16) evone válasza Quasi_modo (#14) üzenetére


evone
őstag

Igen, mert szted annak a hsz-nek amire valaszoltam, mi ertelme volt?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#17) Kumite válasza evone (#10) üzenetére


Kumite
aktív tag

:C

szerk.:
#16 -kor esett le, hogy nem poénból írtad... Erről ennyit azt hiszem...

[ Szerkesztve ]

(#18) evone válasza Kumite (#13) üzenetére


evone
őstag

:)

Hol lattal eddig olyan videotelefonalas megoldast mint az Applenel? Mert szerintem még sehol. :)

Vagy te ugy adnád el a termekeidet hogy: hááát igen, tudjuk már ez meg ez megcsinálta, mi csak utánuk loholunk elsőként, szarok vagyunk, de azért remeljük megveszitek a termékeinket.

A nokia még gusztustalanabb: nézd meg ezt a videot :) ( segitek: ez az ossze vissza hazudgalas a nokia reszerol )

Az iPhoneal sem tudod elveszteni a térerőt, érdekes módon itthon még senki nem panaszkodott ilyenre, pedig már van egy két embernek.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#19) Tomcat válasza AndrewTdi (#7) üzenetére


Tomcat
őstag

Így igaz! :C Ezt az infót már én is olvastam.
Remélem az enyém is ott lapul a többivel együtt a szállítmányban. :)

Tomcat

(#20) Straw válasza evone (#10) üzenetére


Straw
senior tag

Csak hogy tisztán láss, nem csak az az ember létezik aki azért nem vesz iPhone-t mert nincs rá pénze....
Sokan vannak akiknek egyrészt nincs szüksége akkora tudásra, és olyan készülékre, másrészt pedig hülye lenne kiadni annyi pénzt egy olyan telefonért aminél vannak olcsóbbak és ugyanazt tudják, csak nincs rajta alma.

(#18) evone: csak Bog, de ezt videón is láttuk

[ Szerkesztve ]

42

(#21) Quasi_modo válasza evone (#16) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azzal nem lenne semmi baj, ha ha nem emelte volna ki az ellenpéldát. (valszeg akkor is arra asszociálna mindenki)

valami

(#22) jacis válasza AndrewTdi (#7) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt hittem, hogy nagyobb híre lesz a szállítások megkezdésének....
Jó lenne ha a jövő héten már megtudnám venni :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) Misály válasza evone (#10) üzenetére


Misály
addikt

Ezek szerint te akoze a 10 magyar ember koze tartozol aki nem minimalberen el.
Szevasz sorstars en is jol keresek, megyunk egyutt iphone-t venni?:)

(#24) Tyren


Tyren
aktív tag

Hát azért mondjuk meg őszintén, hogy a Nokiának most nagy szüksége is van a marketingre, mert szerintem a cég életének legnagyobb válságát éli. Én egy-két évvel ezelőttig bármikor ki mertem jelenteni, hogy a legjobb telefonokat a Nokia csinálja. Ma már nem vagyok benne biztos...
Ez a filmnézegetős ötlet pedig kicsit parasztvakítós, de mondjuk jobb mint a semmi.
Amúgy apró elírás a cikkben:
"51x28 méteres, azaz 428 négyzetméteres" - inkább 1428m2

Kíváncsi vagyok már nagyon a végleges változat tesztjeire.

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#25) Retekegér válasza evone (#10) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez olyan főhernyós benyögés volt. :U

<< Heimdal >>

(#26) evone válasza Straw (#20) üzenetére


evone
őstag

de érted, hogy az a bajom, hogy minek kell mindenhová benyogni hogy én ezért meg ezért utalom az applet, az apple igy szar ugy szar stb...

én se irom be az acer topicba hogy milyen szarok ezek a gépek, és nem is akarok venni ilyet soha az életben. mi értelme van ennek?

ki f*szt érdekel a véleménye az applerol? más márkákhoz miért nem megy be fikázni?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#27) evone válasza Retekegér (#25) üzenetére


evone
őstag

nem, az volt az amire reagaltam.

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#28) Misály válasza Retekegér (#25) üzenetére


Misály
addikt

Biztos te is minimalberen elsz :DD

Egyebkent draga evone annyi agyad lehetne hogy ez a telefon majdnem annyiba fog fajni itthon mint az apple telefonok. Szerinted csorosagbol valasztjak majd ezt az emberek?
Logika FAIL :)

Es mintha nem jonne nokia topikban ide az osszes android apple huszar temetni a csodbe a finneket. Oda - vissza dolog ez.

[ Szerkesztve ]

(#29) evone válasza Misály (#28) üzenetére


evone
őstag

nem, fail hogy az apple igy drága ugy drága, ezt hajtjátok egésznap, aztán megveszitek a htc ugyanolyan kurva drága, meg a nokia ugyanolyan kurva drága telefonjait. :)

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#30) Tyren válasza evone (#10) üzenetére


Tyren
aktív tag

Haveer, nem gondolod, hogy ez kicsit erős?
Nem az én dolgom, hogy megneveljelek, meg ha eddig nem sikerült a szocializáció, akkor nem hiszem, hogy ezután fog, de azért gondoltam szólok...

Amúgy nem szívesen adnék ki annyi pénzt egy telóért, de nem ez az elsődleges.
Ennél még az is előrébb szerepel a rangsorban, hogy nem tudnám elviselni, hogy ugyanolyan telóm van, mint a világ legnagyobb kőparasztjainak...

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#31) D@niel


D@niel
addikt

Óóó, de meginnék most egy pepsi-t...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#32) evone válasza Tyren (#30) üzenetére


evone
őstag

Ennél még az is előrébb szerepel a rangsorban, hogy nem tudnám elviselni, hogy ugyanolyan telóm van, mint a világ legnagyobb kőparasztjainak

érdekes problemakkal kuzdesz. dobd el a mostani telefonodat is, mert biztos vagyok benne hogy olyan embernek is van ilyen telefonja mint ami most neked aki egy bunkó, meg paraszt, meg ilyenek. :)

kit érdekel hogy kinek milyen telefonja van?

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#33) stewe780 válasza evone (#10) üzenetére


stewe780
őstag

Egy nagyobb mercire, bmv-re, vagy ferrari-ra sincs sok embernek pénze, mégsem fikázzák. Kicsit gondolkozz, és nehogy azt hidd, hogy az iphone-t azért húzzák le a fórumokon, mert nem tudják megfizetni. Annyira nem jó, még ha szeretnéd, akkor sem. :N

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#34) Taybore


Taybore
aktív tag

"modellek kiszállításátkiszállítását, és, habár a
raktárkészletek"
Ti nem szoktátok visszaolvasni amit leírtok? És semmi olyat nem használtok, ami - teszem azt pirossal - aláhúzza, ha valami értelmetlen? :W

(#35) Ricardo válasza evone (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

"Az iPhoneal sem tudod elveszteni a térerőt, érdekes módon itthon még senki nem panaszkodott ilyenre, pedig már van egy két embernek."

Pedig ahogy nézem rendszeres látogatója vagy a topicnak na mindegy:

[link]

(#36) Misály válasza evone (#29) üzenetére


Misály
addikt

En nem is mondom hogy draga:) Nekem szimplan nem tetszik:)

(#37) moonman válasza evone (#18) üzenetére


moonman
titán

"Hol lattal eddig olyan videotelefonalas megoldast mint az Applenel? Mert szerintem még sehol."
hát igen, olyat még sehol nem láttam, hogy csak azonos típusú készülékek között és kizárólag wifi-n működjön.

"Az iPhoneal sem tudod elveszteni a térerőt, érdekes módon itthon még senki nem panaszkodott ilyenre, pedig már van egy két embernek."
cégünknek négy van, abból egy nem szakadozik folyton - mert van rajta gumibugyi.

(#38) Misály válasza moonman (#37) üzenetére


Misály
addikt

Mokas hogy bejon egy a-fan (alma vagy android) es indul a flame.

(#39) moonman válasza Misály (#38) üzenetére


moonman
titán

nembaj, ezzel a "csóró vagy hozzá, azért fikázod" beszólással csak megalapozta jövőbeni hozzászólásai hitelességét.

(#40) csab2 válasza Misály (#38) üzenetére


csab2
veterán

Azért azt tegyük hozzá a hitelesség kedvéért, hogy most nem evone kezdte.

[ Szerkesztve ]

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#41) #56573440 válasza moonman (#37) üzenetére


#56573440
törölt tag

vigyék el szervízbe. ismerősnek megcsinálták kb 1 nap alatt, azóta jó és nem kell bugyiban hordani.

egyébként meg megszokott ez már. bármilyen telefont hoznak le a hírben, valaki bedobja az almát a levesbe, aztán mindenről szó van csak az adott modellről nem...

[ Szerkesztve ]

(#42) Jim Tonic válasza evone (#10) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ezért a szövegért megérdemelnél egy alapos pofánverést... Mondhatnám, hogy ősgyökér vagy, de kizárt, hogy megértenéd. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#43) Kumite válasza csab2 (#40) üzenetére


Kumite
aktív tag

Azért a hitelesség kedvéért nézd már a színvonalat is. Illetve sznobvone esetében a színvonaltalanságot...

[ Szerkesztve ]

(#44) Steven


Steven
addikt

Nem ma mutatják be hivatalosan okt 30? jaaah nem ma kezdték még csak el szállítani ... kár hogy a mobilarnésok nem mondhatják el mikorra várható hivatalos tesztjük :O

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#45) #56573440 válasza Kumite (#43) üzenetére


#56573440
törölt tag

jah mert nem tudod ki hozta fel megint a témát ugyen? kihagyhatatlan volt gondolom...

[ Szerkesztve ]

(#46) Straw válasza csab2 (#40) üzenetére


Straw
senior tag

De lehetett volna értelmes ember módjára simán átsiklani rajta és akkor nincs ez az egész...

42

(#47) Jim Tonic válasza csab2 (#40) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az, hogy valaki fikáz egy terméket, az illető dolga. Senkit nem bánt vele, nem személyeskedik, véleményt mond. Joga van hozzá.
Ellenben másokat lebecsmérelni, mert a miénktől eltérő véleménye van egy TÁRGYról, CÉGről, igazi seggfej viselkedés.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#48) Everman válasza moonman (#37) üzenetére


Everman
addikt

"hát igen, olyat még sehol nem láttam, hogy csak azonos típusú készülékek között és kizárólag wifi-n működjön."

Hát igen, sokkal szarabb minőségben, pénzért mennyivel jobb is az :D

Egyébként nem kell már sokat várni a desktop és egyéb platformokon futó kliensekre sem.
Fogod te még dicsérni, ha kijön WP7-re is :D

"cégünknek négy van, abból egy nem szakadozik folyton - mert van rajta gumibugyi."

1,5 hónap alatt egyetlen szakadást sem tapasztaltam, pedig nincs tokban és olyan helyen is van kapcsolat, ahol a Nokia fel sem megy a hálóra.

(#49) jacis válasza Steven (#44) üzenetére


jacis
nagyúr

? ma elkezdik kiszállítani az előre megrendelt telókat.
Okt. közepén pedig elkezdik a teljes piacon a forgalmazást.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#50) Nordic válasza Kumite (#6) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ezektől a húzásoktól, én ugyanúgy nem érzek késztetést ezen készülék megvételére, mint az általad említett "hatALMAs" cég esetében sem éreztem így. Mintha az egész telefont a kamerájával akarnák eladni.... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.