Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) total90 válasza rbalint88 (#12) üzenetére


total90
veterán

(#12) rbalint88

Azért Magyarországon valami brutális a felár :Y Februártól egyébként jön a 8GB-os bővítés, már mint gyári :K

(#13) PiE137

Tudtommal Air teszt van PH!-n, de ha nincs, akkor valami ilyesmi összehozható... amennyiben többeket is érdekel.

Mac vagy PC... szerintem itt el kell dönteni, hogy milyen platformra akar rárepülni a felhasználó. Érdemes akkor telefon, gép, mindent egy platformra összehozni.
Egyébként Macre is van minden normálisan, mint Win-re. Semmi gond a videólejétszással, szövegszerkesztővel meg ilyenek.

(#15) Parallaxis[/B

Jól írod, az Air-ek mindenben gyöngébbek... Mac Pro ami kb. hasonló kategória.

(B)(#16) csibe1(/B)

Beviszed hivatalos Asus szervizbe és intéznek mindent. Ez a fehasználónak nem külön költség.

Az ára annyi, amennyi... ha ultarbookot veszel, akkor kb. ezen az árkategórián belülsz keresgélhetsz.

(B)(#17) BroCreSt(/B)

... pedig abból a szériából nézelődtem. Német teszteket olvasgattam, amit én néztem ki, annál épp írták gondnak. Viszont más gond is volt azzal.
128 GB valóban kevés tud lenni, de a lényegesebb dolgokat úgy is külső HDD-n is lehet tárolni.

(B)(B)(#18) PiE137 (/B)(/B)

Az előny, mert az alma cuccait hypeolják :F Azt hol tudod hasznosítani?

(B)(#19) Cyberpunk(/B)

Nem ártana, mert ez így nagyon ott van. Már csak azt sem értem sok helyen miért erőltetik a fényes felületet... olcsóbb, vagy mi? :W

(B)(#20) Csabee.(/B)

Köszi :R

(B)(#21) rbalint88(/B)

Ergo, ami nekem van és itt 1150€ volt, az ott 450 000 forint? Jól át van számolva, mit ne mondjak :W

(B)(#22) blade zte(/B)

Nem, hogy él, növekszik :K CSabee. írta is miért.

(B)(#24) tDr1v3r(/B)

Próbáld előbb ki ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.