Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) dudika10 válasza Blindmouse (#6) üzenetére


dudika10
veterán

Kár hogy ugyan olyan karakter marad maga a fejhallgató a mod után. Megértem azokat akik szeretik a Sennheiser hangzásvilágát, de én nem kérek belőle és a naturálistól távol áll.

huskydog17: nem igazán egy kategória az Xfikkel.
Sztereo hangkártya, gyári hibásakat amik teljesen és tökéletesen működőképesek voltak 14k magyar forintért lehetett megvásárolni ebayről. Aztán jóval drágább lett, 20-on ezer forint körül, de mostanában eltűnt a piacról nagyjából.
Az Asus Xonar Essence-hez hasonlítható inkább, sokkal kisebb az elmaradása mint az az árából következne.
Szóval egy igen komoly kártya a maga árkategóriájában amihez hozzá tartozik az is, hogy fejhallgató erősítővel is felvértezték.

A fejhallgatók közül van amelyik teljesen jól teljesít, de van amelyiknek elkél a komolyabb erősítés. A HD668B pont az a fajta, amelyiknek nem szükséges, nem javul sokat az erősítéstől. Ha valaki nem rendelkezik hangkártyával akkor az Asus Xonar DG-t szkás ajánlani, mert olcsó és teljesen korrekt. Beépített fejhallgató erősítővel is rendelkezik ami ebben a kategóriában igen jó. Komolyabb fejhallgatók meghajtásához természetesen nem alkalmas.

A teszthez:
Jó a teszt, külön öröm, hogy meg vagyok benne említve én is. :))
Azzal az erősítővel igen megszenvedtem mire életet leheltem belé, ezek után az a minimum, hogy leteszteled. :P
Tessék megvizsgálni a különbséget az elem és a tápos táplálás között is.
Elöljáróban annyit mondanék róla, hogy a potmétereinek rossz az együttfutása, én legalább az egyik csatornát fixre raknám és megnézném a különbséget. ;)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.