Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GML


GML
őstag

Öccáé' a hülyének (is) megéri így...

(#2) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Hát a szivárogtatások alapján nem lesznke nagy durranások. A gyenge Exynos meg pláne vissza fogja venni az érdeklődést a komolyabb usereknél. Én gondolkodtam a Note 9-esem leváltásán, de lehet hagyom...

Arról nem is beszélve, ha lesz 480 ezer az ultra variáns akkor pláne felejtős.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Van némi zűr-zavar a mobillal kapcsolatban. Egyben lehetünk biztosak - drága lesz! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Mr. Liszka


Mr. Liszka
csendes újonc

Ez így elég szánalmas. :(((

Mr. Liszka on youtube (music)

(#5) #24536576 válasza Seangaijin (#2) üzenetére


#24536576
törölt tag

Görög hírek 529K-ról szólnak. :DD

(#6) aujjobba


aujjobba
addikt

Mekkora a kijelzo?
Az 1080x2400 felbontas nem harmatos egy kicsit?

(#7) Mr. Liszka válasza #24536576 (#5) üzenetére


Mr. Liszka
csendes újonc

Szeretem a Note-okat....de na, neee :W

Mr. Liszka on youtube (music)

(#8) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Azt még nem tudjuk hogy milyen lesz pontosan és hogy mennyibe fog kerülni, de azt igen hogy Samu így jó nem lehet... :DDD :DDD :DDD

(#9) k-adi


k-adi
nagyúr

úgy látszik tényleg már a 2021 es évre gyúrnak és az ideit elengedték :DDD

(#10) MikeWazowski válasza #24536576 (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lesz is annyi tuti a legcombosabb verziója.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Mindegyik műanyagból van/volt, akkor is ha üveg szerű. Mi is a gond?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) AS


AS
félisten

Egyszerű, nem kell megvenni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) janeszgol válasza AS (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem is fogjuk. :))

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) _flamer válasza Polarstar (#3) üzenetére


_flamer
aktív tag

Akkor már két dolog, mert az is biztos, hogy annyit nem fog érni :DDD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#15) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A premium anyagok hasznalata ott hasal el, hogy ezek a telefonok is tokba kerulnek jellemozen es onnan mar tok mindegy, hogy mibol van a hatlapja.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) aujjobba válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


aujjobba
addikt

Pontosan, altalaban 300 Ft-os kinai ebay-es szilikonba.

(#17) INGJOKE válasza aujjobba (#16) üzenetére


INGJOKE
veterán

Aki egy ilyen összegű telefonra egy dolláros szilikon tokot vesz az meg is érdemli... :D

(#18) _flamer válasza aujjobba (#16) üzenetére


_flamer
aktív tag

Általában, de például az én ismerőseim között sokan vannak akik gyári tokot vesznek hozzá, hogy ne rontsák el a prémium érzetet.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#19) JoeCockBill válasza INGJOKE (#17) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

hát, én most vettem méregdrága pitaka tokot az s10+ra, de ez valami borzalom. vissza is tettem a 8 dolláros kínait :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#20) adamklark


adamklark
senior tag

nekem jelenleg note 9 van, meg vagyok elégedve de terveztem hogy note 20 ra váltok, de az olcsó verzió kezd out of question lenni, ultra meg isten tudja mennyi lesz, kár érte, szeretem note sorozatot.

lehet note 10+-t fogok a végén venni ha mostani telefon már nem bírja

[ Szerkesztve ]

(#21) INGJOKE válasza JoeCockBill (#19) üzenetére


INGJOKE
veterán

De a 8 dolláros pont nem 1 dolláros. Nyilván ekkora összegért már van jó is Kínából... :)

(#22) dolphy17


dolphy17
tag

Nem azért műanyag a hátlap, hogy vezeték nélküli töltés működjön?

(#23) INGJOKE válasza dolphy17 (#22) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az megy üveggel és kerámiával is meg még egy raklap anyaggal...

(#24) dolphy17 válasza INGJOKE (#23) üzenetére


dolphy17
tag

ja hogy a kerámia fáj valakinek...

(#25) andor80


andor80
senior tag

Glasstic mint a qled..ocsmány sitt banda....500 huf felett 4-5 órás sot :W

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#26) #24536576


#24536576
törölt tag

Kíváncsi vagyok, meddig tudja gyalázni a Samsung a Note nevet.

(#27) #24536576 válasza MikeWazowski (#10) üzenetére


#24536576
törölt tag

Szerintem ennyiről indul.

(#28) <Adamsky> válasza Tigerclaw (#15) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

+1
... valamint: a szerző még nem találkozott minőségi műanyag házzal / hátlappal?
Jó dolog a fém, de mértéktelen használata sár-nehézzé teszi ezeket - az egyébként sem könnyű - telefonokat.
Az üveg miatt miért nincs sose hiszti? Pedig az általában sérülékenyebb, gyűjti az ujjlenyomatot és még csúszós is. Ja, hogy a vitrinben nézzen ki jól a telefon, és az, hogy a gyakorlatban kényelmetlen használni, nem számít, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#29) gattolino


gattolino
senior tag

Ez kell a népnek. Műanyag, ez egy Note szériában eléggé szánalmas. De legalább sok kamera, még optikai zoom nélkül is :F
Mivan? Azt hittem a Note széria jobb, mint az S széria. De már az is sovány volt amit Galaxy S20 Ultra néven mutattak be. Ezt körberöhögi a Poco F2 Pro-m

Vivo X90 Pro Plus

(#30) Tigerclaw válasza INGJOKE (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Gyakran az a legolcsobb megoldas, hogy latszodjon valami a szep hatlapbol. Ha veszel egy draga gyari bortokot, akkor visszalepsz az egyes mezore, vagyis lenyegtelenne valik, hogy mibol van a telefonod. Abban egyet ertek, hogy a gyartoknak jobban oda kellene figyelni, hogy olyan tokot tervezzenek, ami nem elrejti, hanem kiemeli, kiegesziti a telefont. Mondhatni egyszerre kellene tervezni a telefont es a tokot is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#31) aujjobba válasza Tigerclaw (#30) üzenetére


aujjobba
addikt

iPhone tok az alma logonal kivagva? :P

(#32) #95462144 válasza gattolino (#29) üzenetére


#95462144
törölt tag

Csak ne tedd vízbe, mert ott már nem lesz őszinte a Poco mosolya. Ott max a pénztárcád fog körberöhögni. ;]

(#28) <Adamsky>

+1
Ezek a telefonok általában 99% első nap tokba kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#33) gattolino válasza #95462144 (#32) üzenetére


gattolino
senior tag

Sosem tettem vízbe. Szerintem ez az IP védelem is csak arra megy, hogy legtöbbet tudjanak legombolni a vásárlókról. Ha pl beázik, úgy, hogy IP védett és nincsen rá gyártói garancia akkor baszhatod ugyanúgy. Azért köszönjük a minőségi hozzászólást :DD

Vivo X90 Pro Plus

(#34) INGJOKE válasza aujjobba (#31) üzenetére


INGJOKE
veterán

Most szedtem elő a napokba régi almát és a tok is megvan hozzá, alap hogy az alma látszik anélkül gagyi lenne nem? :DDD

(#35) #95462144 válasza gattolino (#33) üzenetére


#95462144
törölt tag

Még be sem mutatták a Note 20-at, de a Poco szerinted már most jobb. :DDD
Nem kell vízbe tenni elég egy jóféle nyári zivatar. ;]

(#36) gattolino válasza #95462144 (#35) üzenetére


gattolino
senior tag

Most áztam el, de a telefon úgylátszik működőképes maradt :Y
Nahát mik vannak..
Még be sem mutatták mégis tudni milyen lesz. Ilyen ez a rohanó világ. Vagy te úgy veszed meg, mikor már mindent tudni róla és megfogdostad egy boltba? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#37) #76289792 válasza gattolino (#36) üzenetére


#76289792
törölt tag

Ott is megvannak a tömítések.. nem kell mindent megenni :U

(#38) gattolino válasza #76289792 (#37) üzenetére


gattolino
senior tag

Nem eszem, de idegesítő amikor valaki annyira elvakult, hogy minden hibát/hiányosságot elnéz, csak mert Samsung van rajta és még dupla annyit is fizet. Mondjuk még meg is érdemli. :K

Vivo X90 Pro Plus

(#39) GML válasza INGJOKE (#34) üzenetére


GML
őstag

Amúgy is az, nem? :U

(#40) dilajoska1 válasza #95462144 (#35) üzenetére


dilajoska1
őstag

Zivatart szinte mindegyik új telefonnak ki kell bírnia mindenféle hivatalos IP védettség nélkül is.

Tessék, hivatalos IP védettség:
[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#41) #95462144 válasza gattolino (#38) üzenetére


#95462144
törölt tag

Nem alkotok véleményt egy olyan eszközről amiről még csak pletykálnak veled ellentétben és még teszt sem készült róla. De Te be is áraztad, hogy a telefonod már most jobb, amikor ez még meg sem jelent. És nem vagyok Samsung fanatikus ezt nagyon benézted, de azt már tudjuk, hogy Poco telefonod van, ami szerinted sokkal jobb a még le sem tesztelt és be sem mutatott Note 20-nál. :DD :C Jár a keksz. ;] :DDD

(#40) dilajoska1
Az nyilván poénnak volt szánva a fent említettek kifigurázására, hogy már van valami amiben biztosan nem jobb. Még, ha szerinte jobb is egy olyan készüléknél, ami hivatalosan még nem is kapható. :)

[ Szerkesztve ]

(#42) Szakiii válasza gattolino (#36) üzenetére


Szakiii
addikt

Ettől még nem felel meg a szabványnak.. mert egy esőt kibírt. Inkább örülhetsz mert igen is van olyan esőzés amikor nem bírná ki. Nyáron medencézésnél meg kifejezetten jópofa videókat lehet csinálni ha vízálló a telefon attól, hogy erre valakinek szüksége van még ne legyen már "elvakult". Tény ami tény rossz az irány de attól még egy vízálló tanúsítvánnyal szerelt telefon és egy az nélküli között igen csak van különbség.

(#43) dilajoska1 válasza #95462144 (#41) üzenetére


dilajoska1
őstag

Hát ha ugyanaz a hardver lesz benne mint ami az s20-ban van akkor teszt se kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#44) Szakiii válasza dilajoska1 (#43) üzenetére


Szakiii
addikt

Akkor a fél piacról nem kell teszt hisz szinte mindenben snapi van ;] :R

[ Szerkesztve ]

(#45) #76289792 válasza gattolino (#38) üzenetére


#76289792
törölt tag

Sajnos még ma is sokan nem tudják hogy ez csak egy minősítés, nagy etetés :)

Szakiii
Teljesen biztos, hogy megfelel neki, csak nem fizették ki. Jól tette a Xiaomi.

[ Szerkesztve ]

(#46) dilajoska1 válasza Szakiii (#44) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ahhoz nem kell teszt hogy kiderüljön hogy viselkedik ugyanaz a SOC mert kb már lehet tudni 🙂. Remélem így érthető neked is 😉🤣

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#47) Szakiii válasza dilajoska1 (#46) üzenetére


Szakiii
addikt

Értettem eddig is ezért írtam, hogy akkor nem kell teszt a többi telefonrol se amiben ugyan az a snapi van :) remélem így már látod hogy hülyeség amit mondtál. Párhuzam ugyan az csak semmi értelme a kijelentésnek mivel a telefon teszt nem soc tesztből áll.

Paw: ha megfelel neki az más, nekem ázott már el telefonom elejtés miatt és gyakorlatilag egyből tönkrement. Rizs meg hasonló okosságok se váltak be, szóval én inkább hiszek annak ha ez ki van emelve és akkor még legalább merem is használni úgy, mint ahogy említettem medencézésnél funolni.

[ Szerkesztve ]

(#48) aujjobba válasza dilajoska1 (#46) üzenetére


aujjobba
addikt

Pontosan, a szoftver egyaltalan nem is szamit, semmit se.

(#49) MikeWazowski válasza gattolino (#38) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#50) Juhaszatti válasza gattolino (#29) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A sima Note tavaly óta már csak egy olcsósított verzió. A Plus volt az "igazi Note" már a tavalyi szériában is, ami jobb mint az S széria. Valószínűleg így lesz ez idén is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.