Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) devil-k válasza mekker (#30) üzenetére


devil-k
nagyúr

Megleptél a felvetéseiddel! Engedd meg, hogy sorra válaszoljak:

"Ha csak médialejátszásra használod, akkor még oké a XBMC Kodi"

Mit értesz médialejátszás alatt? Mert én csak Blu-ray filmeket nézek, esetleg Blu-ray 3D-t.

SSD- A HDD hangos, nagyobb, tele van mozgó alkatrésszel, hamarabb elromlik, lassabb stb. Ezt szerintem nem kell magyarázni.

i3- HTPC-t az ember nem csak a meglévő tartalmakhoz rak össze, hanem azért gondol a jövőre is.

4 GB RAM- BD 3D-hez azért kell, illetve nem árt ha több van benne, minthogy később szívjon vele az ember.

"csicsa?"

Csicsa alatt akkor teljesen mást értünk. Mi ebben a csicsa? A ház? Vagy hogy modern hardverek képzik a gerincét a mozigépnek?

"A felület sem hiszem, hogy olyan marha jó lenne. Alapból túl csicsás, csak egérrel vagy csak billentyűzettel nehezebben használható, meg a lejátszójának is elég hülye a felülete."

Ezek szerint még nem volt médialejátszód? Eddig a Kodi a legjobb ilyen felület amivel valaha találkoztam. A médialejátszók szoftverei labdába sem rúghatnak a Kodi mellett. Eddig akinek médialejátszója volt/van és leült a Kodi elé, egyből jött a ledöbbenés és a felismerés, hogy neki ilyen kell. Nem véletlen. A "plug and play" termékekhez jár egy nagyadag korlátozott szoftver.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.