Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #75912448 válasza Blindmouse (#100) üzenetére


#75912448
törölt tag

Igen, de kizárólag külső eszközről, amibe a belső lejátszó nem tartozik bele. A miértjére még senkinek nem sikerült rájönni. Egyébként már egy médialejátszó is sokkal jobb minőséget biztosít a beépítettnél, és nem csak mozgásmegjelenítésben.

(#102) Ance válasza Blindmouse (#100) üzenetére


Ance
őstag

Kössél egyszer a tévédre egy normális médialejátszót egy normális kábellel. Előtte tegyél párnát az állad alá, mert akkor megismered a tévéd igazi képességeit.

(#103) iMaverick válasza Blindmouse (#97) üzenetére


iMaverick
addikt

akkor átdekódolja, online, 5 másodperc a film elején a várakozás. Konkrétan mit csináltok ti a HTPC-n hogy szükség van rá?

Átkódolni? A HTPC nem kódol át semmit, hanem megnyitja és lejátsza...

Online? Ha nincs odahaza net, mert a szolgáltató szórakozik valamit, akkor nem néztek filmet? (Vagy "real-time" értetted?)

(#102) Ance: lassan eljutunk oda, hogy kinek milyen igényei vannak... Egy kis sztori:

Annó még a SZÁMALK-ra jártam, volt egy osztálytársam, Geri. A lényeg: nem értett meg, hogy miért ragaszkodom az 5.1-es AC3-as hanghoz. Hiába magyaráztam neki a térhatású hangokat, értetlenül nézett rám. Aztán amikor elsütötte, hogy egy kis, hagyományos TV-n a beépített monó hangszóróval nézi a filmeket, na akkor értettem, meg, hogy Ő miért nem érti az én "mániámat".

Évekkel később összefutottunk, és mesélte, hogy később kapott a szüleitől egy 5.1-es hangrendszert a DVD player mellé. És már érti a "mániámat".

Szóval nem egyformák az igények. Ennyi. Ha már belekóstolt valaki a jóba, akkor kezdi el érezni a minőség hiányát.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#104) Z a hangya


Z a hangya
tag

Nekem is Popcorn Hour lejátszóm van, de még egy ősrégi (6éves) A110-es. Elvagyok vele, Killa Samplet is viszi :) HTPC biztos jó, de ilyet sose fogok szerintem építeni. Ha lusta vagyok bekapcsolni a Popit, akkor a laptopról ráküldöm a filmeket wifin a tv-re, szerintem ugyanott vagyok.

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#105) Blindmouse válasza iMaverick (#103) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Nyilván a PCn amin van az Universal media server, az kódolja át a lejátszandó filmet, ami szintén a PCn van tárolva. Online helyett on the go lett volna a helyesebb nyelvhasználat.
Állítólag még a netflix is 24 képkockával van lejátszva, ha van rá lehetőség.
Van valami módja, hogy egy nem vájtszemű is meg tudja állapítani a különbséget? Olyasmi videóban mint az aliasing képek?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#106) mpierre


mpierre
veterán

A médialejátszó nekem kimaradt. Elsőre htpc lett, talán azért mert régen egy asus v7100 deluxe combo volt a gépemben, az meg kapásból a tv-re volt kötve. ezek után az antec fusion remote, mint ház szinte kellett. Pont jól megfér a technics 5.1 erőlködő mellett. De belsejét, lehet cserélni kéne lassan. Még core i3 530 döcög benne.

De az kodi (xbmc)-s rész érdekel. Főként, hogy megy-e a több felhasználós mód. A gyerek miatt kell.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#107) kovy79 válasza Blindmouse (#105) üzenetére


kovy79
őstag

Asszony itthon van, bekapcsolja a htpc-t, oszt' a nas-ról válogat kedvére és kb 20mp múlva már nézi is.
Ha azt mondanám, hogy küldjön át a pc-ről valamit a tv-re, akkor szerintem inkább elmenne vasalni... :DDD
Nem értem, miért értetlenkednek azok az emberek, akiknek bármit jó bármin nézni az olyan embereken, akiknek más az ízlésük.
Én sem értetlenkedek a Daewoo Matiz-osokon, hogy faszé' nem Vw Polo-t vettek...

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#108) Blindmouse válasza kovy79 (#107) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Bekapcsolom a TV-t megnyomom a távirányítón a home gombot, kiválasztom a média playert (ami ott van a képernyő alján ikonként folyton), kiválasztom a filmet amit le szeretnék játszani. Na jó, lehet hogy be kell lépni egy almappába. Illetve ha legutoljára filmet néztem, ott van eleve azon a tabon a home gomb után. 3 gombnyomás a távirányítón.
A kedves kolléga most költött el 150KHUF+ valamire. Csak szeretném megérteni miért.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#109) iMaverick válasza Blindmouse (#105) üzenetére


iMaverick
addikt

Ja, most kapcsolok mit is írtál...

Az asztali gépemen van egy Universal media server. Ha tegyük fel a tv nem játszaná le az adott formátumot, akkor átdekódolja, online,

Tehát 1 feladatra 2 eszközt használsz. És közben érdeklődsz, hogy miért kell a HTPC... Elárulom: vannak, akik nem akarnak 2 eszközt fenntartani 1 feladatra. Ennyi.

A kolléga meg hogy mennyit költött erre? Mint már korábban páran kitárgyalták: lehetett volna vastagon spórolni a házon, a procin, stb.

Korábban is erre próbáltam rávilágítani: mindenki azt használja, amire pénze-szüksége van. Ennyi.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#110) KisTücsök válasza Blindmouse (#108) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te mégis mit használnál egy (esetleg dedikált) házimoziszobában, ha nem foglalkozol kék lemezekkel, illetve nem érdekel médialejátszó (bár már ennek az eszköznek sem érted a létjogosultságát)?

Nagyon más vizeken evezel, de úgy is mondhatnám, hogy nagyon más szinten nézel filmeket. Aki a TV beépített médialejátszójánál van leragadva... hát...

[ Szerkesztve ]

(#111) kovy79 válasza Blindmouse (#108) üzenetére


kovy79
őstag

Tudod, céleszköz, ami tökéletesen ellátja a feladatát.
A hozzátartozóidat is kérdőre vonod, amikor fényképezőt vesznek, mikor már az összes telefonban van beépített?
Neked fáj, hogy valaki arra költötte a pénzét, amire akarta, vagy szimplán csak irigység?
Előző példámnál maradva: használd a Matiz-t, az is elvisz A-ból B-be...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#112) Blindmouse válasza iMaverick (#109) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Tehát 1 feladatra 2 eszközt használsz. Igen, és nem 4-et.
Így van kevesebb cuccod! Ha egy HTPC-d van, akkor legyen már egy NAS-od, mert a HTPC-be nem teszünk lemezt mert hangos, meg ugye ott van a TV is ami lejátssza. Az meg hogy PC kell, az nem kérdés.

Az esetek jókora részében meg megelégszem a netflixzel is.

Előző példámnál maradva: használd a Matiz-t, az is elvisz A-ból B-be...
Ez nem a matiz esete, hanem hogy a Polo + utánfutó helyett Ford F430-ast vettem, ami mindent megcsinál mint az előző kettő.
A TV is lejátszik mindent. A 1080p24 jogos kérdés, utánnanézek, de eddig más értelmes indokot senki nem tudott felhozni.

[ Szerkesztve ]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#113) flash- válasza #75912448 (#96) üzenetére


flash-
veterán

no én arra lennék kíváncsi hogy milyen beálliításoktól veri a madvr egy popcorn, vagy egy jóféle bluray lejátszó minőségét?

pl.:chroma upscaling : NNEDI3 -16 neuron beállításoknál már jobb mint a fentebb említett opciók?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#114) kovy79 válasza Blindmouse (#112) üzenetére


kovy79
őstag

Oké, bohóckodj városban az F430-cal, tankold, meg add oda az asszonynak! A kasztnisnak is meg kell élnie...

Egyébként NAS nem csak htpc miatt van az embereknek. Ha meg már úgyis megy...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#115) atok666


atok666
őstag

Irod, h jobb a kepe mint egy popinak. 410esem van es eleg rendben van a kepe. Hol gyengebb a PH? Hol jon ki a HTPC elonye?

Atok

(#116) #75912448 válasza flash- (#113) üzenetére


#75912448
törölt tag

Egyértelműen érintetlen BD esetén lesz a kisebb különbség, felskálázásban lehet nagyobb. Ha gondolod még az image doubling eljárásnak is utánanézhetsz.

Ha a régebbi Popcorn sorozatot vagy hardveres családjához tartozó MP-ket nézed, annál összességében a Kodi is jobb. Az A400-at ellenben már nem feltétlenül a képminősége miatt szokták cserélni. Az előző Sigma generációhoz képest jelentős előrelépés. A cikkben tárgyalt szabadság, kezelhetőség, annak gyorsasága, szélesebb formátumtámogatás, amihez kevesebb bug tartozik, testre szabhatóság stb. Külön érdemes foglalkozni a hangminőséggel, képminőségnél is nagyobb előrelépés lehetséges, különösen, ha sztereózni is befogják.

Természetesebb képminőséget érintetlen BD tartalomhoz kapcsolva is lehet fokozni arra alkalmas megjelenítővel. Gondolok itt kalibrált tévé/vetítő és madVR kapcsolatára 3DLUT tekintetében. Így a chroma up mellett a kijelző színterét hozzáigazítod a renderertől kapott színtérhez. Ma ennél természetesebb képet saját rendszerben nem lehet elérni. HTPC Color Calibration with 3D LUT, MadVR - ArgyllCMS . Valódi előnyének kihasználáshoz "partner megjelenítő" is szükséges, ahol a normál kalibrált eredményre még valóban rátehet egy lapáttal.

Minél nagyobb a tévé/vászon, minőségibb a proji, komolyabb szakértelemmel összerakott a PC alapú lejátszó, úgy növekszik az előnye. Végeredményben a kapott kép és annak minőségbeli különbsége nagyban függ a házmozi megjelenítőjétől, de ez csak egy szempont a hang és kezelhetőség mellett.Bár kétségtelen, hogy jelentős, de ha legalább ugyanazt eléred vele, mint a Popcornnal, ezzel szemben jobb hangja van, villámgyors, nem bugzik, könnyebben és szabadabban irányítható és olyan külcsínnel rendelkezik, amit megálmodtál, már megérte.

[ Szerkesztve ]

(#117) Geller72


Geller72
veterán

Az openELEC-et fel lehet rakni virtual boxba? Valaki próbálta már?

(#118) tlac válasza Geller72 (#117) üzenetére


tlac
nagyúr

valószínűleg, de nem sok értelme lenne
a virtuális gépben futó rendszer csak egy virtuális videokártyához fér hozzá

(#119) Geller72 válasza tlac (#118) üzenetére


Geller72
veterán

Kipróbálás szinten érdekelne, hogy ne kelljen usb-ről bootolgatnom, ha bele akarok nézni, miközben az éles rendszerem is menne. Az a kérdés, hogy ez lenne e a jobb, vagy egy komplett linux disztro, amire azt aggatok, amit akarok? :F

(#120) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Az én rendszerem quad core 2 9500, 8G ram és radeon 6870 7 terra és XBMC.. Évek óta kitartóan tolja nekem a mozit.. 😀 XBMC Forever! 😀

(#121) Zsoleszhun válasza Geller72 (#119) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Van oprendszer alól futtatható verziója is.

¯\_(ツ)_/¯

(#122) devil-k válasza Blindmouse (#108) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem egy ligában focizunk. :N

Dedikált moziszoba, 5.1., vetítő... stb. Ha egy "mezei" TV-hez lenne hozzákötve minden más egyéb nélkül, akkor nem rakok össze ennyiért egy ilyen vasat.

(#107) kovy79

"Nem értem, miért értetlenkednek azok az emberek, akiknek bármit jó bármin nézni az olyan embereken, akiknek más az ízlésük."

Az a baj, hogy amíg valaki nem kerül bele ebbe a körbe, addig úgysem érti, hogy miről is van szó.

(#115) atok666

Jelen pillanatban (Kodival használva) talán egy hangyafagyasznyival jobb a képe, mint a Popinak, DE még az MPC-HC + madVR kombó nem is lett belőve teljesen.

"Hol gyengebb a PH? Hol jon ki a HTPC elonye?"

Popcorn- Lassú, bugos, olykor kezelhetetlen, nem elég átlátható az egész program struktúrája, hangban gyengébb

HTPC- Gyors, 100 %-ig testreszabható, jobb hang, a kép most még egál, folyamatos Kodi fejlesztés, támogatottság... stb. Lehetne még sorolni. Viszont kell ám vele dolgozni rendesen mire mindent összelősz.

(#120) ONEFREE

:R

- mozi bolondéria -

(#123) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szép cucc, de pl. lehetett volna írni arról is, hogy milyen teljesítményt lehet ebből kihozni, illetve pl. milyen hőfokon vannak benne az alkatrészek használat közben.

Illetve boot idő, az ilyesmit ki sem érdemes kapcsolni, vagy sleepelni :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#124) devil-k válasza hcl (#123) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm! :R

Jogos! Íme:
3 óra használat után, ebből 2 óra filmezés (BD). Kézrátétellel langyos volt a ház.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#125) eastone1


eastone1
senior tag

Ez a kodi egy igazi nyüves kutaszdroid. Letörlés után nem engedte magát törölni vagy letiltani a tűzfalból.
Manuálisan kellett megkeresnem regeditben. Semmilyen tisztító progi nem tudta kipucolni. Ugyan azt tudja mint az mpc-hc csak csicsás no meg pofátlan. :K

(#126) devil-k válasza eastone1 (#125) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ilyet még sosem hallottam és tapasztaltam. Használj Revo Uninstaller Pro-t.

- mozi bolondéria -

(#127) eastone1 válasza devil-k (#126) üzenetére


eastone1
senior tag

Köszi, ha megint elcsábulnék kipróbálom.
Egyébként meg lehet oldani filmeknél információ vesztés nélkül hogy ne legyen alul felül fekete sáv?
Számomra érthetetlen okból a tévéknek mozivászon formájuk van és azt gondolná az emberfia, hogy a filmek egy az egyben kitöltik. De nem! :W

[ Szerkesztve ]

(#128) iMaverick válasza Blindmouse (#112) üzenetére


iMaverick
addikt

Így van kevesebb cuccod! Ha egy HTPC-d van, akkor legyen már egy NAS-od, mert a HTPC-be nem teszünk lemezt mert hangos,

? Hangos? Én nem hallom a WD Red hangját... NAS-t meg megintcsak a fentebb leírtak miatt nem veszek. Ezt megcsinálja a HTPC is.

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#129) KisTücsök válasza devil-k (#124) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szvsz ezek közül a fontosabbikat írd bele a cikkbe. Meg üresjáratnál is nézhetsz egy hőmérsékletet.

(#130) devil-k válasza eastone1 (#127) üzenetére


devil-k
nagyúr

TV-nél Sajnos nem! Torzulna a kép, ha pl. kinyújtanád, arról nem is beszélve, hogy információt vesztenél. (Ezt te is írtad!).

Vetítésnél pedig anamorf prizmával lehetséges.

(#129) KisTücsök

Mindjárt beszúrom! :D Akartam mostanában még egy átfogóbb hőmérsékletet mérni, "ennyi" idő elteltével.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#131) KisTücsök válasza devil-k (#130) üzenetére


KisTücsök
addikt

Neee. :D

Írni is akartam, ne beszúrd. Csak néhány fontosabbat írj bele. Az a nagy kép tele van - szerintem - érdemtelenekkel is, meg hát nagy... Elegánsabb csak beleírva.

Persze Te tudod. :B

(#132) devil-k válasza KisTücsök (#131) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jaaj, keves kolléga! Tudod jól, hogy vannak olyanok akik minden apró kis információ morzsát szeretnek megemészteni! Beraktam nekik, had szöszmötöljenek! :D

- mozi bolondéria -

(#133) KisTücsök válasza devil-k (#132) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hm, visszavonom. Ott fehér háttér előtt nem is néz ki rosszul, és nem is nagy.
___

Folytatás amúgy mikor jön?

(#134) kovgab


kovgab
aktív tag

igényes cucc, mondjuk megvan az ára is ...

Ká Úr

(#135) devil-k válasza KisTücsök (#133) üzenetére


devil-k
nagyúr

Már dolgozom rajta! Hamarosan! Kb. 1 hét. :)

(#134) kovgab

Köszönöm, ez az egyik hátránya a dedikált médialejátszókhoz képest.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#136) Patice


Patice
nagyúr

Grat a cikkhez! :C

Jól leírtad a lényeget.

Én is épp hegesztem az otthoni láncot. :)) Nemsokára következik a Win8.1 + Kodi + MPC-HC + madVR móka. :D Meglátom mit tud majd az i3 IGP-je. Most játszom végig a szóba jöhető szoftvereket, OP rendszereket mind Win vonalon, mind Linux oldalon.

KODIbuntuban egész jó lehetőségeket találtam a beállításokban. Kicsit más a Kodi menüje és a választható lehetőségek a hardveres gyorsításnál. Ezzel kapcsolatban találtam ezt a fórumot. Még csak elkezdtem olvasni, de érdekes dolgokat írnak itt is. :))

Regger neked külön ajánlom a figyelmedbe! :K

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#137) devil-k válasza Patice (#136) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm! :) Neked pedig jó mókázást kívánok az elkövetkezendő hetekre-hónapokra, főleg a képi beállítások terén. ;] A Kodi fórumba már én is belemerültem egy párszor, de rengeteg információ mennyiség van ott amit fel kellene dolgozni.

Regger kollégával pedig napi kapcsolatban vagyok! ;)

(#138) djnice

Már egy másik topikban is írtam, hogy nem egyszerű összelőni a képet, hogy a legjobb legyen. Ez is folyamatban van jelenleg, próbálgatjuk, nézzük, teszteljük és a legjobb győz. Azért egy egy átlag, "plug and play" eszközt kedvelő usernek nem ajánlott.

(#139) Patice

Remélem, dokumentálod folyamatosan! ;) Meg vagy elégedve a házzal?

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#138) djnice


djnice
veterán

Kis összehasonlítás, miért érdemes madVR-t használni: [link]
Látszik amúgy, hogy sima DXVA2-vel az Intel jobb mint az Amd és az Nvidia, tehát az intel GPU a legjobb választás madVR nélkül is.
Jól látszik hogy az Anti Ringing sokat javít a képen, egy Oppo BDP-103-mat is simán túlszárnyal.

devil-k: Látom kikapcsoltad az Intel driverében a GPU felskálázást, ilyen jó lenne a Kodi saját algoritmusa? Mert úgy tudom a Kodi "Lánczos Kornél 3" algoritmust használ, a fenti teszt pedig az Intel sajátját jobbra értékelte.

(#139) Patice válasza devil-k (#137) üzenetére


Patice
nagyúr

Én csak éjszakánként jutok oda, hogy foglalkozhassak az ilyenekkel.

De már a hardveres rész is kezd gatyába rázódni. :K (A kiszolgáló egységet is reszelem közben hozzá. :D )

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#140) lajthabalazs válasza djnice (#138) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

Hát ha így az ember arcába nyomják, akkor tényleg látszik a különbség. Mi a Linuxos alternatíva?

(#141) djnice válasza lajthabalazs (#140) üzenetére


djnice
veterán

Linux alatt marad a VAAPI, ami a DXVA2 megfelelője, jobb megoldás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#142) kenand


kenand
veterán

Windows 8.1 felesleges, elég a OpenELEC/GeexBox ha XBMC a fő szempont.

(#143) gbors


gbors
nagyúr

jó kis cikk lett, élvezetes volt olvasni, pedig nem is vagyok célközönség :)

(#105) Blindmouse:

Van valami módja, hogy egy nem vájtszemű is meg tudja állapítani a különbséget? (24 fps / 60 fps)

a legjobb módszer szerintem az, ha egy olyan jelenetet nézel, ahol lassan, egyenletes sebességgel mozog a kamera. ott konkrétan kiüti a szemed a 60 fps a folyamatos "ugrálással".

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#144) fogtunder


fogtunder
nagyúr

én egy Asrock ION 330-ast selejteztem le asztali gép funkcióból HTPC-nek némi átalakítás után (a gyári ventiket és a meghajtókat kivettem belőle és raktam egy 12-es ventit a fedlap alá, így teljesen hangtalan), OpenElec fut rajta, teljesen jól, ha mást nem futtat rajta az ember, szerintem egy teljesen jó megoldás, már csak az árát nézve is, én HTPC-re nem szívesen vennék külön egy windowst (ha éppen kallódik egy valahol, az más kérdés). néha érződik rajta, hogy a vas nem egy mai darab, de ez egyáltalán nem az oprendszer hibája.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#145) devil-k válasza gbors (#143) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm! :R

(#144) giorgio

Nem fogtál mellé ezzel a kombinációval + OpenELEC

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#146) #75912448 válasza djnice (#141) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ha valakinek erre fáj a foga, Win/Kodi alatt elérhető DXVA HQ Scaling (DXVA/Bicubic/Lanczos3/Spline36 és ezek optimalizált változata): advancedsettings.xml video biggyesztés:

<dxvaallowhqscaling>true</dxvaallowhqscaling> <!-- enables high quality video upscaling for Windows -->

Vegyes tapasztalataim vannak, élesítésnél néhol túlszemcséz, darabossá tesz gyengébb anyagokat, főleg a hátteret és annak egységességét.

(#147) DjKoxi


DjKoxi
senior tag

Jók az írásaid, szívesen olvasom őket.

Alaposan felkészültél vásárlás előtt, és elégedetten használod a HTPC-d. Ez a lényeg szerintem.

Hibamentes működést, és sok-sok jó filmet kívánok a mozizáshoz!

(#148) devil-k válasza DjKoxi (#147) üzenetére


devil-k
nagyúr

Köszönöm szépen! :R Nemsokára jön egy újabb!

- mozi bolondéria -

(#149) Brock Samson


Brock Samson
csendes tag

Mostansag koltoztem, es hasonlo dilemmaban voltam, vegul J1900-as procira epitettem a rendszert.

Megtalaltam az elso Xboxomat a polcon: kibeleztem es beleepitettem az egeszet, es azota is szepen megy egy 90w-os notitaprol (a box ventilatora porog benne alacsony fordulatszamon, fullhd mkv streamnel 40 fok sincs az egesz cucc). Egy BenQ MH680-as projit hajt meg (92"-os kepet vetit jelenleg).

[Samsung Galaxy Tab S 10.5 (SM-T800), Doogee X5] [i5 2500k, GTX 1050, Intel 530]

(#150) hibavissza


hibavissza
veterán

Én vettem 15 méter HDMI kábelt. Ezzel le van tudva HTPC és Xbox projekt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.