Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enjoy


Enjoy
addikt

Erősen gondolkoztam a Trium Neptune és a Pana G70 között, de valamiért mégis csak a Siemens M30 mellett akadtam ki, de ahogy látom (jelenleg) a nép fele is erre szavazott.
Bűn rondák az egyszer biztos... Azt a monstrum két akksis kínai kacatot is berakhattátok volna a versenybe, bár még abban se nyerne... :D

► més que un club ◄

(#2) Shadows


Shadows
senior tag

Csak gratulálni tudok. :R remélem vesetál volt nálad a cikkirás közben..... :R
Ezek aztán tényleg best bün rondák...

Csak a cabriozás ad erőt és mindent elsöprő lendületet

(#3) Womb


Womb
senior tag

Váááá!
Korán reggel egy ilyen cikket nyomnak az arcomba! :R
Így induljon a napom mindig!

(#4) VD


VD
őstag

Az év utolsó napján élmény egy ilyen írással kezdeni a napot! :C
Már is jobban viselem,hogy még ma is dolgozni kell! :W

(#5) No-kia


No-kia
őstag

M30 al volt szerencsém találkozni, tényleg nagyon ronda, adtam, is egy voksot neki ;)

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) Karma


Karma
félisten

A Nokia 7700 nem csoda hogy "megbukott", meg se jelent piaci forgalomban.
Én találkoztam eggyel, nyomkodtam egy ideig (jó nagy káosz az az S90), élőben szerintem sokkal jobban néz ki, mint a képeken.
A 7710-es rondább. És az legalább tényleg megbukott :(

“All nothings are not equal.”

(#7) Stiky


Stiky
senior tag

Jujj de randa az a kígyós Vertu. Sőt, Bochának igaza van, az összes az.
Nem értem hogy van piaca...

Hihetetlen, hogy anno, ifjú padavan koromban, az első telefonom idején az M30-at néztem ki magamnak. :DDD
De végül C45 lett belőle. :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#8) Dexter68


Dexter68
addikt

Who the fuck is Leila? Tán az arab démon?
Mert aki a Star Warsban szerepelt, nem Leila, hanem Leia! És hányszor láttam már így leírva. Ezt nem hiszem el.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#9) Hessler


Hessler
csendes tag

Nálam még felfért volna a SonyEricsson P990 és ott van még az Alcatel...
Szerintem ha az összes Alcatelt végig nézzük, akkor rövidebb lenne az a lista, ami egy ilyen cikkbe nem került volna be, de a legrondább mind közül az OT-E105.

És ha Siemens, akkor S75. [link]
Azért hozzáteszem, hogy az első mobilom Siemens C30-as volt :( ami majdnem ugyanúgy néz ki, mint az M30.
A Sagem mellett sem lehet elmenni szó nélkül (szerintem): MY G5. [link]

[ Szerkesztve ]

(#10) Morden24


Morden24
nagyúr

Hát igen, a Nokia meg a Siemens ezekkel megmutatta a foga fehérjét...

Személy szerint ezt még erősen dobogókörülire bevettem volna:

Sectumsempra - For Enemies

(#11) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

"Előbbit élére állítva férfi olvasók könnyedén beleképzelhetnek valami egészen mást" LOL
Hát igen annó születtek "szépségek" :DD
Kár hogy a Nokia 1610 illetve az Ericsson GH198-as emberölő telefonok kimaradtak a cikkből! :D

(#12) bwoay válasza Dexter68 (#8) üzenetére


bwoay
nagyúr

Háhhháhá, rossz beidegződés még középső csoportból,
az emberek 50%-ának megmaradt, nézzük el nekik,
ez azért mégsem helyesírás, vagy mondattagolás
(bár megmondom őszintén, nálam is kondul a harang,
ha meghallom, vagy meglátom leírva)

Ennél sokkal jobb az LL Cool G,
meg a Michael G Fox,
illetve másik kedvencem, a GVC,
bár ezek így szerencsére senki nem írja le.
Viszont amitől falnak megyek, az az Eminem (ami ugye monogram, M.M.)
fonetikus kiejtése, pedig létezik egy édesség (M&M's),
amit mindenki ismer, és mindenki ki is tudja mondani jól.

ja, igen, ez totál OFF :B

Nekem egy csomó készülék tetszett/tetszik ezek közül,
vagy legalábbis nem találok különösebb kivetnivalót a külsejükben (pl A40).
A Nokia "stick"-et kimondottan mutatósnak tartom,
bár sosem értettem, hogy mi visz rá embereket arra,
hogy megvegyék, még ha sm-et nem is akarnak írni rajta soha.
Elképzelem a szituációt, mikor valaki megadja a számát,
emberünk meg elkezdi ezen rögzíteni be"tárcsázós" módszerrel,
egy jó 10 perces beszélgetés alatt végez is.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) Csabulator válasza Morden24 (#10) üzenetére


Csabulator
tag

Nekem is volt 3650-em. Tényleg nagy, bumfordi és elég gagyi anyagokból volt összerakva, viszont sms-t írni vele nagyon jó volt. QWERTY billentyűvel írok csak gyorsabban.

M30 az nagyon merész, volt egy ilyen telefonja egyik lány osztálytársamnak. Nem gondoltam volna, hogy már a vibrátorokat is ilyen modern technikával vértezik fel.

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#14) Morden24 válasza Csabulator (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nem állítom, hogy nem volt jól használható, csak azt, hogy ronda, mint a nyílt lábszártörés :DDD

(#15) ku-cu: A G1 meg azért csúnya, mert ha a Barbarellában, vagy a Logan Futásában debütált volna, akkor oksa, de már 2008 van :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#15) ku-cu válasza Morden24 (#10) üzenetére


ku-cu
tag

Nekem is volt 3650-em.És nem is olyan rossz! :))
És hogy a G1-et miért tartja valaki csúnyának?Egyedi,de van benne valami letisztultság,nyugalom.(fehér szín)

[ Szerkesztve ]

(#16) PhoenixK


PhoenixK
őstag

"Az ízlés szubjektív ugyan, de vannak olyan tárgyak, amelyek mindenkiből utálatot váltanak ki, már a külsejükkel is. Mondok egy példát: Kiszel Tünde."

Nah, én itt ki is feküdtem. Majd a röhögés után folytatom...! :C :R

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#17) Bog válasza Dexter68 (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Jogos, javítva! :B

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#18) Bog válasza Karma (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, igazad van, ezt is korrigáltam

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) ko9


ko9
addikt

Hali!
Ez nagyon szép cikk! Egy ideje figyelem már, ogy milyen humorosan/jogosan tudjátok fikázni a telefonokat (mármint a cikk írói) de ez mág annál is jobb volt! Nekem már jól indul a nap!
A másik: érdekes módon egyetlen-egy Sony-Ericsson sem esett a mezőnybe. Mégis csak látszik ki a legjobb gyártó :))
Üdv: ExPeacer

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#20) gV


gV
őstag

örömmel tapasztaltam. h egy SE-t sem találtál idevalónak :R

(#21) Bog válasza ko9 (#19) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igen, a Sony Ericsson komplett kínálatát átnéztem, de sehol nem bírtam belekötni annyira a formatervbe, hogy bekerülhessen. Nálam a K330 lehetne az egyik befutó, de ezekhez képest még az is szép.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#22) Morden24 válasza gV (#20) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mondjuk oda is lenne mit rakni, pölö s700i & 710a... ofkorsz ez szubjektív. Tulajdonképpen ocsmányat minden gyártónál lehet találni.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#23) zolikaDB


zolikaDB
veterán

:S
Szerintem nem épp ezek a világ legrondább telefonjai... Szerencsére csak azért, mert ez a dolog is elég szubjektív.
Életem első telefonja egy Siemens A40 volt, és szerintem tökéletes volt, amire és amikor (2000 körül talán) kitalálták. Amit fel lehet ellene hozni: 2 éven belül elhaló akksi (egy 3310-es tartósabbank bizonyult akkor) - legalábbis nálam. A formája meg szerintem igenis kellemes volt: semmi Ericsson-os kockaság, téglaság, semmi Nokia 6250-es tömeg. Kicsi, kerek, aranyos. Persze 40 éves üzletemberek számára nem vállalható, de ne mis nekik készült.
A Nokia 3650-re is reagálnék, bár nincs a listában. Második telefonom - és talán ennyire jó készülékem nem is volt. A formáját illetően mindenki elkérte, sokan a menübe sem tudtak belépni. Nekem tetszett, mai napig megvan. És az SMS írás - soha gyorsabban :DDD Innovatív, és életképes forma volt, azóta sem akadt párja a "körgombsornak". (kivétel a felsorolásban szereplő Panasonic modell, de az se mai csirke) Különleges, de vállalható forma, kézreállt, de 101 grammja miatt nem volt nehéz, és akkora kijelző...

(#24) VD válasza Bog (#21) üzenetére


VD
őstag

NAAAA! Azért a T300 nyugodtan indulhatott volna. ;]

De kétség kívűl van annyi randa telefon, hogy 20 oldal sem lett volna elég!

zolikaDB:
Ha tudnád rajtad kívül hányan vagyunk, akik rajongtag a 3650-ért! Köztük én is! A mai napig az egyik legjobb telefonom volt!

[ Szerkesztve ]

(#25) Mr. XXL válasza Hessler (#9) üzenetére


Mr. XXL
tag

Igazából jól megírt cikk, hiszen az első oldalon ott van a siemens,
amelyik csak okádék telót gyárt... Tovább nem is kellett olvasni :)

Az alcatel meg a sagem az csak a szavazóládába kellett volna, bár
tuti dobogósak lettek volna azok az ocsmány francia hulladékok :)

Király cikk!!! :R

(#26) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

:C :N Kinyultam a rohogestol, jo telok....

Tipp: A szavazasnal enegedelyezni a tobb telefont valasztani lehetoseget mert nem tudtam egyet valasztani..... (legalabb 5) :DDD

(#27) #16820480 válasza Bog (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát, azért a pikkelybillentyűs z530 (és klónjai(, vagy az S600 (és klónjai) elég rondák a T100 és kortársairól meg ne is beszéljünk.
mondjuk az első-második oldalra még odafértek volna, de az igaz, hogy egyik SE sem olyan ronda tlaán, mint egy Vertu, vagy az a Motorola, de azért nem egy szépség a legtöbb SE. szerintem.

(#28) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez is nagyon jo olvasmány :C de a nokia 7600 igenés szép :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#29) nemma


nemma
addikt

Nagyon kreatív a cikk :D
Mondjuk nekem az MC60 mindig is bejött, szerintem jól nézett ki, viszont a menü, meg az összeszerelés borzasztó volt...

(#30) Typhoon47


Typhoon47
őstag

a cikk nagyon jó lett, köszönjük :D
a Vertura adtam a voksom, azért mert "mostani" telefon, mert régen még ellehetett követni egy két formai galdáságot, de most ez megbocsájthatatlan.
nálam a best poén a ízi táccs" , 10/10 :DDD

"Education is important but big biceps are importanter"

(#31) bepe79 válasza Dexter68 (#8) üzenetére


bepe79
addikt

Would You just mind your language please?! ;)

ONtopik: eletem elso teloja nekem is egy M30 volt, de valoban bun ronda. En is ra szavaztam. Egyebkent ez a ronda-nem ronda dolog nagyon izles kerdese: sokak szerint az N95 is ronda, szerintem pedig kifejezetten kellemes, nekem nagyon bejon. Legalabbis az ebben a cikkben latott telok utan duplan.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#32) Major_S


Major_S
csendes tag

"úgy ébresztett kikapcsolt állapotból, hogy a megadott időben némán bekapcsolt, elkérte a PIN-kódot, s ha a júzer beütötte, akkor megszólalt a vekker."

:D :O de jót nevettem azért vicces hogy mit ki nem mernek adni ilyen neves gyártók.. nincs senki ilyenkor a közelben aki azt mondaná na ezt azért mégse kellene kiadni vagy holnaptól nem kell bejönni mr.designer?

Justice!

(#33) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Anno tmobile forgalmazta az m30-at, ráadásul nem is a legolcsóbb volt, de már akkor is látszott hogy ezt nehéz lesz alulmúlni :D Életem legrondább telefonja amit láttam eddig. Lila csápra speciel engem nem emlékeztetett, nem akarok ilyen szart valami jó dologgal asszociálni, maniac mansion c64en meg day of the tentacle pcn nagyon is jó volt :)

Nekem az első színes telefonom a 3650 volt, és tényleg rohadt jól lehetett rajta írni, utána nagyon nehéz volt visszaszokni normál billentyűzetre, amúgy a formáját sosem kifogásolták nekem, inkább csak azt hogy bazi nagy. Nagypapámnak volt legutóbb 3650-e, de elég impozáns ahhoz, hogy ellopták. Viszont rohadt strapabíró volt, az biztos, 3 méteres kőfal tetejére leültem aztán kicsúszott a zsebemből a murvára, de alig látszott meg rajta :) Talán 3410 bírta jobban, igaz az nem az enyém volt, de villamosajtóban össze lett passzírozva a táskában banánnal, aztán horgászás közben beesett 2 méter mély vízbe, de ezeket is kibírta :)

3650 után 6630-om volt, nah az viszont ismerősöknek vagy nagyon bejött, vagy idiótának találták, nekem bejött :)

Éppen most néztem a GH198-at, szerintem annak a formatervével semmi gond nincsen, 93-as készülék, teljesen jó volt akkoriban. Nincsen valakinek esetleg akksija hozzá? Sajnos tönkrement mind2, pedig be akartam üzemelni újra :(

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#34) Bdanyy válasza Major_S (#32) üzenetére


Bdanyy
addikt

Trium? Szerintem az sosem volt neves :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#35) cizoe


cizoe
őstag

Üdv! Nagyon jókat derültem a cikken! :R :R Volt két napig KG920-am, szögelni is lehetett vele. Az m30 pedig egyik jóbarátomé volt még 2001 környékén, asszem valami sheriffes játék volt rajta, azzal szórakoztunk öcsikorunkban. :) Ja és én egyben az összes alcatelt jelölném a címre, valami fura halugombát tolhatnak a "dizájnerek", mert szép alcatelt még biza nem láttam. :U

off: A szavazógépet szerintem úgy kéne megcsinálni, hogy szavazás után az eredményeket szavazati arány szerint csökkenőben listázza, mert így átláthatatlan az eredmény. ;)

[ Szerkesztve ]

(#36) kelzsoca


kelzsoca
félisten

A Trium Mars telefont vitték az emberek, mintha ingyen lett volna :D

https://vertigostore.eu

(#37) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

halál jó a cikk... :C
én csak egy két n-széirás nokia csodát hiányoltam, pl. az n93 kifejezetten hiányzott

(#38) mark75


mark75
senior tag

Telit G80 volt nekem is,kb 1 hétig.Nem csak a külső volt gáz,de a menü is undorító volt.
1 hónapba telt míg el tudtam adni.(jól járt vele aki +vette ;] )

A többi is elég gáz ami cikkben volt,de szerintem a N 5100 az elég jól nézet ki annak idején.

(#39) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Ezek is befernenek:


[ Szerkesztve ]

(#40) (Kolombusz) válasza gV (#20) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ennek csak az lehet az oka, hogy az SE olyan jellegzetesen jellegtelen, hogy se egy szép (na, a W760 még talán), se egy csúnya telefonjuk nincs.

(#41) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Nagyon ötletes,egyedi cikk volt,méltóan zárta az évet! :)
Polachek 7380-ról leírt véleményétől vagy fél órát pusztultam,de az egész cikk nagyon ironikus volt. Nálam egyértelműen a Vertu "csodaszép" kígyós telefonja visz mindent,álmomban se képzeltem,hogy léteznek ennyire ocsmány készülékek.

Szvsz mondjuk még bele lehetett volna tenni a Siemens SX1-et is:

OFF: ötletesnek és hasznosnak találom ezt a szavazásos rendszert,jó ötlet :K

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#42) sekli


sekli
addikt

tyűű, meglepően nehéz volt dönteni..., nehezek ezek a szavazások... :D

(#43) luw2win válasza --Nozbert-- (#41) üzenetére


luw2win
őstag

Ez igaz, ez se kutya ... :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#44) gybazsi


gybazsi
senior tag

Szerintem SE Z530/W300 mindent ver. :D
Ja és az Alcatel OT 301 nem ronda.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#45) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én az A40-re adtam a voksomat. Emlékszem, kb. 2000 körül jöttek be, Pannonnál lehetett venni akkoriban valami 10K-ért, ha jól emlékszem. Amire kitalálták, arra végülis lehetett használni (telefon + sms), de annyira ritka gagyi volt, hogy az hihetetlen. A fél sulinak anno A40-e volt. Hál'isten én megmenekültem tőle, egy szép Nokia 3210 mentett meg :)

(#46) Bocha válasza --Nozbert-- (#41) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ne már, a drága kis SX1-em! :( Imádtam.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#47) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Azért a 7710 nem volt akkora gáz szerintem, csak kár hogy nem fejlesztették tovább azt a vonalat. Lehet, hogy akkor most lenne egy csomó érintőképernyős nokia.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#48) (Kolombusz) válasza Bocha (#46) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ohhh, Bocha mester online, minden nap néztem, hogy jártál-e már az oldalon, mióta küldtem a privimet a tapasztalataid iránt érdeklődve. :)

(#49) iknight


iknight
senior tag

Szeritnem a G1 akkor is jól nézki :U

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

(#50) ALI_G


ALI_G
veterán

A jövő telefonja:

ezt is telefonnak tartják valahol :)
[link]

érdekes:
[link]
(3 millio dolláros telcsi)

ez is cukkancs:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.