Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kenwood válasza #06658560 (#42) üzenetére


kenwood
veterán

akkor legalabb ebben elorebb jarunk a fricceknel :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52) eventus


eventus
veterán

Egy újabb ügyfél oldali hiba. Lehet rafináltak a szolgáltatók, de a várakozás után is figyelni kell és kérdezni. Netán előtte a weblapot tanulmányozni. Engem egyszer személyesen győztek meg egy opció szükségesséről, hiába kérdeztem, csavartam a dolgot. Aktiválta.. Aztán csak nem hagyott nyugodni, àtnéztem a weblapot majd telefonon nem adtam igazat. Valószínű csak az opció után járó jutalékra pályázott. Szintén egy tcs váltás volt.

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#53) hoffman_


hoffman_
nagyúr

nem bizok ugyintezore semmit, a vilag szégyene, amit szolgaltatas cimen csinalnak. szemelyesen is pont ugy cseszett at ugyesen, hogy csak lestem. tanulopenznek jo volt. szerencsere a t webes onkiszolgalo ugyfelszolgalata egesz jol mukodik, mar jo ideje csak ott intezek mindent. egy ideje mocskosul haragszom rajuk, de sajnos kot az, hogy szamomra jelenleg nincs jobb sehol.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#54) Quasi_modo válasza Darkrage (#18) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Minőségben a Telenort külön kiemelném, a mobilnet szolgáltatása minősíthetetlen, és hangminőség sem az igazi.
Én ennek pont az ellenkezőjét tapasztalom. Nem valami rosszul lefedett helyen laksz?

valami

(#55) Graphics válasza Quasi_modo (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna ezt már én is tapasztalom, folyamatos sávszélesség-csökkenés...

Amikor még szinte alig volt mobilnet, és csak nekünk volt itt vidéken, tényleg szupergyors volt, még letölteni is lehetett. Ahogy egyre több okostelefon lett, és mindenki használja már a 3G/WCDMA-t, nos azóta lassabb..

És telítődik a hálózat sajnos, leterhelt... Ezt nem is fogják már fejleszteni, egyik cégnél se.. 4G-t kezdik el nyomni. És ha így szabadul fel a 3G, akkor jobb lesz az élmény.. vagy sem, ez már lutri.

Hangminőség meg olyan amilyen, VoIP-on jobb minőség van, meg néha még Messenger hívásnál is tisztábban hallom a másik felet.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#56) mepet


mepet
addikt

Én a T-nél a következőképp jártam:
ADSL előfizu. Megrendeltem a közepesen gyors csomagot. 1 éves hűséggel. Beszerelték. Szakadozott. Bejeletettem (kb 20-szor). Kijött a szerelő, megnézte. Eltelt 2 hónap, eddig kb 50%-os volt az internet hozzáférésem rendelkezésre állása, persze számlázáskor teljes értékűnek tekintették. Ezután felhívnak, hogy megvan, az a hiba, hogy a házban a régi telefonhálózat nem bírja ezt a csomagot, át kellene térnem a kisebb csomagra. Mondtam, hogy rendben van.
Ezután 10 hónappal elköltöztem. Bementem egy T-be, hogy lemondjam az előfizut. Ekkor közölték velem, hogy még van 2 hónap hűségem, mivel a csomagváltoztatáskor újból indult a hűségem. Kértem, hogy mutassák meg, hogy hol írtam alá, hogy újból indul a hűségem, vagy játsszák le a felvételt a telefonos aláírásomról. Ezt megtagadták. Ezután szerettem volna beszélni az irodavezetővel. Ő "telefonos konferencián" volt, nem ért rá. Mondtam, hogy akkor megvárom. Ekkor elment az ügyintéző hölgy, és visszatért egy az irodavezető által aláírt papírral, miszerint méltányossági okokból elengedik a hűségemet, mivel több, mint 50 panaszt tettem eddig a szolgáltatásra... :C

[ Szerkesztve ]

(#57) Graphics válasza mepet (#56) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meg a jók.anyukáját az ilyen cégnek akkor....

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.