Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) nemlehet válasza Televan74 (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Ok, ez egy elfogadható indok, csak szerintem tök pazarlás. Nagyon nincsenek alacsonyan a RAM árak, tehát abból az összegből amit a +8 GB "megnyugtató" RAM-ra szinte egy kategóriával jobb VGA vagy CPU kijön ami sokkal többet számítana.

(#14) Smiley

És ez reális otthoni felhasználás? Nem azt mondom, hogy nincs értelme, biztos létezik olyan feltételrendszer ahol ez a jó megoldás, de nem hinném, hogy tömegigény van rá. Azért egy normális SSD-vel megfelelően pattogós kb bármilyen rendszer, még a Win 8.1 (de a 7-se rossz) is, de egy minimál linux disztro meg pláne. De amúgy azon kívül, hogy elmondhatod magadról hogy igen megcsináltam ez neked miért is lenne jó? Még a komolyabb CAD programok is elindulnak 10-15 mp alatt SSD-ről, hát még ha van egy RAID 0 szóval ha azt megharmadoljuk RAMDIsk-el se spórolunk túl sokat. De mivel linuxról van szó nem hiszem, hogy ez lenne a fő szempont. 64-es SSD meg 32 gb ram komoly virtualizációhoz meg kevés.

(#22) snecy20

Nem tom, lustaság. Ha valami nagyon hardverigényes játékkal játszok akkor bezárom, de pl egy LoL, GW2 vagy Dark Souls 2 mellett nincs rá szükség. Talán az egyetlen játék ahol észrevettem, hogy számít, hogy bezárogatok-e mindent az a Witcher 2 volt, meg a skyrim szétmoddolva :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.