Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) szupermacs válasza #70869248 (#68) üzenetére


szupermacs
veterán

Én nagyon sok dolgot használtam benne. A Warfare képesség nagyon jó ötlet volt benne, hogy a Ballista, Artillery, stb. képességeket összevonta. A 2 db másodlagos skill is nagyon jó volt. A kalandtérképen az írásos dungeon megoldások is ötletesek voltak. A Commander is jó volt.

Viszont akkor is csak tönkretette számomra egy idő után a játékot. Túl egyszerű volt tőle. Mire beletanultam az eredeti játék mechanikájába és a kasztokhoz (Gunnar a kalandor, a tünde vár druidája, a dungeon vár Ressurrection-ös hőse) addigra teljesen felborult a modtól számomra a hősök kidolgozottsága.

A többi váras mod meg már szóba se jöhet nálam. A Vanillát kiegekkel csak normál módban toltam az AI csalása elkerülése végett. Megfigyeltük haverommal, hogy nehéz fokozaton a játék több nyersanyagot kap, több egysége van, könnyű fokozaton meg előnyt ad. Nem lépi meg az összes pontját, nem fejleszti mindig a várat és az egységeket. Sajnos ez a csalás(?) az 5. részben is jelen volt. Ott legnehezebb fokozatban 2 hét alatt megvert a gép úgy, hogy olyan lényei olyan mennyiségben voltak, amik lehetetlenek. Ki is ábrándultam abból a részből. Nem nagyon vettem elő ezek után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.