Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Sysys : Nos, talalkoztal most szereny szemelyemben egy elegedett jatekossal, sot mondhatni olyannal, aki a IV resz rajongoja :D

HáGé : a 4-ik reszt nekro jatekoskent miert nem tudtad ertekelni, mi nem tetszett benne ? Jopofa dolog, de ott 2 valasztas allt elotted, jobban mondva 2,5.
1.Csak halalontuli lenyek, verszivas varazslattal felvertezve, tarolsz minden elot, a mechanikusokkal, hm, baj.
2.Csak az elo lenyek, verszivas varazslattal felvertezve, + a hosod, vagy valamelyik a 2-3 kozul tudja a feltamasztas varazslatot a csata utan, fel lehet tornaszni 75-80%-ra ha jol emlekszem.Azaz 10 ordogbol 8 feltamad a csata utan.
2.5 Az elozo ketto elegye, de csak 1 vampirsereg, a tobbi elo, ugyis vampirt csinal a hosod a legyozott ellenfelbol, fel is tamassza az elhullott embereket, a nekromancia es az elet csodas egybefonodasa, mi kell meg ? :D

doooo : mar nem vagy egyeduli szornyszulott :D

mcs : engem is ez ragadott meg egy bizonyos ertelemben, de az a nevetseges, amikor egy harcos hossel egyszerre 10-12 feketesarkanyt vagsz pofan :D vagy epp tobbet :D

Egon : teljes mertekben egyetertek veled, de a legjobb a 4 es 5 pont. Emiatt ragadott magaval a 4-ik resz.Ugyanis ez hatalmas ujitas volt, a 4-es pont azert, mert nem kellett idot beleoljel, hogy elkuldd az egyik alvezered, hogy osszeszedd a lenyeket mint a 3-ik reszben – habar a 4-ikben is ugy kellett volna megoldjak hogy a varbol vagy a leny tanyajarol is el tudd kuldeni a karavant a seregedhez es nem csak a varba !. Az 5-ik pont pedig, egy hatartalan lehetoseget adott azoknak, akik nem csak 1 fantasy strategia jatekot latnak a jatekban, hanem 1 fantasy szerepjatek strategiat.Rengeteg terkep keszult jobbnal jobb szerepjatek tortenettel.En is csinaltam 1-et, igaz nem fejeztem be, majd utolag szot ejtek holnap a dologrol es jobban kivesezem ezt a dolgot.Szoval a szerepjatek : azzal hogy a host iranyithatjuk egysegek nelkul, sot 7 hos lehet csak maga a sereg, ez a szerepjatek hatartalan lehetoseget biztositja a jatekosok szamara, persze, azoknak, akik ezt a mufajt szeretik.Es hadjaratot is lehet csinalni, azaz a host-hoseinket at lehet vinni a kovetkezo palyara, hogy ott folytassak kalandjaikat.
Szamtalan ilyen szerepjatek palya keszult, jomagam is vegigtoltam parat, sot volt jo par, amelyet magyar srac csinalt, eleg ha megemlitem Veldrynus nevet, aki a Draconic nevu palyat csinalta, asszem 10/10 pont a palya ertekelese az osszes sorozattal foglalkozo oldalon.
Nos, holnap majd irok a sorozat osszes reszerol egy velemenyt.Jo ejt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.