Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Lalaboy


Lalaboy
őstag

Megvolt mar napok ota az alaplap, de az uj 4790K-rol felreppent hirek es infok miatt lemondtam az i7 4770K-rol. Ha az uj proci jobb lessz, akkor az fog az alaplapba kerulni, ha nem, akkor 4770K! De addig mit csinalok a lappal? Ugy gondoltam veszek bele egy olcso procit, azzal kidekkolom a megjelenesig. Kineztem egy i3 4130-ast, de pehhemre mire a boltba ertem, addigra az utolso is elkelt, igy (sajna) vettem egy G3240-et. :W Osszeraktam a konfigot, nyitasnak C0 a kijelzon, a BIOS sehol! :Y Belenbeztem a leirasaba a C0 "Reserved!" tehat nem kaptam semmi konkret infot..... Mindent megprobaltam, a vegen 1 memoriamodullal eljutottam a BIOS-ig. 2-vel "C0!" Frissitettem a BIOS-t F3-rol F6c-re, igy eljutottam a Windows-ig. Ezzel a procival egyszeruen semmit sem lehet kezdeni! A mellekelt kep magaert beszel. Prime alatt annyira "meleg" a proci, hogy a huto ventillatora "alapjaraton" porogve megette. A RAM-jaimra nezve "szegyen", amit teljesitettek ezzel a procival, mert sokkal, de sokkal tobbre is kepesek..... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.