Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a 4"-os kisképernyő eléggé parasztvakításnak tűnik nekem... A kijelző meg ha már 16:9-es, nyugodtan lehetett volna HD felbontású is.

(#2) peti85


peti85
senior tag

Én azt olvastam a németek(SIEMENS) kiszálltak a bizniszből és ha a képeket nézem, ez igaznak is tűnik. Már csak simán Fijutsu szerepel a notin!
Remélhetőleg ez magávalhozza a jobb minőséget is.

[ Szerkesztve ]

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#3) FehérHolló válasza peti85 (#2) üzenetére


FehérHolló
veterán

A Lifebookok mindig is jó minőségűek voltak...

^Clown: Mutass egy mostani üzleti notit a 400k körüli kategóriában, aminek (full)HD minőségű kijelzője van. (2 éve lehetett kapni 350k-ért is, de jelenleg mintha 600k fölött lennének az ilyenek.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#4) TV.


TV.
csendes tag

Helló
Nagyon jó kis noti , remélem Magyarországon lehet majd kapni .
Menyi lenne 1500 dollár forintban ~kb 300 ezer rpoiból kijöne egy ilyen csoda ? :U

(#5) Khaal


Khaal
őstag

Ha már 16:9-es, akkor igazán rakhatnának bele egy normál szélességű billentyűzetet, simán elférne. Az érintőképernyőnek meg nem sok értelmét látom.

(#6) igi válasza Khaal (#5) üzenetére


igi
aktív tag

Szerinem is hülyén néz ki az a széles keret e billenyűzet 2 oldalán.

Amúgy 16:10 szerintem.
Legalábbis az 1440x900-as felbontás alapján - habár plazmatévéket is árulnak 16:9-es képaránnyal, és 1024x768-as felbontással :F

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#7) mv válasza Khaal (#5) üzenetére


mv
aktív tag

Én is erre gondoltam. Elég bénán néz ki az a billenytűzet egy ekkora tepsin.

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#8) waukesha válasza igi (#6) üzenetére


waukesha
csendes tag

sziasztok!
lehetne egy linket erröl a notirol?köszi!

(#9) sNORh


sNORh
addikt

lol micsoda hjesíg.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#10) simonzé


simonzé
addikt

Végre valami ötlet a notik világában. Bár egy ilyen touchscreen inkább egy grafmunkaállomásion
A billentyűzetre viszont ráéfrt volna a numerikus egység is...

I don't fit in. I fit out.

(#11) Frenky87 válasza FehérHolló (#3) üzenetére


Frenky87
aktív tag

SONY VAIO VGN-FW21Z

Ez gondolom eléggé jó minőségű. Hogy üzleti-e azt nem tudom, de a design eléggé visszafogott.

FullHD, 16:9, 16.4"

350k (kb negyed órája tapogattam, nagyon szép sztem)

[ Szerkesztve ]

///

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

hogy néz ez már ki? formatervezésből hányszor bukott aki ezt rajzolta? szerintem iszonyat ronda, a kis kijelző... hát nem tudom eddig is tudtam nélküle élni, ha lenne akkor sem hinném hogy nagyon kihasználnám, nem nagyon látok benne fantáziát. max ha az egész alsó szekciót elfoglalná :DDD

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Ki lehet kapcsolni a kis kijelzot, hogy ezzel energiat sporoljon az ember?

(#14) Marc71


Marc71
csendes tag

Iszonyú tényleg az a kicsi összezsúfolt billentyűzet... oldalt meg féltenyérnyi helyek. Dizájnból elégtelen az is, hogy a kisképernyő és a tapipad teljesen hülyén áll egymáshoz képest, ez csak az én szememet zavarja? Értem én, hogy a kisképernyő szimmetrikusan középre pozicionált, a tapi meg kissé balra... nade így ránézésre eléggé oda a az összhang, az "érzékelhető" szimmetria. pffff.

(#15) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Addig okés, hogy világít minden irányba meg 4" os kijelző ami tapizható....de ilyen desing...háát ed nadon tsúnya! :U :W

...

(#16) Borgi válasza Marc71 (#14) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

Lehet én vagyok tudatlan de elmagarázhatná valaki milyen szerepei vannak a balra pozicionált tapipadnak.

Azért egy ilyen notit szivesen alávetnék egy stressz tesztnek, meglátnánk hogy bírná mondjuk egy kiruccanásom alatt elszenvedett sokkot :) mostani lifebook-om még egyben van :) és egyenlőre nem mutatja jelét hogy szét akarna esni :) pedig ez már kapott sivatagot is :Y ezt én mindenképp pozitívnak tartom :)

illetve 1 kérdés: van rajta smart card reeder?

üdv,
Borgi

[ Szerkesztve ]

Resistance is Futile!!

(#17) Major Major


Major Major
őstag

hát ez elég idiótán néz ki. beteheték volna a touchpad helyett, akkor tényleg forradalmi lenne

(#2) peti85: szerinted a siemens volt, aki rontotta a minőséget?

(#18) kovy79 válasza Major Major (#17) üzenetére


kovy79
őstag

Ezt a notit elnézve: nem!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.