Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) olbaidhun válasza Rav3n02 (#16) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sajnos én is tapasztaltam már rosszindulatot néhány topicban, de inkább részletezem mi volt, mielőtt megköveznek:
Talán egy bő éve mikor még a tapis telefonok közül csak a szifonok voltak a csúcson, beszereztem egy lg arena-t. Annak rendje, s módja szerint bementem a telefon tesztjének fórumába és feltettem pár kérdést.. a válasz kiábrándító és nyers volt. Pár ősrégi, első hsz-t bővítő tag simán leterelt.. nem mellékesen bunkón viselkedett.. (talán az első warn-t is megkaptam, mert egy bizonyos rammstein klippet szúrtam be válaszul, leírással a készítés menetéről.. Kezdő létemre hamar rákaptam a telefon részletezésre és néhány korrekt taggal összebeszéltem. Miért ne készíthetnénk egy helyet, ahová a fórumon kívül elküldhetjük a kíváncsiskodókat. Pontosabban elmehet mindenki a faq-ba! Kezdetben ez egy blog bejegyzés volt, rövid idő alatt 10.000+ olvasószámmal. Majd egy cikket is kitettem, ez lett a végleges leírás és összefoglalás. [link]

Természetesen a köszönet nyilvánításból kihagytam a fórum házi moderátorát (annak képzelhette magát, a hangnem alapján), aki véleményem szerint inkább troll-ként viselkedett.. Azóta több fórumban is hasonló hozzáállást tapasztaltam néhány embertől és rájöttem, hogy bizonyos "házi modikkal" szemben van egy hallgatólagos megállapodás.. "ne etesd a trollt!" Így könnyebb őket elfogadni.. vagy hagyni érvényesülni, majd csak lenyugodnak.. :DDD

Felesleges nagy érzelmeket felvonultatni az igazunk mellett, mindig lesznek "kivételes tehetségű" emberek, akik megmondják mi a pontos és feddhetetlen igazság, ha kell ki is magyarázzák, szétdarabolva az érveinket. De az átlag halandónak tisztába kell lennie a saját lehetőségeivel.. (fontos elmondanom, hogy egy igazi troll mindent bevet és ütőkártyájának azt is felhozza, ha pl régi tag és pl hozzájárult az első hsz elkészítéséhez..) Nos napjainkig közel 80.000-en olvasták el csak az arena faq-t.. én is tettem már valamit az asztalra, de nem pofátlan dolog arcoskodni, ha valaki kérdésekkel fordul hozzánk, vagy elmondja a saját véleményét!

________________________________________

A cikk azonban jó volt, megmozgatott! Köszönet érte!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.