Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13260800


#13260800
törölt tag

itt a PH-n tanácsot kérni bármiben is teljesen felesleges.

1.) Több topikban megvan beszélve mit ajánlanak és mint ajánlhatnak a srácok (egymást közt megbeszélik).
2.) Aki nem über állat őstag az jobb ha meg sem szólal. Úgyis leugatja valami 2009-ben jött de azóta 1 milliárd hozzászólást kitojt se..arc aki megmondja a tutit.
3.) Ha az előzőek valamelyike nem igaz akkor meg totálisan össze zavarják az embert.

Ráadásnak én elhiszem, hogy mindenki ért a telefonokhoz de erősen kétlem, hogy azon a piacon ahol 1 milliárd készülék áll rendelkezésre bárki is okos tudna lenni. Inkább olvasgassák a teszteket meg a fórum hozzászólásokat de tanácsot ne kérjetek! Csak időpazarlás.

(#2) Rav3n02 válasza #13260800 (#1) üzenetére


Rav3n02
senior tag

erre csak röviden és tömören annyit reagálnék, hogy nincs igazad :)

Az említett fórumokban például sosem ugatjuk le egymást. Való igaz, hogy van aki azt hiszi a "magas" PH! rang feljogosítja őt a nagyképűségre, de szerencsére kevesen vannak ilyenek. Én a legtöbb topikban megtalálom a közös hangot a kollégákkal.

Ha több helyen folyamatosan leugatnának, valószínűleg elkezdeném keresni a hibát magamban :U

(#3) #13260800 válasza Rav3n02 (#2) üzenetére


#13260800
törölt tag

erről beszéltem.

(#4) Rav3n02 válasza #13260800 (#3) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:Y

(#5) LackoMester válasza #13260800 (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

Köszi. :R
Dyra
itt a PH-n tanácsot kérni bármiben is teljesen felesleges nincs igazad, a felsorolt pontokon meg jót nevettem. :DD
Egyébként ha ilyen hülyeségeket írsz, ne csodálkozz, h. leugatnak. ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) #13260800 válasza LackoMester (#5) üzenetére


#13260800
törölt tag

sajnos nem olyan vicces. Ez régen egy jó fórum volt. De te erre nem emlékezhetsz. Akkor még itt sem voltál.

[ Szerkesztve ]

(#7) blueMerle válasza #13260800 (#1) üzenetére


blueMerle
veterán

A fórum is változik ahogy az emberek is változnak. :U Már nekem sem jutna eszembe csakúgy egy számomra ismeretlen topicban bármi szakmait kérdezni- a kérdésem előtt legalább 2 órát guglizom és keresek a fórumban, persze a poén, hogy a fórum pont erre szolgál, ennek kiváltására de sebaj, ezt vannak pár tízezren itt akik egyszerűen nem tudják felfogni és ha olyat kérdezel, ami már valamilyen kontextusban elhangzott, akkor jön a fejleharapás (még PH kedvenceként is hatalmas bátorság kell hozzá, holott ez a rang semmit se jelent, csak azt hogy szófosásom van :DDD ), de ettől még akad néhány pártatlan segítő szándékú ember a trollhadsereg és a fanboyok közt akikre lehet számítani :K

A sok baromság közt egyszerűen szelektáld az építő jellegű, segítő szándékú hozzászólásokat, a többivel pedig ne törődj.

[ Szerkesztve ]

(#8) #13260800 válasza blueMerle (#7) üzenetére


#13260800
törölt tag

Akad bizony. Velük nyomom is a privátot. De az ajánló topikokba már csak elvétve nézek be. Amikor meg bele nézek akkor gyorsan inkább ki is jövök.

[ Szerkesztve ]

(#9) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

biztos igazatok van valamilyen szinten, de én csak az általam felsorolt topikokról tudok vitatkozni, ott pedig nincs ilyen. De most már benézek az összes többibe is, felkeltettétek az érdeklődésemet ;]

(#10) AMDFan válasza #13260800 (#6) üzenetére


AMDFan
addikt

Én elég régóta vagyok a PH-n, és szerintem a legjobb fórum. Gyakorlatilag bármilyen témában kaphatsz segítséget. Az szerintem természetes, hogy ha egy témában kérdezel, akkor előtte utánaolvasol a témának, hogy ne kérdezz hülyeséget. De ez az élet minden területén így lenne normális szerintem.

(#11) nofi válasza Rav3n02 (#9) üzenetére


nofi
őstag

Ajánlom a ZTE topicot. Csak tegyél fel egy kérdést és várj ;)

Xbox GT: nozsolt

(#12) Rav3n02 válasza nofi (#11) üzenetére


Rav3n02
senior tag

voltam ott két perc alatt megoldották a problémámat :U

bár az ilyen androidos telók fórumában az szokott lenni a probléma, hogy annyira belemélyednek a ROM-ok és a telefon hekkelésébe, hogy egy mezei kérdést általában már figyelembe sem vesznek, ha pedig esetleg igen, akkor előfordul, hogy nem megfelelő stílusban válaszolnak, de ez nem csak ZTE topikban van így ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Cyberpunk válasza #13260800 (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nincs semmilyen összebeszélés legalább is részemről ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) nofi válasza Rav3n02 (#12) üzenetére


nofi
őstag

Én mondjuk elég sokat olvasgattam mikor meglett a telefon, de nagy százalékban arról szólt, hogy szólják le az embereket. Többször feltettem kérdést, amire vagy nem válaszoltak, vagy közölték, ne foglalkozzak más romokkal, illetve nem létezik ilyen-olyan hiba.
Én elhiszem, hogy fárasztó lehet a sok újonc a témában, de egyszerűen látszik a sok hozzászóláson, sokan kifejezetten oltogatni járnak oda. Felteszi az aznapi friss ROM-ot, berakja az aláírásába majd képes 5x annyi karakterrel kioktatni, értelmes válaszadás helyett.

Magam részéről az E52 topicot bírtam nagyon :K

Xbox GT: nozsolt

(#15) #19617792 válasza Rav3n02 (#12) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez azért probléma, mert zömmel újoncok kérdeznek (ami még nem baj), de gyakran olyat kérdeznek, amit már vagy sokszor kitárgyaltunk, vagy történetesen szerepel az első hozzászólásban rá válasz. egyéb kérdést mindig megválaszolják/juk, de az igaz, hogy a hekkelésbe eléggé belemegyünk így eltűnik a mezei kérdés. :DDD

(#16) Rav3n02 válasza #19617792 (#15) üzenetére


Rav3n02
senior tag

:DDD

Az a gond, hogy egyeseket annyira elkap az ideg, hogy nem azt mondják.:
- Szia! Első hozzászólásban megtalálod!

hanem, hogy

- Tényleg olyan marha nehéz elolvasni az első hozzászólást? de tele van már a ... :DDD

De hangsúlyoznám, én egyáltalán nem úgy látom, hogy ez annyira gyakori lenne, mondjuk lehet, hogy azért mert én az első hozzászólással és a keresővel kezdem ;]

(#17) #19617792 válasza nofi (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

erre a probléma hozott jó megoldást a Defy szétválasztott topikja. van egy általános, kicsit ROM-olós topik, meg a mélyvíz. jelenleg talán a Blade topikja pörög legjobban, azt is szét lehetne választani ilyen módon, igaz, az kicsit többet kellene navigálni a topikok között, de a témák önmagukban egységesebbek lehetnének.

(#18) LackoMester válasza #13260800 (#6) üzenetére


LackoMester
addikt

2006 óta voltam tag, csak egy ( volt ) kedves kolégám a céges gépen keresztül az akkori profilomat tönkretette ( minősíthetetlen dolgokat csinált- szerinte csak viccből ), ( amit azóta nem is használok, talán már törölve is lett, nemtudom ) szóval itt vagyok már egy ideje, szerintem a PH ugyanolyan jó mint korábban volt, legalábbis ami a közösséget illeti.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#19) olbaidhun válasza Rav3n02 (#16) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sajnos én is tapasztaltam már rosszindulatot néhány topicban, de inkább részletezem mi volt, mielőtt megköveznek:
Talán egy bő éve mikor még a tapis telefonok közül csak a szifonok voltak a csúcson, beszereztem egy lg arena-t. Annak rendje, s módja szerint bementem a telefon tesztjének fórumába és feltettem pár kérdést.. a válasz kiábrándító és nyers volt. Pár ősrégi, első hsz-t bővítő tag simán leterelt.. nem mellékesen bunkón viselkedett.. (talán az első warn-t is megkaptam, mert egy bizonyos rammstein klippet szúrtam be válaszul, leírással a készítés menetéről.. Kezdő létemre hamar rákaptam a telefon részletezésre és néhány korrekt taggal összebeszéltem. Miért ne készíthetnénk egy helyet, ahová a fórumon kívül elküldhetjük a kíváncsiskodókat. Pontosabban elmehet mindenki a faq-ba! Kezdetben ez egy blog bejegyzés volt, rövid idő alatt 10.000+ olvasószámmal. Majd egy cikket is kitettem, ez lett a végleges leírás és összefoglalás. [link]

Természetesen a köszönet nyilvánításból kihagytam a fórum házi moderátorát (annak képzelhette magát, a hangnem alapján), aki véleményem szerint inkább troll-ként viselkedett.. Azóta több fórumban is hasonló hozzáállást tapasztaltam néhány embertől és rájöttem, hogy bizonyos "házi modikkal" szemben van egy hallgatólagos megállapodás.. "ne etesd a trollt!" Így könnyebb őket elfogadni.. vagy hagyni érvényesülni, majd csak lenyugodnak.. :DDD

Felesleges nagy érzelmeket felvonultatni az igazunk mellett, mindig lesznek "kivételes tehetségű" emberek, akik megmondják mi a pontos és feddhetetlen igazság, ha kell ki is magyarázzák, szétdarabolva az érveinket. De az átlag halandónak tisztába kell lennie a saját lehetőségeivel.. (fontos elmondanom, hogy egy igazi troll mindent bevet és ütőkártyájának azt is felhozza, ha pl régi tag és pl hozzájárult az első hsz elkészítéséhez..) Nos napjainkig közel 80.000-en olvasták el csak az arena faq-t.. én is tettem már valamit az asztalra, de nem pofátlan dolog arcoskodni, ha valaki kérdésekkel fordul hozzánk, vagy elmondja a saját véleményét!

________________________________________

A cikk azonban jó volt, megmozgatott! Köszönet érte!

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#20) Rav3n02 válasza olbaidhun (#19) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Anno nekem is sokat segített a FAQ, amikor egy gyengébb pillanatomban lecsaptam egy Arena-ra - köszönet érte :R

Vagyunk még egy páran szerencsére akik nem kötekedni és trollkodni járnak ide, hanem "szakmai" vitákat folytatni és segíteni....a reményhal... ;]

[ Szerkesztve ]

(#21) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

- Jó sok telefonod volt! Hogy bírod ezt az állandó cserélgetést?
- Én csak 3 évente cserélek telefont, előtte jó sok tesztet elolvasok.

A fórum, meg a közösség szerintem nem rossz, segítőkészek az emberek. Zte Blade topikot elég gyakran olvasom, mivel most ilyen telefonom van. De segítettek a tv, tv tuner választásban is sokan.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#22) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Teljesen offtopic, elnézést a szerzőtől, de vannak itt bajok. Ássák a péhá sírját, teljesen feleslegesen. Vicc, amit néhányan gondolnak. Fejleharapók vannak, talán újabban kicsit több is, de ez nem jelent semmit. Egy kezem meg tudom számolni a topicokat, ahol laknak, még marad is vagy 5 hely. (kivéve az androidROMolós topicok, az tényleg röhej) Tekintve, hogy több 10 ezer van, így ez nem akkora probléma.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) Depression válasza #13260800 (#6) üzenetére


Depression
veterán

Bocs, hogy kicsit átmegyek személyeskedésbe, de ez a 'régen ez egy jó fórum volt' tőled elég viccesnek hangzik, hisz ilyen sok idő alatt szinte semmit nem tettél hozzá.

Én elég nyersen szoktam válaszolni, viszont mindig is benne van a szövegemben a válasz is.

És pont ezt egy olyan topicban felhozni, ahol valaki leírja, hogy honnan jött, miért segít szívesen, és felsorolja azokat is, akikre nyugodtan lehet számítani, hát mit is mondjak... Nem szép dolog tőled!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#24) Rav3n02 válasza Victoryus (#21) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na igen volt pár :)

Egy idő után hozzászokik az ember...komolyan...most egy kicsit pangás van, lassan

Egyébként volt olyan telefon amihez vissza vissza térek: Nokia N95, Nokia N73, SE K800i ezekből a nagy öregekből 2 db is volt, másodtelefonnak tökéletesen voltak miután kifutottak :)

próbálnék megállapodni, de nem fog sikerülni :DDD

Most én is éppen Blade-t használok, egyébként ;)

Depression : ezért szólt úgy a 2.hsz-em ahogy :U első hozzászólásnak nem pont egy ilyet vártam :DDD

Egyébként nagyon egyszerű: figyelembe kell venni, hogy a PH-n több ezer tag van, ebből következik, hogy esélytelen mindig mindenkivel jóban lenni és minden kis összezördülést elkerülni....mondtam már ezerszer: kompromisszumkészség....nem nagy titok ;]

[ Szerkesztve ]

(#25) Cyberpunk válasza Rav3n02 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen én is "telefon buzi" vagyok bár erre rájöhettél már ;] Manapság jobban érdekelnek mint a PC. A PC-s topicokat hanyagolom is mostanában.

Nálam a max eddig másfél év volt amit kibírt egy telefon (5800) őrültem is hogy megszabadultam tőle :DDD A legutóbbi Motorola Milestone kemény 6-7 hónapot töltött nálam, és a DHD is csak március óta van meg.
Most nagyon ingerel az SGS2 megpróbálok ellenállni a csábításának. De nem zárkozok el a WP7-től sem.
Szóval megértelek ez ilyen a mánia.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#26) Rav3n02 válasza Cyberpunk (#25) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na igen, látom, hogy húz a szíved az SGS2 felé...:D

(Nekem mostanában elég sokat van a kezemben egy és hát..... ;] .....)

Nekem szerencsére most nincs sok pénzem, szóval egyelőre türelem van és Blade.

De nagyon ingerel egy Defy...bár félek az sokáig megragadna nálam, szóval lehet előtte inkább egy Samu Ace lesz.....aztán megpróbálom egy boltos ismerősömet rávenni, hogy adjon pár telefont tesztelésre ;]

Közben nagyon várom a Meego-t az N9-n és egy hétig szívesen elnyomkodnék egy WP7-t is...azért jó, hogy sosem tudunk unatkozni nem? :DDD :DD

(#27) #13260800 válasza Depression (#23) üzenetére


#13260800
törölt tag

Pusztán leírtam mi vár arra a szerencsétlenre aki tanácsot kér.

1. Leugatják
2. Elküldik a busba
3. Az anyjával együtt küldik el a búsba
4. Mindeközben azt is megkérdőjelezik, hogy ember
5. Ha más véleményen van mint az adott topikban az áramlat akkor az összeset kapja egyszerre.

Ezzel kapcsolatos véleményemet meg azért írtam le ide mivel a témához kapcsolódott. Nem megsértődni személyeskedni kell. Pontosan ezt csináljátok a "szakmai" topikokban is.

[ Szerkesztve ]

(#28) Cyberpunk válasza Rav3n02 (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen csak a plasztik ház riaszt el az utóbbi két telefonom mind anyagból volt. Szóval amíg ezen nem változtat a Samsung, addig én is csak ellenállok :DDD

Igen a Meego az ígéretesnek tűnik, bár én az Intel-re várok. Nos a pletykák szerint azt is a ZTE készíti majd ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#29) olbaidhun válasza #13260800 (#27) üzenetére


olbaidhun
őstag

Ha többen is beléd kötnek, hasonló téma esetén, talán ideje elgondolkoznod. Nem mondom, előfordult, hogy árral szemben úsztam pár szakmai topikban, de ha keményen elhatárolódsz a személyeskedéstől és az érveid mellett kitartasz (amit alá is kell támasztanod, meggyőző érvekkel), akkor legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad. Ettől függetlenül nincs két egyforma ember és vélemény.

Ami tény, az tény.

Pár hónapja beleszaladtam néhány androidos htc-be. Mondanom sem kell, hogy azóta én sem állok meg a fejlődésben, már minden droid és win rendszerű htc-t láttam.. : :D

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#30) #13260800 válasza olbaidhun (#29) üzenetére


#13260800
törölt tag

belém nem nagyon kötnek mivel alig alig szólok hozzá. Viszont napi szinte olvasom a fórum igen sok részét. Persze más fórumokon is sok az elborult (pl hup). Ez a trendi ártatlan megjegyzések vélemények miatt a másik torkának esni.

(#31) Rav3n02 válasza #13260800 (#30) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Dyra: úgysem tudlak meggyőzni :) Ha esetleg valamikor telefont akarnál venni nézz be a topikba és meglátod, hogy nem úgy van az, ahogy azt te mondod, hogy úgy van :DDD

Cyberpunk: engem sosem riasztott a plasztik ház, nem sajnálom annyira mint pl a fém házas telefonokat, vagy a lakkozott felületűeket, Megjegyzem tokban tartom a telefonjaimat, de pl az 5800-mat a tok karcolta meg szóval előfordulnak balesetek. Legnagyobb fájdalmam az volt amikor az Iphone 2g még fénykorát élte, az enyém meg dobott egy arcost a csempére :(

olbaidhun: akkor lesd meg a többi márkát is :C

[ Szerkesztve ]

(#32) ArchElf


ArchElf
addikt

Most komolyan, ez mitől cikk, és nem személyes bejegyzés. Mert két oldalas lett?
Tudom, hogy nyár van meg pangás, de mégis...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#33) Rav3n02 válasza ArchElf (#32) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Kérdezd Kalandort :R

Egyébként meg mivel a későbbiekben szeretnék telefon teszteket is írni, egyáltalán nem bánom, hogy főoldalra raktam, hátha elhiszik, hogy nem a levegőbe beszélek...

(#34) ArchElf válasza Rav3n02 (#33) üzenetére


ArchElf
addikt

Akkor lássuk :)
Olvasatám más irományaidat is - nincs velük (se veled) semmi baj, de ez szvsz elég semmitmondó lett...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#35) Rav3n02 válasza ArchElf (#34) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na igen, komoly konklúziót valóban nehéz lenne belőle levonni, de bemutatkozó írásnak szántam és úgy tűnik annak jó lett, plusz elindított egy pofás kis lavinát is ;]

[ Szerkesztve ]

(#36) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Én is itt vagyok legalább 7 éve ez a második nickem ;] :B

De a fórum és a mostani tagok pár régtől eltekintve már régen nem olyan mint volt.
Régen nem volt olyan téma ahol fél órán belül ne kaptam volna választ bármire, nem segitettek volna normálisan.
Mostanság már csak olvasok inkább a régi HSz ek között hátha van válasz a kérdésemre mert vagy nem kapok választ vagy lehülyéznek stb stb

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#37) Kiskokó


Kiskokó
veterán

[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38) hoffman_ válasza #13260800 (#30) üzenetére


hoffman_
nagyúr

belém nem nagyon kötnek

Kapásból ebben a topicban mutatok 4 ilyen embert :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39) #13260800 válasza hoffman_ (#38) üzenetére


#13260800
törölt tag

mutass!

[ Szerkesztve ]

(#40) hoffman_ válasza #13260800 (#39) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mindahányan vagyunk egyet-nem-értésünknek adtunk hangot. Természetesen belédkötés alatt ne azt értsük, hogy beszól és el akarja venni a telefonod.

#2 - #5 - #10 - #22 - #23

De részemről befejeztem, tipikus, makacs troll-szisztémát követsz, úgysem fog meggyőzni senki.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) #13260800 válasza hoffman_ (#40) üzenetére


#13260800
törölt tag

ha nem vetted volna észre te kötekedsz aztán még le is állsz bizonygatni. Elmondtam a véleményem erre többek közt te is befordulsz aztán meg oltasz és a végén még le is trollozol. Én csak a személyeskedő üzenetek számítom kötözködésnek a többit nem ugyanis ez egy fórum ahol érveket ütköztetnek az emberek. Abból meg volt KB három (mármint személyeskedő üzenetből).

A másik amit nem értek miről akarsz meggyőzni? Meg miért? Nem elég elfogadni a véleményem? Neked más! Nekem is más. Én sem álltam le itt bizonyogatni, hogy neked nincs igazad. Ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

(#42) hoffman_ válasza #13260800 (#41) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lényegében igazad van, nem akarlak meggyőzni. Egyszerűen nincs igazad, de ha nem látod be/nem érzed így, attól én nem leszek kevesebb. Mindenkinek megvan a saját véleménye, valóban, ezt tiszteletben tartva mondom mindezt.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43) Depression válasza #13260800 (#41) üzenetére


Depression
veterán

Cikk: gyertek, szívesen segítünk.
Te: ugyanmár, itt mindenki bunkó. És makacsul ragaszkodsz is hozzá.
Na akkor ki itt a troll??? :W
Részemről befejeztem, vígan fórumozok tovább, örülök, hogy vannak itt segítőkész emberek, és nem érdekelnek azok, akik minden fűszálba belekötnek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#44) hoffman_ válasza Depression (#43) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Do not feed :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45) geri005


geri005
tag

Hogy ne csak off legyen... Teljesen átérzem a helyzeted, ugyanígy vagyok én is a kütyükkel és ugyanígy viszonyulnak ehhez az ismerősök.

Igenis vannak itt "rendes topikok", ezeket persze az oda beköltöző fórumozók határozzák meg. Akik lenézik az embert, azok teszik tönkre az egészet.

(#46) rep3at válasza #13260800 (#1) üzenetére


rep3at
őstag

Hát ezen én is jót nevettem :) Mielőtt öhm, leugatnál, mielőtt beléptem a tagok közé azelőtt sokat olvasgattam a fórumot, elég régóta látom hogy mi folyik itt. Persze más lett de a helyzet nem ennyire tragikus. Viszont pár újonc és HSZ-bomber elgondolkozhatna magán, az ilyeneket hamar leugatják (igen, én is ) de tapasztalataim szerint teljesen normálisak.

Ha meg nem tetszik el lehet menni, ugye :)

A cikkhez: Én is hasonlóan szenvedélyes cserélgető vagyok jó pár éve, öröm volt olvasni a cikkedet!

Forward thinking. كرر

(#47) Cyberpunk válasza rep3at (#46) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is only read voltam jó darabig. Azóta vagyok tag mióta van itthon is internetem. Igen arra is kellett várni egy darabig :DDD
Én nekem nem szokásom leoltani senkit sőt általában normálisan viselkedek, bár néha leállok egy kicsit csipkelődni, de az még talán belefér.

El kell fogadni sokan nem olvasnak vissza csak kérdeznek. Ha kell akkor megválaszolom 50x is ugyan azt a kérdést.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#48) rep3at válasza Cyberpunk (#47) üzenetére


rep3at
őstag

Kb. így gondolom én is, mindenkivel előfordult hogy olyanra kérdezett rá amire egy-kétszer már megadták a választ, ez még belefér.

Engem a HSZ-gyűjtések húznak nagyon fel, főleg amikor egy-két topikban hússzor ugyanattól az embertől látom a teljesen értelmetlen és témához nem kapcsolódó hozzászólásokat (volt olyan hogy olyan cikkre írt amit előtte el sem olvasott, csak úgy a cím alapján mindenféle hülyeséget). Emellett cserélgeti az arcképeit minden nap mint egy óvodás.. Na mindegy, már fel is húztam magam, fújok egy kis füstöt :)

Forward thinking. كرر

(#49) Rav3n02 válasza rep3at (#48) üzenetére


Rav3n02
senior tag

chill :DDD

cyberpunk: az internetbekötésről nekem is szép emlékeim vannak, ott is volt némi lemaradás :D

Azért örülök, hogy egy két embernek előjönnek a kellemes emlékek olvasás közben :U

(#50) kpal


kpal
veterán

Jó cikk :) . Nekem egyik haverom nem a mániája a mobil de 10 év alatt szerintem elvert már vagy 4millát... :U

(#46) rep3at :Én is kb fél évig csak olvasgattam és utána lettem aktív tagja a PH társadalomnak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.