Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) proof88 válasza Kendek (#1) üzenetére


proof88
addikt

De Te legalább viszed. Kíváncsi lennék, Magyarországon hány 14-17 éves lánynak vesznek laptopot, mert nem akar asztali gépet. Barátnőm húga ilyen. De ő sem vitte még sehova 2 év alatt... na jó, kb. 3-szor átvitte a 100 méterre lakó barátnőjéhez, akinek szintén laptopja van. :C
Egyébként azt hozzáteszem, hogy részben megértem őt, azért akart gépet, mert 1 gépen osztoztak régen a nővérével (barátnőmmel), és sok veszekedés volt, mert játékon, netezésen kívül filmeket is néznek rajta... én asztali gép párti vagyok, de olyat nagyon nem akart, talán mert akkor nem lett volna olyan menő, mint a barátnője, mert neki laptop van, pff... és eredetileg egy hordozható DVD-lejátszót szeretett volna, hogy ha elutaznak, akkor út közben tudjon filmet nézni (hozzáteszem, már akkor is leszóltam, hogy azt a kemény évi 1 vagy 2 utazásra szvsz felesleges, de mindegy), de ami szerintem tényleg jó kis lejátszó lett volna, az nem volt akkor kapható Mo-n és sok idő lett volna behozatni... ezért laptop lett belőle, így saját gépe is lett és hordozható dvd lejátszó is tulképpen, persze jóval univerzálisabb... nos megkapta, a legextrémebb hely, ahol eddig használta, az a fürdőszoba. pff...
ha már itt vagyok, elmondom hogy nagyon szomorúan és égőn éreztem magam, miután megvettük neki a laptopot, mert valami olyat szerettem volna, amin valamennyire lehet is játszani, és ő nagyon szeret Sims2/3-azni, ill. kisebb casual játékok... nos miután feltelepítettem a laposra minden jót, teszteltem DooM3-mal, Flatout 2-vel és NFS: Most Wanteddel és meg voltam vele elégedve. Kétmagos AMD proci (most megint nem tudom, hogy Turion vagy Athlon, de TK-5X valami ilyesmi), 2 giga memória, HD2400XT, melynek 256 MB saját memóriája van. Nos a Sims2 (eredeti) nem volt jó, mert pár perc után lefagyott a játék... és próbáltam másik videokártya driverrel, ill. 1-2 másik drivert is kipróbáltam, és nem volt jó... és pont az a játék, amivel szeretne játszani, lefagy... hihetetlen, nem tudtam vele mit kezdeni, nem hőmérséklet-probléma volt... :U
Öröm az ürömben, hogy a Sims3, amibe most belebolondult, megy rajta, nem fagy le! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.