Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87) cskamacska válasza GerykO (#85) üzenetére


cskamacska
addikt

Én erőltetem a szemem, de csak nem látok felfedezni AMD APU-t a GAMEGPU.ru-s trolltáblázatomon. Szokott lenni A8/A10, és az az FX4100-4300 szintje között mozog, de most itt nem nagyon volt.

De mindegy is, mert a cikkről is mindenkinek más esik le. :DDD

Én magam már semmiképp nem mernék ajánlani 2 magos procit játékra, mert bár az i3-ak jól kiszolgálták a népet, nagyjából teljesen letérdeltették a Phenom II és Bulldozer generációkat játékok szemponjából, csak épp eljutottunk oda, hogy most már lassan ki van használva az a fránya 4 mag. Battlefield már a 3-as változattól megjutalmazza a 4 magot, mindenféle MMO és multi játékról nem is szólva, Crysis 3-Battlefield 4(és várhatóan az újabb játékok) pedig már a 6-8 magosoknak is megadják a revans jogát.

i5 2400-2500 környéke 30-kevésezer aprón, S1155-ben ez huszonezer, AMD Piledriver FX még olcsóbb. Nem rokkan bele senki anyagilag a négy magba. :K

Persze, ahogy nézem, a teszt után sokak kognitív disszonanciája lett feltüzelve, jó az még, nem kell jobb, minek drágább, már tényleg csak egy HD7770 1GB teszt kell, és az i5 procik után a boltosokon rohad az egyre olcsóbb HD7870/R9 270 páros is, ill minden drágább VGA, meglássa ezt bárki. :))
Szoktam húzni a számat a csúcskártyák tesztjeinél, hogy egyeseknek nincs élet 100000 forintos vidkártya alatt, miközben +20% teljesítményért itt már duplán fizetnek, de a fanatizmus és a csőlátás meglepő módon az olcsó alkatrészek tulajaira legalább annyira illik. :( (természetesen nem a jó tesztre vonatkozik)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.