Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) DaveJr


DaveJr
őstag

Nem értek embereket. Mindegyik Windows verziónál (98-al kezdtem) ugyanez előfordult. XP-nél is estek ki régi hardverek, amiket már hivatalosan nem támogatott, utána Vista-nál is voltak ilyenek, Sőt első időkben Windows 7nél is. Én is belefutottam, hogy a régi XP-s laptop WIFI kártyáját nem támogatta. Lehetne így folytatni a sort.
Most meg a 10-nél sírnak egyesek, hogy mekkora szemetek a gyártók, hogy régi hardvereket nem támogatnak. Pedig minden Windows verzió váltásnál esnek ki régi hardverek. Oké speciális az eset, mert névben mindig Win 10 lesz, de még sem teljesen ugyanaz a rendszer.
Amúgy pont egy olyan hardvernél sírnak, aminek már a megjelenése óta siralmas a driver támogatottsága. Nagy nehezen sikerült kiadni egy olyan drivert amivel használhatóvá vált. Már akkor látszott, hogy az Intel szabadulni akar. Ez szerintem most nem kéne, hogy meglepetést okozzon.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.