Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Na, ez meglepő.

(kár hogy nincs egy felhúzott szemöldök smiley).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) Danex válasza alevan (#1) üzenetére


Danex
addikt

Minden nagyobb felhőszolgáltató közel felére csökkentette az árait, sajnos ez várható következménye, hogy a kissebbek ezt nem tehetik majd meg anyagilag. :(

(#3) Tomy Yayo válasza alevan (#1) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Szerintem pont, hogy nem az, egyáltalán. Az utóbbi időben hatalmas verseny van ezen a piacon. Google Drive, OneDrive, Dropbox, és még kismillió amivel sose kerültem közelebbi kapcsolatba. Mint ubuntu user én se használtam, mert szerintem tény, hogy ezekkel már nem volt versenyben. Sokkal többet adnak ingyen is, és már a fizetős szolgáltatásaik is nagy olcsónak mondhatók. Remélem a helyzet csak átmeneti lesz, és integrálják valamelyik másikat az ubuntuba. OneDrive-ot nem tartom valószínűnek az MS miatt, de egy Google Drive hátha, vagy talán Dropbox, bár az annyira nem hoz lázba.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#4) n00n


n00n
őstag

Sajnálom. Napi szinten használtam. Nekem elég volt a legkisebb tárhely, mert csak pár dolgot tároltam itt, amit jó volt, ha elérek bárhonnét. Mondjuk meg is értem, nehéz felvenni a versenyt a nagyobb nevekkel. Én is remélem, hogy valamit kitalálnak, mert nagyon hiányozni fog. Legszívesebben annak örülnék, ha a Google-lel összeállnának és lenne Dropbox integráció.

(#5) kispx válasza Tomy Yayo (#3) üzenetére


kispx
addikt

A Google Drive-ot nem fogják mivel nincs hivatalos kliense Ubuntu alá. Dropboxot sem, zárt szoftvert alaphelyzetben nem is telepít csak ha bepipálod a telepítésnél. A Dropbox-nál még külön az eulát is el kéne fogadtatni az userrel.

(#6) n00n válasza n00n (#4) üzenetére


n00n
őstag

*Ezt benéztem. Drive-ot akartam írni Dropbox helyett... :(

(#7) saelin


saelin
veterán

Akkor költözünk. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Pont most zárják be, amikor megjelenés előtt állnak az első ubuntus telefonok?

Hol érhető el a forráskód?

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#9) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Pedig az egyik legjobban tetsző tárhely volt számomra. Ráadásul így elég volt csak bejelentkeznem új rendszer telepítésénél, és már szedte is a cuccokat lefelé. Nagy kár.

Nyugodj békében Integra!

(#10) Reggie0


Reggie0
félisten

Nagyon jo, hogy kozzeteszik a kodot. Igy aki felti az adatait az nem kenyszerul idegen szolgaltatasokat hasznalni, hanem konnyen kiepithet egy sajat felhot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.