Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SwaZy1337


SwaZy1337
tag

A legjobb COD végre játszható, nagyon király. :D Itt volt az ideje ennek is! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Nem rossz. Ezzel, és a BFBC2-vel kb. az élete végéig elvan egy nosztalgiázó, multi FPS kedvelő játékos... csíterek nélkül.
Főleg ha beszerez egy 1ms-es, Freesync-es kijelzőt + egy XIM Apex-et.

(#3) oriic
The 'Call of Duty: Modern Warfare 2' Remaster Is Rumored Not To Have Multiplayer
Szóval annyira nem nagy érvágás... :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) oriic válasza SwaZy1337 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont igy felejtos egy idore a remaster szerintem.

Ahogy redditre is irtam:

No Russian-No Remaster. :DD

Live-Die-Respawn

(#4) Silεncε válasza AxBattler (#2) üzenetére


Silεncε
őstag

Cheaterek ugyanúgy vannak, mivel ugye az Xbox 360-as játékosokkal együtt megy a multi, ergo a moddolt 360-ok ugyanúgy benne vannak a buliban, nincsenek elválasztva

(#5) myckie2 válasza SwaZy1337 (#1) üzenetére


myckie2
őstag

Remélem ez szarkazmus akart lenni.

(#6) #80123904


#80123904
törölt tag

Mennnyi? 9990 Ft-ról van leértékelve 7492 Ft-ra? Te jóságos szent...

(#7) oriic válasza #80123904 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

COD-ok mindig drágák platformtól függetlenül. :D Lemezeset kell venni, az van fillérekért. (MW3-at pl a BC-be kerülésekor 2k-ért vettem)

Live-Die-Respawn

(#8) AxBattler válasza Silεncε (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Tudtam, hogy törték már a 360-at, de hogy léteznek csalók is, arról nem tudtam... többek között ezért is lenne vonzó számomra a konzol. :(

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) Silεncε válasza AxBattler (#8) üzenetére


Silεncε
őstag

Mivel törés után kb akárhogy módosítható a konzol szoftvere is, ezért nyilván léteznek csalások is. Momentán a jelen generációból az XO az egyetlen, amire nem létezik törés, a többit már valamilyen szinten feltörték (PS4-et és Switchet is).

(#10) Wesder válasza Silεncε (#9) üzenetére


Wesder
félisten

De tört géppel nem mehetsz fel online jàtszani tudtommal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) oriic válasza Wesder (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De sajnos igen.

Live-Die-Respawn

(#12) AxBattler válasza oriic (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet valahogy szűrni a tört gépek játékosait, a warezolókat / csítereket?
Vagy legalább az X360 / X1 tulajokra szűrni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Silεncε válasza AxBattler (#12) üzenetére


Silεncε
őstag

A Liveról tiltogatja az MS a moddolt konzolokat (legalábbis régebben csinálta, nem tudom, most foglalkozik-e még vele). Szűrni nem lehet, mindenki össze van eresztve együtt (az Xbox One-ról bc-vel játszók is Xbox360-ként látszanak, hiszen ugye emuláción megy a játék, így nem is lehetne hogy különbséget tenni a két konzol között)

(#14) AxBattler válasza Silεncε (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor ezek szerint kb. ua. a helyzet, mint PC-n... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15) oriic válasza AxBattler (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sajnos nem. Minden multis játék ami megy X360-on és XO-n, az sajnos csalók helye lehet. Én ezért nem játszom multiplayer BC-s játékkal.

Live-Die-Respawn

(#16) DioRulez!


DioRulez!
csendes tag

Ki is próbáltam, lapult egy mw2 a polcon, de korongról csak a kulcsot nézte meg, a netről szedte a játék file-okat.
Tegnap még problémái voltak a live-al, folyamatosan kidobott, de ma már játszható, igaz csak 125ms-es pinggel.
Csalóval még nem találkoztam, de necces, hogy lesz, ha újra leporolja most mindenki, ez volt az mw3-al is, mikor átírták.
Csak lestem a killcamban, trickshot menü, autoim..

Minél messzebbre sétáltak az erdőben Micimackóval, Malackát annál jobban aggasztotta, hogy Micimackón nincs nadrág.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.