Hirdetés

2020. szeptember 29., kedd

Gyorskeresés

(#1) SwaZy1337

SwaZy1337
(tag)

A legjobb COD végre játszható, nagyon király. :D Itt volt az ideje ennek is! :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#2) AxBattler

AxBattler
(félisten)

Nem rossz. Ezzel, és a BFBC2-vel kb. az élete végéig elvan egy nosztalgiázó, multi FPS kedvelő játékos... csíterek nélkül.
Főleg ha beszerez egy 1ms-es, Freesync-es kijelzőt + egy XIM Apex-et.

(#3) oriic
The 'Call of Duty: Modern Warfare 2' Remaster Is Rumored Not To Have Multiplayer
Szóval annyira nem nagy érvágás... :(

[ Szerkesztve ]

"A CPU-k tekintetében pedig egészen vad irányt vett a magömlés a projektekben." by Abu85 ........................................... Cable management is for the weak! ..............................................

(#3) oriic válasza SwaZy1337 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Viszont igy felejtos egy idore a remaster szerintem.

Ahogy redditre is irtam:

No Russian-No Remaster. :DD

Live-Die-Respawn

(#4) Silεncε válasza AxBattler (#2) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Cheaterek ugyanúgy vannak, mivel ugye az Xbox 360-as játékosokkal együtt megy a multi, ergo a moddolt 360-ok ugyanúgy benne vannak a buliban, nincsenek elválasztva

Fear is freedom! Subjugation is liberation! Contradiction is truth! Those are the facts of this world! And you will all surrender to them, you pigs in human clothing! - Kiryūin Satsuki

(#5) myckie2 válasza SwaZy1337 (#1) üzenetére

myckie2
(senior tag)

Remélem ez szarkazmus akart lenni.

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#6) #80123904

(törölt tag)

Mennnyi? 9990 Ft-ról van leértékelve 7492 Ft-ra? Te jóságos szent...

(#7) oriic válasza #80123904 (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

COD-ok mindig drágák platformtól függetlenül. :D Lemezeset kell venni, az van fillérekért. (MW3-at pl a BC-be kerülésekor 2k-ért vettem)

Live-Die-Respawn

(#8) AxBattler válasza Silεncε (#4) üzenetére

AxBattler
(félisten)

Tudtam, hogy törték már a 360-at, de hogy léteznek csalók is, arról nem tudtam... többek között ezért is lenne vonzó számomra a konzol. :(

[ Szerkesztve ]

"A CPU-k tekintetében pedig egészen vad irányt vett a magömlés a projektekben." by Abu85 ........................................... Cable management is for the weak! ..............................................

(#9) Silεncε válasza AxBattler (#8) üzenetére

Silεncε
(őstag)

Mivel törés után kb akárhogy módosítható a konzol szoftvere is, ezért nyilván léteznek csalások is. Momentán a jelen generációból az XO az egyetlen, amire nem létezik törés, a többit már valamilyen szinten feltörték (PS4-et és Switchet is).

Fear is freedom! Subjugation is liberation! Contradiction is truth! Those are the facts of this world! And you will all surrender to them, you pigs in human clothing! - Kiryūin Satsuki

(#10) wesder válasza Silεncε (#9) üzenetére

wesder
(veterán)

De tört géppel nem mehetsz fel online jàtszani tudtommal.

Heavy is good. Heavy is reliable. If it doesn't work you can always hit them with it.

(#11) oriic válasza wesder (#10) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

De sajnos igen.

Live-Die-Respawn

(#12) AxBattler válasza oriic (#11) üzenetére

AxBattler
(félisten)

Lehet valahogy szűrni a tört gépek játékosait, a warezolókat / csítereket?
Vagy legalább az X360 / X1 tulajokra szűrni?

(#13) Silεncε válasza AxBattler (#12) üzenetére

Silεncε
(őstag)

A Liveról tiltogatja az MS a moddolt konzolokat (legalábbis régebben csinálta, nem tudom, most foglalkozik-e még vele). Szűrni nem lehet, mindenki össze van eresztve együtt (az Xbox One-ról bc-vel játszók is Xbox360-ként látszanak, hiszen ugye emuláción megy a játék, így nem is lehetne hogy különbséget tenni a két konzol között)

(#14) AxBattler válasza Silεncε (#13) üzenetére

AxBattler
(félisten)

Köszi, akkor ezek szerint kb. ua. a helyzet, mint PC-n... :(

(#15) oriic válasza AxBattler (#12) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Sajnos nem. Minden multis játék ami megy X360-on és XO-n, az sajnos csalók helye lehet. Én ezért nem játszom multiplayer BC-s játékkal.

Live-Die-Respawn

(#16) DioRulez!

DioRulez!
(csendes tag)

Ki is próbáltam, lapult egy mw2 a polcon, de korongról csak a kulcsot nézte meg, a netről szedte a játék file-okat.
Tegnap még problémái voltak a live-al, folyamatosan kidobott, de ma már játszható, igaz csak 125ms-es pinggel.
Csalóval még nem találkoztam, de necces, hogy lesz, ha újra leporolja most mindenki, ez volt az mw3-al is, mikor átírták.
Csak lestem a killcamban, trickshot menü, autoim..

"Abbahagynád az elsőzést? Nem tudok tőled nyugodtan offolni!" Live: Agent Dio /Főként Cod/

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.