Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Just_Reboot válasza Beri78 (#44) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mióta Cyanogenmod-al használom azóta nekem sem akad a G3. :D

(#52) GSPLR


GSPLR
senior tag

Ha launchert kell használni, akkor ott már valami nagyon nem stimmel...

Huawei

(#53) papi77 válasza GSPLR (#52) üzenetére


papi77
addikt

Ezt fejtsd már ki kérlek bővebben,hogy miért ... :U

Az első: NOKIA 1611

(#54) MartOOn válasza GSPLR (#52) üzenetére


MartOOn
addikt

Ritka buta hozzaallas... Nem KELL hanem LEHET. Kis különbség.
+1 a Novara. Ha egyszer jo es testreszabhato akkor miert ne. Ha megnezed az alairasom mar egy par készülékkel volt dolgom. De regen Apex aztan Nova launchert hasznaltam mindegyiken. Mert miert ne. Android.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#55) GSPLR válasza MartOOn (#54) üzenetére


GSPLR
senior tag

Ja hogy a gyári rendszered nem testre szabható (ergo egy rakat szar)...ezért rádobsz egy harmadik fél által kreált fost, ami ezer sebből vérzik, majd amikor megmakkan, akkor a telefon gyártóját fikázod. Aham, értem. Nekem magyarázhatod, de nem nyelem be (szakmai részére ki se térjünk, mert vesztett helyzetből indulsz). Persze ettől lehet még jó, valakinek... Az aláírásodra inkább nem térnék ki, azt meghagyom magamnak ;) Kapni fogom megint, de nem kell félteni, jöhet :DDD

Huawei

(#56) MartOOn válasza GSPLR (#55) üzenetére


MartOOn
addikt

Ja. Nem kell felni. Xarok en a velemenyedre. Is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#57) Just_Reboot válasza GSPLR (#55) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Egy launcher cserétől nem "makkan" meg a telefon,de még rom cserétől sem. MR Mindent tudok a semmiről úr!

[ Szerkesztve ]

(#58) Stauffenberg válasza GSPLR (#52) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Miért, te terminálba írogatod a parancsokat?

Legalább az alapfogalmakkal lennél tisztában. Launcher minden Androidban van, a gyári rendszerek is használnak valamilyet. Ha meg ennyire rettegsz a harmadik féltől származó launcherektől, akkor rakj fel egy Google Now launchert, annál még a telefon gyártójának egyedi launchere sem tud gyáribb lenni.

Mellesleg az Android lényegét sem érted. Mintha azon hápognál, hogy az régen rossz, ha egy gyári app helyett másikat kell vagy lehet telepíteni. Te kibontod a telefont és semmit nem telepítesz, csak úgy natúrban, gyári állapotban használod?

(#59) zergehell válasza no more (#40) üzenetére


zergehell
csendes tag

hogyne .....

(#55) GSPLR

,hogy mi van???Mi vérzik ezer sebből?Meg egy launcher csere miatt "megmakkan" a telefon azt megnézem...

Szerintem szakmai topikban gondold meg mit szeretnél leírni mert ez nagyfokú tudatlanságot tükrözött az android rendszerrel kapcsolatban
Ami nem baj ha kérdezel.De kijelentetted....

[ Szerkesztve ]

(#60) kromatika


kromatika
veterán

Reméljük ezek csak rém hírek.

(#61) zergehell válasza GSPLR (#47) üzenetére


zergehell
csendes tag

Ezért hívják okostelefonnak.Pont az alkalmazások telepíthetősaége miatt lol....

[ Szerkesztve ]

(#62) LittleSami


LittleSami
csendes tag

Ugyan már mindenki panaszkodik a kijelzőméret és a felbontás miatt! Kérdem én mért? Ma már egy telefont nem csak telefonálásra használunk! Aki meg igen akkor vegyen használtan nyomógombost! Sokkal jobb egy videót vagy akár egy filmet nézzni egy nagykijelzős telón persze persze akkor lehet mondani "vegyél lcd tv-t" de vonaton csak sírva nézed a másikat hogy mekkora kijelzőn nézzi a filmet! Vagy pl játékok én utálom ha az újam kitakarja a fél képernyőt mert kisebb a kijelző. Felbontásról meg annyit hogy fejlődünk ha most nem az LG dob piacra ekkora felbontással telót, akko. egy másik cég és akkor majd mehet a hiszti hogy annak szebb meg jobb a kijelzője mint az LG G4-nek! Az akadásról meg annyit hogy annak idején a szép egy színű zöld hátér villágítású Nokia 3310 meg társai nem akadtak a menüben akkor vegyetek olyan telot, amíg minden app elindul, amíg minden futt amit te elakarsz indítani addig nincs probléma!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.