Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ha a G3 amúgy is jó előlapi kihasználtságát javítják akkor ok, de nagyon növekedni már nem kéne.. vagy majd az S kisebb lesz?! (és talán nem annyira butított)

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) B1T3


B1T3
addikt

Remélem, maradnak az 1440x2560 felbontásnál, mert már ez is több, mint amire valójában szükség lenne, vagy úgy is fogalmazhatnék, hogy ettől több semmiképpen nem kell, mert már így sem látni pixeleket, ellenben a hardvert azért visszafogja. A QHD felbontásra írt alkalmazások számáról nem is beszélve.

(#3) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Érdeklődve olvasom ezeket a híreket, de egyszerűen nincs miért lecserélnem a "G"-t. Az én "nagy" kezeimhez bőven elég ennek a mérete is, és hw fronton sem érzek semmi komolyabb hiányosságot (na jó, az akksi lehetne kicsit izmosabb :D ), és a gyári sw-rel sincs semmi bajom.
Ha ez a G4 is hozza ezt a minőséget, akkor minden nagymancsúnak csak ajánlani tudom. :)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) petipetya válasza sanyijedi (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez alapján elvileg 148 mm lesz a G4 magassága: link

Ez így a G2 és G3 méretéhez és képernyő átmérőjéhez viszonyítva abszolút stimmel. A vicc az, hogy az 5.6-os G4 még így is kb. fél centivel lesz kisebb az 5.5-ös OnePlus One telónál, ergo elég kompakt készülék lesz. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5) boncser


boncser
aktív tag

7 collig meg se álljanak. :DD

(#6) kortic


kortic
tag

Az S810 bírja ezt a felbontást?

Egyébként tényleg indokolatlan növelni a felbontást, már így is majdnem a duplája az Epül retinájának :DDD

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#7) papi77 válasza boncser (#5) üzenetére


papi77
addikt

Szerintem meg inkább le kellene menni 5,3 hüvelykre!

Az első: NOKIA 1611

(#8) Dr.Anonymus válasza kortic (#6) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

"Az S810 bírja ezt a felbontást?"
- simán lehet hogy döcög majd mint a G3 :U
rájöttem hogy az a logika, hogy mindig pont akkora felbontású kijelzőt kell beletenni, hogy akadjon vele a rendszer

(#9) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

4,5 colnak jobban örültem volna... :((( :D

Minden szavam magánvélemény!

(#10) Beri78


Beri78
őstag

Az 5.6-os méret még teljesen elfogadható. Ennyi változás belefér.
Nem hiszem, hogy a felbontást fogják most feszegetni - így is már a határon mozognak szerintem.

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) Izzé


Izzé
őstag

Az akksival dobbanthatnának nagyot, mint ahogy a G2-vel is tették.

(#12) babosmiki válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


babosmiki
addikt

A 3 gigás G3 már rég nem döcög...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#13) D4ni válasza Beri78 (#10) üzenetére


D4ni
őstag

Viszont ott a nexus 6. Igaz, főleg fejlesztőknek készült, de maga a G széria nem. Én óriási bukovárinak találom ezt a nagy méretet. 5-5.2 col oké, még úgy ahogy, de annál nagyobb? Köszi ott a laptop, ami ráadásul windowsos...

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#14) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nagyon helyes :C

s810-et ez a felbontás alá tenni?
Hááthh nem tudom, még a QHD alá is elkelhet egy erősebb soc :U

(#15) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Jó lesz ez ha az LG még kisebbre veszi a kávát. Ekkora felbontás meg tök felesleges. Már a QHD is az volt.

(#16) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Itt is az kéne mint amit a Sony "tervez". Vagy QHD vagy FHD, aztán válasszon a júzer mit akar.
6 colig nyugodtan mehetnek. :))

(#17) DEJVID válasza kortic (#6) üzenetére


DEJVID
őstag

Több, mint a duplája.

(#18) macii97 válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


macii97
senior tag

Régóta nem döcög a g3. :)

(#19) kortic válasza Fr0z3n (#16) üzenetére


kortic
tag

ésszerű lenne egy 5,2-5,5" FHD és egy 5,7-6" QHD variáns kiadása, így nem folyna a lélektani ötcollos csúcsgép és a notesztelók közé (lásd utálom magam ezért, de leírom a Samsung S és Note szériáját) .

A 3 GB RAM-os G3 tényleg valóban nem laggol, de eme készülékek jelentős része "csak" 2 GB RAM-mal jött ki.

(#17) DEJVID 2880x1620 @5.6" = 590 ; Epül retina: 326-330 :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#20) satz18


satz18
őstag

Lassan jöhetne egy lg g teló normális képátlóval.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#21) DEJVID válasza kortic (#19) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem pixelsűrűségről volt szó.

Egyébként tényleg roppant vicces...

[ Szerkesztve ]

(#22) kortic válasza DEJVID (#21) üzenetére


kortic
tag

valóban, kevertem a sűrűséget és a felbontást :R :DDD

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#23) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Nemááááár. Miatökömnek kell erőltetni ezt a tepsi méretet? Értem én, hogy sok embernek már nincs se számítógépe, se laptopja és tablet is minek, ha nagy a telefon, de akkor is ez a méret már megosztó szint.

A samsung ezt látta meg az Alpha készülékkel. Persze az meg az ára miatt nem lett nagy siker, nomeg nem is nyomták a marketingjét normálisan.

LG, kérlek csináljatok kisebb méretben is csúcsmodellt!!!!!

(#24) Xmodule


Xmodule
őstag

Remélem ezek csak kacsa talalgatasok. Felbontasnak szerintem fhd bőven elég meg 5,2". Inkább amoled legyen és 4-5 de akár 6000mah aksi akár egy kicsit vastagabb is lehet. Na akkor instant buy lenne részemről g2 rol valtanek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#25) Beri78 válasza D4ni (#13) üzenetére


Beri78
őstag

Szerintem ha jól optimalizálják a kijelzőt a kávához, akkor nem lesz sokkal nagyobb (szinte semmivel), mint a G3, ami meg akkora mint az S6 (majdnem;) )
Ahogy itt is látható

A Nexus 6 már tényleg nagy, akár csak a Mate7 is....de ez a méret szerintem még simán használható

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#26) jacis válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


jacis
nagyúr

Persze hogy bírja ne vicceljetek már. A 801-el ha most jó akkor a 810-el simán menni kell.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Reménykedtem benne hogy kisebb lesz 5,5nél de nem. Ha ugyanakkora mint a G3 akkor elmegy, de már az is túl nagy :O

(#28) MartOOn válasza Beri78 (#25) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát ez minden csak nem majdnem. :D minden dinenzioban nagyobb a g3. Sztem lg is két varianssal fog jelentkezni. Vmit lépnie kell mert most a samu kicsit osszekapta magat. Szoval sztem itt is lesz vmi csavar a dologban. 2 méret vagy az egyik kicsit hajlitott, g flexes lesz. De a helyukben en meglepnem amit eddig senki nem mert. 4" körüli TÉNYLEG csucs hw-s kistesot kiadni a naggyal egyidoben es csak a kijelző felbontas es a ugye kisebb haz miatt a kisebb akksi lenne a különbség. Az lg kepes lenne pl egy 4.3" kijelzot egy pofatlanul kis hazba belepreselni, na az menő lenne. S810 3gb ram sd kartya wireless töltés, jo kamera.... ;) hajra hajra

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#29) szebev


szebev
senior tag

Hát ezt sem fogom megvenni, ha nagyobb lesz a G2-nel. Bár talán ha a kamera jó lesz, akkor talán....

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#30) Freiherr válasza MartOOn (#28) üzenetére


Freiherr
őstag

Mi a fenének egy 4.3"-as telóba 810+3GB ram?Teljes aránytévesztés lenne.

XXX

(#31) M5Norbi válasza MartOOn (#28) üzenetére


M5Norbi
őstag

Kíváncsi lennék mennyire vennék.
Lehet hogy ez csak itt fórumkörökben mánia.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#32) Stauffenberg válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az 5.5" és az 5.6" között van 0,25 cm különbség. Ez átlóban értendő, így az oldalak kb alig több mint egy-egy milliméterrel nőnének. Nem hinném, hogy egy ilyen telefonnál ez akkora vízválasztó lenne.

(#33) no more


no more
addikt

Minek ekkora felbontás? Maradnának inkább a fHD-nál, akkor nem kéne sokat foglalkozni az optimalizálással és nem akadozna, meg lagolna annyit, mint egy 5ezer forintos Samsung. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#34) pusszycat válasza Stauffenberg (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Meg lehet bütyköln,i h ne legyen nagyobb mint a G3. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#35) szemy94 válasza Freiherr (#30) üzenetére


szemy94
senior tag

Azért,hogy mehessen bele 4k kijelző :DD

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#36) <Adamsky> válasza Freiherr (#30) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A 810 talán tényleg fölösleges. Azt én is meghagynám a Vér Pistiknek. ;)
Az én álom (sajnos valószínűleg az is marad) miodellem:
Snapdragon 620 SoC, 4,3-4,7" körüli kijelző, 2 Gbyte RAM, 16+ Gbyte tárhely & micro-SD.
Most egy Mi2s-t nyúzok, de ha "váltanom kell" majd, akkor -- a dolgok jelen állása szerint -- egyetlen márka jöhet szóba: Sony.
Szerintem a gyártók az 5"+ os telefonokkal átléptek egy határt, ahol már inkább kevesebb, mint vevőjük lesz. Illetve az a gond, hogy az 5" alatti piacot "védtelenül" hagyják, amit a Sony ki is használ.

(#37) no more válasza <Adamsky> (#36) üzenetére


no more
addikt

Ők is az egyetlenek, akiknek sosincs nyeresége. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#38) zergehell válasza no more (#33) üzenetére


zergehell
csendes tag

Ahahahah.Tudom te vagy az aki a nagybátya sogorának az öccsének a lányának a kisfia nagyapkájának öccse kezében látta..... ..,hogy ....akad...mint az 5 ezre samu....
Jajaj te.... :))

(#39) Fall-N válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


Fall-N
veterán

Hagyjuk már ezt a hülyeséget. Volt tabletben is S801 QHD-vel, mégsem akadt. LG gyári felülete miatt akad, egy Apex/Nova telepítés után a G3 sem teszi.

A megnövekedés még már fölösleges, megállhattak volna 5"-nál, bőven jó az is mindenre. Maximum 5,1-5,2" kis kávákkal, mint az LG G2. Mondjuk 5,5"-os létére a G3 is jó méretre.

[ Szerkesztve ]

(#40) no more válasza zergehell (#38) üzenetére


no more
addikt

Nem, én az vagyok, aki fél órán át nyomkodta. Jó, abban igazad van, hogy az 5 ezres Samu nem tölti az ikonokat az app drawerben, meg nem tölti újra a widgetek-et home gombra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#41) énvagyokaz^^ válasza zergehell (#38) üzenetére


énvagyokaz^^
tag

+1 :D

(#42) Stauffenberg válasza no more (#40) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

És az mikor volt? Nekem sincs G3-am, de azért fél óránál több tapasztalatom van friss official ROM-al is és egyáltalán nem olyan a helyzet, mint leírod.

(#43) MartOOn válasza Freiherr (#30) üzenetére


MartOOn
addikt

A helyes kérdés szerintem a MIÉRT NE? :K

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#44) Beri78 válasza no more (#40) üzenetére


Beri78
őstag

Nekem van G3-am, és a lolli óta nincs akadozás benne. Szép, gyors, jó - és felhasználóbarát. Mondom ezt úgy, hogy Samu-ról váltottam, amit imádtam, a fertelmes TW ellenére!

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#45) no more válasza Stauffenberg (#42) üzenetére


no more
addikt

A G Flex 2 még a G3-nál is rosszabb. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#46) pusszycat válasza no more (#45) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert neked van olyan... :D hát persze.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#47) GSPLR válasza Fall-N (#39) üzenetére


GSPLR
senior tag

És az szerinted teljesen normális, hogy ehhez egy harmadik fél által gyártott alkalmazást kell telepítened :DDD Király! Le a kalappal, neked eladták...

Huawei

(#48) no more válasza pusszycat (#46) üzenetére


no more
addikt

G Flex 2 3:00-tól... :) Ugyanezt tapasztaltam a G3-nál is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#49) Fall-N válasza GSPLR (#47) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem nincs G3-am, csak a tényeket írtam le.

Egyébként bármilyen telefonom van lecserélem a gyárit, mert a Nova jobb.

[ Szerkesztve ]

(#50) no more válasza Fall-N (#49) üzenetére


no more
addikt

+1, Nova a legjobb custom launcher! Viszont a Sense gyorsabb, reszponzívabb még annál is. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.