Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) .OM.


.OM.
aktív tag

..hogy még mindig van aki védi ezt a BTC-t, vicc az egész.
Lehet bármit írni, de itt a példa, hogy ellopható, kicsalható, elrejthető és lenyomozhatatlan. Tisztára sem kell mosni, mert nincs utánkövetés.. Aki azt mondja, hogy van, olvasson utána az esetnek. Aki BTC-zik, inkább adja ide a pénzét és adok érte német márkát...

ex .Oldman.

(#102) Cathfaern válasza .OM. (#101) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

..hogy még mindig van aki nem tudja megkülönböztetni a BTC-t egy váltó cégtől, vicc az egész.

(#103) Snoop-y válasza Cathfaern (#102) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igazabol az eset tanulsaga:

Ne taroljal BTC-t masnal mert akkor semmivel sot megkockaztatom, hogy megannyire sem biztonsagos mint a hagyomanyos bankrendszer elemeiben megbizni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#104) fordfairlane válasza .OM. (#101) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pedig az infotech rovat lassan másról sem szól, csak ezekről a scrypt coinokról.

Én is egy tévedésnek tartom (és akkor még finoman fogalmaztam), de valószínűleg ugyanúgy kell ennek is pár év, amíg kiderül, hogy szar az egész, és megforduljon a közhangulat, mint pl. a devizaalapú hitelezésnél.

x gon' give it to ya

(#105) dabadab válasza fordfairlane (#104) üzenetére


dabadab
titán

A devizaalapu hitelek azok nem voltak ab ovo rosszak, csak sokan nem fogtak fel, hogy van neki egy komoly forex-spekulacios resze is, arra meg planem nem sokan szamitottak, hogy a CHFEUR ilyen csunyan elszall.

DRM is theft

(#106) fordfairlane válasza dabadab (#105) üzenetére


fordfairlane
veterán

A "sokan nem fogták fel" az én olvasatomban azt jelenti, hogy, hogyan is fogalmazzam, ez a termék emberi fogyasztásra alkalmatlan.

A hitelügylet és a swap ügylet keverése rossz döntés volt. Illetve, bebizonyosodott, hogy a forrásoldal kockázatát a bank tudja felmérni és kezelni (ahogy eddig is), az ügyfélre nem lehet az egészet áthárítani, pláne ilyen összetett derivatíváknál. A változó kamatozás a maximum, amit a laikus ügyfél kezelni tud. Már amelyik.

arra meg planem nem sokan szamitottak, hogy a CHFEUR ilyen csunyan elszall.

Most nem azért, de én minden ismerősömet igyekeztem lebeszélni erről a konstrukcióról. Persze anno a forinthitelek nagyon drágák voltak, úgyhogy én kivárást javasoltam.

Egyébként meg, nem lehetséges, hogy a scrypt coinok is nem várt árfolyamváltozáson fognak keresztülmenni?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#107) Pttypang válasza Cathfaern (#102) üzenetére


Pttypang
veterán

Pedig mindegyik váltónál ki van írva, hogy ne a váltós walletben tárold a pénzt, hanem priváton.. :U

Everybody lies.

(#108) .OM. válasza Cathfaern (#102) üzenetére


.OM.
aktív tag

...hogy még ez után is a lényegtelen részletekbe kapaszkodik a hívő...

ex .Oldman.

(#109) Kozmonauta válasza .OM. (#108) üzenetére


Kozmonauta
tag

Hát nálad sem 4 a 2*2, mintha ezeket más pénzekkel nem lehetne megcsinálni. Ó, mégsem egy valamit kifelejtettem bitcoin-t még soha senki nem tudott hamisítani, pedig csak egy digitális adat halmaz az egész mégsem lehet hamisítani! :C :R

Akkor én is csak egy "hívő" vagyok? :U

A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ

(#111) Pttypang válasza Kozmonauta (#109) üzenetére


Pttypang
veterán

Lehet, csak értelmetlenül magas számítási teljesítmény szükséges hozzá ;]

Everybody lies.

(#112) bambano válasza dabadab (#105) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a deviza alapú hitelezés korszakában az, hogy devizaalapú, csak az egyik vágás volt a hitel nyakán (v.ö: jó az, csak a nyaka véres).

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#113) arnyekxxx válasza bambano (#96) üzenetére


arnyekxxx
veterán

ezek egyikétől se halna ki 5milliárd ember - ez volt a kiindulási alap - , csak hirtelen nagyon szarul élne.

(#114) Kozmonauta válasza arnyekxxx (#113) üzenetére


Kozmonauta
tag

Hát ha bedőlne az egészségügyi rendszer abba sok ember meghalna pl: cukorbetegek!

A HÁBORÚ: BÉKE A SZABADSÁG: SZOLGASÁG A TUDATLANSÁG: ERŐ

(#115) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Beszopták szegények. Annyira nem kár. :DDD

(#116) tecsu válasza dabadab (#105) üzenetére


tecsu
addikt

"...hogy a CHFEUR ilyen csunyan elszall" Az borítékolható volt, sőt, most azt borítékolhatod, hogy lesz még rosszabb. ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.