Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) jakobinus


jakobinus
tag

A Crysis megjelenéskor 7990 be került, ünnep előtt megvettem 1990 ért. Kivártam. Mert megérdemlem.

Egy mindenkiért - mindenkiért egy

(#152) Gabor970 válasza Vassili (#149) üzenetére


Gabor970
addikt

bármilyen furán hangzik, ez így van.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#153) Barthezz2 válasza TazLeacher (#135) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

3. Számomra meg sehogysem (sem a haverjaimmal, sem egyedül) nem szórakoztató kocsmában ücsörgni, el tudjuk tölteni értelmesebb dolgokkal is az időt.

Szerintem a kocsma nem feltétlenül azt jelenti, hogy bemész, a sárga földig leiszod magad, és otthagysz tízezreket a semmire. Nekem rengeteg barátom, ismerősöm van, akikkel sajnos ritkán tudok találkozni, és akkor igen is nagyon jó időtöltés tud lenni a sarki kocsmában sör mellett beszélgetés. Ha neked ez nem értelmes időtöltés, akkor te tudod.

Egyébként a témához hozzászólva szerintem az a legjobb, ha nem szólunk hozzá. A két oldal soha az életben nem fogja meggyőzni egymást, így bármi kapcsán merül is fel ez a kérdés csak értelmetlen vitákhoz vezet, amik szeretnek elfajulni.
Én nem mondom, hogy nem warezolok, de nem is verem a mellem, és nem rohanok egyből mindent leszedni, csak mert nagyonmenő és nagyonúj. Belőlem nem élne meg egy torrentoldal sem.
Azokat is megértem, akik a "tisztaság" mellett teszik voksukat. Ha megtehetném, én is azt tenném, de azért azt közben erősnek érzem, hogy azt kell mondani, hogy amire nincs pénzed, azt ne akard, meg akkor már dögöljön meg a szomszéd tehene is dolgokat. Rendben van, hogy ez lopás, de sajnos ebben az országban rengetegen vannak, akiknek nem játékra, de másra sem telik.
Tehát szerintem értelmetlen ezzel kapcsolatban bármiről is vitázni, úgysem lehet egymást meggyőzni, és úgysem változik ettől semmi.

szerk: Jah ez a második rész, nem konkrétan neked szól..

Everybody lies.

(#154) Rics22 válasza GrandeP (#30) üzenetére


Rics22
tag

NA! Nálad a pont és maciG-nál!! :((

Itt annyi az egész dolog,hogy a kisember "le van sz@rva"...elveszik a rádiót(Sláger-Danubius)elveszik a sport közvetítéseket,És még akkor azon is elkezdenek boszankodni,hogy valaki warezol?.. :(

({amúgy holnaptól emelik a benzint 6ft-al,péntektől 14ft :O ;] })

Na megyek és l"ewarezolom magam holnapra" :R

Üdv Urak

Szerk. : Ja hogy itt ennyi Hsz "termett" ? :W jó hogy OFF-ba írtam :N

[ Szerkesztve ]

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#155) TazLeacher válasza aram01 (#138) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igazából a válasz már megjött, de mint mind2en tudjuk a warez többsége nem erről szól, hanem arról, ami itt is zajlik. Nem fizetek a játékért, mert...és a ... után mindegyiknek van valami indoka rá. Erről szól. Ha csak arról lenne szó, amit Te írtál, akkor lenne életképes kereslet a Demók-ra. De nincs (pedig mennyivel egyszerűbb lerántani 8Gb-t, mint 1,5-et...). A kipróbálom duma meg kb. addig kipróbálom, amig nem tetszik a játék. A COD6 alapvetően multis játék, tehát, ha csak a Single-t nyomom végig, akkor csak kipróbáltam (úgy 5-8 órára), de annyira nem volt jó, így nem vettem meg. Én csak kipróbáltam...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#156) yakuza.tora válasza Gabor970 (#148) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Szerintem meg de. Azért kerül ennyibe, mert az ár kialakításakor a stúdiók eleve belekalkulálják a warez arányát...

A warez fogyasztói oldalon előnyösen befolyásolja a piacot??? Na ne már! :D

Vassili: Vigyázz mit kívánsz, mert a végén még teljesül! :DDD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#157) Vassili válasza TazLeacher (#150) üzenetére


Vassili
tag

Semmi sértődés nem volt bennem, sőt megsérteni se akartam senkit. Mért kell mindig rossz szándékot feltételezni minden mögött és csuklóból osztani. Nem értem, de ez amúgy jellemző nagyon sok fórumra és fórumózóra. De lehet bennem van a hiba. Kérek egy egynapos bant, jobb lesz az mindenkinek, THX!

szerk.: Jó szét OFF-oltuk ezt a topicot!

[ Szerkesztve ]

(#158) TazLeacher válasza Barthezz2 (#153) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Akkor folytassuk... :DDD

Ha neked ez nem értelmes időtöltés, akkor te tudod.

Pontosan. Én tudom. De azt nem tudom, hogy miért kell ehhez egy kocsmába beülnöm. Valóban nem feltétlen kell leinnod magad (azt lehet otthon is), de attól a légkör (mert ugye nem mindenki gondolja így) zavarhat, ugye ez nem gond?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#159) Gabor970


Gabor970
addikt

egy kérdés: van valaki aki a cod6-ot online multiban tolja, és van tapasztalata BF2-vel? Mármint nem megpróbálta szinten, hanem megvette origi, és tolta hónapokat. Szeretnék végre valamit, ami olyan jó mint a BF2, de eddig nem találtam. Ez a cod6 multiban milyen? milyen a BF2-höz képest?

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#160) aram01 válasza TazLeacher (#155) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem a demó túl rövid ahhoz hogy tud hogy kell e a játék vagy sem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#161) gtamate2 válasza Rics22 (#154) üzenetére


gtamate2
veterán

a rádió annyiban lett más hogy új tulaj ezért bocskornak meg borosnak mennie kellet, amúgyse szerette őket sok ember, a Danubius ugyan olyan maradt, ezt kár volt felhozni

*Sn0w

(#162) TazLeacher válasza Vassili (#157) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Most is Te sértődtél meg, nem én... :F Ne légy mártír, rosszul áll. :) Nem hiszem, hogy osztottalak volna. Gond, hogy nem egyezik a véleményünk? Nem hiszem, hogy megsértettelek volna valamivel, de írd le nyugodtan, ha igen.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#163) Barthezz2 válasza TazLeacher (#158) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ülnék én kávézóba, vagy étterembe is, nem a kocsmán van a hangsúly, de falun többnyire csak eme intézmény található meg :D

Everybody lies.

(#164) TazLeacher válasza gtamate2 (#161) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Húúú! Itt már mi mindenről van szó.

A Bocskorékról annyit, hogy a leghallgatottabb reggeli műsor volt.

A Danubius olyan maradt, amilyen volt, csak a zenék lettek überszarok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#165) TazLeacher válasza Barthezz2 (#163) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Na látod. Nekem meg a kocsmán volt a hangsúly...írhattam volna azt is, hogy jobb, ha játékra költöm, mintha kannásborra, és akkor kikerülhettük volna ezt az egészet. Én vagyok a hülye. :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#166) gtamate2 válasza TazLeacher (#164) üzenetére


gtamate2
veterán

ez igaz, hallgattam én is reggelente kómásan mert csak ők voltak képesek bemenni a stúdióba kora reggel, sajnálom de szerintem azért nem ért akkora veszteség hogy sírni kellene miatta.

*Sn0w

(#167) Vassili válasza TazLeacher (#162) üzenetére


Vassili
tag

"(bizonyára sértve érezted magad a kocsmára tett megjegyzésem ürügyén)" erre írtam, hogy nem éreztem magam sértve! Olvasd el még egyszer! Na fejezzük már be ezt a témát, télleg! Mindegy kinek mi a kikapcsoló mi szórakoztató, csak az a lényeg, hogy legyen valami! Ja és persze, hogy ne WAREZ-oljatok! :K

(#168) Gabor970 válasza TazLeacher (#164) üzenetére


Gabor970
addikt

a "lantművész" is legnézettebb, gratulálok azoknak akik nézték! :DD

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#169) Barthezz2 válasza TazLeacher (#165) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ahogy gondolod :D
Amúgy egyetértek, inkább értelmes dolog, jelen esetben játék, mint elinni. Úgy nézem én sem vettem le már így este a lényeget elsőre :DDD

Everybody lies.

(#170) gtamate2 válasza Gabor970 (#168) üzenetére


gtamate2
veterán

ő régen tényleg nagy lant művész volt, sajnos rájött hogy nem lehet megélni belőle és "behülyült"

*Sn0w

(#171) Archer


Archer
őstag

Én nemrég 2k-ért megvettem a Left 4 Dead-et, ennyiért eszem ágában sem lenne warezolni meg stb. de fél éve pl. még 10k volt, na annyiért meg eszem ágában nem volt megvenni. A COD4-et is megvettem anno 10k-ért, ma már nem adnék annyit egy játékért (az új Mechwarrior-ért esetleg ha egyszer elkészül :D ).

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#172) yakuza.tora válasza Gabor970 (#168) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Várjál! :Y Az "ezüstérmes" szőke macájának most indítanak férjkereső műsort!!! :W

Alléz Olympique de Marseille!

(#173) Vassili válasza Gabor970 (#168) üzenetére


Vassili
tag

Kenyeret és cirkuszt a népnek! Ilyen ez a popszakma!

[ Szerkesztve ]

(#174) Barthezz2 válasza yakuza.tora (#172) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

És asszem elvileg a valami pasival élt nem? :C

#175: Ott a pont :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#175) yakuza.tora válasza Barthezz2 (#174) üzenetére


yakuza.tora
addikt

...a volt férjével! :D

Alléz Olympique de Marseille!

(#176) Polllen válasza Vassili (#173) üzenetére


Polllen
nagyúr

"...de senki házak kezében van a pop szakma!" ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#177) TopaMo


TopaMo
aktív tag

hozzá kell szólnom: :)

Régen boltban vettem a játékokat és 99%-a 10 perc után felkerült a polcra.
Ezt egy évig játszottam cirka 100k-t költve (5-6 éve volt)
Ezekkel azóta sem játszottam...

A gyenge játékok miatt ma marad a warez első körben, mint "Demó"
aztán ha tetszik és elfogadható áron max 5k-ért sikerül hozzájutnom, akkor jöhet.

mégvalami idevágó:
Egy friss zeneipari felmérés szerint a Warez a legnagyobb reklámja az iparágnak,
valamint a "warezolók többsége" (tehát nem mindegyik) költ a legtöbbet eredeti anyag
vásárlására, hiszen "Ő" egy nagyfogyasztónak számít. (ismeri a piacot és vásárol is)

Tehát ha nem lesz varez, akkor az eladás is csökkenni fog!

Szerintem lehetne jobban is árazni a termékeket, bár ez picit komplexebb dolog.
Egy nagy "játékstúdiónak" hatalmas működési költségeik vannak.
Tehát itt sokszor az a baj, hogy túl nagyra nőtt egy cég, ami sajnos nem azt jelenti hogy annyival jobb terméket állít elő. Így sokszor drága, de legalább rossz is :DDD egy termék/játék.

Most így ennyi, de igazából mindenkinek igaza van. :R

Az ember ha lophat fog is, ilyen a természete.
(van aki többet, van aki kevesebbet és persze kivétel is van, de az a szabályt erősíti!)

Kéretik nem írni csúníákat, úgysem nézek ide vissza. :D

(#178) Rhino666


Rhino666
őstag

Valószínű, hogy a CoD MW2-ből több kelt el egy nap alatt, mint amennyit letöltöttek összesen amióta kijött. :DDD Addig jó amíg van aki ezeket az adatokat el is hiszi. :R

Egyébként honnan származnak ezek az értékek? Nevetséges, komolytalan... :U

Information wants to be free, yo. :))

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#179) aram01


aram01
nagyúr

egyik haverom mondta:az a jó a steam-ben hogy nem kell vissza seedelni :DDD tudom nem annyira témába vágó de ez nem maradhatott bennem :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#180) Crystalheart válasza ollie (#123) üzenetére


Crystalheart
senior tag

48000 Ft-ból majdnem az egész évi kajám kijön :\

(#181) Rhino666 válasza Crystalheart (#180) üzenetére


Rhino666
őstag

Hol eszel napi 131Ft-ból? :D Reggeli, ebéd, vacsora? :DDD Nekem 10x annyiból se jön ki sajnos. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#182) band1103 válasza Barthezz2 (#153) üzenetére


band1103
őstag

Na erről beszéltem (nyuszómuszókáim). Ilyen értelmetlen cikkből eredő értelmetlen topik hsz.-eket ritkán lát az ember a PH!-n. Barthezz2 mester a (#153)-ban oly szépen megmondta a frankót hogy ezzel akár zárhatnánk a topikot is mert úgy látom hogy csak flame és hsz. gyűjtés lett belőle.

Szólni kellene egy modinak hogy ha van rá mód zárja ezt a topikot ha lehet a fenti okokból kifolyólag.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#183) aram01 válasza band1103 (#182) üzenetére


aram01
nagyúr

"ezzel akár zárhatnánk a topikot is mert úgy látom hogy csak flame és hsz. gyűjtés lett belőle."mint például a tied? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#184) TazLeacher válasza Crystalheart (#180) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Napi 131 Ft-ból nem lehet nagy a dőzs...azt kiszámoltad már, hogy 1 TV árából hány napig tudsz enni? Gondolom akkor villanyszámlát se fizetsz, hiszen 1 havi villanyszámlából jó sok góliát elem kijön az elemlámpába... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#185) TazLeacher válasza band1103 (#182) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

[link] :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#186) Crytek


Crytek
veterán

Jővőre ekkor ugyanitt csak Mafia 2-vel meg ilyenekkel a listán. + 1 letöltéssel hozzájárulok :C

Next PC Upgrade: 2022

(#187) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Végiggondolva egyértelműen NEM az árak miatt van ez az egész. Saját példa alapján végiggondolom, hogy amiket régebben letöltöttem, fél- vagy akár negyed áron se vettem volna meg, az egyszerűség kedvéért. Nem sajnáltam rá, csak kétszer lejött a cucc, amíg elkészültem, elmentem a boltba + hazajöttem, meg ugye megjelenés előtt jóval. Lustaság. Bár ez is egy hülye indok, de amúgy se játszom sokat.

(#188) Jhonny06 válasza TazLeacher (#184) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mondjuk ez is baromság, hogy napi szintre osztod, mert senki nem így nézi, egyrészt egybe kell kifizetned, másrészt nem teszel félre minden nap szép szorgosan egy kiszámolt összeget.

(#189) Endreas válasza McClane (#4) üzenetére


Endreas
tag

Ennyi erővel a kocsi ellopása is "elfogadható" ha azt mondod "ne legyen ilyen drága és megveszik".
Ha drága ne használja az illető.. :N

A játék "luxuscikk", nem lehet ezzel érvelni.
Kenyérnél más kérdés..

Kérdezz.

(#190) ollie válasza Jhonny06 (#188) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tök mindegy, akkor nézzük heti bontásban, akkor is irreális. Még akkor sem jön ki ennyi pénzből, ha csak zsíroskenyeret eszik.

***

(#191) Endreas válasza band1103 (#182) üzenetére


Endreas
tag

Persze, könnyű az ilyen témákat "vállvonogatással" meg közömbös "frankóval" lezárni.

Az ország nem csak azért tart itt mert pl. (csak példa kedvéért) 500.000-n lopnak, hanem mert még 3.000.000,- vállat von vagy megmagyarázza.

1.) aki nem akar dolgozni az ne is egyen

2.) aki akar de nem tud - önhibáján kívül - annak össztársadalmi platformból (adók, emberi jóérzés) kellene segítséget nyújtani. De munka van bőven, ha más nem lelkiismeretes útfelújítás.

3.) az illegális film/zene/játék másolás vagy letöltés az lopás. Nem csak filozófiailag hanem morálisan is. De ha ez nincs szankcionálva persze a többség (főleg az érintettek) vállát vonogatja meg a másikra mutogat. Ha nincs pénzed ajánlkozz egy utca felsöprésére, egy öreg néni 1 heti bevásárlására, szüretre,.. és az ott kapott 5-10e-ből lehet játékot venni, ha nagyon akarsz játszani.

Nem birom a "használunk valamit de nem fizetünk érte annak akit megillet" hozzáállást!

Ez persze nem (csak) neked szól.. :)

És nem lezárni kell a topikot hanem valami halvány reprezentatív statisztikát vonni belőle hogy szembe tudjunk nézni a helyzettel..

Kérdezz.

(#192) asus27


asus27
tag

Sziasztok, érdekes kis történet, elgondolkodtató.
Az én sztorim az, ami már számotokra is unalmas szerintem, megvárom míg lemegy az árra KB.: 2000-3000 FT és megvásárlom.
A youtube-n meg tekintem a játékokról készült videókat, és eltudom dönteni, hogy érdekel-e vagy nem.
Hülye leszek 10-15K adni egy játékért, mikor csak pár hónapot kell várnom, hogy olcsóbb legyen.

(#193) Barthezz2 válasza Endreas (#191) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nézd, ő sem azt mondta, hogy vállvonogatással kell elhagyni ezt a témát, de:

1. Mindig lesz, aki leírja azon oldal álláspontját, amit most te is képviselsz

2. Mindig lesz valaki, aki erre reagálva az ellenkezőjét fogja mondani

3. És így tovább..

Mindegyik "táborhoz" lesz mindig valaki, aki a választ adja a másik álláspontjára, és soha, egyik fél sem fogja maradéktalanul meggyőzni a másik felet arról, hogy neki van igaza. Véleményem szerint ez tipikusan az a téma, ami semmi másra nem jó, csak arra, hogy véletlenül betéved ide egy indulatosabb ember, és már mennek is a többiek utána, aztán meg lehet pihenőre küldeni párunkat. Magyarán rohadtul semmi értelme erről vitatkozni.
Ha szerinted ez egy "közömbös frankó" lezárása a dolgoknak, akkor legyen az. De inkább lezárom "így szarul", minthogy most elkezdjem erőszakosan a saját igazamat hajtani, aztán elszabaduljanak az indulatok.
Képzeld, van véleményem nekem is, de attól hogy elmondom, senki nem fogja meggondolni magát, senki nem fog hátbaveregetni érte, és ez az egész dolog sem fog megoldódni.

Az előző hozzászólásom is csak ugyan ez volt. És nem csak azért, mert én ezt írom, de ez a téma, nem fog úgy "lezáródni", hogy mindenki egy állásponton legyen, csak úgy, hogy abbahagyjuk az ide írogatást. "Megoldás" nélkül :) (vagy ha kapunk 3 nap pihit a megjegyzéseinkért :D )

Szép estét :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#194) simi762


simi762
tag

Az nem piti!
A helyzet az, hogy Én inkább megvettem az MW2-t, és leginkább a multi miatt.
Ezzel a srteammel azt érték el, hogy a warrzon töltötte le, az nem tud multizni, ami monjuk nem is egy hátrány, a régi dedikált szerveressel szemben, amit rommá cheateltek :(((
Nem bántam meg, és ha meg lesz a 3 is, akkor azt is tuti, mivel ezzel valóban támogatom azt a pászáz milka dodót, amivel elkészül a következő!

(#195) bolic


bolic
őstag

Az is illegális, ha valaki lemásol egy papírlapot bármelyik dokumentumról? Akkor nem illegális ez a fájlkópia, már évek óta tudom. :U

"Mert van kereslet az illegális letöltések iránt."

Semmibe kerül, hiszen kereslet nélkül is lehet tölteni, szóval rosszul írt.

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#196) D1Rect válasza Crystalheart (#180) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, de ha jól emlékszem, te vagy az aki otthon termeli a kaját. ;)
(vmi gazdaság, farm, tanya, ilyesmi)

(#197) ollie válasza bolic (#195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Viccnek szántad a kérdést? Szerinted legális dokumentumokat másolni a nélkül, hogy a tulajdonosa megengedné?

***

(#198) Keksz


Keksz
senior tag

1993-ban floppy vittem haza darabolva a játékokat, most meg évek óta azt mondják hogy a játékletöltések megölik az egész játékipart....

Hogy van ez?

Aki megteheti megveszi, aki nem még talán az is megvesz 1-2 játékot mert lehúzta és tetszett neki... A többiek meg ugysem támogatják hogy új játékok jöjjenek ki és megis kijönnek.

Plusz van ismerős, akik mindent megvesz, de mindig panaszkodik hogy a gyári sok esetben nem fut, lefagy, és ilyenkor le kell töltenie a warezolt crackelt verziót ami meg tökéletesen fut.

Én a Steam-ben látom a jövőt, x éve megvettem a CS:S -t és azóta már több játékot is, és volt amit szombat éjjel, mikor éppen eszembejutott hogy van ilyen,
Letöltöttem és játszottam is vele.

Nem kellett kimozdulni, cd-t telepíteni, a frissítések meg automata jönnek, vannak akciók, extra tartalmak...

(#199) Dr. Romano válasza Keksz (#198) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"1993-ban floppy vittem haza darabolva a játékokat, most meg évek óta azt mondják hogy a játékletöltések megölik az egész játékipart...."

Mi 93 környékén még keményen C64-es kazikat másoltunk a kétkazettás rádiós magnónkban. Komolyan akkoriban nem is tudtam arról, hogy ezeket boltban is meg lehetne venni, annyira természetes volt, hogy a játékokat csak így egymás között másolgatjuk :D

Valszeg már akkor is hangoztatták a játékipar végét, úgy ahogy a film és a zene iparét is a sok másolt VHS és magnó miatt. Ez a rinya már akkor is ment és mindig is menni fog :N

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#200) - = Zk = - válasza Dr. Romano (#199) üzenetére


- = Zk = -
félisten

így van. és a szekér is menni fog. éhezni nem fognak...ennyi
;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.