Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam320


adam320
senior tag

Azigen :DDD

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

kemény adatok :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) McClane


McClane
aktív tag

Ne legyen olyan drága és többen fogják megvenni... :U

(#5) bzoley


bzoley
veterán

"Terrabájt"? Az jó sok lehet :U
http://en.wikipedia.org/wiki/Terabyte

(#8) daninet


daninet
veterán

Szerintem ez nem reális. Ebben nem létezik, hogy bennevan az összes torrent oldal (privát és publikus) és fájlcserélő hálózat. Számolták a biteket a gerinchálózatokon, vagy az összes torrent oldal összes tracker információját kielemezték?
Egyáltalán hogy mérik ezt? :F

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#11) zuchy válasza daninet (#8) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem sincsen bent mind. :D

PC-STYLE.hu

(#12) atee


atee
őstag

Nem lepnek meg ezek a szám adatok. És még így is bőven jól járnak a jó játékok készítői.
Más üzlet politikával többen vennék és a bevétel se lenne kevesebb.
Az mellékes, hogy 1 év után már fillérekért lehet beszerezni az új korában 10000+ ért beszerezhetőket. Akkor már nem aktuális. Nem érdekel. Csak páran veszik meg, hogy ennyiért meg legyen eredetiben.

D-day 2002-01-04 01:54

(#13) zolo96


zolo96
tag

2- 3 ezres ár az mind szép és jó. De amíg megveszik 16 ezerért is nem fogják csökkenteni az árat. Ne magyar országban gondolkodj itt jó ha 10% veszi meg a fejlettebb országokban ez 50% köröl van szerintem.

(#14) afterburner_ válasza atee (#12) üzenetére


afterburner_
őstag

aki letölti, azok 90%-a ha nem lenne letölthető sem venné meg...ezekre nem kell alapozni szerintem :D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#15) daninet válasza zuchy (#11) üzenetére


daninet
veterán

Csak fura, hogy 4 100 000 letöltött példány van. Ha adat akkor valami 4 134 225 lenne, ha tippelés akkor kár a hírért, ezt nem lehet mérni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) atee válasza afterburner_ (#14) üzenetére


atee
őstag

Nem hát. Ami meg igazán érdekes és a lényegi része csak online játszható. Pl. COD6 azt megveszik az emberek.

D-day 2002-01-04 01:54

(#17) Sdi válasza ollie (#10) üzenetére


Sdi
addikt

Láttad már, hogy újra beszerezhető a Planescape Torment, igaz sajna nem olcsó, de azért megvettem :D .

afterburner_

Nem hát, sajnos nagy divat az " ingyen jobb ". Kipróbálásra én is szoktam letölteni játékokat, de ha tetszik meg is veszem, ha pedig nem jön be, nem játszom tovább vele és törlöm. A szélessávú net korában zsákbamacskát én se szívesen veszek.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#18) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Hát igen ezek az idei év legfelkapottab és legpopulárisabb nevei, így az első hely sem meglepő pc-nél, többet nem igazán ér, csak a multija miatt meg sajnos nem fogok elbaxni 10ropit, pár embertől hallom hogy megunták de ez nem is lep meg, akik meg letöltötték azoknak úgyis csak a single működött, mulitval meg nem pöcsölök, hiába lehet vele játszani, inkább leszarom.

[ Szerkesztve ]

(#19) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Azt hittem a rózsaszín feliratok linkek a torrentekhez... :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) Misi 007 válasza TazLeacher (#19) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Az szép lett volna! LOL
És egy felirat: gyertek töltsétek ti is! :DD

Az ár első sorban nekünk Magyaroknak jelent gondot!
Ahol jobban élnek mint mi ott fosnak rá hogy mennyibe kerül...

[ Szerkesztve ]

(#21) whiteseed


whiteseed
csendes tag

Amíg egy nap alatt el tudnak adni 4.7 milla példányt 60 dolcsiért, majd hülyék lesznek olcsóbban adni :N

Csak egyszer fogna össze a gamer társadalom. Jönne ki egy nagy cím, és senki nem venné meg mondjuk egy hétig. Simán levinnék a felére :DDD

Addíg meg marad a warez / várunk a következő karácsonyig, amikor is 60 dolcsi helyett megvehetjük 5-ért.

[ Szerkesztve ]

OTAKU

(#22) BalaNce87 válasza whiteseed (#21) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát arra várhatsz, ez az új részig se lesz kevesebb 60 euronál.

jericho: Az igaz hogy nem biztos többen vennék meg, de akkor se olyan árat kéne adni neki ami kb egy pack ára steamen, amibe nem egy db játék van hanem van 20 és mind1ik elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#23) Vistaboy válasza bzoley (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javítottam, köszi az észrevételt. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#24) zuchy válasza whiteseed (#21) üzenetére


zuchy
őstag

Aztán többet nem is kapunk tőlük semmilyen játékot. :K

PC-STYLE.hu

(#25) TazLeacher válasza whiteseed (#21) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megint ez e hülye duma, hogy ha olcsóbb lenne, akkor mindenki megvenné. Ez jó nagy baromság. Ha fele ennyiért adnák, akkor se vennék meg dupla annyian. Pedig ugye akkor lenne ugyan ott a kiadó. Szóval nem a kiadó a hibás. Majd, ha az lesz az arány, hogy ha 12K helyett 3K-ért adjuk, akkor megvennék 4-szer annyian, akkor majd talán...de van egy réteg, aki, ha 12K helyett 1.200 Ft lenne, akkor se venné meg, és ez a többség, ők teszik ki a napi letöltökk legalább 60-70%-át. Elég körülnézni a fórumokon, és a neten, az általános hozzáállás, hogy "persze, veszek egy gépet több százezerért, és még a játékért is fizessek?". Az a kb. 30% meg belefér. Kb. a negyedéért kellene adni a játékot, hogy azok, akik egybébként megvennék, de nincs rá pénzük, megvegyék. Tehát jó biznisz lenne, elbukni a haszon 75%-át, és 30%-al többet eladni...

Ez mind spekuláció, de nagyából ilyenek az arányok.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) Steven


Steven
addikt

a hónapban 3 gamét is vettem 3-4 ezer ft ért ha ennyibe kerülne megvenném a többit is...

jer1cho ez azért hülyeség mert pl én aki sokat játzsok egy game kb 5 órát vesz igénybe azért tudod ki veszi meg 10 ezerft ért vagy xbox ra 17 ért... (jó nem mindegyik, de nagy átlaban, crysis az kb 3-4 óra)

5óra game!!!!
lol

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#27) Zolás


Zolás
addikt

Jaj mi lesz itt mindjárt :DDD
Legálisan lehet a warezről beszélni. Ajjaj csak a modik meg ne lássák :DDD
Amugy meg ha lenne minden játékhoz demó sokan nem szednék le a warezt.
Most csapkodnám a fejem a falba ha megveszem a NFS:Shidt-et vagy a ColinMcrae2őt. Videókban jól néz ki de billel mindkettő irányithatatlan. Vagy mivel imádom a Warhammert nem vettem meg a WH2őt mert volt demó és rájöttem hogy hát ez nekem nem kell.
Sajna sok a szemét is játékok terén. Ha megveszek valamit az legalább tutira jó legyen. Hogy ehhez ki kell próbálnom az sajnos azt jelenti hogy nem vagyok benne biztos hogy azt kapom amit remélek a játéktól. Rengeteg játék van amitől szabadulna a gazdája mert a reklámja jó de a játék ugy gagyi ahogy van.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#28) Steven válasza Zolás (#27) üzenetére


Steven
addikt

jó igen az egy másik része a dolognak hogy sok a szemét pl nfs shift szerintem is játszhatatlan:D

amugy most példát kéne venni a steamről , bazi nagy leértékelések vannak én full bevásároltam és még fogok venni az tuti :K

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#29) feka007


feka007
nagyúr

Csak ennyien szedték le eddig PC-re az MW2-t? Az nem is olyan nagy szám, nem tudom mit vannak úgy kiakadva, már megvették vagy háromszor ennyien, ahhoz képest ez nem olyan sok, multiban amúgy sem lehet nyomni csak eredetivel pc-n.. Az meg bullshit, hogy ennyivel több fogyott volna ha nem lenne warez, ezeknek akkor is csak egy nem túl nagy része vette volna meg ha nem lehet letölteni.. Ráadásul mivel nem megy a multi, így aki normálisan akar játszani az ígyis-úgyis megvette.

[ Szerkesztve ]

(#30) GrandeP


GrandeP
őstag

Ameddig mi, játékosok nem segítjük az ellenük való küzdelmet azzal, hogy nem letöltjük, hanem megvesszük a játékokat, addig ez sajnos nem is fog jelentősen változni.

Ameddig 10 000 felett van egy új és "neves" játék, addig ne várják el h a paraszt, aki örül h kenyeret bír venni, meg tankolni tudja az autóját.... az majd megveszi az eredetit amikor ugyanazt megkaphatja ingyen is...

Mellesleg ez az idézett szöveg ez nagyon gusztustalan benne... én legszívesebben kivenném.. csak ugye ki vagyok én h ilyet merjek csinálni.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#31) forceberg válasza feka007 (#29) üzenetére


forceberg
veterán

Hogyne menne a multi... Most állítólag épp megy... :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#32) Polllen


Polllen
nagyúr

Sztem erős önámítás azt mondogatni, hogy ha olcsóbb lenne megvenném...

Lehet venni már 1kért is nem túl régi jó játékot, mégis inkább a legújabbat tölti le a nagy többség ingyé... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

én annyit szólnék hozzá hogy megveszem a játékot 10xxx fointért, erre kiderül ,hogy bugos,hibás,patch kell majd hozzá, pl: gta4,sabotoer,dirt2 stb csak hogy néhányat említsek,
Röviden szar a bolti verzó! Most akkor mi van? Át lettem b@szv@? :U Ezért adjak pénzt....
A másik hogy igenis jóval többen lennének azok az emberek köztük én is akiknél számít hogy mennyibe kerül újonnan a játék, pl mikor a gears of war megjelent pc-re 5000-ért meg is vettem :C ,elég sok eredeti játékom van,amiket egy-egy leárazáskor veszek meg...

(#34) MaciG


MaciG
addikt

"Ameddig mi, játékosok nem segítjük az ellenük való küzdelmet azzal, hogy nem letöltjük, hanem megvesszük a játékokat, addig ez sajnos nem is fog jelentősen változni." -Erre csak azt tudom mondani, hogy ameddig a "nagyokosok" nem segítenek minket, hétköznapi embereket azzal, hogy relizálják a fizetéseket elfogadható szintre, addig sajna nem igen marad más választás, ha játszani, filmezni akarunk. :(

BANZAII

(#35) Trub


Trub
tag

Ezek közül egyik játékkal sem játszottam, bár a cod6-on gondolkoztam, de nem tetszett. Az árak meg .... inkább nem játszok.

(#36) Sdi válasza Polllen (#32) üzenetére


Sdi
addikt

Ebben teljesen igazad van :K , nem egy embert ismerek, akinek nem az utolsót kéne kiadnia egy-egy játékra, de "olcsóbb ingyé" és engem hülyéz le, amikor megveszek valamit.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#37) forceberg válasza MaciG (#34) üzenetére


forceberg
veterán

Akikre Te gondolsz, azok legszívesebben fizetést sem adnának, csak rabszolgának tartanának, vagyis jelenleg is rabszolgatartás van, csak a rabszolgák "hazajárhatnak" és magukat etetik.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#38) ollie


ollie
MODERÁTOR

lol, hirtelen hogy tele lett a topik közgazdászokkal

(#39) PH-User: egyértelműen nem

[ Szerkesztve ]

***

(#39) PH-User


PH-User
addikt

*Szerintem egyértelműen az árak miatt van mindez.

*Így írom, mert mindjárt kapok dádát a fejemre a véleményemért.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#40) feka007 válasza forceberg (#31) üzenetére


feka007
nagyúr

Néha sikerül pár napra feltörniük, de szerencsére be szokták foltozni

(#41) PH-User válasza ollie (#38) üzenetére


PH-User
addikt

Akkor miért van véleményed szerint?

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#42) Polllen válasza PH-User (#39) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egyértelműen azért van, mert az internettel lehetővé vált a mindent, azonnal, ingyen és következmények nélkül. :U

Az áraknak ehhez semmi köze. Ha meg akarod venni, megveszed, max hónapokig spórolsz rá... :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#43) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Hát az ár azért nagyon is számít, amióta akciózik a steam, én kb minden alkalommal ha ránézek, veszek egy játékot. És igen nagyrészt olyanokat, amik már megvannak próbaverzióba. A legszebb amikor az eredeti járékot feltelepíted, és kb 1 giga patch kell hozzá, hogy ne legyen tele buggal :( .

Most meg is néztem steam-et gyorsan. Orange Box, Bioshock megvéve, de erre a hónapra tényleg be kéne fejeznem :D .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#44) PH-User válasza Polllen (#42) üzenetére


PH-User
addikt

Én pl. nem vagyok hajlandó tizenakárhány ezer forintot kiadni egy játékért. Öt ezerig még szerintem oké is a dolog.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#45) Polllen válasza PH-User (#44) üzenetére


Polllen
nagyúr

És akkor ezért csak 5k-s játékokat játszol és megvárod, amíg jön egy árcsökkentés vagy gyémánt-kiadás...ugye :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#46) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nem meglepő... Nagyokat szoktam röhögni mikor ismerős fele olyan árakon veszi a gammákat osztrákban :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#47) Wolverine válasza MaciG (#34) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez csak akkor lényeges, ha te a legeslegújabb filmeket akarod megnézni a premierhéten, az összeset; és a legeslegújabb játékokkal akarsz játszani, évi 25-30-cal minimum.

Minek? Szelektálj előre és érd be kevesebbel, máris jutni fog pénz arra, ami tényleg érdekel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Még hogy ár nem számít? A Steam-en nem lehet megvenni a Prey-t, mert elfogytak a cd-kulcsok :C .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#49) englandfan


englandfan
csendes tag

És ezeket honnan tudják megállapítani?

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#50) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Az egész beidegződés kérdése. Ha egy gazdag amcsi kölyöknek születtem volna, aki sosem gondolkozik el azon, hogy mi mennyibe kerül, valsz. én is tejelnék minden játékért. Szórakozzon a nyavaja a crack-el. De mivel a szüleim sem voltak túl gazdagok és engem sem vett fel nagyon a pénz, ott spórolok, ahol tudok. A jót azért nem fogom megvonni magamtól, ha 1x hozzá tudok jutni ingyé'! Majd a gazdag amcsi kölkön meggazdagszik a gyártó...

PS C:\>_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.