Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) domi007


domi007
őstag

Az a telefon-ujjaelesztos story annyira ismeros, csak en HTC/WindowsMobile vonalon mozgok :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#52) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

aranyos a kutyus :D

(#53) Misály válasza Pityu89 (#49) üzenetére


Misály
addikt

putty mint ahogy a kep tetejen is latszik

(#54) Doki16 válasza Misály (#53) üzenetére


Doki16
addikt

Misály írtam neked privát üzenetet. Direkt nem válaszolsz rá? :F

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#55) joshua7 válasza Misály (#53) üzenetére


joshua7
veterán

A workout summary milyen programból van? Netán Activity monitor?

Semper Fi

(#56) tariattila válasza joshua7 (#55) üzenetére


tariattila
veterán

nokia sports tracker...
Már fent van az ovi store-ban az új...
Disznó jó app...legjobb...;)

(#57) futo001 válasza Misály (#38) üzenetére


futo001
senior tag

Én is imádtam. :)

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#58) joshua7 válasza tariattila (#56) üzenetére


joshua7
veterán

Értem, köszi. N95-re is jó? :)

Semper Fi

(#59) Pityu89 válasza Misály (#53) üzenetére


Pityu89
senior tag

Bocsi, én kérdeztem rosszul. A cikkben szereplő összes képből az ötödiken. Vagyis a programok között a második képen. :B :B

(#60) Doki16 válasza Pityu89 (#59) üzenetére


Doki16
addikt

Handy Taskman a neve.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#61) drizzt1666


drizzt1666
tag

Nekem is ilyen telefonom van és nem bántam meg, hogy megvettem. Mióta megjelent rengeteget fejlődött és fejlődik folyamatosan köszönhetően a főzött romoknak. Jó választás. És jó írás :R

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#62) Hatvan9


Hatvan9
senior tag

egy gond van az 5800-ával hogy nem egyből a mostani SW-vel adták ki :K
anno volt már 5800 ám közel sem volt olyan jó mint most, voltak hiányosságai ami miatt most sokan elítélik :(
pedig ah tudnák most milyen jó ;] :N
pár mobil már megfordult nálam is ( N95 - Samu i900 - 5800 - KM900 Aréna - N82 - 5530 - és újra 5800 :C de most nem fogom leváltani talán N8-ra később de másra nem :N
csak Nokia marad minden mellette szól hülye voltam hogy leváltottam :W
sajnos a sok numb :P inkább az android felé hajlik(nem volt de ismerem :K ) pedig Nokia 5800 jobb :)

- kiváló GPS INGYEN
- OVI Suite (letöltőadatbázis értékes programokkal meg finom ínyencségekkel INGYEN)
- a stabil, üzembiztos renszer!
- kiválóan kezelhető kijelző (arénát szó szerint tapizni kellett)
- a kialakítása a formavilága tökéletes (nem repül ki a kezemből mint a samsungok meg az lg-k)

sokan még LG arénával és Samsung I900-al mérik össze pedig azok teljesen más tészták ég és föld :K ;)
egy 5230-at sem cserélnék LG-re vagy Samsungra hülye voltam hogy megvettem azokat

(#63) szombatitomi válasza sagit (#18) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Pár dolog:
- Menübe is betették a kinetikus görgetést
- Megkapta az N97 zenelejátszóját
- Ha szervizben telepítik fel, akkor van QuickOffice
- Itt-ott javítások, gyorsabb rendszer, kinetikus görgetés javítva (nem akadozik)

ami rosszabb: a gyorsulásérzékelővel az elforgatás. vízszintes helyzetből teljesen hátra kell dönteni, hogy újra függőleges képet kapjunk.

(#64) Lirion


Lirion
addikt

Én sem értem ezt az android mizériát, főleg, hogy sok szempontból butább is, mint a symbian, de ami a legszánalmasabb benne, hogy a naptárához google account is kell. Ezt egyszerűen nem tudom megérteni, hogy erre mi szüség van.
Egyébként a rendszer nálam atomstabil, igaz, én 5230at használok, de majdnem ugyanaz. :) Pár apróságtól eltekintve meg vagyok vele elégedve és jelenleg nem cserélném, max később n8ra. Mondom ezt úgy, hogy a nem touch s60-at útálom. :D

(#65) rakloo válasza Hatvan9 (#62) üzenetére


rakloo
aktív tag

"és újra 5800 de most nem fogom leváltani talán N8-ra később de másra nem"

Ha cserélek,én is csak arra fogok, szinte 100%, s remélem,hogy a tesztben is olyat olvasok majd,ami még jobban bíztat,hogy megvegyem :D

555-SHOE

(#66) freaghill válasza kmarkk22 (#3) üzenetére


freaghill
őstag

én meg eleve undorodom a Samsungtól, a Nokia eddig nekem csak pozitív élményeket varázsolt....
Hú de szépen fejeztem ki magam.... :)) :D :C

(#67) csibor


csibor
őstag

Nem az enyém,a főnökömén az 5800,előtte N73 volt neki. Most 1 éves a készülék.Csak telefonál néha fényképez,néha mobil net, teát semmi piszkálás nincs rajta,szereti de hogy hetente 1-szer lefagy az a normális,3-ik alkalommal volt szervizben utoljára alapcsere,a fagyás megmaradt. Lehet kifogta,de így akkor is :(

(#68) Misály válasza csibor (#67) üzenetére


Misály
addikt

fura, en a kifogta esetre tippelek kornyezetemben is 5 5800bol 1 mar ketszer volt alaplapcseren

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.