Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azért ez nagyon jó árnak tűnik, csak kell hozzá valaki aki jogosult rá.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Kasya válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

5%-ert megveszem nektek ;] Viccet felreteve...

Melyik IPad erne meg a leginkabb?

(#6) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Jó béna! Az euban kb barhol folyamatos, egesz evben tarto 15%-off van diakoknak es tanaroknak. Sot barkinek akinek van annyi esze h neten rendeli mivel azt meg sem nezik h igaz-e. (Anyámnak igy rendeltem annó).

(#7) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Hurrá!

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez aztán a remek hír.

(#9) Tyca válasza vittorio7 (#8) üzenetére


Tyca
senior tag

ez nem hír, hanem fizetett hírdetés

(#10) Orf3usz


Orf3usz
tag

<sarcasm>
Kettőt kérek! Ennyiért a hűlyének is megéri!
</sarcasm>

Igazából az ilyen diákkedvezmények nagyrésze semmit nem ér mert jelentéktelen árcsökkentést adnak. Az a 22 ezer már mit számít egy 260 ezres laptopnál?

(#11) b4zsi- válasza Orf3usz (#10) üzenetére


b4zsi-
őstag

12%-ot.
Mégis valami a megmaradt összegből meg vehetsz tokot vagy mást.

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Annak nem számít a kedvezmény, aki amúgy se akart venni most ilyet, de annak igen, aki épp most venne és épp elolvassa ezt a hírt. Neki gondolom jól jön az a 10-15-20 ezer Ft.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Ezt az akciót egy ideje már látom.... Nem rossz... de gondolom elég kevés jogosult van rá, főleg, akinek pénze is van. :) :F :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#14) gerii válasza Orf3usz (#10) üzenetére


gerii
addikt

Aki tudja hogy a 260.000-nek mennyi volt az eredeti ára, annak megéri, mert az nem 22.000Ft különbség lesz :B

(#15) gghrtz


gghrtz
őstag

Nagy biznic...

(#16) szuladam válasza Tigerclaw (#12) üzenetére


szuladam
aktív tag

Szerintem ha valakinek van erre kerete, annak az a pár tizes ide vagy oda nem számít. Ha olyan nagyon számítana, akkor meg nem ebbe a kategóriába vásárolna.

(#17) Hobbbyt válasza Fryskitt (#13) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Jogosultnak sok jogosult van.. viszont nagyon rosszul választották meg a célközönséget. Egy 260 ezres gép nem az átlag egyetemista zsebének való.. Aki meg megteheti, az vagy nem akar Apple gépet, vagy már megvette. Hisz Vizsgaidőszak van :O Suli kezdés előtt lehet, hogy aktuálisabb lenne.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#18) Tigerclaw válasza szuladam (#16) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Van akinek fontos lehet az OS X valami speciális szoftver miatt, de nem akar, vagy nem mer kockáztatni egy hackintosh géppel. Például ha szoftvert szeretnél fejleszteni iOS-re, vagy Mac-re, az Xcode csak OS X alatt működik. Vehetsz egy Mac Minit 196 ezerért (nem semmi horror ára van :W ), de ahhoz még kell billentyűzet, egér, monitor, ráadásul azzal a mobilitás oda, vagy vehet most akcióban 237 ezer Ft-ért egy 11-es MBA-t. Az biztos, hogy ez nem az az akció, ami miatt mindenki azonnal rohan venni egyet, de aki amúgy is ezt tervezte az jól járhat. Én se veszek meg mindent ami a Penny-ben, vagy a Lidl-ben akciós, de az jól jön ha valami akciós és épp venni is akartam, attól függetlenül, hogy megvettem volna akció nélkül is.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) csababarca


csababarca
őstag

Diákokat ilyen akcióval bevonzani,hát nem tudom,szerintem ahogy előttem is írták,aki ilyet akar,az megveszi teljes áron is,ez nem számít már.
Lehetne évente egyszer tanévkezdéskor egy nagyobb kedvezmény,mondjuk 25-30% elsőéves egyetemistáknak. Az már valami, azon már elgondolkozik egy szergényesebb családból származó is,mert hát csak minőséget kap, nagy kedvezménnyel.
ez a 15% a nesze semmi,fogd meg jól kategória,szép gesztus,csak semmi értelme.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#20) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Istyle is ugyanezt nyomta, itt is ott is elfogyott az air. Akkor lenne jó biznic ha cto modellekre is érvényes volna.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#21) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

na mert a csóró diák majd akkor fog apple cuccot venni ha 220 ezer helyett csak 200 ezerbe kerül, amikor teszkós májkrémen meg zacskós levesen él.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#22) #65388800


#65388800
törölt tag

Valamire el kell költeni a diákhitelt :D

(#23) Darth Sith


Darth Sith
tag

Az a jó, hogy kint a 2014-es új modellből a 13-as Macbook air diák kedvezménnyel az alapgép 949 dollár ami ~211 000 Ft. Itthon 12% kedvezménnyel a tavalyi 263 akciósan... Amúgy meg 349 ezer.. :DDDD

Az itthoni ár, potom az 1.65-szöröse a kintinek töredék fizetések mellett.. :D

(#24) tdk.112 válasza Darth Sith (#23) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Üdv Magyarországon.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#25) hallador válasza halkow (#3) üzenetére


hallador
addikt

Pláne, ha Linux, és Windows specifikus az oktatási rendszer :D Akkor pláne jobb lehet ;]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#26) hallador válasza Tigerclaw (#18) üzenetére


hallador
addikt

+ 1 , Mert van benne igazság.

Csak éppen az Xcode nem elterjedt a magyar oktatási rendszerben, nem véletlen. Nincs semmi értelme, csak akkor, ha kifejezetten Apple termékre fejleszt az ember, és az sem normális, aki az Xcode-ot oktatja sima C, C++, ADA, Basic, Pascal helyett, mert az Object C pont nem jó példa, ha oktatni akarsz.
Lehet, hogy van specifikus képzés az USA-ban, de, hogy a magyar, Kelet-Közép Európa, Európa egyetemein nem nagyon van, az is biztos. Nem is lenne értelme.

Olyanról Magyarországon is tudok, hogy egy külső cég megfinanszírozott egyetemi projectekre iMac gépeket, de ott sem szenvednek az Object C-vel, hanem C++-ban programoznak, ez még elmegy egy egy kis 5 - 8 fős projecteknél, de komplett egyetemi rendszerben hát...

Most voltam pár egyetemen, terjed a Linux, állnak át a magyar egyetemek Linux-ra. Keményen. Van ahol a Diákok orra elé csak Linuxot tolnak.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#27) banhammer


banhammer
veterán

Miert csak a felsooktatsban tanulok szamara van ez a lehetoseg?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#28) hallador válasza banhammer (#27) üzenetére


hallador
addikt

Gondolom, állambacsi erre tud adni támogatást, vagy inkább az Apple-nek van ilyen akciója, amit fenntart. USA-ban ez még el is megy mert ott alapban megfizetheto kategória, de máshol annyira el vannak szállva az árak hogy nem sokat számít, csak akkor ha célzottan ezt akarsz venni, nagyrészt szerintem ezt sem diákok veszik meg mert inkább olyanok akiknek van olyan ismerősük akik szeretnének ilyen gépeket venni. Ez egy szép gesztus ami működik Usaban de máshol nem jellemző, de gesztusnak mindenesetre kedves.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.