Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VágniValó


VágniValó
addikt

Pringles, sör, Outriders :R

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#2) #04441088


#04441088
törölt tag

Töltjük, amint lehet. :R

(#3) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Ennél generikusabb, olcsó Destiny klónt még nem láttam. Remélem, a demó meggyőz az ellenkezőjéről.

A játéknak soha nincs vége.

(#4) wjbhbdux válasza dreampage (#3) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A különbség hogy itt egy kész terméket kapsz, nem negyed évente egy szeletet a soha ki nem sülő tortából.

/s

(#5) eL Geri


eL Geri
őstag

Én a klasszikus single kampányokat szeretem. (My bad))
Ilyen szemmel nézve jól sejtem, hogy ez is kb. olyan mint egy Anthem, vagy az előttem említett Destiny?

(#6) zsolesz967 válasza wjbhbdux (#4) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Ígéretekből már sokat kaptunk sok játéknál,inkább hagyjuk magunkat meglepni.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#7) VágniValó válasza zsolesz967 (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

Ez igaz, viszont ha kovetted-koveted a youtube csatornájukat lathatod, hogy bullshit cinematic helyett a megosztott videók 80%-a gameplay videó, ami több mint beszédes.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#8) pRoject22


pRoject22
őstag

Mondjuk ez a stúdió tette le asztalra az Avengers-t is amit én csúnyán beszoptam, szóval kíváncsi vagyok erre a demora mi lesz ebből...

¯\_(ツ)_/¯

(#9) Wesder válasza pRoject22 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Crystal Dynamics csinàlta az Avengerst, ezt a People Can Fly csinàlja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) pRoject22 válasza Wesder (#9) üzenetére


pRoject22
őstag

De van ott pár köztes stúdió is akik besegítenek nem? Mondjuk a kiadó az így is azonos

¯\_(ツ)_/¯

(#11) Wesder válasza pRoject22 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

PCF-nek nem voltak rossz jàtékai. Szerintem rendben lesz az Outriders.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) zsolesz967 válasza VágniValó (#7) üzenetére


zsolesz967
aktív tag

Nem minden videójukat,de párat láttam.
Amúgy a demo mindenki számára kipróbálható,vagy csak az előrendelőknek?

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#13) #04441088 válasza zsolesz967 (#12) üzenetére


#04441088
törölt tag

A demo mindenkinek. Hülyeség lenne, ha csak előrendelők kapnák.

(#14) #04441088


#04441088
törölt tag

Nagy csalódás lett számomra. :((

(#15) pRoject22


pRoject22
őstag

Haverom vc runtime dll problémát ir, bármit csinál nem indul neki pedig már újra is telepítette..

¯\_(ツ)_/¯

(#16) -=Jam=- válasza pRoject22 (#15) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezt tegye fel, valamelyik VC++ redistributable nincs neki telepítve.

(#17) pRoject22 válasza -=Jam=- (#16) üzenetére


pRoject22
őstag

köszi :R

¯\_(ツ)_/¯

(#18) adamfriday válasza #04441088 (#14) üzenetére


adamfriday
senior tag

Konkrétan ZS kategoriás Mass Effect feelingem volt, amíg ki nem dobott harmadszor is.

(#19) pRoject22


pRoject22
őstag

Én csak azon lepődtem meg, hogy Unreal engine-el lett fejlesztve, én azt hittem valami más lesz, mondjuk nekem bejön a játék, néhol nagyon jól optimalizált néhol meg picit droppol az fps de ezt leszámítva nekem eddig bejövős

¯\_(ツ)_/¯

(#20) dreampage


dreampage
HÁZIGAZDA

Szóval nem győzött meg.

Ez egy olcsó Destiny/Gears wannabe a Mass Effect-ből (is) összeszedett stíluselemekkel. Generikus és érdektelen. Az pedig, hogy kötelező hozzá Square-Enix profilt regisztrálni, kifejezetten negatív.

A játéknak soha nincs vége.

(#21) wjbhbdux válasza dreampage (#20) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Nekem nem kérte, lehet hogy ezt Steamen csak egyszer kell megtenni Square játékkal aztán már magától mennek, talán pár éve vmelyik Deus Ex-el lőhettem be.

/s

(#22) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Számomra ez egy színtelen-szagtalan valami, tipikusan a “már láttam valahol” érzés tölt el, miközben nézem ezt a játékot.

(#23) need


need
addikt

Talán erre volt jó a demo hogy ki lehetett próbálni..
Mint sok mindenkinek nekem is csalódás volt..
Ha majd bekerül a game passba majd akkor játszok vele ezért pénzt biztos hogy nem fogok adni..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#24) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Engem a kötelező Square-Enix profil regisztrálással vesztettek el.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#25) kicsako


kicsako
őstag

Mi haverral toltuk kb. 4 órán keresztül, 2-2 kasztot próbáltunk ki nekünk nagyon bejött. :C

(#26) basaharc502


basaharc502
aktív tag

Én spec semmit sem tudtam erről a játékról...a steam sem dobta fel, hogy kiprobálható verzió lesz belőle, szóval teljesen véletlenül botlottam bele. Szeretem looter shooter játékokat, de mivel a piacon szinte mindegyiknek van valami olyan hibája - számomra - ami miatt nem tudnak úgy lekötni, ahogy eredetileg azt gondoltam, ezért minden ilyen jellegű játék érdekel.
Igazából ha jól ki van találva a fejlődés és a karakterfejlesztés + a tárgyak kellően változatosak, úgy, hogy 1-1 jobb cuccért, set-ért újra és újra játszod a játékot és mindezt csapatban is akkor olyan nagy gond nem lehet. Igazából amit a játékból eddig láttam az alapján lehet ez még egy jó cucc is, feljfejlődhet úgy mint pl. a Division 2.
Inkább a hibák és hiányosságok, amik most jobban szemet szúrtak. Teljesen olyan érzésem volt, mintha az Anthem egy másik verzióját játszanám...szóval kicsit üres, kicsit steril, és kicsit olyan semilyen az egész. A gunplay a mozgás és a fedezékrendszer elég darabos ebben a Division biztos jobb, de ezen még finomíthatnak. Rengetek a crash, ami nagyon zavaró. Ha megnyitottam az inventory-t mindig kivágott...így túl sokat nem tudtam a karakterem cuccait váltogatni. Az átvezetők nekem már nagyon unalmasak voltak, egy ajtó kinyitása, egy szakadék átugrása stb. is átvezetővel történik. Amit lehetett azt elég gyorsan kipörgettem, tehát kérdés a teljes játék meddig köti le az embert, endgame lesz-e stb. Így most azt mondom érdemes rá figyelni, de a 60 eurós ár azért elgondolkodtató.

(#27) wjbhbdux válasza basaharc502 (#26) üzenetére


wjbhbdux
veterán

lesz a kampány után külön endgame része, már kiadtak róla egy bemutatót. Arra viszont ne számíts hogy sok minden változik, ez nem beta hanem demo, az első része a teljes játéknak, persze bugokat fagyásokat még biztos javítanak.

/s

(#28) Léc


Léc
tag

Ajánlom a demo indítását a "-force -dx12" plusz paraméterekkel, nekem plusz 30-35 fps profitom lett belőle.

Ryzen 7900X3D, ARCTIC Liquid Freezer II 360, MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 10G, Corsair 32GB KIT DDR5 6200MHz CL36 Vengeance Black, ASUS ROG STRIX X670E-F GAMING WIFI , iPhone XR 64GB, Playstation 5 Digital Edition (https://www.twitch.tv/hangyapajesz)

(#29) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

Húsz próbából egyszer sikerült befejezni egy expedition-t, a többi crash. Bőven lenne mit faragni még rajta... Kalap fosch...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.