Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#22038) Fapomogacs válasza #97716736 (#22037) üzenetére


Fapomogacs
tag

Nem tudom mivel bántottalak meg, egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ekkora különbség lenne az Asus (gondolom neked a DirectCu hűtéses volt), és az én Sapphire 2 ventis (ez a legjobb Sapphire ventis amit kiadtak HD6950-hez tudtommal) kártyám között. A Sapphire híres hűtőiről, ez a 4. kártya tőlük amit birtokolok.
Teszteket olvastam pl. az Asus-ról is, nincs eget rengető különbség.

Pont a PH-n dicsérték a ref. hűtős változatokat:
[link]

A ventik fordulata persze eltérő lehet, az enyémnek kevesebbet forog max.-on mint az Asus (nem tudom pontosan), ezért oly nagy a különbség a két érték között.

Ki fogom próbálni az MX4 pasztával és nem csak a VGA-t a procit is.
Kíváncsi vagyok rá, nem sokból tart.
Szerintem másoknak is hasznos infó lehet, mivel ez a topic ezen kártyáknak és tulajdonosaiknak van fenntartva.

Mint mondottam néhány pasztát már kipróbáltam a drágábbik variációból és a különbség egy 20k-s kártyánál nekem nem éri meg.

Elég sokat tesztelek és soha nem volt problémám a Coolink "noname" (nincs felirat a tubuson) pasztájával.
Havi 1 tubust fogyasztok ami 10gramm, és itt bizony már nem elhanyagolható a 400Ft/10gr és 5000Ft/10gr különbség.

ui.: Amiből ez az egész vita fakadt, feljebb található, ahol is azt javasolják egy kérdezőnek vegyen MX4-et újrapasztázáshoz, ne noname gagyival kenje meg.

Arra reagáltam, hogy pl. ez a noname nem olyan rossz mint sokan gondolják.

[ Szerkesztve ]

§§ A pénzt sokszor el lehet játszani, a becsületet csak egyszer. §§

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.