Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15101) polgi803 válasza F e Z o (#15100) üzenetére


polgi803
őstag

Tápcsatit elvileg mindhez adnak...de remélem nem csak 6 pinest...azért csalódnék a asus-ban kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#15102) polgi803 válasza polgi803 (#15101) üzenetére


polgi803
őstag

Itt elvileg van a dobozban......ja pont hogy nincs azt irják...csak a 6970-hez...hát ez cumi

[ Szerkesztve ]

(#15103) Gery15 válasza polgi803 (#15101) üzenetére


Gery15
addikt

Biztosan van benne. Ahogy írtad mindenhez adnak, igen. Nekem Sapphire van és adtak hozzá 6pines-t beszéltem egyik barátommal neki Asus van azt mondta kapott hozzá.

Szerk.: Ne örülj még előre, mert Sapphirenál volt ilyen, hogy nem mindenki kapott cf hidat, pont ebben a topikban volt róla szó. De kívánom, hogy legyen neked is. :K

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#15104) polgi803 válasza Gery15 (#15103) üzenetére


polgi803
őstag

huhh...akkor okés... :DD

(#15105) - = Zk = - válasza F e Z o (#15098) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Egyébként írtam pár boltnak ZM-RHS69 ügyben, nem-e tudnak szerezni. Persze választ még nem kaptam.

hálás lennék, ha jeleznéd felém, ha valahonnan beszerezhető :B nekem is nagyon jó lenne :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15106) asuspc96


asuspc96
senior tag

Érdekesek ezek a GPU-k
+0,005V nálam eredményezett 3 fokot pluszba.... :Y

itt említettem

Igaz a képen 40 fok van...
de így alapon:
GPU1: 39 °C
GPU2: 45 °C

most már értem a folyékony nitrogént :DDD

asuspc96

(#15107) polgi803


polgi803
őstag

Ha nincs más,csak ez ASUS EAH6950 DCII/2DI4S/1GD5 PCIE akkor ez is van olyan jó,hogy szorongatja az 560 Ti-t ugye? Ha jól tudom nem erősebb a 2 gigás radeon gamék alatt...

[ Szerkesztve ]

(#15108) SzlobiG válasza asuspc96 (#15106) üzenetére


SzlobiG
félisten

Persze 0.005v-tól 3fokot melegedne szép is lenne.:D

Ez simán lehet hogy hűvösebb van most a szobádba +egyéb ez a fesz emelés semmi.

(#15109) Mi5i válasza polgi803 (#15107) üzenetére


Mi5i
aktív tag

De nem is az erőnövelés miatt került rá +1GB azokra. ;) Egy fél éve sem tudtak már megdumálni a bazárosok, hogy "dejóazazegygigás, ugyanazt tudja". Jól tettem, hogy magamra, és néhányi itteni kollégára hallgattam :R -> Magyarul, mostanság már azért van értelme, és egyre inkább lesz is. Lásd. BF3 akár.

(#15110) asuspc96 válasza SzlobiG (#15108) üzenetére


asuspc96
senior tag

Hát de akkor mi a logikus magyarázat rá ? :F
Nem szellőztettem
nem pörgettem meg jobban a ventiket
semmi...és csak néztem és olyan nulldalfokú függvényt írt le az Afterburner, hogy csak na :DDD

asuspc96

(#15111) F e Z o válasza asuspc96 (#15110) üzenetére


F e Z o
veterán

Futtass 15 perces furmarkot (kombustor). Majd emeld meg a GPU feszültségét, s futtass megint 15 percet. Utána nézd meg mennyi a maxhőfokok különbsége a kettő között.

(#15109) Mi5i : Nagy felbontáshoz, magas részletességhez, szűrök bekapcsolásával bizony kevés manapság az 1gb vram.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#15112) polgi803 válasza Mi5i (#15109) üzenetére


polgi803
őstag

Jah,csak egyre kevesebb helyen lehet jó áron kapni...mert ma hallottam hogy máris kifutópályán vannak... :((( de igyekszem szert tenni rá...azért arra húz a szívem is... :K

(#15113) Mi5i válasza polgi803 (#15112) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Itt pl. raktáron is akad néhány 2GB-os, hacsak nem ragaszkodsz persze a DirectCU külsőhöz.
Itt fórumon néhányaknak van XFX is, ami még nincs horror áron az említett ASUS-hoz képest.

(#15114) polgi803 válasza Mi5i (#15113) üzenetére


polgi803
őstag

De ragaszkodnék a jobb hűtés miatt.. :) és a 3 év garihoz is...

(#15115) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

mit kell babrálni AB-vel hogy feljebb húzhasd? win reinstall óta elfelejtettem :S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15116) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#15115) üzenetére


SkyS1gn
félisten

megvan :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15117) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

emberek, van akinek MSI 6950-ese van, Twin Frozr 2? és netalántán lecserélte a gyári hűtést? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15118) polgi803 válasza - = Zk = - (#15117) üzenetére


polgi803
őstag

Szerintem lehűti az...de te tudod... :DDD

(#15119) - = Zk = - válasza polgi803 (#15118) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nono! én megakarom venni a leszerelt gyári hűtést:C
nekem ref példányom van...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15120) polgi803 válasza - = Zk = - (#15119) üzenetére


polgi803
őstag

Ahha...így már értem... :K sok sikert akkor! :R :C

(#15121) Giii


Giii
senior tag

Sziasztok!Nemrégiben vettem egy gépet(részletre-tudom,nem a legjobb választás,de most sajna ez a lehetöség maradt :B ) Raidmax Hurricane bodega, Giga M68MT-S2 FB lap--- ebbbe a BULL is belemegy, AMD 1055T 2,8-3,3 Ghz(alapon használom,feleslegesnek érzem a tuningot jelenleg :B .Hozzáteszem a lap nem egy felsökategóriás lap,de sok!! mindent támogat,amin megis lepödtem,és tuningbarát!! A vinyó egy 1TB Samu Spintpoint F3 Eco Green.Nah most mielött valaki is rosszat mondana erröla vinyoról én gyorsan megis cáfolnám,rettentö gyors és játékok alatt is szépen dolgozik.Igen a hátránya az hogy 5400 RPM-en pörög. 8GB Geil 1333-as ramok. Videókártyám egy Club 3D HD 6970 2GB.A gépet a PC outlet-nél rendeltem.Leírnám a problémám.Adott a videikari,ami szépen dolgozott ezidáig,sztem megadta magát(még jó hogy van integrált a lapon,mert most azon nyomatom,hozzáteszem nagyon szépen teszi a dolgát--- nVIDIA nForce 7025-630a (MCP68SE). Történt hogy BF3 alatt kékhalál,újraindítás,és csíkos lett a kép középen(kék csíkok! :((( .Bármit csinaltam,új driver,régebbi driver(szépen lepucolva a másik hogy ne ütközzenek egymásba---driver sweeper. Nem múlt el,tettem egy win7 profot,és a probléma fenn állt. Hatalmasat csalódtam a PC outlet-ben mert a szemetek egy DEER 450W-os tápot raktak bele,és úgy gondolom hogy köze van a tápnak a kari elhalálozásához.Persze mehetnék a táps topicba,de vmiért most hozzátok fordulok.Könyörgöm hogy lehet vkinek ennyi esze hogy egy ilyen "szörny" mellé betesz egy igénytelen noname tápot?? Felhívtam öket,és azt mondták eddig nem volt problémájuk ezzel.Akkor elkezdtem neki vesézni hogy az AIDA a 12-es ágon 12,4-et mutat, és bakker nem fogjátok elhinni az 5V készenlétin most kapaszkodjatok 3,575!! :((( :Y ,a többi érték normális.Azt mondták kicserélik egy normálisabra ha felárat vizetek,persze ami benne van azt beszámítják.FSP párti vok,mert az elözö gépembe is egy FSP Everest 400 tette és még a mai napig teszi a dolgát. Esküszöm ez a táp 450-et nem ad le,de azis biztos hogy védelem sincs benne,félek hogy más hardver is így végzi.Kérdésem felétek, a vidikari meghalt ugye?? Elöre is köszönöm,és sorry a hosszú írásért,de elhihetitek naon kivagyok akadva és szomorú hogy egyes emberek full buták hogy egy tápon sporólnak.Egy biztos nem fogok felárt fizetni,és megmondom nekik,hogy ha nincs csere akkor fogyasztóvédelemhez fordulok.Am a gép jórában volt 190(televan minden földi jóval) Üdv.:Giii

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#15122) proci985 válasza Giii (#15121) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

biosképernyőn is csíkoz? boot alatt is? 2dben is csinálja vagy csak 3dben? ha csak 3dben csinálja, akkor lehet csak a táp degradálódott (ne furmarkkal és ne bf3al próbáld).

nincs égett szag, nem égtek össze kábelek? (Deeren gondolom nulla 8pines van és max egy 6pines).

az alaplap által jelentett feszek nem érdekesek, multiméternek kell hinni, alaplap a mérendő egységből kapja a feszt, tehát annak nem. 5Vsbt meg jelenleg már semmi nem használja, szóval az tényleg érdektelen.

ez a konfig BF3 alatt megkockáztatom, hogy táp mögött beszlopál 350Wt (95 vagy 130W a proci, 250 a videokártya, mellé a többi egység, BF3 rendesen terhel), amit a deer kizárt, hogy elbír. 450Ws, minőségi se biztos, hogy elég lenne (Seasonic X460 is határeset), ha hosszan akarod használni, akkor olyat keresnék, ami legalább 450Wt le tud adni 12Vs ágon. jellemzően jobb 500-600Wos tápok között érdemes keresgélni. tekintve, hogy az FSPk utálják a meleget, a házadban meg felül a táp lehet egy 550-600ast kéne bejátszani (500GLN/GHN bél pl nagyon határon lenne), de milyen tápot vegyekben mondanak majd jobbat.

Egy biztos nem fogok felárt fizetni,és megmondom nekik,hogy ha nincs csere akkor fogyasztóvédelemhez fordulok
namost, ez már bonyolultabb. kérdés, hogy te kérted így a konfigot, vagy ők rakták össze. garancia van az egész gépre, vagy csak részegységekre (benne kell lennie a garipapírban, illetve a szerződésben, amit a vásárláskor kötöttél velük).

és szomorú hogy egyes emberek full buták hogy egy tápon sporólnak.
vs
Am a gép jórában volt 190(televan minden földi jóval)
vs
Könyörgöm hogy lehet vkinek ennyi esze hogy egy ilyen "szörny" mellé betesz egy igénytelen noname tápot??
nem láttad előtte a specifikációt? az olcsóságnak ára van. szerintem meg is magyaráztad az összefüggést.

egyéb gondolatok:
AMD 1055T 2,8-3,3 Ghz(alapon használom,feleslegesnek érzem a tuningot jelenleg
remélem ezt csak azért írtad, mert látod, hogy itt tuningolni is szokás, meg kihajcsae. a lapod alkalmatlan quad tuningra, a VRM részleg az abszolút minimum, amit az AMD még elfogad, a 4pines csatit meg 140W fölötti fogyasztással hozzá lehet égetni a tápcsatihoz az átfolyó áram miatt. a procid meg nem derült ki, hogy első vagy második revízió. mindenesetre ha nem akarod kinyírni rövid úton (max 1-2 év finomabb tuningnál is) a lapot, akkor maradj lefelé fújó hűtőnél (gyári) és alapórajelnél.

.Hozzáteszem a lap nem egy felsökategóriás lap,de sok!! mindent támogat,amin megis lepödtem,és tuningbarát
a lapod NEM tuningbarát.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15123) ZozzHUN válasza proci985 (#15122) üzenetére


ZozzHUN
addikt

400as minőségi is elég oda, csak rendesen adja le a teljesítményt :)

Nálam legdurvább esetben sem evett többet a gép hd6970nel és tuningolt procival 370-380 wattnál. Műszerrel mértem Furmark alatt.

(#15124) proci985 válasza ZozzHUN (#15123) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

furmark alatt csak egy mag dolgozik, BF3 alatt négy, tehát még olyan 50-60Wot (ha nem többet) erre rá lehet adni. pl Crysis tud 100%os GPU kihasználást 80%os CPUval kombinálva, utóbbi fogyasztásban már nagyon közel van egy prime+furmark kombóhoz.

Crysis alatt nálam az alapon járó 6950 a q6600OCvel (mértékkel van rángatva és alul van feszelve, max 65-80Wot eszik IBT alatt is) 390-430ot vesz konnektorból. fur+prime 460W. 6970 meg 50Wal többet eszik (Crysis throttlingol tetejében, hogy beférjen 200Wba).

leszámolva a veszteségeket kb 330-340Wnál vagyunk, amit egy jobb 400as táp már nem üveghangon visz el. AMDk viszont többet fogyasztanak, tehát szerintem jó lenne, ha az a táp 400-450Wot legalább leadna. főleg, hogy nem a 30k+os kategóriában nézeget, amiknek meg se kottyan a meleg, a ház meg felültápos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15125) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Szeretnék venni egy új 6950-es vga-t full HD-ra,kinéztem egy típust,de szeretném ha véleményt mondanátok róla.Ez lenne az:[link] .Nagyon köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#15126) polgi803 válasza #85154688 (#15125) üzenetére


polgi803
őstag

Szerintem frankó lehet....max melegebb mint a 2 ventis darabok...

(#15127) SkyS1gn válasza #85154688 (#15125) üzenetére


SkyS1gn
félisten

ez 1 vagy 2gb verza?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15128) danikabaf válasza #85154688 (#15125) üzenetére


danikabaf
tag

Nagyon jó kártya bátyámnak is ilyen van nagyon halk és jó teljesítmény! Nyugodtan vedd meg :)

(#15129) #85154688 válasza SkyS1gn (#15127) üzenetére


#85154688
törölt tag

Szia!Ez egy 1gb-os verzió,szerintetek megbízható ez a vga?Hűtése szerintetek megfelelő?

[ Szerkesztve ]

(#15130) SkyS1gn válasza #85154688 (#15129) üzenetére


SkyS1gn
félisten

na igen, fullHD-ra kell akkor 1gb el kéne felejteni, mindenképpp 2gbosat válassz :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15131) Giii


Giii
senior tag

Kedves proci985! Bios képnél a betük kissé fura alakot öltenek,amikor tölti a win7-et és bejöna logó,ott nincs semmi,amikor belép az opba akkor úgy képzeld el ezt a csíkozást,mint egy szivárvány alakú és kék csíkok szaggatva(2 cm mély és 20-25 cm hosszú.Megjelenít mindent,de amint dobok rá drivert,rstart után nem hajlandó bootolás után és a logó után megjeleníteni a képet!! Szerzödésröl annyit még hogy heves vérmérsékletemben azért is írtam hogy buta emberek,és azért is aggatam ezt a kissé "cinikus" jelzöt rájuk mert sajnos nem volt feltüntetve a tápegység.Még mondtam is öcsémnek hogy remélem nem egy noname lez benne.És lááám de egy noname tápot tettek bele.Beszéltem a sráccal,hozzáteszem kedvesek vtak,és mondták ha probléma van akkor a garancia értelmében kicserélik.Említettem a srácnak azt is hogy ez neketek miért éri meg?Nem lenne egyszerübb egy minöségi tápot betenni alá,minthogy problémákba ütköztök.A másik meg hogy a visszaküldést nekem kell állni.És amikor megkérdeztem milyen tápot biztosítanak,akkor azt mondták még az elején(mielött nem jött meg) hogy olyat ami biztosan elég a gépnek.Gondoltam kis naívan hogy hát megbízunk a "szakemberben". Néztem a tesztet pron és igen van ahol a kártya képes felvenni 350W-ot!! 125W-os TDp-s a proci,de ahogy olvasgattam pár watt eltérés van a 95 és a 125W-os közt.A lapról annyit hogy szerintem kifogtam egy jó darabot :K hiszen, Turbo Core kikapcsolva és 2,8-ról 3,6-ot elvisz.Úgy gondolom ez nem rossz egy ilyen laptól.Persze nem Ultra hihg lap ezt aláírom :B Elolvasom a szerzödést,de én tudod nem vagyok hajlandó ráfizetni.Néztem egy FSP Gold 550W-et is,de arra rákellene fizetni kb 15-öt ha nem többet. mennyivel jobb az alsó tápos mint a felsö?? Várom segítségeteket! :B :)

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#15132) ZozzHUN válasza Giii (#15131) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Te nem vagy köteles ráfizetni, ők nem kötelesek másmilyent adni, csak pontosan ugyan olyat ami eddig volt benne. Inkább fizess rá és rakass bele valami normálisat, mert különben te magad veheted ki, adhatod el, aztán vehetsz újat! :)

Amúgy ez így már off, szóval ha kell help még akkor más topikban vagy priviben kérdezz

(#15133) Gery15 válasza #85154688 (#15129) üzenetére


Gery15
addikt

Jó a hűtése ne aggódj, de mindenféleképpen 2gb-ost vegyél! :K

HyperX

(#15134) Smoky2011 válasza #85154688 (#15125) üzenetére


Smoky2011
tag

Hát énis 2Gb-os Karit ajánlok inkább.
Mer ugye Full HD-ra azért kell a memo :K
Amugy ez a Kari amit linkeltél semmi bajom vele csak,hogy hangos,de ez az én véleményem,volt részem kiprobálni.
S minden kép 2-ventis hütésest vegyél Sapphire vagy Asus-t.

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#15135) mpierre válasza Smoky2011 (#15134) üzenetére


mpierre
veterán

XFX-nek is van kétventise (HD-695X-CDFC).

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#15136) Smoky2011 válasza mpierre (#15135) üzenetére


Smoky2011
tag

Szerény véleményem szerint mondtam az Asus-t meg a Sapphire-t(Számomra ez a két márka a megbizhato).
XFX-el nemvolt még dolgom,nemszolom le de én kihagynám mind termék(Bármibe).

[ Szerkesztve ]

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#15137) SkyS1gn válasza Smoky2011 (#15136) üzenetére


SkyS1gn
félisten

xfx eléggé a minőségik között van... csak ritka mint a bűn :S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15138) proci985 válasza Smoky2011 (#15136) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

minden márkának vannak jól és kevésbé jól sikerült dolgai. asusból is láttam már trágyát, sapphirenek is volt gyengébb szériája.

xfxből a nemref egyventisre hallottam, hogy panaszkodtak a hangjára, de ennyi.

számodra igen, én meg nem vennék asus lapot 50k alatt korábbi rossz tapasztalatok miatt.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15139) MontyCrew válasza proci985 (#15138) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Nekem az asus lapokból a Sabertooth is bejött nagyon:) és az nicns 50k felett:) maximusom is nagyon nagyon jó lap!

(#15140) proci985 válasza MontyCrew (#15139) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

sabertooth erre pont 50 fölött van, maximus 4 mATX szintén. intelről beszélek persze, amdnél sokkal alacsonyabbak az árak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15141) MontyCrew válasza proci985 (#15140) üzenetére


MontyCrew
senior tag

hát a maximus 4emet is 45ért vettem ha már itt vagyunk dem ind1, a lényeg hogy ez a 2 lap ami tényleg atomstabil cucc:)

(#15142) polgi803


polgi803
őstag

Az 1 ventis radeon azért hangosabb,mert jobban melegszik,mert nagyobb fordulaton kell mennie a ventinek...a 2 ventis ezért halkabb ezáltal nem is melegedős annyira...szóval 2 gigás 2 ventis a nyerő...én is azt akarok venni ezen a héten... :C nekem is első az Asus,aztán Sapphire végül talán giga...Nekem is az első 2-vel nem volt soha gondom!!!

[ Szerkesztve ]

(#15143) proci985 válasza polgi803 (#15142) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az egyventisnél meg adott esetben kompaktabb a hűtő és/vagy nagyobb a borda, a két venti se tud egymással turbulenciát csinálni. egy ventis halk megoldás is van a his iceq személyében.

alapvetően tökéletes megoldás nincs, adott célra legjobb bizonyos keretek között már inkább.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#15144) polgi803 válasza proci985 (#15143) üzenetére


polgi803
őstag

De az iseq kifejezettem ilyen fejlesztés...ez meg max a vapor hűtés ami kifejezetten ilyen meg ez az új DCII

(#15145) abridabri válasza polgi803 (#15142) üzenetére


abridabri
veterán

ha se asus se sapphire nincs ,inkab egy 2 vetis xfx et ajanlok .nekem is olyan van es meg vagyok vele elegedve nagyon

(#15146) Yany


Yany
addikt

Lehet, hogy megválok a kb. 2-3 hónapos, rendes kiskergaris Asus 6950 DCII 2GB-os kártyámtól. Ha kapok egy korrekt ajánlatot priviben, akkor megválok tőle (talán 79xx lesz belőle). Jelenleg porszűrős házban van. Ha van kérdés, priviben keressetek, nem akarom offolni a topicot.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#15147) Giii


Giii
senior tag

Tulajdonképpen mennyivel erösebb a 6970 mint az 50??? Tudom tesztek stb... de.... :B

ASUS DirectCU 2-nek jó a hütése elvileg ugye? Jobb a Sapphirnál?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#15148) mpierre válasza Giii (#15147) üzenetére


mpierre
veterán

~5-10% körül, ha meg shader moddolható a 6950 és még az órajeleket is bírja, akkor nincs miről beszélni.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#15149) Giii válasza mpierre (#15148) üzenetére


Giii
senior tag

Melyik verz moddolható? :R

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#15150) Giii válasza mpierre (#15148) üzenetére


Giii
senior tag

Ahhoz képest a 6970 jóval drágább.De én ahogy olvasgattam jól reagál a tuningra a 6970.... de úgyérzem ennyi felárat kvára nem ér meg... elnézést a cs. b-ért

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.