Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14301) botilevente


botilevente
tag

Ez az amit nem értek, nálam olyan faintosul ment!!!!!
3Dmark11

Ezt a tesztet én csináltam nem is olyan rég!

Ha a közelben lenne én is elmennék mert ilyen még nem láttam!

[ Szerkesztve ]

Ne add fel, míg nincs rajta bélyeg....!

(#14302) ZozzHUN válasza Dirtyz (#14300) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Itt egy Corsair VX450 végzi a dolgát, mellette egy i7 3.68ghz-en duruzsol, szóval elégnek kell lennie a 600nak is!

(#14303) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Sziasztok!

Biztos van itt a topicban pár vállalkozó szellemű 6950-6970 tulaj, aki tud segíteni. Stalker CoP benchmarkban kellene két tesztet lefuttatni -vga alapon, proci lehet húzva- maximális beállítások mellett, ahogy itt is látjátok. Utána pedig kikapcsolt MSAA -val, többi marad változatlan.
Előre is köszönöm. :) :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14304) botilevente válasza SzlobiG (#14050) üzenetére


botilevente
tag

Sosem lehet tudni!!!! :))

Ne add fel, míg nincs rajta bélyeg....!

(#14305) ZozzHUN válasza MPowerPH (#14303) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Hát ez nagyon szép meg jó, de ha beállítasz egy DX11-et majd Advanced-ben minden DX10.1-re raksz akkor nem lesz sok értelme, nem? :)

Amúgy nekem van teszt 6970es beállítással, de semmi AA meg HBAO meg egyéb.

(#14306) mpierre válasza MPowerPH (#14303) üzenetére


mpierre
veterán

Kell hozzá a teljes játék? Merthogy az nincs meg.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#14307) ZozzHUN válasza mpierre (#14306) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Csak letöltöd a benchmark tool-t

(#14308) radi8tor válasza mpierre (#14306) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

S.T.A.L.K.E.R-Call-of-Pripyat-benchmark

Preset: Ultra
Renderer: DX11
Video mode: 1920x1080

4x MSAA
DX10.0 style MSAA
HDAO SSAO mode
Ultra SSAO quality
Enable tesselation

Test Results

Day
Day Min FPS 65.0305
Day Avg FPS 146.9360
Day Max FPS 248.5149

Night
Night Min FPS 64.0831
Night Avg FPS 135.3252
Night Max FPS 244.0237

Rain
Rain Min FPS 50.7916
Rain Avg FPS 96.8083
Rain Max FPS 136.5462

SunShafts
SunShafts Min FPS 66.9836
SunShafts Avg FPS 130.0077
SunShafts Max FPS 205.3904

7970 CrossfireX, órajelek CCC maxon: 1125/1575MHz

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#14309) MPowerPH válasza ZozzHUN (#14305) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, a DX10.1 az teljesen másra vonatkozik. :N

mpierre: Csak a benchmark. Egyébként azért kérlek erre titeket, mert szeretném látni, hogy mikor fogy el a vram, és annak milyen hatása van az FPS-re. 4xMSAA -val már tuti kevés az 1Gb, MSAA off-al pedig még talán nem korlátoz.

mod: köszi szépen. :R

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14310) mpierre válasza radi8tor (#14308) üzenetére


mpierre
veterán

+ ZozzHUN: :R Este megsasolom.

Szerk: A hibrid fizika nem fog bezavarni?

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#14311) MPowerPH válasza mpierre (#14310) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ide biztosan nem. :N

Don't Tread On Me

(#14312) ZozzHUN válasza radi8tor (#14308) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Menj már innen, mit szivatod a népet? :N

(#14313) ZozzHUN válasza MPowerPH (#14303) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Próbáltam bekapcsolni a megadott beállításokkal, de fekete képernyő, majd töltő képernyő, majd kilép kisablakba, majd bezárja, következőnek már tölti a másik pályát. Bugos szutyok...

(#14314) MPowerPH válasza ZozzHUN (#14313) üzenetére


MPowerPH
félisten

A fekete képernyő az stimmel, egy ideig ott virít. Utána viszont nem szabadna kidobni. :N

Don't Tread On Me

(#14315) Bálint85


Bálint85
senior tag

Asus 6950 DCII/2DI4S/2GD5 -hoz honnan lehet letölteni a gyári biosát és hogyan kell felrakni?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14316) mpierre válasza Bálint85 (#14315) üzenetére


mpierre
veterán

Itt keresd.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#14317) Bálint85 válasza mpierre (#14316) üzenetére


Bálint85
senior tag

köszi :R
na most itt van 4 db most ez egy féle vagy ilyen tákom bákom?
vagy mind a 4db eredeti?

és milyen progival kell feltenni és hogyan legyen a kapcsoló a karin vagy mindegy?

[ Szerkesztve ]

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14318) Smoky2011


Smoky2011
tag

Halli hamarosan majd hazaérek rádugom a karira a frisen vett 6pin+8pin-es átalakitot :R
És kiprobálom,,és csinálok egy 3dMark11 tesztet és felnyomatom :C
És akkor kivi vagyok mit mondtok.D

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14319) mpierre válasza Bálint85 (#14317) üzenetére


mpierre
veterán

Ha jól látom az első 3 ugyanaz, míg a 4. a shadereket engedélyezi csak (1536 shader), ha bírja a kari.
Ha ezekben nem bízol - ami akár érthető is - akkor megkérsz valakit a topikban, hogy mentse le a biosát és azt írod fel a vga-ra.

[ Szerkesztve ]

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#14320) Smoky2011 válasza ZozzHUN (#14299) üzenetére


Smoky2011
tag

Komolyan Tiztára ugy érzem mindha éreztetnétek,hogy akmuzok és,hogy én basztam el a akrit :(((
Peddig abszolut nem :(((
Este jön a 3dmark 11 teszt..ugyhogy molex átalakitoval,meg egy másik az ijj 6pin+8pin -es átalakitoval:)

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14321) radi8tor válasza Bálint85 (#14317) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1-es HSZ-ben van a flashelés menete.

⭐ Stella

(#14322) Gery15 válasza Smoky2011 (#14289) üzenetére


Gery15
addikt

Úgy látom, hogy hozzáértő embertől vetted az átalakítót... meg tudják is, hogy milyen a vga. :D Nagyobb tápot egyből mi?? Meglátszik a gerinctelenség... esetleg azt nem mondták, hogy gyere vissza és itt vedd meg a tápot...

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#14323) Smoky2011 válasza Gery15 (#14322) üzenetére


Smoky2011
tag

Azert anyira hülye nemvagyok,hogy ujjonan veszek egy tápot,és pont hogy majd náluk,csak kiváncsiságbol bemmentem,ezmecserére :R
Amugy meg igen én nemnagyon értek az Ilyenekhez,ez tény,,,de akkoris ez nem 1000Ft volt bazkiii,,,Másik meg hogy amint berakatam a gépbe elet inditva már ilyen volt:O...és egyártalán nem baszakodtunk a Bios-allll:O
Meg én nem érek ám rá ilyenekre már bocs,hogy egész nap a gép elött üljek és tanuljam az ilyen dolgot,Vannak fontosabb dolgok is az életbe :C
Én segitségért jöttem ide nemk azert,hogy aztmondjátok,hogy tudatlan embernek nem valo az ilyesmi :K
Tiztelet a kivételnek akki ténleg segit annak tiztelet meg köszönöm szépen ténleg :R

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14324) mcwolf79 válasza Smoky2011 (#14323) üzenetére


mcwolf79
veterán

Úr Isten,No Offense ,de ez a helyesírás fizikai fájdalmat okoz :DDD
Hogy ON is legyen,remélem megoldódik a gondod :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14325) Smoky2011 válasza mcwolf79 (#14324) üzenetére


Smoky2011
tag

Ez legyen a legkevesebb probléma :o
Szar a helyesirásom bazki,de még attol ne az legyen alényeg,hanem,hogy megérted amit irok :C

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14326) Stukker1987 válasza Smoky2011 (#14323) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Figyelj már oda a helyesírásra és a gondolataidra kicsit jobban...

Mindenki bakizik, de egy soron belül is eszméletlen sok hibád van, ami már rövid távon is erősen hablaty irányba tolja el a szöveget.

Mindezt kevesebb hsz keretében valósítsd meg, ha szabad még ezt is megemlíteni...

U.I: Nem csesztetés, de a segítségkérésre is szívesebben reagálnak, ha korrekt módon van megfogalmazva...

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#14327) botilevente


botilevente
tag

bízzunk benne h minden rendben lesz! :R

engem is baxogat!

Ne add fel, míg nincs rajta bélyeg....!

(#14328) Gery15 válasza Smoky2011 (#14323) üzenetére


Gery15
addikt

Rövid leszek. Okádék a helyesírásod és ne is ülj egész nap a gép előtt, hanem menj el inkább iskolába és ott megtanítanak helyesen írni. Továbbá én sem ülök egész nap gép előtt és ezt tanulom, hanem iskolába járok. ;) Mit akarsz még, hogy segítsünk? Írjuk le még kétszázszor? Már mindent leírtunk, de te csak kifestőt játszani jársz ide...

[ Módosította: Barthezz2 ]

HyperX

(#14329) radi8tor válasza Gery15 (#14328) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kiemelt szakmai topicban kerüljük a személyeskedést. :R
Használd a "Privát" linket.

⭐ Stella

(#14330) xnace


xnace
őstag

Ez az Intel HD Graphics 3000 nagyon tud :DDD Nem baj, holnap hozza a futár a DC2-met.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#14331) Stukker1987 válasza MPowerPH (#14303) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Megcsináltam a tesztet(4XMSAA-val) érdekességképp egy alap GTX 580-al.

Itt van

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#14332) Bálint85


Bálint85
senior tag

lécci valaki adja oda az Asus 6950 DCII/2DI4S/2GD5 -hoz a gyári original bios-t! :R
de nem ilyen buheráltat!!!
email címemre küldje, küldjétek el lécci! :R

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14333) Smoky2011 válasza radi8tor (#14329) üzenetére


Smoky2011
tag

Én nemis azért vok itt,hogy Vitázak ilyenekröl,sajnálom,hogy szurja a szemetek,hogy rosz a helyesirásom,ezert is bocs :R
Segitséget kértem,ugynézki,hogy jo infokat adtok és segitetek ezert hálás vagyok :K Tiztelet a kivételnek.

Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#14334) MPowerPH válasza Stukker1987 (#14331) üzenetére


MPowerPH
félisten

Köszi, ez is nagyon sokat segít, mert HD6970(már vár volt, de nem jött be) és GTX580(már ez is volt, de csak a CUDA miatt) között vacilálok. :R Még jó hogy mindegyikkel volt dolgom, és egyikkel sem teszteltem. :DDD Az 580 azért jóval bikább, főleg ha megemeld az órajelet. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#14335) radi8tor válasza MPowerPH (#14334) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

7970CF OC?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#14336) Stukker1987 válasza radi8tor (#14335) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Én kérem! Köszönöm! :D

BMW001: Én főleg a hűtése miatt cseréltem le a 6950@70-et. A ref nagyon hangos és meleg. Ha találok nem ref hűtős 6970-et,akkor lehet,hogy maradtam volna...
Erő különbség létezik,de a mai játékokban vagy mindkettő játszható szintet produkál vagy egyik sem. Persze azonos körülményekre gondolok.

Órajelet nem emeltem még,de tudom,hogy alapfeszen is van benne potenciál. A melegedés viszont itt is zavarja a nyugodt lelkületű tuningom. Én valahogy nem szeretem látni,ahogy 80-90C-on vannak a vga-k,pedig volt 9800GX2-őm is :D

[ Szerkesztve ]

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#14337) Mi5i válasza radi8tor (#14335) üzenetére


Mi5i
aktív tag

"Biztos van itt a topicban pár vállalkozó szellemű 6950-6970 tulaj.."
Nyilván mindenki ácsingózik érte, de hogy még az orrok alá is dörgölöd ;]

(#14338) zack válasza radi8tor (#14335) üzenetére


zack
nagyúr

Megcsinálom én is a tesztet...Ennek az eredménynek le tudnád írni a pontos bench. beállításait?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14339) proci985 válasza Dirtyz (#14300) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

alap:)

2x18A (432W) kombináltnak elégnek kell lennie. FSP 500GLNel (BS2ben is ez a bél van) q6600@3.0ával simán viszi. legmagasabb peak konnektorból 460W volt.

#14308 radi8tor1: hm, laza háromszorosa sunshafts alatt a 6950 értékeknek nálam, 40es átlag helyett 120. mondjuk stalker nagyon szépen skálázódik.

zack: +1, adjatok beállításokat (shaderekre is). fHD mellett akkor csinálhatok egy 3840x1024et is.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14340) mpierre válasza zack (#14338) üzenetére


mpierre
veterán

Itten vagyon.

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#14341) zack válasza mpierre (#14340) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, de nekem valamiért app crash-t dob az XRay engine. Nem hiába. Ha a játék egy optimalizálatlan fos, akkor mit várjak a benchmark progijától... :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14342) mpierre válasza zack (#14341) üzenetére


mpierre
veterán

Még nem tudom, majd este meglátom. :DDD

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#14343) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Lefuttatom én is :D Meglássuk mit dob! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14344) SzlobiG válasza radi8tor (#14335) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem rossz, de annyira azért nem húz el főleg hogy OC van rajta, nekem anno ennyit dobott a 70CF. Viszont ahogy nézem csak dx 10.0 volt a style...nálam.

(#14345) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Singla Tahiti romon hajtva 24/7 órajelekkel ;]
Min fps-ben kell egy másik kártya, amúgy elégedett vagyok a kicsikével :C
[link]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#14346) - = Zk = - válasza scope2007 (#14282) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bezzeg a 4870X2 már nem indult 6+6-tal. only 6+8 ... :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14347) ZozzHUN válasza - = Zk = - (#14346) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Azért ott 2 GPU volt :D

(#14348) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Na mivan? Működik már a kártya??? Ilyenkorra más ember már hazaér és írja a lelkes fórumnak, hogy JEEE MEGY! :)

(#14349) helkis válasza Cybertrone (#14345) üzenetére


helkis
addikt

egy cpu-z, gpu-z ablak elfért volna :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#14350) Cybertrone válasza helkis (#14349) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jaj ez nem mark :B(nem kérem listára ;] ) Minden leolvasható oldalról a status barról fater :D Nagypapás a rendszer :K :B

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Radeon HD 6950 / 6970 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.