Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-04-13 15:57:37

LOGOUT.hu

:::: Téma összefoglaló / lenyitható ::::

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#345) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Q3 nem ma volt. Azóta sok víz leszaladt.. mai fps kínálatot meg multi legjavát elnézve szerintem van okunk bizakodásra!

2. beta fut.. Optimalizálás folyamatosan megy. Persze ez már nem az a quake, nem az a csapat, nincs JC stb.
Bugok még bőven vannak és elvárásnak megfelelően lesznek is.
Mindezekhez képest egész élvezhető. Ingyen van, rosszabbra számítottam, visor meg slash ügyesebb, ezért meglepően leköt ;)

Nem vagyok hardcore arc. Régen tini fejjel sok éjszakát átlanoztunk, de már elmúltak a skillek. Újra kell tanulni! Kb ~ 6-7 szinten lehetek. Első körben egy tucat játékot nyomtam. Ma is leszaladt ugyanennyi. Aki vérmesebb és rongyá offolja a topikot a clean arena meg clean ultra low grafikáért az vegyen reflexet vagy nyomja a qlive, q3 at!

Gépem adatlapomon. Minden frankón, highon. Konstans 60fps számomra elég. Ha 60+ marad kiadáskor, 2017es szokásokat tekintve elégedettek lehetünk. 60 fps alá nálam ritkán fut. Ezt megérzem. 80 v 120 v 200+ nem.

Pedig voltak brutál szivárvány effektek.

Monitorom nem tudja a 120+ baszást, engem meg nem érdekel. Kikapcsolódásra vágyom és indítom. Ez minden.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Quake Champions
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.