Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4

Hozzászólások

(#1) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!

Úgy gondoltam megnyitom ezt a topikot, mert szükség van rá. Egyre többen játszanak már vele és egyre több hsz van a ps4 topikba, jó lenne rendszerezni kicsit. Itt tudnánk szervezkedni az aznapi játékokra, linkelgetni, hogy kinek milyen legendary esett, esetleg cserélgetni recepteket más itemeket.
Várom a diablos embereket. :R

(#2) front3r válasza Bencus88 (#1) üzenetére


front3r
őstag

Szerintem jó ötlet a külön topik.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3) Bencus88 válasza front3r (#2) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Így van. Itt meg tudjuk beszélni ki mikor ér rá, segíteni egymásnak, együtt mehet a rift meg a bounty :DDD

Valaki össze rakta már a staffot a secret maphoz?

(#4) pFEFErohni válasza Bencus88 (#1) üzenetére


pFEFErohni
tag

Ezt a topikot kerestem tegnap! :) Aki akar vegyen fel, bár level70ig szerintem szólózgatok, legalább megtanulom az alapokat... :)

ps4 Id: pFEFErohnii

(#5) Nescafé


Nescafé
őstag

Jó ötlet :)

 iPhone 15 Pro

(#6) baphomet


baphomet
senior tag

Remek ötlet, köszi!

Felvehet engem is bárki.

Egy kis önigazolás: most értem el a Rakis Crossing nevű helyre, ahol mind PC-n (pedig elég erős vasam volt Diablo alá), mind PS3-on durván leesett a framerate, majdnem játszhatatlan szintre. PS4-en viszont semmi fps esés, hasít 60-al, ahogy kell. Nagyon úgy tűnik a PS4 jelenleg a legjobb platform a Diablohoz. Jó konzolt választottunk. :)

(#7) sittes79


sittes79
addikt

Király ötlet épp akartam javasolni :)

Van egy 70-es karim, ahol lenne hely csatlakoznék party-ba a jobb loot reményében is :) legtöbbször esténként tolom.

Nálatok is esnek még a régi pecsből maradt krafthoz való cuccok? PC-én már nem esik ennyire mint itt és szürkék és 75000 gold-ot érnek. :)

Valaki írta ezt a forumon, hogy hoadric nyitás után kilép vhogy és újra lehet nyitni na ez nálam nem működik vagy csak béna vagyok, nem mintha csalni szeretnék

PSN ID: baluka79

[ Szerkesztve ]

(#8) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Örülök srácok, hogy örültök és jó ötletnek tartjátok. Vegyetek fel engem is este leszek ;)

(#9) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Szerintem is jó ötlet ez a topik.

Ha valakinek vagy valakiknek lenne kedve masteren lecsapni Maltphael-t. Az szóljon! Lvl 70 ajánlott. :)

PS4: KingKress

(#10) Bencus88 válasza KingKress79 (#9) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én megyek szívesen bár ma már lecsaptam. Mi úgy emlékszem ismerősök is vagyunk. Amúgy miért kell Neked a master?

(#11) KingKress79 válasza Bencus88 (#10) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Majd küldők inv.-t, ha online leszel.
Masteren játszom a crusader karekterem ezért a master, meg persze a jobb loot és kihívás. ;)

[ Szerkesztve ]

PS4: KingKress

(#12) Bencus88 válasza KingKress79 (#11) üzenetére


Bencus88
nagyúr

okés jövök nemsokára.

(#13) nubyy válasza KingKress79 (#9) üzenetére


nubyy
aktív tag

Kell is a lv70 Masteren v. csak ajanlott? Tegnap kezdtem neki a RoS-nak, expert baromi konnyu volt az alapjatekban igy felraktam Masterre, viszont meg csak Lv52 vagyok. Gondolom nem olyan hosszu a kieg, h Lv70 meglegyen mire elerek addig:D Ha nagyon kell a 70 akkor grindelek egy kicsit.

(#14) KingKress79 válasza nubyy (#13) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Experten nekem is túl könnyű volt. A RoS-ban az első és második boss-t elég jól kiütöttem, de ez a Maltphael :(

PS4: KingKress

(#15) Tatyla


Tatyla
őstag

Jelen,pilanatnyilag egy para80-as DH-m van de készülőben egy WD már masteren indítva...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#16) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Topic a kedvencek között. Mi az az alapanyag, ami a kovácsnál ás az ékszerésznél is kell, hogy a 10. szint után is tudjak fejlődni? 1 üvegcsében van, ennyi is kell belőle és halálfej van rajt. PS4 fórumban írták, hogy a szörnyek dobják, de nekem még nem dobtak ilyet... :(

(#17) Tatyla válasza Rabbitf_24 (#16) üzenetére


Tatyla
őstag

70-es szint után fogják a mobil dobni...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#18) KingKress79 válasza Tatyla (#17) üzenetére


KingKress79
aktív tag

Nekem előtte is dobtak. Szerintem nem szint függő. De lehet én tudom rosszul.

PS4: KingKress

(#19) Bencus88


Bencus88
nagyúr

szint függő úgy tudom.

(#20) Rabbitf_24 válasza Tatyla (#17) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

hát az még odébb van.... :D jelenleg 41 vagyok. :) köszi.

(#21) baphomet válasza Rabbitf_24 (#16) üzenetére


baphomet
senior tag

Pont most tartok ott: 60. szint már után már van esély, hogy dobják.

(#22) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Abszolút noob kérdés:

végigvittem normálon egy barbárral, eljutottam a 43. szintig. ha újrakezdem a játékot, akkor gondolom ezzel a karakterrel is megtehetem és akkor a kovácsom meg az ékszerészem is megmarad lvl10-nek, ameddig eljutottam velük. A bounty-s küldetéseken kívül van még más játékmód?

(#23) front3r válasza Rabbitf_24 (#22) üzenetére


front3r
őstag

bounty --> riftek Ez a játékban az endgame. Ezeket lehet unalomig csinálni, bár szerintem nem unalmas, mert azért egy jó loot megdobogtatja az ember szívét, legalábbis én ezt szeretem a diabloban. Patchekkel meg majd jönnek újabb legendaryk, meg valószínű az új kiegészítő is 1-2 év múlva.

Meg lehet Infernal Machine-os über pályákra is bemenni jó lootokért...
Az új patch-el meg érkeznek nemsokára a Greater Rift-et, ezek a Nephalem Rift-ek nehezített, de lootban gazdagabb változatuk.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#24) Rabbitf_24 válasza front3r (#23) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

ez jól hangzik. tehát akkor agyonfejleszhetem a karakteremet minden egyes fő story újrajátszásnál meg minden bountys riftes témával. ez egy nagyon erős barbár lesz... :) Köszönöm a részletes választ. :R

(#25) Bencus88 válasza front3r (#23) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Keywarden az adventure módban is meg lehet ölni igaz?
Jó lenne össze szedni a macis pónis pályára is az alapanyagokat.

(#26) front3r válasza Bencus88 (#25) üzenetére


front3r
őstag

Igen, de csak Torment fokozaton érdemes, csak akkor dob kulcsot.

Rabbitf_24: "minden egyes fő story újrajátszásnál"
Nem kell újrajátszanod, az adventure módban minden adott, és sokkal élvezetesebb is. A story kijátszása egy új karakter létrehozásánál lehet érdekes, mert az ACT bossok garantáltan dobnak legendaryt, de nem tudom hogy mindegyik-e. Azt tudom hogy ACT V boss dob kötelezően 2db-ot első végigjátszásra.

sittes79: Pedig konzolon több értelme lenne a seasonsnek, mert itt nem igen fognak botozni. :S

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#27) Bencus88 válasza front3r (#26) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Már ott tartok, hogy megfelelő hozzá a gearem. Masteren megyek mint kés a vajban.

sittes79: köszi, ejha az durva akkor hamar megy a fejlődés.

[ Szerkesztve ]

(#28) sittes79 válasza Bencus88 (#25) üzenetére


sittes79
addikt

Igen meg lehet ölni AM-ban is.

Egy bánatom van amúgy, hogy nem lesz season konzolon a 2.1-es patch-el, de hát ez ilyen.

Most húzom a wd-ét már 63-as vagyok egy kis csíttel, mert crusader-el találtam egy egykezes Mace-t 70-es szinten, amit lehet használni 44-es karival, kicsit megdobja a dps-t :) level reduced 26 :)

Szóval T1-en haladok wd-vel AM-ban és csak úgy ömlik az XP :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na ezt már szeretem. Keywardenből esett egy ajándék, a kulcs, a recept és egy mace :D

Eljutottam T1-re akinek lenne ma kedve játszani szóljon aztán mehetne valami.

Amúgy a mai rift bedobott arra a macis pónis secret pályára, csak normális ellenségekkel.

(#30) sittes79 válasza Bencus88 (#29) üzenetére


sittes79
addikt

Én leszek ma olyan 7-8-tól ha lesz valahol hely akkor csapassuk :)

Én meg voltam a klikkereknél elég kemények, dobálják a spóra bombákat :)

(#31) Bencus88 válasza sittes79 (#30) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Oké vegyél fel addig is sztem leszek.

(#32) pike1


pike1
csendes tag

Mi csak tegnap öltük meg asszonnyal Diablot. Lassan haladunk, mert először együtt visszük végig, aztán "maxolom" a sajátomat, meg majd ő is az övét amikor lesz kedve :D Így csak esténkét játszunk néhány órát.
Dio megjutalmazott minket 5 legendaryval :D

Ez pedig szerintem egyértelmű :D

[ Szerkesztve ]

(#33) sittes79 válasza Bencus88 (#31) üzenetére


sittes79
addikt

Felvettelek :)

PSN ID: baluka79

[ Szerkesztve ]

(#34) sittes79


sittes79
addikt

Kiváncsi vagyok mikor jön konzolra?

(#35) nubyy


nubyy
aktív tag

Ladabol esett. Kesobbi fegyokhoz kepest gondolom hulladek, de miutan kiesett felraktam tormentre es tok siman elvagyok:D

(#36) Bencus88 válasza sittes79 (#33) üzenetére


Bencus88
nagyúr

okés én most értem sajnos haza, de még szerintem játszok egy kört.

(#37) front3r


front3r
őstag

Tapasztalom, hogy azért konzolon jóval több a legendary loot, mint PC-n. Van hogy goblintól is esik leg, és erre PC-n nem emlékszem hogy ilyennel találkoztam volna... meg írtátok is, hogy Diablotól esett 5db leg. :)
Ez ösztönző hogy játssz tovább, de lehet hamarabb eléri az ember a Torment VI-ot. Még szeretnék szenvedni jó értelemben a VI-os szintért! :)
De még csak experten tolom lvl 26-oson story módban, és itt aggódom előre... :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#38) Rabbitf_24 válasza front3r (#37) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

még nem teljesen tiszta. végigvittem normálon egy karakterrel, ugyanezzel a karakterrel kell kitolni minden nehézségi fokon a storyt, hogy mindent kimaxolj és mindenből meglegyen a legjobb? :F vagy ezt lehet így egyáltalán?

(#39) Yummy válasza Rabbitf_24 (#38) üzenetére


Yummy
tag

Ha kitolod a jatekot megnyilik az adventure mode. A nehezsegi fokot akkor allitod amikor akarod, ahhoz hangolva milyen eros vagy. Nagyobb fokozatokon tobb az xp, arany, es item talalati esely. Itt minden acton talalsz bountykat amiket megcsinalva sok xp es gold a jutalmad, na meg nem kell mindig ujrajatszani a storyt. Ami sima diablo3nal eleg unalmas volt egy ido utan. 5 bounty utan amit 1 actba megcsinaltal kapsz egy horadric cache nevu kis tatyot amiben random loot van. Lehet legend, alapanyag, ekkovek. Szokott benne lenni illetve mobok is dobnak blood shardot. Ez lila kavics, amit kadalanal tudsz elkolteni. Ilyen "szerencsejatek" az egesz. Ott is lehet legend, set item, rare cuccok. Ha megcsinaltal 5 bountyt kapsz a vegukon rift fragmentet. Ebbol 5 kell hogy megnyiss egy rift portalt ami elvisz egy random generalt mapra ahol minden mobot leolve amig be nem telik egy csik, megjelenik a rift guardian. Ez is szep lootot dob neked.
Ha nem erre iranyult a kerdesed bocsi. Nem kell tobbszor vegigtolni a sztorit.

Az 5 leg diablobol lehet azert is volt mert ketten jatszottunk.

[ Szerkesztve ]

(#40) front3r válasza Yummy (#39) üzenetére


front3r
őstag

Na meg úgy tudom(nem jutottam el még oda), hogy mikor az első karakterrel végig viszed a storyt, akkor ha csinálsz egy új karaktert, akkor már nem kell azzal is végigvinni a storyt, hanem lvl1-en mehetsz adventure módba. Igaz ez?

PC-n mintha így lett volna, csak én a storyt választottam, mert elsőre ad a bossokból fixen legendaryt, adventure módban már nem.

A Story módot tényleg csak azoknak érdemes játszania, akik még nem vitték végig a játékot, vagy szeretnék a fix leget a főbossokból, semmi más előnye nincs. Mindenképpen a legjobb az adventure mode.

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#41) Yummy válasza front3r (#40) üzenetére


Yummy
tag

Jaja mehetsz lvl1es karival is ha mar egy masikkal vegigvitted. Sokkal jobb, nem kell vegigtolni megint a sztorit.

(#42) Rabbitf_24 válasza Yummy (#39) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

szépen összefoglaltad, így már világos :R

(#43) Damage válasza pike1 (#32) üzenetére


Damage
senior tag

Én is tegnap öltem meg. Act V elején kapcsoltam ki a gépet tegnap. Sajnos én a páromat semmivel sem tudom rávenni, hogy hozzányúljon a PS-hez (pedig van 3 és 4 is, mindkettőhöz 2-2 controller).

Azt hiszem utána kell néznem, hogy működik ez az online játék. Mindig mindent single-ben toltam, de ezzel a campaign mód után is szeretnék játszani. Egy kezdő kérdés ezzel kapcsolatban: ha meghalok online játékban, a cuccaim megmaradnak? Amennyiben én ölök meg mást, megkapom a cuccait? Ha nem vittem végig a campaign-t, felejtsem el addig az adventure módot?

Szerk: Egyik kérdésemre a 39 HSZ-ban válaszra találtam.

[ Szerkesztve ]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#44) front3r válasza Damage (#43) üzenetére


front3r
őstag

Nem tudsz másik játékos ellen játszani, ilyen nincs a játékban. Coopban lehet irtani a gépi ellenfeleket.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#45) Damage válasza front3r (#44) üzenetére


Damage
senior tag

Értem, köszönöm!
Véletlenszerűen ad társakat, vagy fel kell valakit vennem? Van valahol egy leírás, ahol a totál lámák (én) is kiigazodnak? Diablohungary.hu-n és diablo3.hu-n próbáltam tájékozódni.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#46) pFEFErohni


pFEFErohni
tag

Ezt a nemesist meg lehet ölni 70es szint előtt?! Már megjelent vagy 4szer, de sose tartott tovább a harc kemény 5 másodpercnél... :D

ps4 Id: pFEFErohnii

(#47) Yummy válasza Damage (#45) üzenetére


Yummy
tag

Nekem hala istennek kaphato ilyenekre a baratnom :) Sokszor a cod2 ele is leult jatszani.
Cuccod megmarad, egyedul a HC modban van az, hogyha meghal a karaktered akkor vegleg torlodik. Annak csak 1 elete van.
Ha veszel fel haverokat psnre akkor a jatekban a karaktervalaszto kepernyonel megjelennek oldalt a haverok. Hogy hanyas szintuek, eppen egyedul jatszanak vagy partiba. Ott tudod oket hivni jatszani. Van public game is, itt random osszedob par emberrel. Ezt erdemes megnezni kivel jatszol, atnezni a cuccait mert tele van mar moddolt cuccokkal a jatek. Minel tobben jatszotok ugy skalazodik az xp, gold, es item talalati esely is. Erdemes tobben jatszani.

[ Szerkesztve ]

(#48) front3r válasza pFEFErohni (#46) üzenetére


front3r
őstag

Meg, de lehet ez lesz a legkeményebb ellenfél. Oda kell figyelni, taktikusan ölni, félreugrani amikor csak lehet a támadása elől, és biztonságos közelségből támadni.
Nekem is nehéz volt megölni a te gyilkosodat. :D Éppen tegnap este látogatott meg engem. :D De meghalt!
Igaz én is haltam meg tegnap este, úgyhogy biztos találkozott már valaki a gyilkosommal itt PH-n. :D

Tízes, de húszas szint felett is megöltem a nemesist.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#49) Bencus88


Bencus88
nagyúr

nem tudom mi van ma, de 2 óra játék alatt már kb a 10-ik legend esett. ebből 3 zöld :D

(#50) pFEFErohni válasza front3r (#48) üzenetére


pFEFErohni
tag

Jah mert hogy ki is írja hogy kinek a nemesise!? :D én azt nem láttam, vagy csak elkerulte a figyelmem! :)

Ripper: na pont hogy csak 10től leszek online... :D

[ Szerkesztve ]

ps4 Id: pFEFErohnii

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.