Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4

Hozzászólások

(#101) Rabbitf_24 válasza Tatyla (#99) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

így kellett volna lennie.. :D most van +3 shardom és mindig annyival megyek tovább. :D

(#102) gyuribácsi88

Ilyen nehezet kérdeztem volna? :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#103) Damage válasza gyuribácsi88 (#102) üzenetére


Damage
senior tag

A Player vs Player kérdésre már volt válasz, nem kell sokat visszaolvasni.

Én se kaptam még válaszokat a (#85) Damage HSZ-ra.
Kamera van csatlakoztatva a PS4-hez. Mi a default, hallanak játék közben?

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#104) Yummy válasza Damage (#103) üzenetére


Yummy
tag

Nekem is ottvolt a kis mikrofon jel de beallitasokba nemitottam a mikrofonjat. Nem tudom hogy hallottak-e.

(#105) Yummy válasza gyuribácsi88 (#102) üzenetére


Yummy
tag

Pvp nincs.

A tobbire nezd meg a 39.es valaszom. Ott leirtam masnak aki ugyan ezt kerdezte

(#106) k4rL^ válasza gyuribácsi88 (#100) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem irtad mikor játszottál a játékkal utoljára, azóta sok minden változott, de a játék lényege mindig is az eszetlen hent coop-ban gép ellen.

PVP nincs, viszont már nem story modeban kell menni, hanem vannak bountyk és riftek, ahol könnyebben és változatosabban lehet játszani. Egyszerüsitettek is sok mindenen, lehet gamblezni specifikusan egyetlen itemre ami pl kell stb.
Megjelent a 2.1es patch pc-re, amire azt mondták, hogy konzolokra is hozzák viszonylag hamar, de ez Blizzardnál hónapok kérdése is lehet. Amit ott mutattak be, Seasons és Leaderboard nem jön át konzolra, viszont egy másabb rift tipus és akár új itemek, legendary gemek stb igen.

Neked kell eldönteni, hogy megéri-e, én pc-n 320paragon körüli accountomat hagytam ott és játszom most PS4-en.

(#107) gyuribácsi88 válasza k4rL^ (#106) üzenetére

Most toltam ki ps4-en, előtte nem játszottam vele soha. Valami olyasmire számítottam mint ami régen volt (vagy még mindig van) a Warcraft Frozen Throne. Abba rengeted időt beleöltem, az annyival jobb volt hogy ott 4 en voltunk és mondjuk meg kellett védeni egy várat (jó emellett rengeteg mód volt még) és 4 irányból jött az enemy. Itt meg mindenki megy amerre akar, vagy a többiek után aztán kész. Ez nekem nem nagy élmény, se nem kihívás. Mindegy, kipróbáltam, nem volt rossz, de maradok inkább a multiplayer fps vonalon. Tudod, kinek, mi :))

Ja és köszönöm a válaszokat :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#108) k4rL^ válasza gyuribácsi88 (#107) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja itt nincs olyan, ez tényleg csak a hentröl és lootról szól, kihívás is inkább a hardcore karakterben van, ott jobban kell figyelni és megfelelö védelmet kiépiteni az itemekböl, nem a legnagyobb dps a cél.

Akkor majd találkozunk Destiny-ben, nekem is az váltja le majd :)

[ Szerkesztve ]

(#109) Tatyla válasza gyuribácsi88 (#100) üzenetére


Tatyla
őstag

Nincs pvp az endgame kimerül a bountyban meg a riftezésben, majd 2.1 hoz pár újítás.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#110) sittes79 válasza Tatyla (#109) üzenetére


sittes79
addikt

Az a pár újítás szinte új játékot fog hozni, tolom pc-én rendesen van izgi a GR-ben, kiváncsi vok a konzolos 2.1-re. :)

(#111) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hello!

Szükségem lenne piros kövekre. Akinél lenne, esetleg cserélné sárgára lilára, szóljon legen kedves :)

(#112) Rabbitf_24 válasza Bencus88 (#111) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

gyere, adok.

(#113) Damage


Damage
senior tag

(#85) Damage :U

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#114) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Vannak trófeák pl "öld meg Diablo-t hardcore fokozaton".
Melyik a hardcore fokozat? A master vagy a torment V?

(#115) Bencus88 válasza Rabbitf_24 (#112) üzenetére


Bencus88
nagyúr

oké a mai nap folyamán megyek majd kunyizni :R

az a hardcore mód.

[ Szerkesztve ]

(#116) Rabbitf_24 válasza Bencus88 (#115) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

6-7 körül benn leszek, adok ami kell. Nem látok ilyen nehézségi fokozatot. :)

(#117) k4rL^ válasza Rabbitf_24 (#116) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az egy külön mode, amikor kreálod a karaktert van egy gomb, hogy hardcore legyen. Ott viszont egy életed van, ha meghalsz, törlik a karaktert.

(#118) Damage


Damage
senior tag

Most komolyan senki nem tudja, hogy mit jelent a sárga kis hangszóró ikon, miért csak néha villan fel, a tárgyaknál mit keres ott az a kis üveg, miért piros bizonyos tárgyaknál, hogyan működik élőszóban a chat, alapértelmezésben nem hall senki, ha be van dugva a kamera (mert ugyebár, ha hangoson mondom, hogy "pléhsztésön", akkor máris várja a gép a parancsom)?
Nem szeretném, hogy mások halljanak, nem akarok velük beszélni.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#119) k4rL^ válasza Damage (#118) üzenetére


k4rL^
senior tag

A mikrofont kell letiltanod, ha nem akarod, hogy halljanak. Ezt a Settings/Devices/PS Camera/Mute Microphone-nál tudod megtenni.
A másik kérdésedre először azt hittem a Health Potion-re gondolsz, de gondolom amikor egy tárgy megsérül azt látod. Ez akkor van, ha sokszor leütnek, vagy csak szimplán sok ütést kapsz be, kovácsnál vagy árusnál tudod javitani, ha rámész a Repair fülre.

[ Szerkesztve ]

(#120) Damage válasza k4rL^ (#119) üzenetére


Damage
senior tag

Köszönöm a választ!
Nem is gondoltam, hogy a tárgyak elhasználódását jelölheti. Diablo 1-ben ez még máshogy volt. :)) A repair-t ettől függetlenül rendszeresen használtam.
Igazából a hangutasítás miatt nem akartam rendszerszinten kikapcsolni a mikrofon-t (ennyi erővel ki is húzhatom a gépből). A fő kérdés az, hogy alapértelmezett beállítások szerint, ha be van dugva, akkor hallanak? Mit jelent a kis hangszóró ikon (csak néha villan fel)? Le lehet tiltani program szinten (vagyis nem rendszerszinten, csak chat-re ne legyen aktív Diabló 3 alatt)?
Köszönöm a választ!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#121) k4rL^ válasza Damage (#120) üzenetére


k4rL^
senior tag

Jobban belegondolva, ha javitani szoktál, akkor lehet a Dye-ra gondolsz az itemeken, ami a szinezést jelöli. Azok lehetnek különböző szinekben, árustól tudsz venni és az inventoryban használva tudod rátenni a megfelelő tárgyra, amit szinezni szeretnél pl.

Egyszerübb ott letiltani, mint kihúzogatni szerintem, azért irtam.

Szerintem alapértelmezetten, ami játék támogatja a voice chatet, ott a PS4 kamerája mikrofonként funkcionálhat, de majd max más kijavit, ha nem igaz.
A narancssárga hangszóró az azt jelenti, hogy épp valami hangot viszel át és azt más is hallja. Magadat nem tudod muteolni Diablo-ban, csak mást.

(#122) Damage válasza k4rL^ (#121) üzenetére


Damage
senior tag

"narancssárga hangszóró az azt jelenti, hogy épp valami hangot viszel át és azt más is hallja"
Ettől féltem! :DDD Nem is értem, hogy meddig tartott volna Options-ba betenni, hogy chat alatt tiltani lehessen a mikrofont.
Köszönöm a választ!

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#123) KingKress79


KingKress79
aktív tag

Ilyen nincs, a lvl66-os Witch Doctor-om meghalt, hc karakter volt. R.I.P. Bozz :(

PS4: KingKress

(#124) sittes79 válasza KingKress79 (#123) üzenetére


sittes79
addikt

RIP, na ezért nem HC-zok...elmenne a kedvem az élettől. Főleg a PC-és lagtengerben.

Más: tudni már a 2.1 időpontját, nagyon jó lett tőle a játék vagyis még jobb PC-én legalább is :)

[ Szerkesztve ]

(#125) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Mennyi a max paragon level? (Csak kíváncsiságból.) :D

(#126) KingKress79 válasza Rabbitf_24 (#125) üzenetére


KingKress79
aktív tag

1000

PS4: KingKress

(#127) front3r válasza KingKress79 (#126) üzenetére


front3r
őstag

Nincs maximum, bármennyi lehet. Egyre nehezebb lépni a szinteket.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#128) k4rL^


k4rL^
senior tag

Meglett a platina, aki meg akarja csinálni annak ajánlom, hogy a 2.1es patch előtt tegye meg, mivel PC-n már nerfelve vannak a Bountyk után járó exp-ek.

(#129) Rabbitf_24 válasza k4rL^ (#128) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

hol tudtad összehozni a 50-es destructiont? (50 tárgyat kell egyhuzamba szétkapni). Egyébként :R

(#130) baphomet válasza Rabbitf_24 (#129) üzenetére


baphomet
senior tag

Én itt csináltam meg: Act1 - Cemetery of the forsaken, van jó sok sírkő, közel egymáshoz. Nem árt némi sebesség bónusz, aztán meg csak szórni valami, minél nagyobb területre ható támadást.

WD-vel a Spirit barrage skill, Manitou rúnával a legjobb erre, mert automatikusan becélozza, és lövi az ellent, és mindent, ami rombolható. Gyakorlatilag megcsinálja a trophy-t helyetted. :)

[ Szerkesztve ]

(#131) Bencus88 válasza k4rL^ (#128) üzenetére


Bencus88
nagyúr

megvan a 6db 70-es kari? Nekem csak az böki a csőrömet a többit megcsinálnám. 80% körül vagyok.

(#132) Rabbitf_24 válasza baphomet (#130) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nekem csak egy barbár van meg egy wizard, talán a wizard blizzardjával meg forgószelével megoldható lesz. köszi!

(#133) k4rL^ válasza Bencus88 (#131) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja, a hardcore 70es kari, ami sok idö, a többi karaktert fel lehet húzni könnyebben.

(#132) Rabbitf_24: Azt legegyszerübb DH-val megcsinálni, de wizarddal is meg tudod, wave of forcet ajánlom, pl Act 5 cemetary vagy Act 3 Keep Depths.

[ Szerkesztve ]

(#134) Nescafé


Nescafé
őstag

Update érkezett..

 iPhone 15 Pro

(#135) pFEFErohni válasza Nescafé (#134) üzenetére


pFEFErohni
tag

2.1? :Y

ps4 Id: pFEFErohnii

(#136) Nescafé válasza pFEFErohni (#135) üzenetére


Nescafé
őstag

Nem , 1.03

 iPhone 15 Pro

(#137) pFEFErohni válasza Nescafé (#136) üzenetére


pFEFErohni
tag

Mármint tartalmilag akkor nem a pc-snek megfelelô 2.1!?

ps4 Id: pFEFErohnii

(#138) Nescafé válasza pFEFErohni (#137) üzenetére


Nescafé
őstag

Bonus acts will now cycle daily
Nephalem glory discriptiob updated
Belial can always be defeated
Massacre bonus will be the same for all players in local game.

 iPhone 15 Pro

(#139) front3r


front3r
őstag

2.1-es patch MA JÖN! http://feedproxy.google.com/~r/PSBlog/~3/eM_Rc8NhlK8/

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#140) Nescafé válasza front3r (#139) üzenetére


Nescafé
őstag

Szuper :)

 iPhone 15 Pro

(#141) Gryzor


Gryzor
csendes tag

Sziasztok!

A patch óta egy kis "kincses" goblin mászkál velem mindenhova. Tudja valaki, hogy mi a szerepe?

(#142) Bencus88 válasza Gryzor (#141) üzenetére


Bencus88
nagyúr

úgy emlékszem korábban erről esett szó, pont Nekem volt hasonló. Ezt az egyik item adja mászkál veled felkapkodja a fehér itemeket és x item után dob egy random sárgát vagy legendaryt. De addig nem szabad mghalni. Ha lesz jobb cuccod cseréld le én úgy vettem észre, hogy nem sokat ér.

(#143) Gryzor válasza Bencus88 (#142) üzenetére


Gryzor
csendes tag

Köszi!
Ez lesz az, azt láttam, hogy elnyeli a fehér cuccukat de, hogy dob is azt nem figyeltem.

(#144) Advent


Advent
tag

Sziasztok !

Marauder visage kerestetik, psn id Muki-13 .

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#145) A.tessz válasza Gryzor (#143) üzenetére


A.tessz
senior tag

Eredetileg írja mennyi common item kell ahhoz , hogy dobjon egy ritka vagy akár legendás cuccot!

[ Szerkesztve ]

(#146) nubyy


nubyy
aktív tag

Am. nektek is hullik a legendary/set item szombatonkent? Utolso 2 hetben olyan 5 ora hent alatt legalabb 50 legendary/set esett ki. Lgtobbje hulladek, de akadt kozte par jo dolog. Kadala is dobalta rendesen, Firebird setbol 4-et meg egy Ball of Hate-et sikerult kiszedni 1 delutan alatt. Emelett dobalt meg sok kukas cuccot.

[ Szerkesztve ]

(#147) szuszi86


szuszi86
csendes tag

Sziasztok

Ha használtan (promo) veszem meg PS4re a Diablo-t akkor tudom használni ugyanúgy mint ha új lenne? Tudok-e multiba menni, vagy csak solo?

(bocs ha már volt ilyen téma, a kereső nem talált ilyesmit)

Üdv,
Szuszi

[ Szerkesztve ]

(#148) A.tessz válasza szuszi86 (#147) üzenetére


A.tessz
senior tag

Igen nyugodtan tudod használni!

(#149) Buddhha


Buddhha
tag

Sziasztok!

Jelentem csatlakoztam a PS4-es Diablo táborhoz...
Egy darabig csak szintezés lesz, de ha gondoljátok vegyetek fel...

Üdv!
Buddhha

[ Szerkesztve ]

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#150) Tatyla


Tatyla
őstag

Csak be húztam ezt az Evil Withint mindennel együtt még csütörtökön de nem bántam meg, letterbox off, film noar zéró és még így nem is olyan rossz a grafika, 11.chapterben járok volt pár anyázós rész mert az ilyen menekülős részeket nem nagyon szeretem de összeségében tetszik, így már kíváncsi vagyok nagyon a három kiegre is.

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.