Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4

Hozzászólások

(#251) szucstom


szucstom
őstag

Sziasztok!

elkezdtem én is konzolon D3-at tolni, ha valaki esetleg innen aktív, vegyen fel nyugodtan, vagy írjon itt és szívesen csatlakoznék partiba! :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#252) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok.

Pár napja én is megvettem a játékot és egy dokival kezdtem a konzolos Diablo pályafutásomat. :)
Bárki jelölhet barátnak aki még nyomja, partyban jobb játszani mint egyedül.
Misilaci a nevem.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#253) Lust


Lust
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Megvettem a D3-t PS4-re, de nem merem összefűzni a PS fiókom a Blizzardal.
PC-n nem szeretném elveszíteni az a pár ezer játékórát, karaktereket.....
Tehát szeretném meg tudni, hogy hogyan is működik a Blizzard fiók csatolása Pc és PS között? Valamint hasonló képen vagyok Overwatch terén annyi különbséggel, hogy az csak PS4-re van meg lemezen és nem jelzi a Blizz accom.

Mi van csatolom a Google fiókomat meg a PS fiókomat? Az egyik felülírja a másik játékokat vagy külön külön látszik majd mind?

Elég kusza, kérlek nézzétek el!

Előre is hálásan köszönöm a segítséget!

:R

(#254) leslieke válasza Lust (#253) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Nem átjárható a két platform, így nem hinném, hogy elvesznének a PC-s adatok.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#255) Lust válasza leslieke (#254) üzenetére


Lust
újonc

Szia!

Igen én is így gondolom, de nem mertem meglépni.Nem tudom, hogy valaki járt-e már így!

Köszönöm!

(#256) leslieke válasza Lust (#255) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én csak konzolon játszottam a D3-al.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#257) Lust válasza leslieke (#254) üzenetére


Lust
újonc

Ezt írja, ha hozzá akarom kapcsolni a PS fiókomat mielőtt jóváhagynám!

"Note: Any previous connections will be removed."

Ez talán azt feltételezi, ha Facebook vagy Google van hozzá csatolva az t leválasztja és csak a PSN lesz.
Mert azért se csináltam, hogy mindent felül ír.

Vélemény?

Köszönöm!

(#258) leslieke válasza Lust (#257) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

Itt az írja egy hozzászóló, hogy nem vész el semmi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#259) Lacko66 válasza Lust (#253) üzenetére


Lacko66
tag

Szia.
Nem olyan rég vettem meg én is a D3-at konzolra (kb 10 napja) és nem csináltam semmit, csak kreáltam egy görbehátút (wd) és játszom. Igaz, én nem fűztem össze semmit semmivel, nem is tudom annak lenne-e valamilyen gyakorlati haszna, egyszerűen csak elkezdtem játszani. Ha PC-n belépek a játékba, akkor ott az eddigi összes karakterem, konzolon pedig egyelőre ez az egy doki. Semmi sem tűnt el sehonnan.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#260) Lust válasza Lacko66 (#259) üzenetére


Lust
újonc

Köszönöm szépen a válaszokat! Jelentem megnyugodtam, ha csatoltam a fiókhoz valamit jelentkezem! ;)

(#261) szucstom


szucstom
őstag

Konkrétan semmi köze a két platformnak egymáshoz, így ha össze is kapcsolod, hátrányod nem lesz belőle. Ha esetleg kell segítség, vegyél fel. Per pillanat egy rathma nekróval tolom.

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#262) szucstom


szucstom
őstag

Ha esetleg valaki aktívabban tolja mostanság a D3-at, jelezném, hogy egy Rathma nekro várja párját Gr70 környékére :D

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#263) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Részemről lezárult a Diablos korszak, eladtam a játékot és a gépet is.

Ha lesz D4, majd arra újra benevezek. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#264) Jim-X


Jim-X
őstag

Sziasztok!

Elkezdtem tegnap megint egy kicsit bohockodni a Diabloval, van meg esetleg aki PS4-rol tolja manapsag?

A játék az nem játék!

(#265) Cetli


Cetli
tag

Sziasztok.
Egy vagy kettő embert keresnék egy kis segítségre. Conquests Boss Mode vagy Conquests Curses! Sajnos egy hiányzik már a Season Journey S24 ből. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.