Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4

Hozzászólások

(#151) Tatyla


Tatyla
őstag

Bocsánat nem ide akartam

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#152) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Eléggé kihalt itt mindenki, valaki játszik még a játékkal?:)

Aki igen, az vegyen fel!:) RiDu008

(#153) Kindgrind válasza Black Dragon (#152) üzenetére


Kindgrind
aktív tag

Én most vettem meg. Majd felveszlek aztán játszhatunk :)

PSN: TheKindgrind

(#154) Black Dragon válasza Kindgrind (#153) üzenetére


Black Dragon
addikt

Rendben, várlak.:)

(#155) RetroJack


RetroJack
tag

Hali ! A kiegészítők mind a lemezen vannak vagy letöltő kódok járnak hozzá? Használtan találtam jo áron..

(#156) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok
Ha pcn van már meglévő accountom és be lépek konzolon vele akkor elérhetőek a karakterek vagy elölről kell kezdeni.

(#157) Phausto válasza Roland861010 (#156) üzenetére


Phausto
tag

Szia.

A platformok között nincs átjárás. Tehát a pc-s karakterek nem elérhetők más platformon. Ha konzolon játszol, ott külön account-od van. PS4-en a SEN accountoddal lépsz be, nem a pc-s battle.net acc-al. Maga a játék is a Sony szervereit használja, nem a Blizzard-ét, ezáltal nincs is folyamatos update hozzá a Blizzard részéről. Persze a patch-eket megkapják a konzolos veriziók is, de a szerverek nem a Blizzard felügyelete alatt vannak (sok is a csaló ugye). Ugyanígy nincs átjárás a konzol generációk között (PS3-PS4, Xbox360-Xbox One).

#RetroJack:
Ha konzolra megveszed az Ultimate Evil Edition-t, az tartalmazza az alapjátékot is és a Reaper of Souls kiegészítőt is (tehát mindent). Az enyémbe azt hiszem csak egyetlen kód volt, amivel egy extra tárgyat lehetett beszerezni (Infernal pauldron), de annak nem sok jelentősége van.

[ Szerkesztve ]

(#158) Advent


Advent
tag

Sziasztok !

Tudja valaki mikor jön ki az új patch amiben megjelenik konzolon a Season ?
Ha valakinek van kedve játszani amikor kijön a season és egy új karaktert elkezdeni , csaló játékosok nélkül vegyen fel barátnak .
ui . : dobj egy üzit a kérés mellé hogy tudjalak hova sorolni .

Psn ID: Muki-13 , Btag : LiquiDSuN#2963 , Steam : Liquid_Sun

(#159) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Üdv PC-n játszottam a játékkal a megjelenése óta, beszereztem PS4-re is fél év kihagyás után.
Olyan kérdésem lenne hogy mivel több ezer órát toltam már PC-n, egyből adventura mennék de ehhez meg kéne mind az 5 act teljesítése .
Ezt csak úgy tudom átugrani ha behívok valakit akinek megvan az 5. act ?
Hát ha mást nem holnap elkezdem a storyt újra, de jobb volna kihagyni :N

Psn id: antistar83y

[ Szerkesztve ]

(#160) Phausto válasza Jimy83 (#159) üzenetére


Phausto
tag

Ha már több ezer órát beletoltál, akkor miért olyan nagy kunszt beletenni megint 3-4 órát a kampányba? :U

#Advent:
Ha jól tudom szezon konzolra a 10-es szezontól lesz. Tehát a most kezdődő 9 után :)

[ Szerkesztve ]

(#161) Jimy83 válasza Phausto (#160) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Kihagytam volna mert unalmas, de már végig szaladtam rajt .

(#162) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok
Gondolkodtam pc után ps4-re is meg venném a játékot.Még mindig sok a csaló?Paragon hack még mindig megy benne?

(#163) Jimy83 válasza Roland861010 (#162) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Hát már belefutottam vagy 3db 10k paragonú tagba T1-en, pedig fél órát ha coopoztam .

(#164) Roland861010 válasza Jimy83 (#163) üzenetére


Roland861010
addikt

Őket nem bannolják?
Próbáltam rá keresni de nem találtam semmit hogy mitől is lesznek max paragonon...

(#165) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Hat nem igazan, igy az egesz public felejtos.
Marad az offline vagy a felvett emberekkel jatszas, randomokkal amugy se lehetne nincs kick opcio, komunikacio csak mikrofonnal.
Hianyzik nekem a leaderboard is, bar csalokkal ennek nem sok ertelme lenne.
Sajnos nincs meg season se .
Ugyhogy nalam csalodas a pc verzio utan, hiaba jobb az iranyitas paddal.

(#166) Roland861010 válasza Jimy83 (#165) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló!
Ha barátnak veszek fel valakit akkor azzal offline-ban is tudok játszani vagy csak online ?

(#167) apic válasza Roland861010 (#166) üzenetére


apic
csendes tag

Üdv. Valaki játszik még?:D

(#168) leslieke válasza apic (#167) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Üdv, én igen, de csak heti 1-2 alkalommal jut rá idő.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#169) apic válasza leslieke (#168) üzenetére


apic
csendes tag

Szia ha gondolod vegyél fel MiLc95

(#170) leslieke válasza apic (#169) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Milyen karakterrel és milyen szinten játszol?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#171) apic válasza leslieke (#170) üzenetére


apic
csendes tag

van egy deamon hunterem gr 55+ on nyomom , meg paragon 200+
de most seasonba wizard

(#172) Tengri válasza apic (#171) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!
Ha gondolod season-ozhatunk, illetve tolhatjuk GR-t is.
Tisza1213 az ID-m.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#173) apic válasza Tengri (#172) üzenetére


apic
csendes tag

Hétfőtől leszek :)

(#174) Tengri válasza apic (#173) üzenetére


Tengri
senior tag

Küldtem barátfelkérést. ;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#175) apic válasza Tengri (#174) üzenetére


apic
csendes tag

megvagy :D

(#176) leslieke válasza apic (#171) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ma felveszlek én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#177) leslieke válasza Tengri (#172) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Neked is küldök. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#178) Tengri válasza leslieke (#177) üzenetére


Tengri
senior tag

Felvettelek :)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#179) leslieke válasza Tengri (#178) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#180) Tengri válasza leslieke (#179) üzenetére


Tengri
senior tag

;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#181) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Napok óta nem tudtam játszani..és a héten már nem is lesz időm.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#182) pomk válasza leslieke (#181) üzenetére


pomk
őstag

Engem is vegyetek fel!
Nem sokat játszom, heti 1-2-3 alkalommal, de akkor szívesen társulnék valakivel.

Az új patchez mit szóltok? Ha jól láttam bekerült a season karakter indítás lehetősége. :))

(#183) Tengri válasza pomk (#182) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

PSN ID-d megadod? akkor felveszlek

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#184) pomk válasza Tengri (#183) üzenetére


pomk
őstag

Pomk_HU
Köszi!

(#185) Tengri válasza pomk (#184) üzenetére


Tengri
senior tag

Küldtem. ;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#186) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Necro kieget megvettétek?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#187) apic válasza leslieke (#186) üzenetére


apic
csendes tag

már kint van?

megvéve

[ Szerkesztve ]

(#188) leslieke válasza apic (#187) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Tegnap jelent meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#189) apic válasza leslieke (#188) üzenetére


apic
csendes tag

Már lvl 70 necromancer :D

(#190) leslieke válasza apic (#189) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez gyors volt. Én még csak vásárlásig jutottam el.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#191) ldave


ldave
félisten

Hali! Múlt héten megvettem a játékot PS4-re én is + Necro DLC. Aki szeretne felvenni (ldaveuk) nyugodtan tegye és majd én is küldök kérést az itt megosztott nevekre :)

A Slime draws near! Command?

(#192) Tengri válasza ldave (#191) üzenetére


Tengri
senior tag

Felvettelek ;)

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#193) skhz


skhz
újonc

Sziasztok! Az idm Palach1nta, aki gondolja vegyen fel bátran, nem rég vettem meg ps4re 😉

(#194) ldave


ldave
félisten

Amúgy hogy megy manapság az új karakter szintezése? Most simán végigjátszom a nekróval normálon, act5 végéig, de utána hogyan érdemes tovább?

A Slime draws near! Command?

(#195) skhz válasza ldave (#194) üzenetére


skhz
újonc

Adventure módban bounty, vagy rift. A bountyk azért jók, mert gyorsan megvannak és mindegyik ad xpt ha kèsz

(#196) dinostaRR


dinostaRR
tag

sziasztok, valaki tolja innen még aktívan? Nem rég vettem meg és jó lenne majd riftezgetni, bountyzni társaságban. Láttam hogy lehet ajándék legendary-t is küldeni ismerősöknek. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#197) ldave válasza dinostaRR (#196) üzenetére


ldave
félisten

Nekem egy 70-es monkom van, Torment 1-2 környékén tudok vele haladni és egy 60-as nekróm, akivel tegnap este fejeztem be először act5-öt.

A Slime draws near! Command?

(#198) dinostaRR válasza ldave (#197) üzenetére


dinostaRR
tag

Én most jelenleg 51-es vagyok act 3 legelején, vegyél fel nyugodtan majd ha letudom a story-t játszhatnánk ha úgy van! Én szintén nekróval vagyok.

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#199) pomk válasza dinostaRR (#198) üzenetére


pomk
őstag

Nekró kiegészítő milyen egyébként?
"Csak" egy új karakter skillekkel, vagy sztori is van hozzá? Új Act, egyéb?

(#200) apic válasza pomk (#199) üzenetére


apic
csendes tag

Nem egy nagy eresztés, úgy ahogy írtad , sztori nincs hozzá , csak settek, itemek,portré keret,wing, skillek meg ugye a karakter.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Diablo 3 - PS4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.