Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Grafiqs válasza gLes (#49) üzenetére


Grafiqs
őstag

A Chip logóban egyetértünk, de ügye az üzlet az üzlet! ;]

G

[Szerkesztve]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#52) moonman


moonman
titán

csipmonnyonle. vagy váltson logót. :)

nekem az olvasóink leveleiből rovat a kedvencem. azzal vezetek be.

(#53) Parci válasza Integra (#43) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

bár ez már üzleti titok kategória, de természetesen minden olyan dolog rögzítve van a szerződésben, amit valamelyik fél fontosnak ítélt.

worry not, friends ;)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#54) Esmein válasza moonman (#52) üzenetére


Esmein
nagyúr

Vennem kéne chip-et ? ... Nem maradna lóvé gépre. Egyszer legyen egyben a masina úgy beállok mint a mocsok, meg persze veszek mást is :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#55) marcee válasza Esmein (#40) üzenetére


marcee
addikt

(Nálam is csinálja az 1.0.3, de nem csak a ph!-n. Korábbi verzióval nem volt gondom)

Szerk: Ellenben a fórumban lévő képek lesseb letöltődése után a keretből kicsúszó hsz-eket, csak itt a ph!-n láttam.

[Szerkesztve]

\m/

(#56) Grafiqs válasza Parci (#53) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nekem csak ez a mondat nem tetszik:

''A tervek szerint 2005. május 4-én elinduló Prohardver-Vogel Burda Network képviseli a cégek egyesített online megjelenését.''

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#57) Parci válasza Grafiqs (#56) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez egy sajtóközlemény részlet, ami ráadásul a piaci szereplőknek szólt, nem nekünk, közembereknek, földi halandóknak :).

de, a PH! szervere a miénk, a kód a miénk, a cég a miénk, a csapat változatlan -- minden ugyanúgy zajlik most is, mint 2 hónapja. ha lenne változás, tudnom kéne, mert nekem kéne aláírnom :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#58) Integra válasza Parci (#53) üzenetére


Integra
titán

ez az info amit most írtál szerintem még messze nem az, de a lényeg hogy akkor rendesen bebiztosítottátok magatokat jogilag.
enélkül csak gáz van, adott szó szart sem ér ebben a világban már

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59) jakobkacsa válasza marcee (#55) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

kilogo hszeket en is lattam mar, sokszor, Firefox, ofkorsz
sot, nekem mar sikerult egyszer egy igen erdekes dolgot csinalnom:
oldalrefresh kozben felfele gorgettem, es az ''Utolso hozzaszolasaim'' lista gordult felfele, es az elso 3 a listarol tullogot (felfele) a kereten :F

Dyslexia for cure found!

(#60) Integra válasza Esmein (#54) üzenetére


Integra
titán

minek?
itt van neten minden :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#61) Grafiqs válasza Parci (#57) üzenetére


Grafiqs
őstag

Igen bocs nem tettem oda a linket (alulról a sajtószoba), csak ugye szakmai ártalom. :B :U

Egy pont. Mert annak ugye... ;)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#62) Parci válasza Integra (#58) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez így van. tulajdont szerezni egy másik cégben ugyanakkor csak írásban lehet. de amúgy sem tettünk még csak ráutaló magatartást sem :) (szép mondat ez így...)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#63) jakobkacsa válasza Parci (#57) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

az aprilis 20-i bejelentes bezart/torolt [Re: Hír] topicjaba is irtam, akkor most itt is:

sok szerencset, kitartas a makacs es onfeju nemetekkel :)

Dyslexia for cure found!

(#64) Grafiqs válasza jakobkacsa (#63) üzenetére


Grafiqs
őstag

Kiegészíteném: erőszakos, és sokszor hozzá nem értő (lásd. Ringier-Blikk)

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#65) Grafiqs válasza Parci (#62) üzenetére


Grafiqs
őstag

Akkor ezért tünt el a PH az INDEX.HU linksorábol is?!

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#66) Parci válasza jakobkacsa (#63) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

jah, erről is írok:

a kiadónál van egy darab jófej, értelmes, kedves, felkészült német ügyvez. rajta kívül van még n db (sok) klasszfej magyar humaniod ;). egész antropomorf mindenki ;], egy fejük van, két lábuk :D.

(csak mert vmiért mindenki úgy gondolja, hogy vogelburda hungary = németek, pedig nem)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#67) Parci válasza Grafiqs (#65) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem, az valami ''indexes véletlen'' volt. ne menjünk bele, felmenne a pumpám. most visszakerült :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#68) Grafiqs válasza Parci (#67) üzenetére


Grafiqs
őstag

Sejtem. :R

G

[Szerkesztve]

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#69) Grafiqs válasza Parci (#66) üzenetére


Grafiqs
őstag

A Blikk is magyar és mégis német... ;]


G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#70) erdoke


erdoke
titán

Ez se fog engem igazán érinteni, nálam a nyomtatott sajtóból szinte már csak a Sport Autó maradt (BTW az fógelburda vagy más? :D).

A legjobb aláírás a héten

(#71) jakobkacsa válasza Parci (#66) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

valojaban kb. tisztaban vagyok Vogelek itthoni szervezetevel (bar szemelyesen nem volt soha dolgom veluk), de az egyetlen nemet vezig is valahova a nemet kozpontnak tartozik elszamolassal
roluk pedig erdekes dolgokat is hallottam meg azelott, hogy a hazai Vogelbol kivalt volna az MPCM es tarsai - persze nem sokkal erdekesebbeket, mint majdnem tetszoleges nemet vallalat felsovezeteserol gondolni-hallani-tanulni lehet

ofkorsz ez csak a gazdasagi/vallalatiranyitasi (sot, konszerniranyitasi) resze a dolognak, nagyon jol tudom, hogy ungarische emberkek alkotjak a hazai Vogel-Burdat

es egyebkent is, a ''sok szerencset'' inkabb a PH! jovojere vonatkozott, nem a Te harcodra az imperialista megszallokkal :D - ahhoz a kitartast kivantam


Dyslexia for cure found!

(#72) Parci válasza jakobkacsa (#71) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ha hirtelen megkergülnek, mi hirtelen felmondunk.
de se ők nem fognak megkergülni, se mi felmondani :).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#73) jakobkacsa válasza Parci (#72) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

na nem, a nemetek nem kifejezetten a megkergulos fajta :)
ok vagy nem kergek, vagy mindig is kergek voltak :)

Dyslexia for cure found!

(#75) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

Bővebben: link

Dyslexia for cure found!

(#76) Grafiqs válasza jakobkacsa (#75) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nah, erre probáltam halkan célozni.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#77) jakobkacsa válasza Grafiqs (#76) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

marmint mire? ez 3 hetes hir
a CHIPpel valo forumbeli egyuttmukodes meg mar nem is tudom hany honapja kezdodott

Dyslexia for cure found!

(#79) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

a hirnek volt topicja, az elejen irtam bele, aztan - tippelek - Parci ugy dontott, hogy meg nem jott el az ideje megtargyalni/kitargyalni, esetleg oda nem illo hozzaszolasok es/vagy flame szulettek, es torlesre kerult szegeny totyik

Dyslexia for cure found!

(#80) Grafiqs válasza jakobkacsa (#79) üzenetére


Grafiqs
őstag

Visszavonom sorry! :B

A hsz.-eket töröltetem.

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#81) Sianis


Sianis
addikt

Szvsz én örülök, hogy kicsit foglalkozunk az írott magazinnal is! Én minden hónapban meveszem, lassan előfizetésre is elszánom magam, hátha lesz valami PH!-s előfizetés is a magazinra, akkor aztán tényleg boldok lennék! :) Mindenesetre sok sikert, mindkét, mostmár egyesül gárdának! :R ...továbbra is

(#82) Notes


Notes
senior tag

Parci! Ha már változik (at last...) a PH! logó, akkor nem lehetne pályázatot hírdetni a PH! olvasói között? Van itt elég sok kreatív, rajzolós, egértologatós, beküldős, (szerintem) emberke. A legjobb pályamű lehetne az új PH! logó.

Romanes eunt domus!

(#83) Parci válasza Notes (#82) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de, valszeg lesz ilyen. csak előbb összerakjuk az új oldalt (nagyjából fix, hogy mi változik).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#84) Loretto válasza Parci (#1) üzenetére


Loretto
veterán

Mi vitt rá Benneteket a ''fúzióra'' ? Publikus?
bocsi ha kérdezték, nem volt időm melohelyen elolvasni a topicot

Soirée...

(#85) Vangelis válasza Parci (#83) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mégis nagyjából mi:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#86) Szőrös  válasza Loretto (#84) üzenetére


Szőrös 
veterán

Erre én is kíváncsi lennék. Vagyis arra, hogy a jövőben milyen változások várhatóak ? Oldal szerkezet változik ?Több akciós szolgáltatás lesz meg játék ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#87) Parci válasza Szőrös  (#86) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

első körben csak egy design egyszerűsítés lesz -- tehát nuku funkciók, csak kicsit kipucoljuk az oldalt. ezzel egy időben én újfent átírom az oldal kódját, jön a RI/OS R4. de ez is csak annyit jelent, hogy nulláról összerakom az engine-t mostani tudására.

az új oldalhoz kell majd egy új logó.

és ha mindez megvan, jönnek az új feature-ök. persze ezeket fejben tartva írom újra az engine-t, tehát előkészítem nekik a terepet. ezekről még korai lenne beszélni (a konkurencia figyel sajnos.. ;)), de hamarosan látni fogjátok (pár hónap).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#88) Szőrös  válasza Parci (#87) üzenetére


Szőrös 
veterán

Köszi az infót. Sok sikert . Remélem jól fog elsülni ez a ''fúzió''. :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#89) Parci válasza Loretto (#84) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

leginkább az ''egyedül nem megy'' ideológia. egyrészt. mindez azért, mert a többi, konkurens portál is együttműködéseket kezdett nagy kiadókkal -- akiknek helyenként a PH! nem a szívük csücske, ergo közösen is szívesen ''szednék el a hirdetőit''. meg ilyenek.

tök egyedül egyre nehezebb életben maradni :(.

de, ami ennél fontosabb, hogy egy iszonyatosan jó koncepciót sikerült összerakni, ha nem is lenne konkurenciánk, akkor is érdemes lenne nyomni. rengeteg új kapu nyílik meg mindkét fél előtt, a PH!-t szinte bárhova ''el lehet juttatni'' így.

a hosszútávú jövőnket lényegesen stabilabban biztosítja, ugyanakkor gyakorlatilag semmilyen megkötéssel nem jár. biztos, hogy sok embert zavarni fog a chip logó eleinte -- de az ''csak'' egy együttműködés jelzése. hogy milyen tartalommal töltjük fel, az csak rajtunk múlik. önmagában nem jelent semmit. se hanyatlást, se fellendülést.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#90) sh4d0w válasza Sianis (#81) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nagyon régen én is gondolkodtam a CHIP előfizetésén; már-már rászántam volna magam, amikor hirtelen bekövetkezett a szakadás a kiadónál. Aztán most a Magyar PC Magazin előfizetői is ráféztak, kapják a remek kis PCW*-öt... Ez meggyőzött arról, hogy inkább megveszem drágábban, de akkor megvan a választás lehetősége.Még: az új CHIP kezd hasonlítani arra, ami korábban volt - színvonalas, nem hülyejúzereknek való.

https://www.coreinfinity.tech

(#91) Loretto válasza Parci (#89) üzenetére


Loretto
veterán

Értem. Nos igen a több lábon állás sehol sem elhanyagolandó.... Ha el akarják szedni hírdetőket, nekem 2 dolgot jelent:
1. el lehet venni tőletek (ugye ez balgaság)
2. komoly konkureniatényezők vagyok, ami akár ''hízelgő'' is lehet.

a PH!-t szinte bárhova ''el lehet juttatni'' így. Ez nemzetközi terjeszkedést is takarna?

Ha téleg az van amit leírtál, hogy semmilyen kompromisszumot nem, igényel és kölcsönösen előnyös a dolog a jövőre nézve, akkor nyugodtan dőlhettek hátra. ;)

Soirée...

(#92) Celtic válasza viharhozo (#4) üzenetére


Celtic
tag

Ez azért van, mert fogalmad sincs a piaci helyzetről.

2 mondatban:

1. A Vogel adta ki anno a Chip Magazint, amit a Vogel+Burda egyesülés után (legalábbis a kezdeti gárda szempontjából) a nemrég megszűnő Magyar PC Magazin lett. A mai Chip Magazint a Vogel Burda Communications adja ki, aki a CP-t is ''maga mellé vette''. Megszűnő...?

2. A Burda a világ egyik legnagyobb (kiadó is) cége, és egyáltalán nem a női ''szaklap''-kiadásból szerzi kenyere javát.

Lehet nézni utána neten (a macska meg fel van mászva a fára, tudom).

Szóval a ''de azért sok sikert'' ezekért sántít (mint az egész nyuszid, láb nélkül).

Celtic [L.I.P.] - voltam házigazda, vagyok tag

(#93) Parci válasza Loretto (#91) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az biztos, hogy hízelgő, de azért te is paráznál :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#94) Loretto válasza Parci (#93) üzenetére


Loretto
veterán

Nyilvánvaló. :)

Soirée...

(#95) MoneyM


MoneyM
senior tag

most hova tűnt a ph logo aljáról a chip jel?
http://prohardver.hu/index_vogel.php


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#96) ReJim


ReJim
őstag

na, most akkor végülis ez olyan ''banner csere'' szerűség (csak nagyobb)?:U;]
mert egyebet nem vettem ki, csak még azt, hogy együtt működtök...:F de miben is?:B

#95:
Hát szeritnem alapból sincs ott lent chip lógó... legalábbis a http://prohardver.hu/index.php-n nincs :(

[Szerkesztve]

</end.?>

(#97) Old Death


Old Death
senior tag

nem szeretem a változásokat...
De! ha ezzel jobb lesz a portál, pár plusz funkció kerül bele a RI/OS 4-el (a Javítsuk a Prohardvert! topic összes ötlete ;] ) no meg az együttmükődés is pozitivan befolyásolja az oldal életét, akkor hajrá... ;)
de majd véleményt igazából csak akkor lehet mondani ha kész lesz minden...

oldy

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#98) MoneyM


MoneyM
senior tag

örülök hogy jobb lesz a PH! portál:C

Чернобыльская атомная электростанция имени Владимира Ильича Ленина

(#99) Parci válasza ReJim (#96) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

hát, ''olyasmi'', csak jóval nagyobb :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#100) csiga997


csiga997
őstag

Not Found
The requested URL /index_vogel.php was not found on this server.

:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.