Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle

Hozzászólások

(#29) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Pár változás hardver ügyileg:

Eladtam a Giga 5850 OC-mat 26.-án és még az nap vettem egy mercurial vaport belőle.
A billentyűzetem tönkrement, így vennem kellett egy újat, ami elég egyszerű (1400ft volt aqua-ba, mercury 107 gombos magyar). Pár Dolog máshogy van rajta, de szerintem hamar megszokom. Ugye eladtam a vga-t és integrált vga híján egy szar laptopra voltam szorulva, amin az apróhirdetéseket nézegettem. A mai napont beutazva fél pestet vettem egy jó kis sapphire hd 4850-t.
Közel sem ugyanaz a teljesítmény, de nyár végéig bőségesen jó lesz. Úgy is csak cod2-re és cod4-re valamint fifa és fullhd filmekl nézegetésére használom a gépet (no meg az egyéb általános dolgok).
Volt már 4850-em, az is Sapphire volt csak éppen egy TOXIC, ami 675/1100-on ment alapból, a mostani 625/990.
Valamennyivel (1-2 cm) rövidebb a mostani, mint a toxic, de a toxic vagy 3-4 centivel rövidebb az 5850-hez képest (csak úgy viszonyításképpen), arról nem is beszélve, hogy az órajel, amit simán bírt 925/1200 volt. És ráadásul a vga felépítése is sokkal erősebb. Bár gondolom ezzel nem sok embernek mondtam újat, de érdekességnek felvetettem.
Szándékomban állt venni még 4gb ram-ot (mert olcsó), de végül semmi nem lett belőle, hiszen ez a 4gb is bőven elég mindenre egyenlőre.

Bár van egy kis hiányérzetem a mostani vga-val kapcsolatban, nagyon örülök neki, hiszen tudom használni a gépet. Szándékom egyenlőre csak annyi vele, hogy majd mikor egy-egy erősebb vga-t megveszek illetve eladok az átmeneti helyzetben (amikor elvileg nem lenne semmi más a kéznél) ez fog működni, amolyan integrált vga féleképpen. Nem tudom mennyire érthető, igazából nagyon fáradt vagyok.

Még valami:D Elővettem a Harry Potter első kötetét ismét, 12-13 évesen nagy rajongója voltam, 18x kiolvastam egy-egy részét és most is lassan 20 éves fejjel 2 nap alatt 250 oldalt olvastam el. Csak úgy szállnak az órák az olvasása közben.
Amúgy szerintem teljesen más a film, mint a könyv, de ez szubjektív. Nílván ilyen hosszú történeteket nehéz belesűríteni pár órába.
Na de mindegy, jóéjt mindenkinek, aki esetleg most olvasná a bejegyzést!

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  primz's battle
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.