Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:50:05

LOGOUT.hu

Prestigio Multipad 7.0 HD+

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Spike74


Spike74
újonc

Sziasztok, próbáltam megcsinálni, de nekem ez a hiba jött be, csatolt kép, azóta nem tudom még a kezdőoldalt sem bekapcsolni. Mit lehet tenni? Segítsetek légyszi..

(#152) esox válasza Spike74 (#151) üzenetére


esox
senior tag

Nálam is volt ilyen és a másik toolal sikerült törölnöm. Nézd itt.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#153) Spike74


Spike74
újonc

Szia, köszönöm a segítséget, de újabb probléma, nekem erre meg azt írja ki. Van esetleg olyan img file, amit neked elfogadott? Belinkelnéd, ha megkérlek?
Köszönöm szépen

[ Szerkesztve ]

(#154) esox válasza Spike74 (#153) üzenetére


esox
senior tag

korábbi hsz-ban van egy doksi, abban beágyazva megtalálsz mindent. Nekem minden onnan van.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#155) Spike74


Spike74
újonc

Azzal csináltam, köszönöm azért, azzal írja ezeket a hibákat.

(#156) Zaji


Zaji
őstag

Nekem sikerült életre keltenem a tabletet. :))
Ez a szériaszámos dolog viszont nem akar működni. Az eszközben továbbra is ismeretlen a szériaszám. Próbáltam a leírásban foglaltak alapján, de nem tudom hol találom a lincesz mappát.
?

(#157) Spike74


Spike74
újonc

Sziasztok, segítsen már valaki, mert lehet, hogy én vagyok béna, de nem megy ez a dolog, pedig már küzdök vele mióta. Mindkét toolal próbáltam, de ha megpróbálom pl az usb burning toolba beimportálni a recowery.img filet, akkor azt írja ki, hogy " Parse burning iamge fail" Mit csinálok rosszúl? Vagy milyen filet kell beimportálni?
Ha pedig az Amlogic burning toolal próbálkozom, és próbálom a beimportálni az update zip filet, akkor azt írja ki, hogy "find no upgrade config, please load it manually" Mit szúrok el, iletve hogy töltsem föl másképpen, vagy milyen filét töltsek föl?
Köszönöm a segítséget előre is.

(#158) Attesz válasza Spike74 (#157) üzenetére


Attesz
aktív tag

Szia Spike74!

Én is elakadtam ennél a problémánál és nem találom a megoldást.
Ha esetleg Neked sikerül megcsinálni, akkor leírnád, hogy hogyan?

Köszönöm

Üdv

Attesz

(#159) Spike74


Spike74
újonc

Szia, egyelőre még küzdök, és keresgélek, mert nem tudom, hogy oldjam meg. Már több verzióval, és programmal is próbáltam, de egyelőre sikertelenül.

(#160) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Először is boldog új évet kívánok minden topic lakónak!

A következőben kérném a segítségeteket: Adott egy Prestigio Multipad 7.0 Ulra+ alias PMP3670B_WH
Vacak működés miatt a gyári oldalról leszedtem a hozzávaló fw-t. Nos azt tapasztaltam, hogy a wifit nem lehet bekapcsolni. Utánanéztem, de ez a hiba nem csak nálam jelentkezett a hivatalos :W rommal.
Ja a többi romra meg azt írják, hogy ott meg az érintő kijelző nem működik....
Honnan lehetne leszedni a hozzávaló, de működő romot? A dobozán 4.2-es verzió van, de a hivatalos oldalon csak 4.1.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#161) embe válasza embe (#160) üzenetére


embe
nagyúr

Na találtam egy működő, de rém lassú 4.2-es romot.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#162) #35438080 válasza esox (#123) üzenetére


#35438080
törölt tag

Üdvözöllek és Boldog Újévet Kívánok !
Bocs a zavarásért ,de segítségre volna szükségem !Van egy agyhalott Prestigio PMP3970B tabletem amit a Pc felismer és telepíti a Driverét is ! Sajnos itt elakadtam mert azt a sokat emlegetett doc x fájlt nem tudom letölteni ( halott a link ) Ha neked megvan letöltve nem volnál szíves elküldeni emailben vagy valami más módon ------apiq@freemail.hu-----címre. Esetleg ha némi tapasztalattal megerősítenéd azt külön megköszönöm

Kérlek ha időd engedi szánj rám néhány percet--Segítséged előre is KÖSZÖNÖM

(#163) Spike74


Spike74
újonc

Szia, hét tapasztalattal nem szolgálhatok, mert ahogy írtam, én is küzdök vele, még mindig, de a filét ide föltettem neked, innen le tudod tölteni:
http://data.hu/get/9395698/pmp3870cduo_no_boot_solution.docx

(#164) #35438080 válasza Spike74 (#163) üzenetére


#35438080
törölt tag

Köszönöm ! Gyakorolok erősen--egyelőre sikertelenül--4-15% nál megszakad a kapcsolat a PC vel.

(#165) esox válasza #35438080 (#164) üzenetére


esox
senior tag

Ha a nand flash törlést sikerül megcsinálni, onnantól már csaknkét reboot az egész. Két progit is használhatsz, nézd meg a korábbi írásaimat.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#166) SzaBIKA84 válasza esox (#127) üzenetére


SzaBIKA84
csendes tag

Sziasztok!

Először is köszi a leírást!

Elakadtam a doksival, mégpedig ott, hogy töltsem le a PMP3870 firmware-t. Honnan? Vagy az is benne van a doksiban, csak nem találom?

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#167) esox válasza SzaBIKA84 (#166) üzenetére


esox
senior tag

Innen le tudod szedni.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#168) SzaBIKA84 válasza esox (#167) üzenetére


SzaBIKA84
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm!
Neki is látok! ;-)

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#169) SzaBIKA84 válasza esox (#167) üzenetére


SzaBIKA84
csendes tag

Üdv ismét!

Én is elakadtam az AMLogic Burning Tool-nál.

Aztán csend. Semmi nem történik.
Az baj, ha Windows 10-em van? Az USB Burning Tool-ból a linkelt van telepítve.

Amúgy a tab semeddig sem jut a Boot-tal, mert hiába kapcsolom be, a kép fekete marad.
Bármi tipp, ami segíthet? :R

P.S.: a config_progress.xml-t kézzel töltöttem be (import) mert hiányolta. Anélkül semmit nem volt hajlandó csinálni.
__________________________________________________________________________________________

UPDATE #1: Sikerült! A baj az volt, hogy nem a config_progress.xml-t kell importálni, hanem a config_progress_reset.xml-t! Utána tovább ment a művelet! Köszönöm!!! :C :R

[ Szerkesztve ]

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#170) esox válasza SzaBIKA84 (#169) üzenetére


esox
senior tag

Szuper. Akkor az sd kártyás dupla boot is megvolt és akkor újra műxik remélem?!

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#171) SzaBIKA84 válasza esox (#170) üzenetére


SzaBIKA84
csendes tag

Igen. Működik, csak az eredeti szériaszám nincs meg, mert nincsen rajta a tabon...
De beírtam helyette egy randomot, azt elfogadta. Aztán ha az ismerős, akié a tablet megtalálja a doksiját, akkor majd átírom a hivatalosra.

Köszönöm mégegyszer! :C

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#172) esox válasza SzaBIKA84 (#171) üzenetére


esox
senior tag

Örvendetes. Úgy látom, hogy most már minden fórumra betévedő meg tudja "javítani" a kütyüt kisebb nagyobb buktatók után. :DD
Köszönhetjük ezt A DOKSInak, amit egyszer valaki megcsinált és közkincsé tette :) és annak, hogy senki sem adta fel és próbálkozott és próbálkozott.

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#173) #35438080 válasza esox (#172) üzenetére


#35438080
törölt tag

Hello!
Igen Örvendetes a hír hogy ,sokan képesek feltámasztani tetszhalott állapotú tabletüket !
Sajnos nekem MINDEN erőfeszítésem ellenére sem sikerült eddig.PMP3970B tabletről van szó
Szerintem mindent a leírtak alapján csinálok és 4 ill 15 % fölé sehogy sem tudok jutni.
Frissen telepített rendszer--Angol nyelvű rendszer--Laptop-- eddig semmi eredményt nem hozott.
Pedig hasonló állapotban lévő Ainol Tabletek már ébredtek fel kezem alatt --EZ makacs
Esetleg valaki --valami ötletet ha volna szíves adni örömmel-KÖSZÖNETTEL venném

(#174) SzaBIKA84 válasza #35438080 (#173) üzenetére


SzaBIKA84
csendes tag

Nekem az volt a 15%-os gondom, hogy rossz XML-t próbáltam. Írtam is feljebb, úgy próbáltad?

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#175) #35438080 válasza SzaBIKA84 (#174) üzenetére


#35438080
törölt tag

Hello!
Ezekre a fájlokra gondolsz ? : config_port /config_progress_demo /config_progress_erase / config_progress_reset / és pontosan melyiket kellene kézileg betölteni ?

(#176) Spike74


Spike74
újonc

[L:/dl/upc/2016-01/17/583813_ydfyv2jalo85euhi_problem_2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/17/583813_ydfyv2jalo85euhi_problem_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
Nekem nem megy tovább max 33%, aztán szétkapcsolja, és kiírja, hogy fail.
Valami ötlet? Mindegy melyik filet importálom.

[ Szerkesztve ]

(#177) #35438080 válasza SzaBIKA84 (#174) üzenetére


#35438080
törölt tag

Hello!
Igen próbáltam az XML fájlok bemásolásával is de eddig eredménytelenül !
Esetleg valami ötleted ha volna még kipróbálnám mielőtt hardveres megoldást keresnék ( alaplap csere )
Valakinek nem volna véletlenül egy ép és hibátlan PMP 3970B alkaplap . Akár csere vagy kp ban is érdekelne

(#178) Attesz válasza Spike74 (#176) üzenetére


Attesz
aktív tag

Sziasztok!

Nekem is ugyan ezt csinálja.

33%-nál nem megy tovább.

Üdv

Attesz

(#179) keozoltan


keozoltan
újonc

Hali Mindenkinek!

A kölyök (13 éves) úgy gondolta rootolja a Prestigio PMP5770d-s tabletjét. Nem sikerült!

Most van egy használhatatlan firmware nélküli tábla gépünk. Kérnék segítséget, hogyan éleszthetném fel?
(már nem garanciás)

Hard resettel nem indul. Sd kártyáról nem indul a firmware upgrade.
A PC-n keresztül nem működik, mert vagy az eszközt nem látják a programok, vagy az upgradehez .img kiterjesztésű fájlt kér.

(#180) golyós


golyós
őstag

Nekem is teljesen meghalt megint.Minden egyes bekapcsolásnál újra be kell állítani elölről a tabletet.
Olyan mintha minden indításnál resetelne.
Soha a büdös életbe többé nem veszek Prestigio terméket!!!
4x menne szervízbe. :W

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#181) westz válasza esox (#172) üzenetére


westz
tag

Sziasztok! Nekem a Prestigio multipad PMP5580C DUO tabletem csinálja ugyanezt, az elején logo-nál megáll. A gyerek kikapcsolta, feltettük tölteni, másnap már nem indult el. Az enyémhez nem találtam használható fórumot, tudtok esetleg segíteni? Power gomb + hangerő fel nem javít rajta, ugyanúgy áll a logo-nál. :(

üdv...westz............................................................................................................................... Hardware a számítógép azon része amibe bele lehet rúgni.

(#182) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ma reggel úgy ébredt a PMP3870C duo-m, hogy tégla.
A DOKSI alapján próbálom újraéleszteni, de sajnos nem akar bekapcsolni a felmásolt SD kártyával. VOL- power gombbal semmi, Vol+power komboval egyszer bekapcsolt az AML MX kezdőképernyővel, aztán kikapcsolt, és most már a töltést sem jelzi. Nem látja a AML sem.
Próbáltam SD kártyával, nélküle, PC-re dugva, és magában, vol+, és VOL-, és ezek valamennyi permutációja. Eredmény 0.
Van valami ötletetek, hogy mit kellene csinálni?
Köszönöm!

(#183) esox válasza dodopek (#182) üzenetére


esox
senior tag

Szeritnem amíg a pc nem fogja látni valamilyen ismeretlen usb eszközként is akár, addig semmit nem tudsz.
Nálam is volt már ilyen, írtam is korábban.
Próbálj másik kábelt, usb portot. Ha már felismeri, akkor menni fog.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#184) dodopek válasza esox (#183) üzenetére


dodopek
addikt

Lemondtam róla. :(

(#185) esox válasza dodopek (#184) üzenetére


esox
senior tag

Ha ráér és ide mered adni, tennék vele egy próbát. 13ik kerületben dolgozom. Töltést felveszi?

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#186) dodopek válasza esox (#185) üzenetére


dodopek
addikt

Valószínűleg azt sem. Legalábbis nem villan semmi. Bár a cpu melegszik...

(#187) Attesz válasza esox (#185) üzenetére


Attesz
aktív tag

Szia!

Esetleg az én tabletemre ránéznél?
Valamikor elhoznám Neked, ha van kedved és időd foglalkozni vele.

Üdv

Attesz

(#188) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!
Próbáltam a gyári visszaállítást a 42. hsz. alapján viszont nem sikerült.Kezdőképernyőnél leáll a TAB.
Valaki tud esetleg segíteni a dokumentumos megoldásban?:) Nagyon megköszönném!

(#189) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok! Lenne egy kis problémám.

Kaptam egy ilyen gépet, miszerint hibás, nem tudtam vele semmit csinálni, mert folyamatosan kiírta, hogy az indító alkalmazás leállt. Nyomtam rá egy factory resetet, működött, feltelepítettem rá a programokat, amik kellettek az illetőnek, visszaadtam, majd másnap kapom vissza, hogy megint rossz, most menüben tudok bóklászni, de semmit nem indít el és most azt írja ki, hogy com.google.process.gapps folyamat leállt. Erre is nyomhatok egy resetet, de félek, hogy ugyan úgy ki fogja írni, valami ötletetek van srácok? Garancia nincs rá, ha jól tudom.

Üdv.:M.

(#190) tomeeeboy


tomeeeboy
csendes tag

Sziasztok!

Töltsétek le az alábbi linken lévő tömörített fájlt. Ez egy frissítés a tab-ra. Nekem, mióta fent van nem írogatja ki a leálló alkalmazásokat.
Le van írva benne a frissítés menete is.

https://yadi.sk/d/kNCev_tlGPjSv

Futtassatok le minden Wipe-ot.
Kitömörítve másoljátok egy Fat32-re formázott memóriakártyára. Indítsátok a TAB-ot POWER + VOLUME+ gombokkal a Recowery-t ott pedig Apply update from EXT-ba indítsátok az Update.zip-et. Pár perc frissítés után újra indítható a tab és elvileg jónak kellene lennie.

Egy próbát megér mindenkinek.

(#191) Winchester95 válasza Winchester95 (#188) üzenetére


Winchester95
őstag

Még mindig a polcon pihen a tabletem....Senki nem tud segítséget?:(

(#192) kismokesz


kismokesz
tag

hello segitség kellene rom kellene meg flashelő progi.

(#193) VIPowER


VIPowER
senior tag

Akinek esetleg PMP5870C típusú tablet van, az minél előbb tegye fel rá ezt a romot : [link]. Álomgépet varázsol belőle.

(#194) qtatom


qtatom
csendes tag

A PMP3870C_DOU teljes és valóban működő helyreállító csomagját itt találtam meg:
133.hsz

[ Szerkesztve ]

(#195) DoubleD válasza tomeeeboy (#190) üzenetére


DoubleD
aktív tag

Ez a link még mindig működik, és nekem megoldotta a "befagyott kezdőképernyő" problémát. Sőt: mintha az AML_Flash nand törlő lépésre nem is lett volna szükség.
Win10 64bit alatt nekem úgy tűnt, fel sem akarja ismerni a tabletet (a windows nem talál meghajtót az "m3 chip"-hez; ami gondolom a 3870c_duo USB vezérlője lehet).

Szóval az a lépés csak simán kimaradt, futtattam az SD kártyáról az AML szkriptet, majd flash-seltem a romot, és kaptam egy 4.1.1-es tabletet.

Mielőtt felmentem volna vele a netre, letiltottam a ballasztot, csak utána ment a Google Play és a többi app frissítése.

Ja, egyébként kb. 3 év pihentetés után vettem elő újra, és 2 hetet egész szépen ment, mielőtt a fenti ügy miatt újra nem kellett húzni. Remélem, innentől rendben lesz. :DDD

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.