Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:50:05

LOGOUT.hu

Prestigio Multipad 7.0 HD+

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) #73029888


#73029888
törölt tag

Sziasztok!

Van egy ilyen készülékem és meghalt (Nem jön be a logo,csak a képernyő kapcsol be). Hogyan tudom újratelepíteni az androidot?

Köszönöm a válaszokat!

Segítsetek légyszíves!

[ Szerkesztve ]

(#102) micsiri


micsiri
csendes tag

Szia!

Itt szerintem nem nagyon találsz rá választ mert elég halott a fórum.
Én azt szoktam javasolni mindenkinek hogy küldje vissza, nagy eséllyel kap a szerviztől egy cserére jogosító papírt és akkor vesz egy másikat.

(#103) #73029888 válasza micsiri (#102) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nincs garancia rá

(#104) micsiri


micsiri
csendes tag

Ja akkor OK.

A 42-es hsz-ben van szerintem ami neked kell nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#105) #73029888 válasza micsiri (#104) üzenetére


#73029888
törölt tag

Megtudtam csinálni.

(#106) torreador22 válasza #73029888 (#105) üzenetére


torreador22
aktív tag

Hogyan sikerült? :)

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#107) #73029888 válasza torreador22 (#106) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nehezen.

Több órámba telt.

(#108) torreador22 válasza #73029888 (#107) üzenetére


torreador22
aktív tag

Értem de hogyan azt leírnád mert nekem hangerő gombos kombináció se és az sd kártyáról való telepítés se indul el!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#109) micsiri válasza torreador22 (#108) üzenetére


micsiri
csendes tag

Próbáld meg a 42 hozzászólásban lévő dolgot végigcsinálni.

(#110) torreador22 válasza micsiri (#109) üzenetére


torreador22
aktív tag

A rotoláson kivül a többit probáltam nem telepiti az sd kártyárol ! Vagy a root az muszáj annélkül nem is telepiti?

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#111) micsiri válasza torreador22 (#110) üzenetére


micsiri
csendes tag

Szerintem telepítenie kellene.
Akkor nem csinál semmit ha nyomva tartod a hangerő + és a bekapcs gombot?

(#112) torreador22 válasza micsiri (#111) üzenetére


torreador22
aktív tag

Nem hiába nyomom a gomb kombinációt!

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#113) esox


esox
senior tag

Nálam is van egy ilyen tablet, de az istennek nem tudok vele mit kezdeni, pedig jó lenne éltet lehelni bele. Egy kedves ismerősöm kislányáé. Van egy másik is nekik, azzal semmi baj nincs. Ezen bejön a Pretigo logo, de semmi más... ott áll és kész. Hiába nyomom a power + hangerőt...sd kártya benne a letölött update.zip-el, de semmi. Nem jön be semmilyen recovery menu. Sajnos már nem garis. Tud valaki ilyen esetre is valami megoldást?
Nagyon nagy segítség lenne.

Szoftéglásítottam' már pár készüléket, mindet sikerült helyre hozni (LG 2X, ZTE Blade I, Galaxy Ace I,II, Kindle Fire, Kindle Fire HD), van speckó fastboot kábelem is, de ez a tablet nem adja meg magát. Windows se látja, adb sem látja... :(

[ Szerkesztve ]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#114) #73029888


#73029888
törölt tag

Segiteni fogok délután.

Nekem sikerült megcsinálnom,de az a baja hogy melegszik nagyon. Egy Play alkalmazás telepítésekor is. Félek tönkrefog menni.

(#115) #73029888


#73029888
törölt tag

[link]

Itt van a link ami egy docx van benne. Eszerint az utmutató szerint meglehet csinálni a táblagépet. A dokumentumban vannak becsomagolt ikonok,azokat ha letöltitek benne lesz minden egyéb dolog. Jó flashelést kívánok mindenkinek.

Figyelem: A link korlátozott ideig él. Szóval siessetek vele!

(#116) esox válasza #73029888 (#115) üzenetére


esox
senior tag

Köszi itt is, a doksi szuper, és nekem is sikerüt visszahozni a sírból a multpad 7 HD+ készüléket.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#117) #73029888 válasza esox (#116) üzenetére


#73029888
törölt tag

Nincs mit!
Bocsi a késői válaszért!

A melegedés miatt jobban aggódok.

(#118) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van nálam egy Prestigio Multipad 7.0 HD+ PMP3870_DUO.A gondom az hogy bekapcsolásnál csak a prestigio feliratig jut el.Találtam a neten néhány infót az újratelepítésről.Drivert nem találok hozzá és nen tudom negcsinálni a firmware flasht.Tud valaki egy drivert linkelni?

(#119) Misi1980 válasza #73029888 (#115) üzenetére


Misi1980
senior tag

Sikerült nekem is visszahoznom a halálból a tabletem a linkben szereplő módszerrel.Köszönöma linket!
esox kollégának a segítséget köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#120) rastyboy


rastyboy
csendes tag

Sziasztok! Valaki el tudná küldeni nekem a dokumentumot?
Köszi előre is!
rastyboy1973@gmail.com

(#121) Mr Spock


Mr Spock
csendes tag

A rendszer futó alkalmazásinak állandó leállását okozhatja ennél a tabletnél az, hogy a Google+ "összeakad" a többi appal. Ez akkor fordul elő ennél a márkánál, ha ugyanazzal a Google+ fiókkal vagyunk bejelentkezve más eszközön is (pl okostelefonon). Az egyetlen megoldás ez ellen, hogy visszaállítjuk a gyári androidot, majd egy teljesen új fiókkal lépünk be (és ezt nem osztjuk meg más készüléken). Bár a mentéseink és játékállásaink elvesznek, de legalább használhatjuk a tabletet.

(#122) esox


esox
senior tag

Újra nálam van egy ilyen masina.
Device Manager látja, mint M3-CHIP eszköz, de a doksiban írottak szerinti driver AML_Flash\AmlogicusbBurningdriver -t telepítve WorldCup device telepítési hibára panaszkodik a win8. Sajnos driver nélkül nem látja az AML Flash tool, így törölni sem tudom.
Emlékszik még valaki, aki unbrickelte, hogy hogy ment fel neki a driver win8.1-re?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#123) esox válasza esox (#122) üzenetére


esox
senior tag

Csak az új USB Burning Tool segített :)
Az ebben lévő driver telepítése után már simán ment az AML Flash tool és a doksiban leírt további lépések.
Remélem újabb ember tudja majd alkalmazni az unbrickelési kísérletei során.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#124) szabeszph


szabeszph
újonc

Üdvözlet.
Lehet én vagyok nagyon vak,vagy hülye, de az "Amlogic.zip" Fájlt sehol sem találom, sem pedig azt a két fájlt amit még a kártyára kellene másolni.

(#125) esox válasza szabeszph (#124) üzenetére


esox
senior tag

Benne van a doksiban, mint csatolt objektum.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#126) neuf


neuf
csendes tag

Sziasztok !
Egy kis segítséget kérnék, van a lányomnak egy ilyen tabja (pmp3870c) és indulásnál a
nyitóképérnőnél megáll, innen nem csinál semmit csak kikapcsolni lehet.
Végigolvastam és kipróbáltam az itt leírtakat de nem jutottam semmire vele :(
A gép egy kis szórakozás után felismeri, driverek fönt vannak, és ennyi, nem jutok tovább.
Esetleg ötlet ?

Tel : >>> 06204476182 <<< Viberen is !!!

(#127) esox válasza neuf (#126) üzenetére


esox
senior tag

115-ös hsz-ban lévő doksit letöltöd. A 123-as hsz-ban lévő toolt felrakod pc-re. A doksit kinyitod és az abban lévő objektumokat is leszeded, majd követed a doksiban leírtakat pontról pontra. Kb 20 perc és egy "új" tablet lesz a kezedben.

Én már kettőt is helyreállítottam, menni fog neked is.
Majd írd meg az eredményt.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#128) neuf válasza esox (#127) üzenetére


neuf
csendes tag

Sajnos nem boldogulok vele :(
Doksi szerint első lépés ok, második lépésnél
control file -t hiányol és semmire nem jutok vele.
Már nekiugrottam sokszor de csak eddig jutottam :W :W :W
Van valami ötleted hogy mit csinálok rosszul vagy mivel próbálkozzak ?

Tel : >>> 06204476182 <<< Viberen is !!!

(#129) golyós válasza esox (#127) üzenetére


golyós
őstag

Már az első pont sem sikerűl, nem tudok semmiféle meghajtót kiválasztani, csak üres hegy van.A bin. fájlt be tudom tallozni de innen megakad mert nincs meghajtó választva.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#130) Mark1 válasza #73029888 (#115) üzenetére


Mark1
csendes tag

makoj20
Ez megmentett.
Másképp nem ment volna.
Köszönöm.

(#131) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Hol tudok gyári töltő kábelt venni vagy ha nem gyárit akkor nincs elfekvőben valakinek akinek meghalt a tablete?

(#132) esox


esox
senior tag

Volt közületek valakinek olyan, hogy semmit nem tudott a gépre felrakni, mert (gyári alapbeállítások után) gyakorlatilag nem volt szabad hely a belső tárolóban.

Másik baja, hogy egy film lejátszásnál (külső hibátlan sd kártyáról) valami hülye sistergő hang jön 2-3 másodpercenként.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#133) beresrobi válasza esox (#127) üzenetére


beresrobi
csendes tag

Letöltöttem a doksit amit írtatok. Fenn van az USB burning tool is.
Felismeri az AML mikor rádugom a tabletet utána viszont hibára fut.
Mi a gond?

[link]

(#134) esox válasza beresrobi (#133) üzenetére


esox
senior tag

csatold be a hibat, screenshotot..akármit. Így nem lehet megmondani.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#135) beresrobi válasza esox (#134) üzenetére


beresrobi
csendes tag

ott a link a hozzászólás alján. csak nem írtam felé hogy mi az.

Köszi a gyors reagálást.

(#136) esox válasza beresrobi (#135) üzenetére


esox
senior tag

Bocs en meg a linket nem figyeltem. A 122es hsz-ban linkelt tool-t hasznaltad? Ugy emlekszem a doksiban irt tool nekem is ezt a hibat dobta, nem talalta a fajlt.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#137) beresrobi válasza esox (#136) üzenetére


beresrobi
csendes tag

A 123-as HSZben linkelt progit felraktam fel is ismerte de hiba hiba hátán.

(#138) esox válasza beresrobi (#137) üzenetére


esox
senior tag

Passzolom most akkor. "Sajna" csak mobilon vagyok. Desktop legkozelebb ket het mulva.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#139) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Egy olyan bosszantó hiba jött elő, ha lemerül az akkumulátor nem maradnak meg a beállítások. Wifi jelszavak, google fiók, stb. Ezt hogy lehetne orvosolni?

(#140) Zaji


Zaji
őstag

Nem nagyon pörög ez a topik.:(

(#141) esox válasza esox (#132) üzenetére


esox
senior tag

Nand flash törlés után újrahúztam.a rendszert, most tökéletes.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#142) esox válasza Zaji (#140) üzenetére


esox
senior tag

Sajna kevesen vagyunk itt. Én két ilyen tabletet javítgatok három-négyhavonta. Sajnos nem szeretik ha lemerülnek. Itt már legtöbb ember szembesült azzal.a problémával, hogy teljes töltés után el sem indul a tablet. :-(

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#143) Zaji válasza esox (#142) üzenetére


Zaji
őstag

Akkor egy külső akkumulátor lenne a megoldás.

(#144) Zaji válasza esox (#132) üzenetére


Zaji
őstag

Szia,

Igen. A kollégám táblagépével is ez az egyik hiba. Erre van esetleg megoldás?
A másik itt korábban írt hibával kapcsolatban pedig csak rosszabb lett a helyzet. Sajnos már újraindításnál is visszaállnak a gyári beállítások. :F

(#145) esox válasza Zaji (#144) üzenetére


esox
senior tag

Nand flasht nem toroltem rendesen.
Most szupi a rendszer.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#146) Zaji válasza esox (#145) üzenetére


Zaji
őstag

Azt hol/hogyan tudom megcsinálni?

(#147) esox válasza Zaji (#146) üzenetére


esox
senior tag

115 hsz-ben van egy doc, azt vegigcsinálod , letöltesz belőle minden csatolt fájt.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#148) esox válasza Zaji (#146) üzenetére


esox
senior tag

Sikerült az akció?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#149) Zaji válasza esox (#148) üzenetére


Zaji
őstag

Rendes Tőled, hogy érdeklődsz.
Nem az enyém a tablet. Ahogy kézhez kapom, indul az akció!

(#150) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Most álltam neki ennek a tablet-nek. Egy kérdésem van az Amlogic Burning tool miért nem láthatja a tablet-et?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.