Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#249) explorer68


explorer68
tag

Két hete van meg a gép: Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 nagyon meg vagyok vele elégedve eddig! Én nem gyalultam le semmit róla, simán bekapcsoltam és használtam. Bagyon gyors és szép és érzékeny a kijelzője. Eddig csak 1x fagyott le, de a bekapcsoló gomb+hangerő mínusz-al ki lehetett kapcsolni és utána újraindult előlről. Panaszkodtak itt többen, hogy halk a hagja. Nekem nincs gondom ezzel tökéletesen lehet hallani, persze csendben nem a buszon vagy bármilyen hangos járművön próbáltam. Az tény, hogy nem szabad a tokjára vagy az asztalra lerakni, mert akkor eltakarja a hagszórót vele az ember, de ha egy asztalon feltámasztva van pl. akkor még az asztal jól fel is erősíti a hangot, szerintem tökéletes, persze nem koncert hangzás és erősség, de tényleg jó. Nem tudja valaki, hogy lehet Adobe Flash Player-t mókolni rá vagy van egyáltalán Andriod-ra? A hátlapi kamera egy webkamera minősége maximum, de arra van fényképezőgép. Az akksi a lányom folyamatos játékával kb. 4-5 órát bír, de egy samsung tab2 7 sem bírná jobban és az sokkal drágább, ráadásul csak 7 col. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.